ASLAN burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Aslan Burcu 23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bazı kişisel alışkanlıklarınızla ilgili inatçı tavırlarınız var. Her zaman aynı yemekleri yiyor ya da sürekli aynı tür sporu yapmaya meylediyorsunuz. Fakat şimdi, vücudunuz çeşitlilik istiyor! Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmenin size faydalı olup olmayacağına bir bakın. Genellikle et yemiyorsanız, protein depolayın. Çok fazla et yiyorsanız bir süreliğine vejetaryen beslenin. Metabolizmanıza köklü bir değişim iyi gelecektir.

Aşk Burç Yorumları - 22 Ekim

Aşk hayatınızdaki bir şey hakkında sorumluluk almanız gerekiyor. Bugün bunu yapma şansınız olacak. Ailevi değerleriniz, sizi “politik olarak doğru” olmayan bir hayat yaşamaktan alıkoyabilir. Bir defalığına masaya yumruğunuzu vurmalısınız! İnsanların seçimlerine saygı duyun ki, kendinize de saygınız olsun.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün, yaratıcı sanatlarla ilişkili iş mevzuları vaktinizin büyük bölümünü alabilir. Bir ödenek teklifi üzerinde çalışabilir, iş arkadaşlarınıza danışabilir ya da yaratıcı işler için tam gaz çalışabilirsiniz. Çevrenizdekiler bir şekilde bu sürece dahil olacak, bu yüzden uzun telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Yoğun bir güne hazır olun ve günü nasıl geçirmek istediğinize bakıp seçimlerinizi akıllıca yapmaya çalışın.

Maddi Durum Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün bir kişiyle heyecanlı bir ortaklık oluşturabilirsiniz. Bu, iş ortamındaki bir anlaşma olabilir. Belki de, başka bir şirket veya kişiyle işbirliğine karar verebilirsiniz. Kaynakları paylaşıp, güçlü bir ortak çaba oluşturabilirsiniz. Fikirlerinizin masada kalmasından korkmayın. Geride durursanız, bu kişi sizin gerçekten ilgili olmadığınızı düşünebilir. "Birleşme" için harika bir gün!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 22 Ekim

Sıra dışı içgörülere sahip olabilirsin. Bunlar insanlarla nasıl geçinmek gerektiğine dair gözlemler içeriyor olabilir (ya da geçinememek). Uzun süredir kişiliğinin bir parçası olan davranış örüntülerini nihayet çözebileceksin. İç görülerin sağlıklı ama yakında öğrendiklerini uygulamak isteyeceksin. Bir terapist ya da anlayışlı bir dostun sana bu konuda fikir sunabilir ve geri beslemede bulunabilir.

Bugün aklınız ruhani inançlarınızda olabilir. Belki bu sizin için net bir tanımı olan bir şeydir ya da belki inanca bel bağlamaya pek yatkın değilsiniz. Her halükarda, eğer bu konu aklınızı kurcalıyorsa, mevcut olan sayısız farklı inanç sistemini araştırmak için doğru zaman olabilir. Din gibi ilginç bir konuda öğrenecek çok şey bulabilirsiniz.

21 Ekim - 27 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Haftanın ikinci yarısına dikkat edin! Bazı girişimleriniz ön gördüğünüz şekilde sonuçlanmayabilir… Mücadele etmeye devam edip yaratıcılığınızı ortaya koymanız gerek!

İlişkiler: Pazartesi ve salı günü Ay’ın etkisi altında daha hassas bir haldesiniz ama sonrasında özel yaşamınızın dizginlerini ele alıyorsunuz ve endişelere kapılmadan iradenizi ortaya koyuyorsunuz. Bu hafta sonu aile buluşmaları ön planda olacak.

ekim aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Ayın dokuzuna kadar ilişkilerinizde en ufak bir aksama bile söz konusu değil, işler tıkırında! Ancak 10 Ekim’den sonra ailenizle ilgili bazı karmaşık durumlar romantik tutkularınızı unutmanıza yol açıyor.

Sosyal Hayat: İradeniz de, cesaretiniz de yerinde, fırsatlar ise önünüze serilmiş durumda. Eğer iş arıyorsanız ya da daha avantajlı bir pozisyona geçmek istiyorsunuz şimdi harekete geçmenin tam zamanı!

Ayın Sözü: Yetenekleriniz sayesinde çok sayıda girişiminiz harika biçimde sonuçlanıyor.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Eki

  Delik Deniz ve Kral Koyu / Gazipaşa - Antalya

  Delik Deniz, Antalya‘ nın Gazipaşa ilçesinde yer alan doğal güzelliklerinden biridir. Aytap Koyu ile birbirine çok yakındır. Gazipaşa ilçe merkezine 21 kilometre, Alanya ilçe merkezine ise 64 kilometre uzaklıktadır...
  Devamını Oku

  20 Eki

  Lover / Taylor Swift

  Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Taylor Swift' in yedinci stüdyo albümü olan Lover, 23 Ağustos 2019 tarihinde Republic Records tarafından çıkış yapmıştır. Albümünde toplam 18 şarkısı bulunan Taylor Swift' in en çok satılan albümler arasında yerini almıştır...
  Devamını Oku

 • 19 Eki

  Unbelievable

  Bir dizi önerisiyle yine karşınızdayız. Unbelievable 2019 yılına damga vuran dizilerden biri olmayı başaran, izleyicilerine vermek istediği mesajı en iyi şekilde veren bir dizi...
  Devamını Oku

  19 Eki

  Joker

  Beyaz perdeye damga vuran Joker filmiyle karşınızdayız. Arthur Fleck’ in yaşadığı psikolojik durumu ve ardından Joker’ e dönüşmesi anlatan bu film gişede Warner Bros’ un yüzünü güldürdü...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası