AKREP burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Akrep Burcu 24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç Yorumları


Genel

Karşılığında hiçbir şey vermeden yalnızca almaya çalışmayın. Bir şeyleri istiflemeye ve bencil bir şekilde sadece kendinize saklamaya devam ederseniz, başka şeylerin hayatınıza girmesine çok az yer bırakırsınız. Kazandıklarınızın meyvelerini hayatınızdaki diğer insanlara da dağıtın ki iyi talih sizi bulsun. Ne ekerseniz onu biçersiniz, bu nedenle yalnızca her şeyi kendinize almaya odaklanmayın.

Aşk Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün gerçekten halletmeniz gereken ve sizin çok zor bir iş var. Aklınız başka kalbiniz başka söylerken bir şeyleri dengede tutmak aradığınız çözümü bulmanızı zorlaştıracak. Çok stresli olmamaya çalışın. Ne kadar az endişe duyarsanız ve kontrol etmekten ne kadar vazgeçerseniz, sorunları da o kadar kolay ve acısız bir şekilde çözebileceksiniz.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün biraz dikkatiniz dağınık hissediyor olabilirsiniz. Birden fazla görevi yönetirken, bir projeden diğerine sürükleniyor olabilirsiniz. Sık sık ara vererek odaklanmaya çalışın. İşinizi iki kez kontrol edin çünkü hata yapmak kolaydır. Sosyal bazı dikkat dağıtıcı unsurların sizi konsantrasyondan uzak tutmasına izin vermeyin. Günün enerjisi daha disiplinli olmanızı gerektirecek, bu yüzden elinizden geleni yapın!

Maddi Durum Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugü bir tatil planı ve gezi planlayabilirsiniz. Bazı durumlarda, sizi bir seyehat tutkusu sarıyor ve siz de gidip egzotik bir yerde aniden bir gezi ayarlıyorsunuz. Pahalı bir gezi planlamasınız da, kısa bir kaçamak size çok iyi gelecek. Bugün bazı gezi sitelerini inceleyin çünkü iyi bir indirim yakalayabilirsiniz. Ya da, bir seyehat acentasını arayıp bilgi alabilirsiniz.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 19 Ekim

Neden insanlardan kaçmak istiyorsun? Kendinle ilgili bir şeyler keşfetmekten mi korkuyorsun? Önemli bir değişim dönemi içindesin. Bu sana defalarca söylenmiştir ama duyduğun şeyden pek hoşnut değil gibisin. Yalnız kurt olarak, insanlara karşı korkunu sürdürüyorsun ve dünyadan soyutlanmış gibisin. Endişelenme. İninden kısa süre sonra çıkarsın.

Sezgisel açıdan kuvvetli anlar yaşayabilirsin. Her zaman bir miktar psişik bir yapıya sahip oldun fakat bazı zamanlar zihnin çok gürültülü oldu! Bugün kendine özel zaman ayırmak isteyebilirsin. Meditasyon yapmak, dua etmek veya günlük yazmak iyi gelecektir. Yaşamını farklı yollardan idame ettirmek için sezgisel olarak bilgiler edinebilirsin. Enerjiler seni daha iyi bir yere taşımak istiyor; o halde bırak sana yardım etsinler.

14 Ekim - 20 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: İhtiyaçlarınızı nasıl idare etmeniz gerektiğini herkesten iyi biliyorsunuz. Kurduğunuz büyük hayaller sizi formda tutuyor. Böylece güne güzel bir gülümsemeyle başlıyor, huzurlu ve rahat bir şekilde uykuya dalıyorsunuz.

İlişkiler: Duygularınız canlanıyor, etrafınıza pozitif enerji yayıyorsunuz. Bu hafta çekiciliğinizi artırıyor, libidonuzu yükseltiyor ve gitgide daha hızlı çarpan kalbinizi hareketlendiriyor.

ekim aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Aşk önünüzde eğiliyor, duygusal anlamda dopdolusunuz. Ayın 20’sinden sonra karşı cins tarafından koşulsuz bir biçimde anlaşıldığınızı ve olduğunuz gibi kabul edildiğinizi hissediyorsunuz; dileğiniz gerçek oluyor!

Sosyal Hayat: İçinde bulunduğunuz gergin ruh haline rağmen, ayın 3’ünden itibaren zihinsel anlamda formda hissediyorsunuz. Dolup taşan hayal gücünüz sayesinde, kendinizi ifade etmek için her yolu deniyorsunuz.

Ayın Sözü: Profesyonel meselelerde daha kabiliyetlisiniz!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası