Faydalı Bilgiler ve Makaleler

Rock of Ages (2012) İzle

  Bugünün film önerisinde Rock of Ages filmi bulunuyor. 1980 yıllarında Los Angeles’da Dennis Dupree isminde rock müziğine tutkun bir adam gece klubünü ve konserlerin verileceği bir rock bar işletmeye başlamıştır. Gençliğin bir döneminde slogan halinde söylenen “Rock’n Roll, alkol ve seks” bu rock barda tekrardan hayat bulmuştur. Bu klubün en güçlü silahı rock müziğin yeni yükselen seslerinden Stacee Jaxx’tır. Bir taraftan bulunduğu semtteki bu ahlaksızlığa karşın çıkan ve rock barın kapatılması için ne kadar güçleri varsa harcayacak bir muhafazakar kadın grup rock müziğinin temsilcisine ve rock müziğine savaş açarlar. Bütün bu olanların dışında ufak bir kasabadan Hollywood’a gelmiş olan genç kız rock müzikte aşkı, hayatı ve kendisini bulacaktır.

Adam Shankman’ın yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği müzikal filmler içersinde olan Rock of Ages filmi başrolde Tom Cruise, Malin Akerman, Alex Baldwin ve Paul Giamatti gibi hollywood yıldızları taşıyor.Tom Cruise Rock of Ages gibi bir filmde oynadığı için pekçok izleyici bu müzikal dolu yapımın çabucak gösterime girmesini bekliyor.  Rock of Ages 2012 senesinin haziran ayında gösterime giriyor. Rock of Ages fragman aşağıda yer alıyor. Aynı zamanda Rock of Ages filmini izlemek için aşağıdaki “Film İzlemek İçin Tıklayınız” yazılı resme tıklayınız.
ROCK OF AGES İZLE (İzlemek İçin Aşağıdaki Resme Tıklayınız)
Yapım Yılı: 2012
Yapım Yeri: ABD
Film Türü: Gençlik filmi, Müzikal film, Romantik film, Dans filmi
Film Yönetmeni: Adam Shankman
Film Senaryosu: Justin Theroux, Allan Loeb, Michael Arndt, Jordan Roberts
Film Yapımcıları: Adam Shankman, Tobey Maguire
Görüntü: Bojan Bazelli
Rock of Ages Oyuncuları: Tom Cruise, Mary J. Blige, Russell Brand, Paul Giamatti, Catherine Zeta Jones  Diago Gonzalez Boneta, Bryan Cranston, Alec Baldwin, Malin Akerman
SİNEMA DÜNYASININ EN BEĞENİLEN FİLMLERİ KELİME-BUL DA BAŞKA FİLMLER İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Rock of Ages HD İzle Fragman

Kategori : Film Önerileri