Faydalı Bilgiler ve Makaleler

The Devil İnside – İçimdeki Şeytan (2012) İzle

 Bugünün film önerisinde The Devil İnside – İçimdeki Şeytan filmi bulunuyor. İçimdeki şeytan 2012 nin 20 ocağında sinemalar da gösterime girecek. Yıl 1989 Maria Rossi acil yardım hattını arar ve 3 vahşi cinayet işlediğini söyler. 3 kişiyi vahşice öldüren Maria’nın kızı 20 sene sonra tüm olanların izini sürer. Annesinin kötü ruhlarca mı tutsak edildiğini yoksa gerçekten bir akıl hastası mı olduğunu çözmek için, italya’da cezadan muaf olan akıl hastalarının kaldığı hastaneye gider. Annesi bu hastanede kilit altında tutulmaktadır. Kızı Isabella annesinin iyi olabilmesi için dini ve bilimi birleştiren ve alışılışa gelmemiş teknikler kullanan iki şeytan çıkarıcı kişiyle anlaşır. İsabella’nın annesini ellerine geçiren son derece kuvvetli ve kötü 4 tane ruhla karşı karşıya kalır.

İçimdeki şeytan filmi, korku dolu sahneleri ile korku filmleri sevenler tarafından heyecanla bekleniyor. Trajik bir hikayeyi ele alan The Devil İnside 2012 yılında gösterime giriyor. İçimdeki Şeytan sloganıyla da dikkat çekiyor “Hiç Bir Ruh Güvende Değildir”… The Devil İnside kanınızı donduracak sahneleriyle 20 ocakta sinemalarda… The Devil İnside fragman aşağıda yer alıyor.

THE DEVİL İNSİDE İZLE – İÇİMDEKİ ŞEYTAN İZLE

TÜM FİLMLERE BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Yapım Yılı: 2012
Yapım Yeri: ABD
Filmin Türü: Gerilim
Film Yönetmeni: William Brent Bell
Film Senaryosu: Matthew Peterman
William Brent Bell
Görüntü: Gonzalo Amat
Ses: Brett Detar
Film Oyuncuları: Suzan Morgan, Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Ionut Grama, Evan Helmuth, Bonnie Morgan, D.T Carney, Brian Johnson, Suzanne Freeman, Les Mahoney, Marius Florian, Preston Hames Hillier, Talyan Wright
İçimdeki Şeytan HD İzle Fragman

Kategori : Film Önerileri