AKREP burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Akrep Burcu 24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün fiziksel çevrenizin sorumluluğunu almak için ideal bir gün. Eğer bahçenizde süpürülmesi gereken yapraklar varsa süpürün. Tamir edilmesi gereken bir mobilya varsa, şimdi edin. Ya da evinizdeki belgeleri ve eşyaları bir düzene sokmak gibi gerçekleştirmek istediğiniz bir hedefiniz varsa, bugünonu yaparsanız kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Aşk Burç Yorumları - 25 Ocak

Buluşma hissi size iyi geliyor olabilir. Bazı eski okul arkadaşlarınızı arayıp bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Veya eski sevgilinize yazıp hal hatır sorabilirsiniz. Geçmişinizle tekrar bağlantı kuracak ve nereden geldiğinize dair bir duyguyu yeniden yaşayacaksınız. Bu sizin için olumlu ve canlandırıcı olabilir, bu yüzden buna direnmeyin.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün kontrolü bırakmanız gerekebilir. Siz doğal bir lidersiniz ve bazen bazı şeylerden sorumlu olmakta ısrar ediyorsunuz. Ancak bugün dümenin kontrolünü almaya çalışan egolar etrafta olabilir. Bazı projeleri ele almak isteyen bir patron veya meslektaşınız varsa, belki geri çekilmelisiniz. İçeri girip inisiyatif almalarına izin verin. Başkalarını gözlemlemekten çok şey öğreneceksiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün zaman duracak ve hatta geçmişe gideceksiniz. Motivasyonunuz üzerinde uzun uzadıya düşünmek için bu duraklama iyi olabilir. Burç haritanız, başka birinin geleceğini ilgilendiren sorunlara çözüm bulabileceğinizi söylüyor. Belki de, kendi geleceğinizi düşünürken de aynı derecede vakit ayırmalısınız.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 25 Ocak

Kariyerini ilerletmekte ve bilgi birikimini arttırmaktasın. Bu gayet güzel fakat bugün yine de çok züppe ve kendini aşırı önemseyen imajına bürünmek istemiyorsun. Günün enerjisi küçük meseleleri büyütebilir. Sen sadece zekice davranmak isterken; başkaları kıskanç ve mantık dışı tavırlar sergileyebilir. Bu enerjilerini kişisel algılama. Sen gitmekte olduğun yere ve neler öğrendiğine kendini ver.

Bir grup ortamına dahil olmak şu anda senin için zor olabilir. O halde biraz gözlerden uzak ol. Senin kontrolün dışında bazı olaylar patlak verebilir. Ama kendini rasyonelliğe zorlayıp gerçekleşen her şeyden anlam çıkarmaya çalışma. Ayrıca günün olayları analiz edebileceğin cinsten olmayacak gibi duruyor. Güne spontanelik hakim. Akışa göre adımlar at.

25 Ocak - 31 Ocak haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Mars, Uranüs ve Jüpiter verdiğiniz kararlar konusunda size destek oluyor zira otoritenizi konuşturuyorsunuz. Buna karşın abartılı davranmamaya ve dostlarınızı kaçırmamaya gayret edin!

İlişkiler: Venüs ve Plüton size şehvet dolu enerjiler yolluyor. Aşk sayesinde ruhsal olarak çok daha iyi hissediyorsunuz. Bedenin keyfi yerine geldi mi her şeyin daha kolay olduğu ortada!

ocak aylık burç yorumları

İlişkiler: Bu yıla partnerinize yönelik çılgın bir arzu hissederek başlıyorsunuz. Ayın 9'undan itibaren Venüs ve Mars sayesinde ilişkinizi ilerletmek ve sağlamlaştırmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olacaksınız. Bekarsanız, 15 Ocak gibi yeni bir aşka yelken açmaya ne dersiniz?

Kariyer: Bazen işinizde verimli olmanızı engelleyecek kadar tereddütlü davranıyorsunuz. 15 ve 25 Ocak arasında Mars ve Uranüs patronunuzla aranızdaki geçmiş sorunları gün yüzüne çıkarabilir ve bu yüzden her şeyi yarıda bırakmayı bile düşünebilirsiniz... Kesin kararlar vermeden evvel bir daha düşünün!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası