BALIK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün geliştirmeyi istediğiniz şeylerin bir listesini hazırlayabilirsiniz. Görünüşünüzün belirli yönlerini değiştirmeye karar verebilirsiniz. Belki yeni bir imaj benimsemeye hazırsınızdır. Yeni bir gardıroba yatırım yapmanın vakti gelmiş olabilir. Ya da fiziksel olarak daha formda olmakla ilgileniyor da olabilirsiniz. Spor merkezinin yolunu tutabilir ve bazı ağırlık kaldırma hareketlerini deneyebilirsiniz. Veya iyi bir koşu ya da yürüyüşün tadını çıkarmanız da muhtemel.

Aşk Burç Yorumları - 25 Ocak

Bütün gün ihmal edilmiş ve sevgisiz kalmış hissedebilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa, daha da kötü hissedebilirsiniz. Neşelenin, çünkü yüzünüzde bu kadar sıkıntılı ve dramatik bir ifade olursa, kimse size yanaşmak istemez. Yapmayı sevdiğiniz şeyleri yaparak kendinizi mutlu etmeye çalışın. Eğer yüzünüz gülerse, birilerini kendinize çekebilirsiniz.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün motivasyon eksikliğinizin yanında hem fiziksel hem de zihinsel enerjinizin de düşük olması, rehavete kapılmanıza yol açabilir. Pek bir şey yapmak istemeyebilirsiniz ve herhangi bir şekilde çalışmak zorunda kalırsanız inanılmaz derecede rahatsız olabilirsiniz. Akşam sinemaya, bir gerilim ya da aksiyon filmi izlemeye gitmek iyi gelebilir. Bu tarz bir film izlemek kanın damarlarınızda yeniden hızla akmasını sağlar.

Maddi Durum Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün çok uzak yerlerden ilginç insanlarla tanışmanızı sağlayacak bir parti veya grup aktivitesine katılabilirsiniz. Sohbetinizi entelektüel anlamda oldukça hararetli bulabilirsiniz ve onlardan çok fazla şey öğreneceksiniz gibi. Bazı durumlarda kitaplar da bu sohbete dahil olabilir. Bu insanlarla yine görüşmek isteyebilirsiniz bu yüzden isimlerini, telefon numaralarını ve e-mail adreslerini aldığınızdan emin olun. Bu sizin için yeni kapılar aralayabilir.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 25 Ocak

Kavga o kadar kanlı olabilir ki ringden kendini dışarı atmak isteyebilirsin. Neden kendini savaşmaya değmeyecek bir şey için böyle bir kargaşanın içine atasın? Savaşmak isteyeni karşına alıp onunla sakince olayı halletmek için adım atan taraf sen olmalısın. Savaşçı enerjisinden öte iyileştirici enerjin çok daha güçlü.

Bir günlüğüne havailiğinizi rafa kaldırın.Bu, geleceğe hazırlanmak için önemli bir gün. Bastığınız yerin sağlamlığından emin olmadan bir sonraki adımınızı atmayın. Hedeflerinizin bir listesini oluşturmanız için önemli bir zaman dilimindesiniz. Bu listeyi yapmak hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Uzun vadede edineceğiniz kazançları düşünün. Bugünün en önemli teması "güvenlik" ve "ayakların yere basması" olacak.

25 Ocak - 31 Ocak haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Pazartesi gününden itibaren Mars ve Uranüs yüzünden etkisi daha da artacak kötü bir finansal sürprizle karşılaşmaya hazır olun. Hesaplarınızı iyice gözden geçirin ve faturalarınızı ödeyin.

İlişkiler: Venüs, Neptün ve Plüton aşk hayatınıza romantik ve tutku dolu tatlar katıyor. Kendinizi serbest bırakmanın tam zamanı, partneriniz sizi kollarına almayı bekliyor!

ocak aylık burç yorumları

İlişkiler: Yavaş tempolu bir başlangıcın ardından Mars ve Venüs'ün ayın 9'undan itibaren tutkunun tadına varmanız için var güçleriyle çalıştığını fark edeceksiniz. Eğer bekarsanız hazır olun çünkü her an bir yıldırım aşkının hedefi olabilirsiniz!

Kariyer: Ayın ilk haftasında size harika bir uyum sağlama kapasitesi ve kendinizi fade etme becerisi bahşeden Güneş ve Merkür'e güvenebilirsiniz. Sonrasında Mars ve Uranüs onların görevini teslim alacak. Onlar sayesinde irade gücünüz ve çalışma hızınız tüm takdirleri toplayacak! 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası