Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi nedir?

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V X Y Z 1-9

Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi "SAMANYOLU", "KEHKAŞEN"

Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi nedir? Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz "Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi" sorusuna cevap olarak "SAMANYOLU", "KEHKAŞEN" yanıtı verilebilir.

Anahtar Kelimeler : Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi bulmaca Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi, bulmaca Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi, bulmaca sözlüğü Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi, sözlük Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi, bulmaca çözümü Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi, Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi nedir, Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi tanımı bulmacada Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi, bulmaca Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi, bulmaca soruları Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi, sözlük Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi, Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi nedir, Açık Gerekçelerde Gökyüzünde Boydan Boya Görülen Uzun Yıldız Kümesi ne?
Paylaş


Bulmaca Sözlüğüne Soru-Cevap Göndermek ister misiniz?


YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 26 Haz

  Blackpink

  Blackpink 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainmet adlı eğlence şirketinin çıkardığı kız K-Pop grubudur. Grupta 3 tane Güney Koreli ve 1 tane Taylandlı üye bulunur. Üyeler sırasıyla Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo'dur. Ayrıca grubun fan adı Blink'tir.
  Devamını Oku

  18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

 • 17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

  14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

 • 11 Haz

  Reputation / Taylor Swift

  Kral Geri Döndü adlı bir albüm diyebiliriz Reputation için. Çünkü Taylor Swift 3 yıl aradan sonra bomba gibi bir albümle geri dönmüştü 2017 yılında. Kimisi yeniden doğuş kimisi de müzik piyasasın yeni kraliçesi dediği bu albüm birçok ödülün de sahibi...
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası