BALIK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün geriye bakıp düşünmek için ideal bir gün. Sakin, net, mantıklı bir zihniniz olduğuna, başkalarının ise fazla öznel, basmakalıp ve saldırgan düşündüğüne kanaat getirmiş olabilirsiniz, ancak aslında durum tam tersi! Bir değişiklik yapıp kendinizi başka birinin yerine koyun ve düşünün: En az onun sizi yargıladığı kadar siz de onu yargılamıyor musunuz?

Aşk Burç Yorumları - 6 Aralık

Sezgileriniz bugün size bir mesaj veriyor olabilir. Meditasyon yapmak isterseniz, bugün manevi doyum noktasına erişebilirsiniz. Ya da sezgisel izlenimlerinize kulak verirseniz, önemli bir şeye ulaşabilirsiniz. Belki bu sezgiler bir rüyayı çözümlemeniz için size bazı ilginç ipuçları verecek olabilir. Ya da belki de sevdiğiniz birinin söyleyeceği ya da yapacağı bir şeyi önceden sezebileceksiniz. Duygularınızı görmezden gelmeyin.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün dikkat etmek ve yeniden yaratmak için hevesli hissedebilirsiniz. Bazen iş yerinizde sessizce ilerlemek için spot ışığından kaçındığınız için memnuniyet duyarsınız. Ama şimdi biraz takdire ihtiyacın olduğunu fark edebilisiniz. Son zamanlarda çok çalıştınız. Pek çok farklı sorumlulukla ilgileniyorsunuz ve takdir edilmek istiyorsunuz. Kendinizi daha dinamik bir şekilde sunmaktan korkmayın. Liderlik tavrınızı üstlenin ve sorumlu olduğunuzu netleştirin.

Maddi Durum Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün meditasyon için harika bir gün olacak. Projeleriniz henüz şekillendiğinden, kendinizi memnuniyetsiz hissedilebilirsiniz. Çok sabırsızsınız, ama kim değil ki? Bu bekleme süreci yaklaşık 2 ay kadar sürdü, ama artık sona geldiniz. Şu anda gezegenlerin pozisyonu yalnızca sizin için çok önemli olanları düşünmenizi istiyor. Gereksiz projelere başlamayın!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 6 Aralık

Kendine bugün için çok fazla görev ve sorumluluk yükleme çünkü bunları yapacak gücün kalmayabilir. Bazen çok fazla şey için gönüllü oluyorsun ve enerjin ve ruh halin düşüyor. Biraz kendi kendine vakit geçirirsen; yürüyüş ve meditasyon gibi şeylerle ilgilenirsen kendini daha iyi hissedeceğin kesin.

Şu an çok sosyal bir yaşam sürüyor olabilirsiniz. Bir sürü insanın, sizinle vakit geçirmek için sizi sağa sola çekiştirdiğini hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız birden kapınızda bitebilir, hem de hepsi birden! Halini hatrını sormak istediğiniz insanlardan düzinelerce elektronik posta alabilirsiniz. Bu sırada telefonunuz durmadan çalabilir. Bugün herkesle iletişime geçemeyeceksiniz, o yüzden yapmanız gerekenleri önceliklendirin.

2 Aralık - 8 Aralık haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Sıkıcı işlerde olduğu kadar sizin için değerli olduğunu düşündüğünüz projelerde de gelişme kaydetmek için yıldızların desteğine güvenebilirsiniz.

İlişkiler: Birileri size sevgisini gösteriyor. Bir dileğinizin gerçek olması için çarşamba gününü bekleyin ve harekete geçin! Bazı şeylerin gökten kendiliğinden düşmesini beklemeyin. Venüs ve Mars ve Ay sizi enerjileriyle besliyor.

aralık aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Partneriniz tarafından sevildiğinizi, desteklendiğinizi ve takdir edildiğinizi hissediyorsunuz. İlişkinizin resmiyet kazanması mümkün!

Sosyal Hayat: Jüpiter sayesinde, profesyonel girişimleriniz olumlu yönde etkilenecek. Ay ortasına doğru hareket geçin, insiyatif alın : Kendinizi kanıtlayıp daha yüksek bir pozisyonda çalışma şansına sahip olabilirsiniz.  

Ayın Sözü: Yaşama sevincinin ve sosyal ilişkilerin hakim olduğu bir dönemden geçiyorsunuz.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 04 Ara

  Aslan Kral

  Aslan Kral, Jon Favreau tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. 1994 yılında vizyona giren Aslan Kral' ın yeni bir versiyonudur. Aslan Kral, vizyona girdiği ilk hafta sonu 185 milyon dolar gişe yaparak gelmiş geçmiş zamanların en iyi Temmuz ayı rekorunu kırmıştır...
  Devamını Oku

  03 Ara

  Kelebek Etkisi Nedir?

  Kelebek etkisi, Kaos Teorisine büyük katkıları olan Amerikalı matematikçi ve meteorolog Edward Norton Lorenz' in verdiği analoji örneği gelir. Amazon Ormanları' nda bir kelebeğin kanat çırpması, Amerika' da bir fırtınanın kopmasına neden olabilir...
  Devamını Oku

 • 27 Kas

  Isı ve Işık Kaynağımız Güneş

  Güneş. Bizi soğuk günlerde ısıtan, karanlığa ışık yayan yıldız. Güneş' le ilgili en çok yanlış yapılan bir gezegen olduğudur. Fakat Güneş bir gezegen değil en büyük yıldızlardan birisidir. Peki Güneş' le ilgili ne biliyoruz?..
  Devamını Oku

  24 Kas

  Batwoman

  İlk bölümü 6 Ekim' de yayınlanan süper kahraman dizisi olan Batwoman sizleri bekliyor. Kate Kane, sosyal adalet için bir tutku ve zihnini konuşmak için bir yetenek ile silahlı, Batwoman olarak Gotham sokaklarında yükseliyor...
  Devamını Oku

 • 24 Kas

  25 / Adele

  İngiliz şarkıcı ve söz yazarı olan adıyla Adele Laurie Blue Adkins, bilinen adıyla Adele 25 adlı albümünü 20 Kasım 2015 tarihinde yayınladı. Dünya çapında büyük başarılara imza atan şarkıcı Adele, bu albümden 9 ödül kazandı...
  Devamını Oku

  24 Kas

  Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

  Her sene 24 Kasım günü tüm yurt genelinde öğretmenler günü olarak kullanılmaktadır. Öğretmenlik bir ülkenin kalkınabilmesi için en önemli mesleklerden birisidir...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası