La Casa De Papel 4. Sezonu Yayımlandı!

5 Nis 2020 İlayda Can film

İspanya yapımı bir soygun ve suç dizisi La Casa De Papel, yeni sezonuyla izleyicileri kendine çekmeyi başardı. İlk bölümünün yayımlandığı 2 Mayıs 2017' den itibaren dünya çapında ilgi gören bir yapım oldu. 2017 sonunda dizinin dünya genelinde dijital yayın haklarını Netflix satın aldı. Böylelikle 3. sezondan itibaren ise Netflix ortaklığıyla yayımlanmaya başladı.

4. Sezonda, yeni soygun hakkında izleyicilerin aklında kalan soru işaretlerini ve havada kalmış noktaları flashbackler ile tamamlıyor. Ve birçok izleyicinin de belirttiği gibi 3. sezondan daha akıcı ve heyecanlı bir sezon sunuluyor. İzleyiciyi diziye bağlayan planlar, stratejiler, hatalar ve yanılsamalar; aksiyon sahnelerinin yanı sıra duygusal sahnelerler de, yine bu sezonda da etkisini gösteriyor. Bu günlerde Covid-19 virüsü nedeniyle evde kalınmasıyla Netflix vb. online platformların ayrıca gördüğü ilgi, bu dönemlerde yayımlanan dizi ve filmlerde de etkisi gösteriyor. Her ne kadar ilk sezonun ritmi tutulamasa da, 4. sezonun 3. sezondan farklı olarak izleyicileri daha çok heyecanlandırdığı da aşikar.

Taşıdığı popüler siyasi sloganlarla ve güncel sosyal konulara göndermeleriyle La Casa de Papel, bir sezonu daha bir sonraki sezona, beklendiği gibi, göz kırparak kapatıyor. Planımızın bir parçası olarak yeni eleştirilerle karşınızda olacağız.BLOG Listesine Geri Dön

Paylaş


Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası