ASLAN burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Aslan Burcu 23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün iki farklı yöne çekiliyormuş gibi hissedebilirsin. Sen kibar bir insansın ve başkalarıyla zıtlaşmaktan hoşlanmıyorsun. Fakat şu anda değişim isteyen şeyler yaşanıyor gibi. Senin sahip olduğun bakış açısını anlayamayan bir sevgilin veya yakın arkadaşın olabilir. Düşüncelerini açık açık ifade et ve yaşadığın kaygıların tarafsızca bir listesini yap. Utangaç tarafın seni konuşmamaya itiyorsa da, ağzını açtığında kendini çok daha iyi hissedeceksin!

Aşk Burç Yorumları - 27 Mayıs

Bu sizin için mükemmel bir gün. Kendinizi ve duygularınızı ne kadar ifade ederseniz, o kadar başarılı olursunuz. Size yeni olan şeylerden korkmayın. Büyük olasılıkla, şu anda hayatınıza giren bu yeni şeyler, uzun vadede mantıklı şeyler olacak. Hangi yola gideceğiniz konusunda kalbinize güvenin. Bugün zamanınız ve enerjinizi bolca kullanmaktan çekinmeyin.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 27 Mayıs

İkiniz de çok hassas ve çok entelektüel bir insansınız. Bu harika bir kombinasyon ve sizi süperstar yapan şeyin bir parçası. Bugünün gezegen pozisyonları, kişiliğinizin bu iki temel bileşenini en iyi nasıl birleştirebileceğinizi düşünmeniz için size meydan okuyor. Yazmayı kariyer olarak hiç düşündünüz mü? Bu aradığınız dengeyi bulmanızı sağlayabilir. Biraz düşünün ya da daha iyisi, sadece yazmaya başlayın ve size uygun olup olmadığını görün.

Maddi Durum Burç Yorumları - 27 Mayıs

Bugün evinizde finansal konuda bir grup toplantısı gerçekleşebilir. Bu grubun planladığı iş her neyse, hızlı ve etkili bir şekilde dikkate almalısınız, daha sonrasında istediğiniz gibi takılabilir, sosyalleşebilirsiniz. Bu süreçte, misafirlerinizin yeni taraflarını keşfedebilirsiniz ve bu da ilgili herkes için oldukça aydınlatıcı olabilir. Onlarla olan bağınız git gide artacak.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 27 Mayıs

Bugün bir konuda endişeli hissediyor olacaksın. Eğer böyle bir durum içerisindeysen, içgüdülerine güvenerek hareket et. Bu tarz hisler içsel uyarı sistemleridir; senin için doğru olmayan bir durum içerisinde olduğunun sinyalini verirler. Tabi içindeki kaygının kötü şeylere işaret etme gibi bir zorunluluğu da yok – hatta olaydan tamamen alakasız şeyler de korku, güvensizlik ve yetersizlik hislerini tetiklemiş olabilir. Harekete geçmeden önce içindeki hisler konusunda iyice düşün ve hislerinin sebeplerini sorgula. Geç olsun güç olmasın.

Bugün kendini sosyalleşmeye fazlasıyla açık hissedebilirsin. Bir süredir görmediğin arkadaşlarınla iletişime geçmek isteyebilirsin; belki de geçmiş kırgınlıkları düzeltmek istiyorsun. Bu kırgınlıkları ardında bırakmanız iyi olacaktır. Her zamankinden daha fazla hassas olabilirsin; bu da seni uyuşmazlıklara sürükleyebilir. Arkadaşlarının iyi özelliklerini göz önüne al ki birlikte vakit geçirmek keyifli olsun.

25 Mayıs - 31 Mayıs haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Mars ve Merkür işlerinizin yolunda gitmesine engel oluyor. Hemencecik sinirleriniz tepenize çıkabiliyor. Fırsat buldukça doğa yürüyüşü yapıp rahat bir nefes almak size iyi gelecektir.

İlişkiler: Çarşamba günü İkizler burcunda konumlanan Güneş ve Venüs, cuma günü ise Yay burcunda meydana gelen Dolunay ilişkilerinizi olumlu yönde etkiliyor ve sizi sevgiye boğuyor. Eğer bekarsanız, gerçek olan bir hayaliniz sayesinde mutluluktan havalara uçuyorsunuz.

mayıs aylık burç yorumları

İlişkiler: Yeni projeler sizi bekliyor. Uzun bir yolculuğa çıkma, yeni bir ev alma ya da mevcut evinizi yenileme fikirleri oldukça cezbedici geliyor. Bu ortak planlar sizi mutlu ederken bazı huzursuzluklara da yol açıyor. Ayın 13’ünden sonra Venüs’ün geri hareketi içinize çok büyük olmasalar da bazı şüphe tohumları ekiyor. Bekarsanız, fazla umut vadeden tanışıklıklardan kaçınıyorsunuz.

Kariyer: Profesyonel çevrenizi değiştirmek adına girdiğiniz yolda tam gaz ilerliyorsunuz. Tutkunuz yavaş yavaş yeni bir çevreye uyum sağlamanız için gerekli enerjiyi ve motivasyonu sağlıyor. Ayın 11’inden sonra Merkür size harika yaratıcı fikirler bahşediyor ama Satürn size sorumluluklarınızı hatırlatıyor ve fazla aceleci davranmamanızı öğütlüyor.

Sağlık: Oldukça yoğun tempolara uyum sağlama kapasitesine sahipsiniz ama kimi zaman bunu abartıyorsunuz ve enerjinizi gözünüzde büyütüyorsunuz. Günde birkaç dakika dahi olsa güneşin tadını çıkarın ve enerji toplayın.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 18 May

  Bir Daha Gel Samsun'dan!

  19 Mayıs 1919. Bu tarih, uzun soluklu bir mücadelenin başlangıcıdır. Samsun bir devrimin başladığı noktadır. Oradan Erzurum, Sivas kongreleri... Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri bu uzun soluklu mücadelenin sonucudur...
  Devamını Oku

  10 May

  Anneler Günü Kutlu Olsun!

  Gözümüzü açtığımız ilk günden beri elimizi hiçbir zaman bırakmayan, sevgisiyle üzerimizde titrediği, bizlere ilham ve güç veren tüm annelerimizin ve bizlerden anne şefkatini esirgemeyen tüm sevdiklerimizin Anneler Günü'nü kutlarız. Sizleri çok seviyoruz...
  Devamını Oku

 • 05 May

  Rare / Selena Gomez

  10 Ocak 2020 tarihinde çıkış yapan, Selena Gomez'in üçüncü stüdyo albümü Rare yayımlandı. Albümün içerisinde 13 single bulunmakta. Uzun bir aradan sonra meydana tekrar dönen Selena Gomez'in Rare albmündeki çıkış şarkısı Lose You To Love Me rekorlarla giriş yaptı...
  Devamını Oku

  23 Nis

  Milli Mücadele'nin 100. Yılı Kutlu Olsun!

  23 Nisan 1920. O zorlu günlerde kurulan ve halkı temsil edecek Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı tarih. Tam bundan 100 yıl önce. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bu onurlu ve şanlı gün Türk çocuklarına emanet edildi. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri...
  Devamını Oku

 • 18 Nis

  Radyasyon ve Çernobil

  Radyasyon ve Çernobil. Pek uzak bir ikili gibi görünmüyor değil mi? Hayatın yok olduğu, orada bulunan canlıların mutasyon geçirmesiyle DNA'larının bozulması, kaç yıl geçse bile hala radyasyon etkisinde kalması ve bir türlü bitmemesi insanoğlu için bir örnek...
  Devamını Oku

  17 Nis

  After Hours / The Weeknd

  Kanadalı şarkıcı The Weeknd'in dördüncü stüdyo albümü 20 Mart 2020 tarihinde çıkış yaptı. 2020'de yayınlandığı ilk haftasında en çok satan albüm olmayı başardı. İlk haftasından 444 bin kopya satarak Bilboard 200 listesine bir numaradan giriş yaptı...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası