ASLAN burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Aslan Burcu 23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç Yorumları


Genel

Sıcak ve sevecen yanlarınızı göstermeniz için iyi ve yeni bir gün. Sık sık gülümsemeye ve olabildiğince çok insanla sohbet etmek için zaman ayırın. Arkadaş canlısı kişiliğinize doğru çekilecekler ve hep birlikte zaman geçirmekten keyif alacaksınız. Zor bir gün geçiren birisini bulursanız neden onu önemsediğinizi bilmesine izin vermiyorsun? Sorunlarını dinlemek için birkaç dakika harcayın ve gerçekten anladığınızı onlara göstermeyi düşünün.

Aşk Burç Yorumları - 24 Eylül

Mutsuz bir ail üyesiyle iletişim eksikliği sizi biraz üzmüş olabilir. Bu kişiyi rahatsız edecek bir şey yapıp yapmadığınızı bile merak edebilirsiniz. Büyük olasılıkla öyle bir şey yapmadınız. Bu gibi durumlarla başa çıkmanın en iyi yolu, sizinle iletişim kurmaları için cesaretlendirmek veya eğer kurmuyorlarsa da tekrar tekrar üstelememek. Hüzünlü ruh hali ikiniz için de geçerli olacak, bu yüzden sakin kalmaya çalışın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 24 Eylül

Yeni bir anlaşma yapabilir ve bir sınava girebilirsiniz veya bugün yeni bir şeyler söz konusu olabilir. Bütün olarak bakıldığında, bugün çok şey vaat ediyor. Hasat aşamasının başlamasıyla beraber, son üç hafta içindeki tüm kariyer girişimleriniz meyvelerini vermeye başlayacak. Son olarak, başarınızın temellerini güçlendirebilirsiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 24 Eylül

İş arkadaşlarınız bugün sizi evinizde ziyaret edebilir. Beklediğinizden daha uzun kalabilirler fakat bu olumlu bir gelişme. Daha fazla ümit vadeden girişimler ve hepsini başarıyla tamamlamak için size yollar açan bir sürü ilginç tartışmalar yapabilirsiniz. Sonunda ise dikkatiniz dağılır ve başka şeyler konuşmak isterseniz, sorun değil. Bazen rahatlamak ve kendinize vakit ayırmak iyi gelebilir.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 24 Eylül

Bugün mentorlük rolünü üstlenebilirsin. Uzmanlığına danışılması gereken bir durum içerisinde olabilirsin. Bildiklerin konusunda her zaman güvenli hissetmiyor olsan da, bugün onlara inanmayı dene. Doğru kelimeler sana gelecektir. Sen doğuştan öğretmen özellikleri taşıyorsun ve öğrenme için tutkun adeta bulaşıcı. Kitlene rehberlik ve ilham sunmaktan çekinme. Spot ışıkları seni aydınlattıktan sonra gerisi kendiliğinden gelecektir.

Bugün bir şeye burnunu sokmamaya çalış. Şu andaki gezegensel etkiler, insanların sorları hakkında daha çok farkında olabilir ve merakınız, insanların gözlendiklerini hissetmeye başladıkları noktada yakalanabilir! Hakkında bir şey bilmediğiniz bir sır, sizin için bir sürpriz anlamlar taşıyabilir. Bugün şüpheye düşmenin faydalarını gösterin. Mahremiyet ihtiyaçları saygı duyulmayı hak ediyor.

21 Eylül - 27 Eylül haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Salı gününden itibaren tüm düğümler çözülüyor! Terazi burcundaki Güneş, anlaşmalarınızı ve planlarınızı umut vadeden bir düzleme taşıyor. Meslektaşlarınızla  görüşme ayarlamaktan çekinmeyin!

İlişkiler: Aşk dolu bir hafta sizi bekliyor! Venüs ve Mars sizi mutlu etmek için var güçleriyle çalışıyor. Neptün ise kendinizi koyvermeyi ve anı yaşamayı tavsiye ediyor.

eylül aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın 6’sında Aslan burcunda konumlanan Venüs ve Terazi burcundaki Merkür ilişkinizdeki iletişimi besliyor. Partnerinizle dertleşmekten çekinmeyin, sizi tüm stresinizden arındırmaya yardımcı olacak.

Kariyer: Eylül ayına endişeli bir başlangıç yapıyorsunuz. Belki de yeni bir düzene uyum sağlamak zorundasınızdır? Merak etmeyin! Kısa sürede rüzgar sizin lehinize esecek.

Kişisel Yaşam: Eğer bekarsanız, gülümsemeniz insanları büyüleyecek. Bugünlerde ilişki durumunuz değişebilir!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 06 Eyl

  Tenet Beyazperdede

  Christopher Nolan'ın yazıp yönettiği casus filmi Tenet 26 Ağustos 2020 tarihi itibariyle beyazperdede izleyenlerle buluştu. Pandemi dolasıyla film sektörü de en çok etkilenen sektör olunca Tenet için ilgi bir tık daha arttı. Başrollerini John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki...
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 25 Tem

  Folklore / Taylor Swift

  Karşınızda yepyeni bir Swift albümüyle karşınızdayız. Aslında hiç beklenmedik bir çıkış yapan Taylor Swift'in yeni albümü Folklore, hiç promo yapılmadan birçok ülkede birinci sıraya yerleşti. Albümün bütün şarkılarını bütün platformlardan paylaşan Swift'in bu geri dönüşü çok ses getirecek türden...
  Devamını Oku

  26 Haz

  Blackpink

  Blackpink 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainmet adlı eğlence şirketinin çıkardığı kız K-Pop grubudur. Grupta 3 tane Güney Koreli ve 1 tane Taylandlı üye bulunur. Üyeler sırasıyla Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo'dur. Ayrıca grubun fan adı Blink'tir.
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası