Avengers: Endgame

4 Ağu 2019 Irem Can film

Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminin devamı niteliğinde olan Avengers: Endgame, yirmi ikinci Marvel Sinematik Evreni ve Marvel Comics'in İntikamcılar adlı süper kahraman grubundan uyarlanan Marvel Studios tarafından yapımı üstlenen bir süper kahraman filmidir.

Avengers: Endgame'i anlamak için ilk olarak Avengers: Infinity War'ı izlemeniz gerekmektedir. Ama Marvel hayranıysanız size bir sözümüz yok. İzleyenler biliyorlardır ki Infinity War'un ardından pek çok süper kahraman küle dönmüştü. Doctor Strange, Gamora, Drax, Mantis, Spiderman, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldivenini ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünyada canlıların yüzde ellisi ölmüştür. Şanslı olan süper kahramanlar Black Widow, Captain America, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedir. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir. 

Avengers: Endgame gişe rekoru kırarak, birinciliğini koruyan Avatar'ı geçti. Kısacası adından da belli olduğu gibi Avengers son oyununu güzel oynadı. İyi Seyirler! BLOG Listesine Geri Dön

Paylaş


Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası