AKREP burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Akrep Burcu 24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün normalde olduğunuzdan daha hassas hissedebilirsiniz ve eğer dikkatli olmazsanız, bu durum yapmanız gereken her türlü işte ayağınıza dolabilir. Fiziksel olarak her zamanki güçlü kişi değilsiniz. Bu duygu hali, sizi biraz hırçınlaştırarak başkalarıyla olan ilişkilerinizi baltalayabilir. Elinizden geldiğince kendinize hakim olmaya ve günü sakin geçirmeye çalışın. Yarın daha iyi hissedeceksiniz ve muhtemelen bugünün stresini hatırlamayacaksınız bile.

Aşk Burç Yorumları - 18 Haziran

Neyi bekliyorsunuz? Harekete geçme zamanı tam da şu an. Biri elinizden tutup sizi hayallerinize götürmeyecek, oraya kendiniz gitmek zorundasınız. İyi haber şu ki; bu göründüğünden daha kolay. Sadece bir şeyleri harekete geçirmeniz gerekiyor. Bugün büyük bir ana plan başlatın. Çevrenizdeki insanlardan büyük miktarda sevgi ve destek alacaksınız.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 18 Haziran

Sanatsal doğanızı bugün serbest bırakın. Karşılaştığınız proje, durum ya da kişi bu her olursa olsun buna yaratıcılık dokunuşunuzu katın. Fantezi dünyanızın varoluşunuzun her alanına yayın, zihninizi yeni fikirlere ve yöntemlere karşı açık tutun. Geleneksel değerleri yeni kavramlara dahil edin. Yeni ve eski yöntemler ilk başta uyumsuz görünebilir, ancak bugün birlikte yürümesini sağlamak sizin için bir mücadele olacaktır.

Maddi Durum Burç Yorumları - 18 Haziran

Beklenmedik talih kuşlarıın yalnızca masalda olduğunu düşünmeyin. Fakat hemen de şans oyunlarına koşturmayın. Onun yerine, size içinizde normalde olduğundan daha fazla güven olduğunu kanıtlayabilecek olan bankacınızla görüşün. Ya da daha iyisi, size sermaye sağlayacak birini bulun. Sadece teklifinizin en iyisi olduğundan emin olun yeter.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 18 Haziran

Arkadaşlarla, aile üyeleriyle veya başka yakınlarınla yapacağın ilgi çekici konuşmalar aklına yeni fikirler sokabilir. Hem fiziksel enerjin hem de içsel gücün var ve bu bir şeyleri başarmanı sağlıyor olacak. Öyleyse bunu sonuna kadar kullan! İhtiyaçlarını ve arzularını düşün ve onları nasıl gerçeğe dönüştüreceğine dair eylem planı formüle et. Sonuçlar seni şaşırtacaktır!

Bugün fiziksel çevrenizin sorumluluğunu almak için ideal bir gün. Eğer bahçenizde süpürülmesi gereken yapraklar varsa süpürün. Tamir edilmesi gereken bir mobilya varsa, şimdi edin. Ya da evinizdeki belgeleri ve eşyaları bir düzene sokmak gibi gerçekleştirmek istediğiniz bir hedefiniz varsa, bugünonu yaparsanız kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

17 Haziran - 23 Haziran haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Rüzgar sizden yöne esiyor. İşiniz olsun ya da olmasın, günlük aktivitelerinizde belirgin bir ilerleme kaydettiğinizi gözlemliyorsunuz. Zaman sizin lehinize akıyor. Verimli çalışmanın yanında sabırlı hareket etmeye çaba sarf edin!

İlişkiler: Güçlü bedensel arzularınız ve son zamanlarda özgürlüğünüze verdiğiniz önem arasında dengeyi bulmak da ilişkilerinizi sağlam bir zemine oturtmak da her zaman kolay olmuyor. Sabır!

haziran aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Davranışlarınızı değiştirip yolunda gitmeyen şeylerden kurtulmayı başarıyorsunuz. Böylelikle sayısız gece gezmesi ve tutkulu yakınlaşmalar arasında aşkı kutluyorsunuz. Harika bir program sizi bekliyor!

Sosyal Hayat: 8’inden itibaren işlerinizi berbat etmeye eğiliminiz var gibi gözüküyor. Günlük yaşamınız ve finansal durumunuz haliyle bundan etkileniyor, öngörmediğiniz harcamalar bütçenizi ciddi anlamda kısmanıza sebep oluyor.

Ayın Sözü: İyi ki aileniz var!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 17 Haz

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde / Grigoriy Petrov

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Rus yazar Grigoriy Petrov tarafından kaleme alınmış 1923 tarihli kitabıdır. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk'ün de okullarda okutulması istediği bir kitaptır. Günümüzde de Uluslararası sınavlarda ilk sırlarda yer alan Finlandiya'yı daha iyi tanıyacaksınız...
  Devamını Oku

  12 Haz

  Hayalet Ağrı

  Hayalet Ağrı; insan vücudundaki bir uzuvun herhangi bir nedenle kopması veya kesilmesine rağmen uzuv hala oraaymış gibi ağrı çekmeye denilmektedir. Peki niçin bu hastalığa Hayalet Ağrı denilmiştir? Bu hastalığı üç gruba ayrılarak bir inceleyelim...
  Devamını Oku

 • 07 Haz

  Gençlerin Yeni Akımı K-POP

  Günümüzde birçok kişi Kore dizilerini ve Kore kozmetik ürünlerini sıklıkla kullanmakta. Ayrıca son beş yıldır ülkemizinde dahil olduğu yeni bir akım daha var; K-Pop Akımı. K-Pop birçok şarkı ve grup ile müzik dünyasını birbirine katmış durumda. Peki K-Pop Akımı nedir ve niçin günümüzde popüler?
  Devamını Oku

  07 Haz

  Kaplanların Soyu Tükeniyor

  İnsanoğlu yine yaptı yapacağını... Büyük Kediler'in soyları git gide tükenmeye başlıyor. Son yapılan araştırmalar gösteriyor ki dünya üzerinde yalnızca 3900 kaplan kaldı. Pandalar, filler derken şimdi ise sıra kaplanlara geldi. Peki niçin Büyük Kediler'in soyları tükeniyor?
  Devamını Oku

 • 01 Haz

  Sizde Konuk Yazar Olabilirsiniz

  Makale yazmayı çok seviyorsanız, yazılarınızın paylaşılmasını ve diğer kullanıcılarımıza bilgilerinizi paylaşmak istiyorsanız Blog bölümümüzden Konuk Yazar olarak yerinizi alabilirsiniz. Özellikle özgün olan yazıları en kısa sürede sitemizde bulunan Blog bölümünden paylaşmış olacağız...
  Devamını Oku

  01 Haz

  Hipertimezi Nedir?

  İlk başta bir süper güç gibi görünen bu hastalık aslında hiç de öyle değil. Hipertimezi; üstün otobiyografik hafızaya sahip olma durumudur. Hipertimezi hastalığından muzdarip olan kimseler yaşanan olayları ayrıntılı bir şekilde hatırlama güçlerine sahiptirler. Aynı süper kahramanlar gibi...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası