La Casa De Papel

19 Ağu 2019 Irem Can film

Bella Ciao. La Casa De Papel'i izleyenler bilir. Yayınlandıktan sonra dünya çapında üne kavuşan İspanyol dizisi La Casa De Papel'in 3. sezonu da 19 Temmuz'da sevenleriyle kavuştu.

Bu sezonun konusu geçmişe dönelik devam ediyor. Bütün ekip dağılmıştır ve herkes hayatına devam eder. Fakat Tokyo, Rio'nun yanından ayrıldıktan sonra Rio'yu adada yakalarlar. Rio yakalanınca Tokyo çılgına döner ve Profesör'den yardım ister. Profesör muhteşem bir plan kurarak ekibi tekrar toplamaya çalışır. Profesör, kardeşinin planını kesinlikle uyup İspanya Merkez Bankasını hedef alabilmek için Martin'yi ekibe katar. İlk yapılacak iş büyük bir kaos yaratmaktır. Profesör bankada alacakları altınların yerin 48 metre altında olduğunu ve Berlin'in planını hatırlar. Bu sırada da Profesör ve Raquel yani Lisboa, operasyonu bir karavanda yönetir. Fakat bu uzun sürmez. Angel yani yeni Raquel'in yerine geçen yeni polis, tartışan Raquel ve Profesör'ü yakalamaya yaklaşır. Yetkililer, ihbarlar için milyonlarca dolarlık ödül teklif eder. Tokyo, dertlerini alkolün yardımıyla unutmaya çalışır. Sierra'nın kişisel taktiklerinin hedefinde Nairobi vardır. Suarez, Raquel'in izini sürmeye devam etmektedir. 

Her şey bir anda darmadağın olur. Nairobi çocuğun oyuncak ayısıyla bir pusuya düşer ve vurulur. Aynı zamanda Lisboa yakalanır. Profesör kendi oyununa yenik düşer... Buradan da 4. sezona hazırlıklı olmamız gerektiği vurgulanır. İyi Seyirler!BLOG Listesine Geri Dön

Paylaş


Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası