ASLAN burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Aslan Burcu 23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün özel hayatın konusunda uçarı kaçarı olabilirsin! Cesur adımlar atabilecek gibi hissediyorsun. Eğer birinde gözün varsa, o kişiye onu çekici bulduğunu söylemenin tam zamanı. Flört için ve tutku dolu mesajlaşmalar için hazırsın. Güzel bir buluşma ayarlayabilir, heyecanlı bir gece geçirebilirsin. Bu, özel bir şeyin başlangıcı olabilir, keyiflen!

Aşk Burç Yorumları - 25 Şubat

Bazı zamanlarda, duygularınıza göre yaşama eğilimindesiniz. Kalbiniz harekete geçmeniz için size ilham veriyorsa, dürtülerinize göre hareket ediyorsunuz. Fakat bugün, seçimleriniz hakkında daha mantıklı olmaya çalışmalısınız. Size zarar verebilecek veya kötü olabilecek bir duruma atlamayın. Aynı zamanda, arkadaşlarınızın kişisel problemlerine karışmayın. Her ne kadar insanlar tavsiye almak için sık sık size yönelse de, biraz mesafeli davranmakta fayda var.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 25 Şubat

Hayatınızı değerlendirmeye almak isteyebilirsiniz. Belki de kariyeriniz açısından işleriniz doğru yönde gitmiyormuş gibi hissediyorsunuzdur. Meditasyon yapmak ve gerçekte ne yapmak istediğinizi anlamak isteyebilirsiniz. Sadece başkalarını memnun etmek için bir şeyler yapmayın. Sizi mutlu edecek seçimler yaptığınızdan emin olun. Kariyer planlarınızı veya ilişki hedeflerinizi, gerçek size uyacak şekilde ayarlayın.

Maddi Durum Burç Yorumları - 25 Şubat

Keskin zekalı ve çok meraklı bir kişiliğiniz var. Bugün bazı gizli alanları keşfederek bu özelliğinizi iyiye kullanabilirsiniz. Başlıca ilgi alanınız bilim olacak gibi görünüyor. İnternetten araştırma yapacaksanız, araştırmanız oldukça verimli olacak. Gerçekten yüksek düzeyde bilgi isterseniz, CalTech ya da Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (M.I.T)'in sitelerine bakabilirsiniz.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 25 Şubat

Canını acıtan biri mi var? Katlanılamaz derecede zulmedici bir durum mu söz konusu? Bugün, sorunların kaynağına inmekte başarılı olacaksın. İyi haber şu ki, bunlardan kurtulmanın ilk basamağı da sorunun köküne inmek. Ama kolay olmasını bekleme. O yüzden biraz bunalabileceğin bir gün.

Bugün akrabalarınız sizi ziyarete gelebilir. Teyzeniz, ebeveynleriniz ya da kuzenleriniz öğle yemeğine veya beş çayına uğrayabilirler. Yahut siz onlara gidebilirsiniz. Aile üyeleriyle iletişim kurmak ve sohbet etmek, güncel gelişmeleri aktarmak için ideal bir gün. Ebeveynleriniz ve büyükleriniz pek çok başarınızla övünecek dolayısıyla bugün egonuzu okşayan bir gün olabilir!

22 Şubat - 28 Şubat haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Mars sizi yoruyor. Bu hafta boşa kürek çektiğinizi hissediyorsunuz. Anlık verim elde etme isteğinizi boş verip harika yaratıcılığınıza odaklanın!

İlişkiler: Diğer insanlara ihtiyaç duyan sosyal bir kelebek olsanız da bu hafta bazı ilişkilerinizi gözden geçirmek adına geri adım atıyorsunuz. Oldukça bilgece bir davranış!

şubat aylık burç yorumları

İlişkiler: Venüs size karşı cömert davranıyor. Ayın 5'i ve 13'ü arasında Jüpiter'in de etkisiyle partnerinizle beraberliğinizi güçlendirecek projeler düşünmeye başlıyorsunuz.

Kariyer: Satürn ve Jüpiter sayesinde sağlam destekler alacağınız kesin ancak finansal anlamda ayın 17'sinden itibaren yıldızlar görüşmelerinizde problemlere sebep olabilir.

Astro Bonus: Bekarsanız, ayın 21'inden sonra Merkür sayesinde yeni biriyle tanışabilirsiniz. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası