1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı nedir?

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V X Y Z 1-9

1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı "PELOTA"

1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı nedir? Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz "1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı" sorusuna cevap olarak "PELOTA" yanıtı verilebilir.

Anahtar Kelimeler : 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı bulmaca 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı, bulmaca 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı, bulmaca sözlüğü 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı, sözlük 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı, bulmaca çözümü 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı, 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı nedir, 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı tanımı bulmacada 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı, bulmaca 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı, bulmaca soruları 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı, sözlük 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı, 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı nedir, 1952'den bu yana, dört yılda bir Dünya Şampiyonası düzenlenen, Bask bölgesine özgü bir spor dalı ne?
Paylaş


Bulmaca Sözlüğüne Soru-Cevap Göndermek ister misiniz?


YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

  25 Tem

  Folklore / Taylor Swift

  Karşınızda yepyeni bir Swift albümüyle karşınızdayız. Aslında hiç beklenmedik bir çıkış yapan Taylor Swift'in yeni albümü Folklore, hiç promo yapılmadan birçok ülkede birinci sıraya yerleşti. Albümün bütün şarkılarını bütün platformlardan paylaşan Swift'in bu geri dönüşü çok ses getirecek türden...
  Devamını Oku

 • 26 Haz

  Blackpink

  Blackpink 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainmet adlı eğlence şirketinin çıkardığı kız K-Pop grubudur. Grupta 3 tane Güney Koreli ve 1 tane Taylandlı üye bulunur. Üyeler sırasıyla Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo'dur. Ayrıca grubun fan adı Blink'tir.
  Devamını Oku

  18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

 • 17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

  14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası