Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

4 Ağu 2019 Irem Can film

Hızlı ve Öfkele'yi bilmeyen yoktur. Gizli ve tehlikeli görevler, sportif arabalar ve oyuncular derken bir bakmışsın ki film bitmiş. İşte Hızlı ve Öfkeli böyle bir seri. 2 yıl arayla çıkan Hızlı ve Öfkeli bu filminde de Hobbs ve Shaw'ı konu almakta.

Hobbs ve Shaw, insanlığı tehlikeye sokan bir güce karşı birlikte hareket etmek zorunda kalan hikayesini konu ediyor. Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin sadık bir ajanı olan Luke Hobbs ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı olan Deckard Shaw, yıllar boyu birbirlerini yenmeye çalışsalar da bu kez birlikte hareket etmek zorundadır. İnsanlık, büyük bir biyolojik tehdit ile karşı karşıyadır. Siber genetik ile güçlendirilmiş anarşist Brixton, insanlığın değişmesine neden olabilecek olan biyolojik virüsü ele geçirir. Dünyayı tehlikeye sokan Brixton'ı yenmek zorunda olan iri kıyım kanun adamı Hobbs ile kanunları hiçe sayan Shaw’un güçlerini birleştirip, birlikte mücadele etmekten başka şansı yoktur. Aksiyon severler için birebir. Filmde Hobbs ve Shaw'ın diyalogları ve birbirlerine düşman olsalar bile korumaları en çok dikkat çekenler arasındaydı. Çünkü önceki Hızlı ve Öfkeli serilerinde birbirine ölesiye düşman olan Hobbs ve Shaw bu filmde güçlerini birleştiren bir süper kahramanlara dönüşüyor.

2 Ağustos'da beyazperde gösterime giren film, izleyenleri bir daha sinema salonuna hapsediyor. 2 saat 16 dakika süren bu filmi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. İyi Seyirler! BLOG Listesine Geri Dön

Paylaş


Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası