BALIK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç Yorumları


Genel

Kaybedecek neyiniz var? Gezegenler sizi eski inançlarınızda kurtulmanız için, meyvelerini düşürmeye çalıştığı bir ağaç gibi yeni inançlara ve gelişmelere yer açmak için sallıyor. Bir zamanlar adınız gibi emin olduğunuz konularda şimdi yalnızca şüpheleriniz var. Gerçekleşebilecek en kötü ihtimali düşünürken, tutkuyla bağlı olduğunuz şeylerin aslında o denli önemli olmadığını fark etmenin size faydası dokunabilir. Eski defterleri kapatıp yepyeni bir sayfa açmanın zamanı geldi.

Aşk Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün geçmişe doğru bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Gün boyunca bu enerji sizi biraz nostaljik bir moda sokabilir. Belki de yaşadıklarınızı şimdiki hayatınızla kıyaslayarak son tatilinizde olanlar hakkında kafa yorabilirsiniz. Ya da yıllar öncesinde kalmış ama sizin için romantik açıdan önemli birini hatırlıyorsunuzdur. Eski sevgilinizin ne yaptığını merak edebilirsiniz. Belki de bu kişiye yazmalı veya onu aramalısınız.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün biraz huzursuz hissediyor olabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz çeşitli hedefleri düşünüyor olabilirsiniz. Bunlardan bazıları kariyerinizi ilgilendiriyor olabilir. Bazıları kişisel yaşamınızı kapsayacak. Hayallerinizi anında gerçeğe dönüştüremiyor olsanız da, bu bir oyun planı yapmak için harika bir gün. Sizi doğru yola koymak için atabileceğiniz "bebek adımları" listesini yapın.

Maddi Durum Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün ani kararlar vermemeye çalışın. Haber vermeden, telefon etmeden kapınızı çalan insanlarla birlikte dikkatinizi dağıtan bir sürü şeyle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda, tek bir şeye odaklanmanız oldukça zor olabilir. Telefonlarınızı kapatabilir veya bugünü "balığa çıkma" günü ilan edebilirsiniz. Israrcı insanların baskısı altında kalmanıza izin vermeyin. Bir söz vermeden çnce kafanızı dinlendirmek için kendinize biraz vakit ayırın.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 19 Ekim

Normalde enerji dolu bir insansın, ama bugün her zamankinden daha az canlı hissediyorsun. Kaygılanacak bir şey yok. Kişisel hayatın üzerine ve erkeklerle olan ilişkine dair biraz düşünmek için vakit ayırabilirsin. Ayrıca ele geçirme ve fethetme yollarına da kafa yor! Belki son zamanlarda motivasyonların değişmiş olabilir...

Sezgileriniz çok yüksek bir seviyede ancak aileniz söz konusu olduğunda değil! Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, yaptıkları şeyler şöyle dursun söyledikleri hiçbir şeyi anlamlandıramıyorsunuz! Sakin olun. Açıklamalarını isteyin daha sonra kendi yollarına gitmelerine izin verin. Bazen insanların bir şeyleri sadece kendi deneyimleriyle öğrenmeleri gerekir.

14 Ekim - 20 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Hiç zaman kaybetmiyorsunuz, işinizden çıkar çıkmaz etrafınızdaki her şey sizi yeni projeler inşa etmeye, planlar yapmaya itiyor. Yine de kendinizi paralamamaya çalışın!

İlişkiler: Bekarsanız, hoşunuza giden birini etkiliyorsunuz. Buna rağmen, ne siz ne de o diğerini bir ilişkiye zorlamıyor. Yavaş yavaş ilerlemeye ihtiyacınız var. İlişkinizde ve aile yaşamınızda harika bir yılbaşı kutlaması sizi bekliyor.

ekim aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Zihniniz aşk hayalleriyle dolup taşıyor, gerçeklik sizi o kadar da ilgilendirmiyor. Bu sizi duygusal anlamda zor durumlarda bırakıyor.

Sosyal Hayat: Sözlerinizle, yazdıklarınızla ve çizdiklerinizle parıldıyorsunuz! Kafanıza estiğinde adeta bir sanatçıya dönüşüyorsunuz ve yaratımlarınız ilham dolu! İş ortamında, gerekli sözleri söylemekten çekinmeyin. İnsanların size kulak vereceğinden emin olabilirsiniz.

Ayın Sözü: Psikolojik kapasiteleriniz konuştuğunuz insanları iyi anlamınıza olanak sağlıyor.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası