AKREP burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Akrep Burcu 24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün mantıklı ve pratik birisinin çekimine kapılmanız muhtemel. Belki bir komşunuzla muhabbet açarsınız. Her ne kadar bu kişiyi çok iyi tanımasanız da onunla bir dostluk geliştirmeye açık olun. Siz ikinizin birçok benzer görüşe sahip olduğunu keşfedebilirsiniz. Hayata karşı yaklaşımı samimi ve gerçekçi olan birisiyle konuşmaktan keyif alacaksınız ve onun üzerinizdeki etkileri kalıcı olabilir.

Aşk Burç Yorumları - 5 Ağustos

Bugün telefonunuz susmuyor olabilir. Aile üyeleri ve arkadaşlarınız sizinle iletişim kurmak için sabırsızlanıyor gibi, muhtemelen evdiklerinizle çok fazla zaman geçireceksiniz. Aklınızdakileri paylaşmak için harika bir gün. Yaşadığınız stres hakkında konuştuğunuzda, sizi önemseyen insanlar desteklerini esirgemeyecekler. Sevgi dolu enerjilerinin tadını çıkarın ve kendinizi duygusal anlamda yeniden şarj edin!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 5 Ağustos

Bugün, işinizde biraz sabırlı ve ihtiyatlı olmanız gerekebilir. İşlerinizi biraz da olsa düzene sokabilirsiniz ama birisi size kabadayılık etmeye kalkarsa eğer bu hiç hoşunuza gitmeyecek. Tırnaklarınızla kazmaya ve rakiplerinizin tüm karşı enerjilerine direnmeye eğilimlisiniz, ancak daha esnek bir zihin anlayışını benimserseniz daha başarılı olursunuz. Etrafınızdaki insanlar her konuda sizinle aynı fikirde olmayabilir, ancak birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalısınız.

Maddi Durum Burç Yorumları - 5 Ağustos

Yakın bir arkadaşınız veya romantik partneriniz bugün çok da konuşkan gibi durmuyor ve bu yüzden bu kişinin sizi hala önemseyip önemsemediği konusunda endişelenebilirsiniz. Ancak, maddi konularda bazı zorluklardan geçiyor bu da onları hüzünlü yapıyor olabilir. Eğer konuşmak isterlerse onları dinleyin, istemezlerse de yine de yanlarında olduğunuzu bilmeleri önemli.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 5 Ağustos

Bugün havaya biraz gerginlik hakim olacak. Hayatının gidişatıyla ilgili daha önemli ve aktif bir rol üstlenmek üzere elinden geleni yapıyorsun. Ama ellerindeki güçlerinden vazgeçmeyecek insanlara da rastlayabilirsin. Yine de, geleceğe güvenebilirsin. Kişiliğin kesinlikle fark yaratacaktır!

Son bir çaba göstermene ihtiyaç var; sonra aklını bir süredir kurcalayan bu sorununun temeline inmiş olacaksın. Kimliğini ilgilendiren sorunun cevabı sadece aile tarihinde değil. Sen bir ailenin olduğu kadar bir kuşağın da parçasısın. Her ikisi de sorunun yanıtını etkileyecektir.

3 Ağustos - 9 Ağustos haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Koç burcunda konumlanan ve Aslan burcundaki Güneş’in etkisindeki yönetici gezegeniniz Mars dinlenmenize bir türlü izin vermiyor. Buna karşılık siz de planlarınızı sonuna kadar gerçekleştirmek çaba sarf etmek konusunda epey heveslisiniz.

İlişkiler: Bu günlerde pek boş vaktiniz olduğu söylenemez ama neyse ki Yengeç burcunda konumlanan Venüs size doğru zamanda müdahale ediyor ve bazı ilişkilerinizin mahvolmasına engel oluyor. İnsanları ancak tatlılıkla baştan çıkarabileceğinizi unutmayın!

ağustos aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın ilk haftası boyunca, mutlu olmanızı engelleyecek derecede agresifsiniz. Sonrasında neyse ki Yengeç burcundaki Venüs, ancak tatlılıkla baştan çıkarabileceğinizi hatırlatıyor.

Kariyer: Mars oturup dinlenmenize izin vermiyor ama ayın 15’inden sonra yorgun hissetmeye başlıyorsunuz. Boş verin canım! Daha kazanacağınız çok şey var. Özellikle ayın 20’sinden sonra finansal durumunuzla alakalı konularda şans sizden yana olacak.

Kişisel Yaşam: Eğer bekarsanız, ayın 15’i ile 23’ü arasında yıldırım aşkı kapınızı çalacak.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

  25 Tem

  Folklore / Taylor Swift

  Karşınızda yepyeni bir Swift albümüyle karşınızdayız. Aslında hiç beklenmedik bir çıkış yapan Taylor Swift'in yeni albümü Folklore, hiç promo yapılmadan birçok ülkede birinci sıraya yerleşti. Albümün bütün şarkılarını bütün platformlardan paylaşan Swift'in bu geri dönüşü çok ses getirecek türden...
  Devamını Oku

 • 26 Haz

  Blackpink

  Blackpink 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainmet adlı eğlence şirketinin çıkardığı kız K-Pop grubudur. Grupta 3 tane Güney Koreli ve 1 tane Taylandlı üye bulunur. Üyeler sırasıyla Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo'dur. Ayrıca grubun fan adı Blink'tir.
  Devamını Oku

  18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

 • 17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

  14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası