1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar nedir?

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V X Y Z 1-9

1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar "THOMAS MANN"

1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar nedir? Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz "1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar" sorusuna cevap olarak "THOMAS MANN" yanıtı verilebilir.

Anahtar Kelimeler : 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar bulmaca 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar, bulmaca 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar, bulmaca sözlüğü 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar, sözlük 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar, bulmaca çözümü 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar, 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar nedir, 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar tanımı bulmacada 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar, bulmaca 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar, bulmaca soruları 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar, sözlük 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar, 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar nedir, 1929'da Nobel Edebiyat Ödülü alan Alman yazar ne?
Paylaş


Bulmaca Sözlüğüne Soru-Cevap Göndermek ister misiniz?


YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2021 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası