ASLAN burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Aslan Burcu 23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç Yorumları


Genel

Uzun zamandır beklediğiniz bir mektup veya telefon görüşmesi gecikebilir. Beklediğiniz sürece bir şeylere başlamak istemeyeceğiniz için bu çok sinir bozucu olabilir. Ancak bir arkadaş, akraba veya komşunuz aniden kapınızı çalabilir. Eğer ciddi bir mesele söz konusuysa varsa bu biraz ilginç olabilir. Tadını çıkarın! Tartışmanın en etkileyici yerinde beklediğiniz telefon gelebilir!

Aşk Burç Yorumları - 4 Ağustos

Bugün, özellikle ailenizle ilgilenmek söz konusu olduğunda, kendinizi biraz diken üstünde hissedebilirsiniz. Akrabalarınızla bir sevgi/nefret ilişkinizin olması muhtemel. Onları seviyorsunuz fakat çok yakın olduğunuzda bazen boğuluyorsunuz. Bugün sabırlı olmaya çalışın. Aileniz sinirlerinizi bozuyorsa, bunun nedeni şu anda biraz duygusal alana ihtiyacınızın olması.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 4 Ağustos

Muhtemelen yemek yeme şeklinizi değiştirmeyi ve sadece daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeyi düşünüyorsunuz. Vejeteryan olmak, sigarayı bırakmak, daha fazla egzersiz yapmak, vb. Bugün yaşamınızda bu tür bir karar vermek için mükemmel bir gün. Birkaç ay öncesinin aksine, bu sefer kararlarınıza bağlı kalabileceksiniz. Başarabileceğiniz konusunda kendinize güvenin!

Maddi Durum Burç Yorumları - 4 Ağustos

İş ortamınızdan olması muhtemel ve gördüğünüze çok mutlu olacağınız ve bir kadın arkadaşınız bugün evinize gelebilir. Bu kişi beraber yaratıcı bir girişimin içinde olduğunuz biri olabilir. Oldukça pozitif gözüken maddi konuları tartışabilirsiniz. Neticede, bunun çok önemli ve verimli bir buluşma olacağı kesin. İş konularını konuştuktan sonra, biraz eğlenebilirsiniz. İyi eğlenceler!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 4 Ağustos

Her zamankinden daha da optimist ol. Yoğun duyguların tarafından çıkmaza girmiş hissetmemen önemli. Eğer öyle hissedersen, önemli şeyleri görüş açından kaçırabilirsin. Gerçeklik ve aranda sağlıklı bir ilişki sürsün. Aklının bir karış havada olduğunu fark edebilirsin ve bir başka dünyaya yavaş yavaş kaymakta olduğunu görebilirsin. İzlediğin yoldan sapmamalısın.

Bugün kullandığınız sözcüklere daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz. Bazen konuşurken atılgan davranıyor ve cesur bir tavır takınıyorsunuz. Fakat kendinizi biraz daha ılımlı olunması gereken bir durum içinde bulabilirsiniz. Çok önemsediğiniz bir konuyla ilgili derin bir tartışmaya dahil olursanız hırsınıza yenik düşmemeye çalışın. İki düşünüp bir konuşun!

3 Ağustos - 9 Ağustos haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Ayın 5’inden itibaren burcunuzda konumlanan Merkür sayesinde işle ilgili meselelerin içinden kolaylıkla sıyrılıyorsunuz ve profesyonel anlamda bir rahatlığa kavuşuyorsunuz. Zihninizin toplantılar sırasındaki çalışma hızı dudak uçuklatıyor!

İlişkiler: Pazartesi günü Uranüs’e bağlanan Dolunay, size enerji yüklemesi yapabilir. Her şeyi denemeye hazır hissetseniz de kimi zaman patlamaya hazır bir bomba gibi davranıyorsunuz. Biraz uzaklaşıp kendi iç benliğinize yoğunlaşın.

ağustos aylık burç yorumları

İlişkiler: Yaşasın arkadaşlıklar! Bugünlerde romantizm pek de gündeminizde değil. Partnerinizle baş başa vakit geçirmek yerine dışarı çıkmayı tercih ediyorsunuz. Ne de olsa yaz mevsimi demek eğlence demek!

Kariyer: İşinizde çok fazla rekabet var. Kendinizi savunmak ve cesur bir şekilde mücadele etmek için gerekli argümanlara sahipsiniz. Buna karşın, iş ortamınız bitmek bilmeyen rekabetten olumsuz etkileniyor. Ayın 20’sine doğru, başka bir işte ya da bağımsız olarak çalışmayı düşünmeye başlıyorsunuz.

Kişisel Yaşam: Arkadaşlarınız ya da ailenizle birlikte özel dakikalar yaşıyorsunuz.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

  25 Tem

  Folklore / Taylor Swift

  Karşınızda yepyeni bir Swift albümüyle karşınızdayız. Aslında hiç beklenmedik bir çıkış yapan Taylor Swift'in yeni albümü Folklore, hiç promo yapılmadan birçok ülkede birinci sıraya yerleşti. Albümün bütün şarkılarını bütün platformlardan paylaşan Swift'in bu geri dönüşü çok ses getirecek türden...
  Devamını Oku

 • 26 Haz

  Blackpink

  Blackpink 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainmet adlı eğlence şirketinin çıkardığı kız K-Pop grubudur. Grupta 3 tane Güney Koreli ve 1 tane Taylandlı üye bulunur. Üyeler sırasıyla Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo'dur. Ayrıca grubun fan adı Blink'tir.
  Devamını Oku

  18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

 • 17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

  14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası