Kelime-Bul Blog

Yayındayız!

5 Nis 2019 Kelime-Bul.com haber

Kelime-bul.com olarak yayındayız. Artık sitemizde bulunan her hizmetten yararlanabilir, güncel içeriklerle dolu blog bölümümüzü takip edebilirsiniz. Sitemizin ilk amacı eğitici bir kelime sitesi olmaktır. Bu amaçla sitemizde herhangi bir kelimenin anlamından, eş anlamlısına ve dünya dillerine çevrilmesine kadar tüm detaylar geniş bir yelpazede toplanmıştır. 

Kelime bulma bağlamında sitemizin birçok hizmeti bulunmaktadır. Örneğin; Harf ile başlayan, harf ile biten veya harf içeren kelimeler bölümlerinden aradığınız kelimeleri kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Özellikle sosyal medyanın etkisiyle oluşan gençlik jargonunda bulunan kelimelerin anlamlarına da ulaşabilirsiniz. Türkçe; atasözleri ve deyimler bakımından zengin bir dildir. Bu sebepten dolayı birçok atasözü ve deyimi hatırlamayabilir veya anlamını bilemeyebiliriz. Bu gibi durumlar karşısında sitemizden yardım alabilirsiniz. Eğer kelime oyunlarında aklınıza takılan kelimeler varsa sitemizden araştırabilirsiniz. Anagram çözücüyle beraber rastgele girilen harflerden anlamlı yeni Türkçe kelimeler türetebilirsiniz. Ayrıca sitemizde ; kitap önerilerine, blog sayfasında güncel, ilginizi çekebilecek konulardaki bilgilere ve Kelime-Bul hakkındaki haberlere ulaşabilirsiniz. Herkesin ilgi odağı olan burç yorumlarını ve rüya tabirlerini de sitemizden kolayca erişebilirsiniz. 

Tüm bu özelliklerimizle beraber hedefimiz, kullanıcılarımıza en doğru bilgiyi, en kolay yoldan ulaşmasını sağlayıp; kelime bulma bağlamında, eğlenerek öğreten Türkiye' nin önde gelen sitesi olmaktır. 
 BLOG Listesine Geri Dön

Paylaş


Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası