AKREP burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Akrep Burcu 24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç Yorumları


Genel

Yakın arkadaşlarınız ya da partneriniz uçağa atlayıp uzak bir yerlere seyahat etmeyi önerebilir. Plansız hareket etmeyi sevdiğiniz için kapıyı farklı olasılıklara da net tasarılara da açık tutuyorsunuz. Ancak apar topar işe koyulmadan önce diğerlerinin bu konuda ciddi olduğundan emin olmaya bakın. Akşam ise: Bir konferansa, konsere ya da oyuna gidin.

Aşk Burç Yorumları - 19 Ekim

Evinize karşı aniden bir sevgi besleyebilir bu da sizi biraz tadilat yapmaya zorlayabilir. Ayrıca, telefon, faks veya e-posta yolu ile ailenizden biriyle ilgili beklenmedik güzel bir haber alabilirsiniz. Bu haberin tüm aileyi bir şekilde etkilemesi muhtemel, bu nedenle hem bu kişi için hem de kendiniz için mutlu olun. Bir kıskançlık ya da imrenme duygusu hissederseniz şaşırmayın! Sonuçta siz de bir insansınız.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 19 Ekim

Endişeleriniz hakkında konuşmak çoğu zaman en iyi ilaçtır. Bugün sizin için çok verimli bir gün olabilir. Bugün iş arkadaşlarınızla ciddi konular konuşacağınızdan ya da onların size gösterdiği saygıdan iş yerindeki ilişkilerinizi daha sağlam bulabilirsiniz. Hatta kendinizi eski günlerden konuşurken bile bulabilirsiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün bitirmeyi umduğunuz bir şey konusunda kafanız karışabilir. Sersem bir halde, ne yaptığını bilmeden yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Odaklanmaya çalışın: Her zamanki objektif ve pratik halinize dönün. Her zamanki gibi kolay gelmeyebilir fakat siz busunuz. Oturun, bir kahve için ve yapmanız gerekenlerin listesini çıkarın. Bazen ihtiyacınız olabilir.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 19 Ekim

Bir Akrep olarak, gerçekten yoğun bir yapıya sahipsin. Derinden hisseden ve düşüncelere dalarak saatler geçiren birisin. Yine de fazla yoğunluk ve derinlik sağlığına ve refahına zarar verebilir ki şu aralar dışarı çıkıp eğlenmek için en uygun zamanlar! Öyleyse oturduğun yerden kalk ve dolaş. Biriyle öğle yemeği buluşması ayarla, alışveriş yap. Günlük rutininin monotonluğunu kırmak için aktif uğraşlar edin.

An itibariyla çeneniz düşmüş olabilir. Kendinizi ifade etme ihtiyacınız sizi ele geçirebilir. Birisiyle uzun bir muhabbete girdiğinizi görebilirsiniz. Yalnız sazı elinize almadığınızdan emin olun! O kadar enerjik hissediyorsunuz ki bir gevezeye dönüşmüş olabilirsiniz. Diğer kişiye de kendisini ifade edebilmesi için zaman ve alan tanıyın. Ona da konuşma hakkı tanırsanız, keyifli bir sohbet yapabilirsiniz.

18 Ekim - 24 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Pazartesi gününden itibaren kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Jüpiter ve Merkür yaşamınızı kolaylaştırıyor. Projelerinize daha çok güveniyorsunuz ve yolunda gitmeyen şeylere çözüm buluyorsunuz.

İlişkiler: Biraz huzura ihtiyacınız var ve kimseyle görüşmek istemiyorsunuz. Doğada vakit geçirmeye çalışın ya da arada sırada tek başınıza kalabileceğiniz zaman aralıkları yaratın.

ekim aylık burç yorumları

İlişkiler:  Ayın ilk haftası Venüs, Neptün ve Plüton ilişkilerinizde size yol gösteriyor ve kalp atışlarınız hızlandığı zaman, sezgilerinizin doğru olduğundan eminsiniz. Duygularınız açısından harika bir dönemin içindesiniz. Sonrasında samimi olduğunu düşündüğünüz bağları sağlamlaştırmak için cömertçe davranıyorsunuz.  

Uğraşlar: Ayın ilk yarısını diğer insanlara elinizden neler geldiğini kanıtlamakla geçiriyorsunuz ama kimi zaman bu pek işe yaramıyor. Özellikle de ayın 6'sı civarı! Bu yüzden de kendinizi çok yoruyorsunuz...  Ayın 18'inden itibaren Jüpiter ve Merkür yaşamınızı kolaylaştırıyor. Kendinize inancınız tam ve yolunda gitmeyen meseleleri çözüme kavuşturuyorsunuz.

Form: Bu ay iyi bir forma sahip olmanın sırrı her şeyi kontrol etmeye çalışmamaktan ve bazen her şeyi akışına bırakmaktan geçiyor. Aşkın düşüncelerinizi değiştirmesine müsaade edin! Doğayla ve suyla temas etmeye de özen gösterin. Arada sırada dinlenmek adına kendinize zaman ayırın. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2021 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası