AKREP burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Akrep Burcu 24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün gerçekleşecek sosyal bir etkinlik, sizin için çok değerli eski arkadaşlarınızla sizi buluşturabilir. Bu durum, kendinizi biraz sönük hissetseniz de, son derece arkadaşça ve sıcak bir ortam oluşmasına ön ayak olabilir. Kafaya takmayın! Bazen eşlik edilebilir bir sükunet, zorla ilerletilen sohbete yeğdir. Neşeli dostlarınızın varlığıyla mutlu olun ve size neler söylediklerine kulak verin. Böylece daha fazla eğleneceksiniz.

Aşk Burç Yorumları - 6 Aralık

Siz doğası gereği, maneviyata yatkın bir insansınız ama bugün aklınız özellikle başka şeylerde. Sezgiler, ilhamlar ardı sıra gelebilir ve bunları bir tür sanatsal etkinlikle ifade etmek isteyebilirsiniz. Her türlü ilişkide, özellikle romantik olanlarda yeni ve daha karmik bir hava mevcut. Meditasyon, geçmiş yaşam regreasyonu veya yeniden doğuş gibi süreçlere yol açmanın yanı sıra tüm bu hislerin anlam kazanmasına yardımcı olabilir. Boş bir anınızda: Düşüncelerinizi not etmeyi unutmayın!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün diğer insanlarla yoğun bir temas kurabilirsiniz. İnsanlar normalden daha agresif davranıyor olabilir. Trafikte gerçekten sınırları zorlayan sürücülere dikkat edin. İş yerinde, bazı müşterilerin endişelerini giderirken sakin kalmanız gerekebilir. Servis temelli bir meslekteyseniz, telefonunuz bugün kafası karışık müşterilerin aramalarıyla sürekli çalıp duracak. Sadece rahatlayın ve başkalarıyla ilişki kurarken mesafeli kalmaya çalışın.

Maddi Durum Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün nostalji havanız sizi hep eski şeylere yönlendiriyor. Eğer mobilya alışverişi yapmak istiyorsanız, modern mobilya mağazaları yerine antik dükkanlar ilginizi çekecek. Yıllandıkça güzelleşen pas.. Eşyaların dışında insanlara da yaklaşamınız böyle olacak bu da bugün kendinizden yaşça büyük insanlara yöneleceksiniz demek oluyor.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 6 Aralık

Kendine odaklan ve sağlığının bir değerlendirmesini yap. Elbette doktor her zaman geliştirmen gereken bir şey bulabilir ama aynı zaman bunu buluyor ve sana üzerinde durmanı söylüyorsa da boşuna konuşmuyordur! Sağlığına özen göster ve uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek için yapman gereken her şeyi yapmıyor gibi hissediyorsan, zamanla hayatındaki sağlıklı alışkanlıkları birer birer çoğalt. Bu küçük sözler, yaşam tarzını bütünüyle değiştirmekten daha başarılı olacaktır.

Şu an oldukça yorgun hissediyor olabilirsiniz. Muhtemelen gününüz binlerce olayın aynı anda gerçekleştiği bir arapsaçı şeklinde başladı. Gün boyunca da bu karışıklıkları çözmeye çalışmış olabilirsiniz. Önemli işleri halletmeyi unutmaya başladıysanız, yapacaklarınızı yazın. Çocukları okuldan almayı unutmayın mesela! Öğleden sonrası rayından çıksa da önemli aramaları yanıtlayın.

2 Aralık - 8 Aralık haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Çarşamba gününe kadar yalnızca aktif bir biçimde eyleme geçtiğiniz anlarda kendinizdeymişsiniz gibi hissediyorsunuz. İnsanlar ve olaylar üzerinde etkili olmaya, onların istediğiniz şekilde hareket etmelerini sağlamak istiyorsunuz. Ardından, daha diplomat bir tavır takınıp ortak çalışmanın yararlarının farkına varıyorsunuz.

İlişkiler: Venüs ve Jüpiter sizi alkışlıyor. Romantik ve içten insanlarla tanışma ihtimaliniz giderek artıyor. Bekarsanız, etrafınıza bakın!

aralık aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Eğer bekarsanız, etrafınıza bakın! Size elinizi uzatan biri var, özellikle ayın 11’ine doğru. İlişkiniz varsa, birlikteliğinizi sağlamlaştırıyorsunuz. Ayın 20’sinden sonra odağınızda aileniz var ve yaşamınızda neşe hüküm sürüyor.

Sosyal Hayat: Gerekli potansiyele sahipsiniz. Sizi hiçbir şey durdurmuyor, yeteneklerinizi ortaya koyup etrafınızdakileri motive etmenin tam zamanı. Herkes sizin peşinizden gitmeye hazır.

Ayın Sözü:  Finansal anlamda turnayı gözünden vuruyorsunuz!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 04 Ara

  Aslan Kral

  Aslan Kral, Jon Favreau tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. 1994 yılında vizyona giren Aslan Kral' ın yeni bir versiyonudur. Aslan Kral, vizyona girdiği ilk hafta sonu 185 milyon dolar gişe yaparak gelmiş geçmiş zamanların en iyi Temmuz ayı rekorunu kırmıştır...
  Devamını Oku

  03 Ara

  Kelebek Etkisi Nedir?

  Kelebek etkisi, Kaos Teorisine büyük katkıları olan Amerikalı matematikçi ve meteorolog Edward Norton Lorenz' in verdiği analoji örneği gelir. Amazon Ormanları' nda bir kelebeğin kanat çırpması, Amerika' da bir fırtınanın kopmasına neden olabilir...
  Devamını Oku

 • 27 Kas

  Isı ve Işık Kaynağımız Güneş

  Güneş. Bizi soğuk günlerde ısıtan, karanlığa ışık yayan yıldız. Güneş' le ilgili en çok yanlış yapılan bir gezegen olduğudur. Fakat Güneş bir gezegen değil en büyük yıldızlardan birisidir. Peki Güneş' le ilgili ne biliyoruz?..
  Devamını Oku

  24 Kas

  Batwoman

  İlk bölümü 6 Ekim' de yayınlanan süper kahraman dizisi olan Batwoman sizleri bekliyor. Kate Kane, sosyal adalet için bir tutku ve zihnini konuşmak için bir yetenek ile silahlı, Batwoman olarak Gotham sokaklarında yükseliyor...
  Devamını Oku

 • 24 Kas

  25 / Adele

  İngiliz şarkıcı ve söz yazarı olan adıyla Adele Laurie Blue Adkins, bilinen adıyla Adele 25 adlı albümünü 20 Kasım 2015 tarihinde yayınladı. Dünya çapında büyük başarılara imza atan şarkıcı Adele, bu albümden 9 ödül kazandı...
  Devamını Oku

  24 Kas

  Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

  Her sene 24 Kasım günü tüm yurt genelinde öğretmenler günü olarak kullanılmaktadır. Öğretmenlik bir ülkenin kalkınabilmesi için en önemli mesleklerden birisidir...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası