Batwoman

24 Kas 2019 Irem Can film

İlk bölümü 6 Ekim' de yayınlanan süper kahraman dizisi olan Batwoman sizleri bekliyor. Kate Kane, sosyal adalet için bir tutku ve zihnini konuşmak için bir yetenek ile silahlı, Batwoman olarak Gotham sokaklarında yükseliyor.

Batman' ın 3 yıldır yokluğundan dolayı Gotham şehrini ele alma çabaları baş gösteriyor. Bruce Wayne yani bizim bildiğimiz Batman' in kuzeni olan Kate Kane' de bu duruma göz yummuyor. Batwoman, karanlık Gotham sokaklarında geçiyor ve sosyal adaleti sağlamak için Batwoman adıyla harekete geçen Kate Kane' in yolculuğunu konu ediniyor.

DC' nin kült karakteri Batwoman' ın maceralarının anlatıldığı uyarlamanın senaryosunu Caroline Dries kaleme alıyor. 1956' da okurla buluşan Batwoman karakteri DC evreninin ilk lezbiyen süper kahramanı olarak karşımıza çıktı. Üstün yeteneklere sahip bir savaşçı olan Kane, Gotham' ın en ünlü kahramanı Batman' dan esinle kişisel servetini suça karşı savaşmak için kullanıyor. İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. İyi seyirler!BLOG Listesine Geri Dön

Paylaş


Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası