ASLAN burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Aslan Burcu 23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün olmanız gereken noktaya varmak için izlenmesi gereken en iyi yolu ararken biraz gerilebilirsiniz. Bir yandan mutlu ve neşeli bir ses sizi işleri oluruna bırakıp cesur olmaya, sizin için en önemli şeylerin kararlı bir biçimde üzerine atılmaya çağırıyor. Öte yandan, görev duygusu ve kısıtlamalar sizi temkinli olmaya zorluyor. İki tarafın da iyi yönlerini seçip kendinize özgü bir saldırı planı yapın.

Aşk Burç Yorumları - 18 Haziran

Romantik bir durum hakkında karar verirken oldukça ikilemde kalabilirsiniz. Şu anki ilişkinizde nasıl bir yol izleyeceğinizle ilgili kendinize sorular soruyor olabilirsiniz. Olası tüm senaryolarla kendinizi bunaltmayın. Her seferinde bir adım atın. En ufak sözü ve haraketi ne kadar irdelerseniz o kadar kendinizi çılgına çevirirsiniz. Boşa dolanıp durmayın. Sorunlarla yüzleşin.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 18 Haziran

Sizin için zor olsa bile, kesinlikle kişisel projelerinizden, özellikle de gücünüzü artırmayı amaçlayanlardan kurtulmaya çalışın. Daha grup odaklı ve doğaya katılım gösteren girişimler üzerinde çalışmaya geri dönmelisiniz. Topluluk ruhunda bir artış, çabalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Maddi Durum Burç Yorumları - 18 Haziran

Bir arkadaşınızla ilgili şüpheler bugün başınızın belası olabilir. Bu kişi size para mı borçlu? Size iyilik yapacağına söz mü vermişti? Birine ihtiyacınız mı var? Arkadaşınız güvenilir mi? Bu sorulara cevap bulmanın en iyi yolu geçmişteki davranışlarına bakmak. Eğer geçmişte güvenilmezdiyse, yine öyle olabilir. Bu nedenle, başka birisine dikkatinizi verin. Bugün en azından bu kişi hayatınızdan çıkmış oldu.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 18 Haziran

Ayağa kalkıp eyleme geçme günü. Bazı güçler seni her tarafından çekiştiriyor ve zor olan ise bütün bu çekiştirmeler olurken dengede kalmayı başarabilmek. Enerjini içeride tutmak yerine dışarı atarak birçok şey başarabilirsin. Diğerleri sabırsız ve ani tepkilere yatkın olabilir. Sen buna sabırlı olarak karşılık ver. Böylece içinde bulunduğun gruba olan katkın minnettarlıkla karşılanacaktır.

Bugün farklı bir şey yapmak isteyecek gibi hissederek uyanabilirsin. Herkesin rutinine bir ara vermeye ihtiyacı vardır ve bugün yen bir şeyler denemek için iyi bir gün. Belki de rutininizi değiştirmek istersiniz, ya da bugün sizin boş gününüzse, dışarı çıkıp gününüzü ne yaparak geçirmek isterseniz onu yaparak geçirebilirsiniz. Yeni bir görünüm ya da dolap stili deneyin. Bugün, gününüze ve gelecek günlere tat katabilir.

17 Haziran - 23 Haziran haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Üzerinde bulunduğunuz zeminin pek de güvenilir olduğu söylenemez ama öyle ya da böyle ilerliyorsunuz. Zorluklarla karşılaştığınız takdirde sahip olduğunuz belli ilişkiler üzerine yoğunlaşın. Bazı kapıları çalmaktan çekinmeyin; şaşıracaksınız ama açılacaklar!

İlişkiler: Aşk sizi arzunun kanatlarına taşıyor. Karşı koyduğunuz takdirde hata edersiniz zira bu hafta duygusal ve cinsel beklentileriniz konusunda muradınıza eriyorsunuz.

haziran aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Aktiviteleriniz yaşamınızda büyük bir yer kaplıyor ve bu sebeple duygusal anlamda pek müsait sayılmazsınız. Ayın 10’undan sonra duygusal yaşamınız renklense de sizin aynı oranda romantik olduğunuz söylenemez.

Sosyal Hayat: Yeterince enerjik olamasanız da Haziran ayında iş çevrelerinde oldukça popülersiniz ancak ayın 15’ine doğru zor bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hiçbir şeyi aceleye getirmeyin!

Ayın Sözü: Işık saçıyorsunuz!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 17 Haz

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde / Grigoriy Petrov

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Rus yazar Grigoriy Petrov tarafından kaleme alınmış 1923 tarihli kitabıdır. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk'ün de okullarda okutulması istediği bir kitaptır. Günümüzde de Uluslararası sınavlarda ilk sırlarda yer alan Finlandiya'yı daha iyi tanıyacaksınız...
  Devamını Oku

  12 Haz

  Hayalet Ağrı

  Hayalet Ağrı; insan vücudundaki bir uzuvun herhangi bir nedenle kopması veya kesilmesine rağmen uzuv hala oraaymış gibi ağrı çekmeye denilmektedir. Peki niçin bu hastalığa Hayalet Ağrı denilmiştir? Bu hastalığı üç gruba ayrılarak bir inceleyelim...
  Devamını Oku

 • 07 Haz

  Gençlerin Yeni Akımı K-POP

  Günümüzde birçok kişi Kore dizilerini ve Kore kozmetik ürünlerini sıklıkla kullanmakta. Ayrıca son beş yıldır ülkemizinde dahil olduğu yeni bir akım daha var; K-Pop Akımı. K-Pop birçok şarkı ve grup ile müzik dünyasını birbirine katmış durumda. Peki K-Pop Akımı nedir ve niçin günümüzde popüler?
  Devamını Oku

  07 Haz

  Kaplanların Soyu Tükeniyor

  İnsanoğlu yine yaptı yapacağını... Büyük Kediler'in soyları git gide tükenmeye başlıyor. Son yapılan araştırmalar gösteriyor ki dünya üzerinde yalnızca 3900 kaplan kaldı. Pandalar, filler derken şimdi ise sıra kaplanlara geldi. Peki niçin Büyük Kediler'in soyları tükeniyor?
  Devamını Oku

 • 01 Haz

  Sizde Konuk Yazar Olabilirsiniz

  Makale yazmayı çok seviyorsanız, yazılarınızın paylaşılmasını ve diğer kullanıcılarımıza bilgilerinizi paylaşmak istiyorsanız Blog bölümümüzden Konuk Yazar olarak yerinizi alabilirsiniz. Özellikle özgün olan yazıları en kısa sürede sitemizde bulunan Blog bölümünden paylaşmış olacağız...
  Devamını Oku

  01 Haz

  Hipertimezi Nedir?

  İlk başta bir süper güç gibi görünen bu hastalık aslında hiç de öyle değil. Hipertimezi; üstün otobiyografik hafızaya sahip olma durumudur. Hipertimezi hastalığından muzdarip olan kimseler yaşanan olayları ayrıntılı bir şekilde hatırlama güçlerine sahiptirler. Aynı süper kahramanlar gibi...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası