BALIK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün nerede ve kiminle olursanız olun size daha dengeli ve huzurlu hissetmenizi sağlayacak bir hassasiyet ve merhamet gösterilecek. İçinde bulunduğunuz durumdan rahatsızlık duyacak olursanız unutmayın ki sığınabileceğiniz en iyi yer kendi iç dünyanızdır! Ancak muhtemelen bu çareye başvurmanız gerekmeyecek.

Aşk Burç Yorumları - 18 Haziran

Müstakbel sevgilinizle birbiriniz için tam olarak ne kadar şey ifade ettiğinizi anlamaya başladığınızda, romantizm yerini yüksek seviyede gerginliğe bırakıyor. Birini sevmek bizi acı ve ihanete karşı savunmasız bıraktığı için hepimiz böyle korkuları yaşıyoruz. Ancak, aşkta garanti yoktur. Sadece risk alırsınız ve ilerlemeye devam edersiniz. Unutmayın, karşınızdaki kişi de kendini savunmasız hissediyor. Bugün için araya mesafe koyun. Daha sonra olayları akışına bırakın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 18 Haziran

Ruh haliniz kiminle bulunduğunuza ve içinde bulunduğunuz durumlara bağlı olarak şekillenebilir. Bir an uçurtma kadar yüksekte olabilir ve bir sonraki an ise çöplükler kadar aşağıda olabilirsiniz. Çok az ihtimalle bu işin ortası vardır. Bu zamanda sizin için önemli olan, kendinizi olumlu bir tutum geliştiren ve eldeki konulara yardımcı iş çözümleri getirebilenlerle şekillendirmektir.

Maddi Durum Burç Yorumları - 18 Haziran

Bazı yatırımlarda mı bulundunuz? Eğer öyleyse, özellikle arsa söz konusuysa hepsinin birdenbire değerlendiğini görürseniz şaşırmayın. Bu durum tek bir yatırımdan daha fazlasını kapsayabilir. Ancak yine de yeni bir yatırım yaparken dikkatli olun. Etrafınızda, gerçekte olduğundan çok daha umut vaad edici görünen fırsatlar olabilir. Her türlü finansal bir işe kalkışmadan önce bir profesyonele danışın. Şu anki tablo göründüğünden daha karmaşık olabilir.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 18 Haziran

Anılar, travmalar ve foviler gününü ele geçirecek. Depresif hissediyorsun ve nedenini de tam olarak anlayamıyorsun. Bir olay, bütün bunları sana yaşatıyor ama kaynağını bilemiyorsun. Son zamanlarda rahatsız edici rüyalar görüyorsan onları not almayı denemelisin. Seni neyin rahatsız ettiğine dair bir kapı aralayabilir. Meditasyon ya da serbest çağrışım şu an ihtiyacın olan şeyler gibi...

Bugün geliştirmeyi istediğiniz şeylerin bir listesini hazırlayabilirsiniz. Görünüşünüzün belirli yönlerini değiştirmeye karar verebilirsiniz. Belki yeni bir imaj benimsemeye hazırsınızdır. Yeni bir gardıroba yatırım yapmanın vakti gelmiş olabilir. Ya da fiziksel olarak daha formda olmakla ilgileniyor da olabilirsiniz. Spor merkezinin yolunu tutabilir ve bazı ağırlık kaldırma hareketlerini deneyebilirsiniz. Veya iyi bir koşu ya da yürüyüşün tadını çıkarmanız da muhtemel.

17 Haziran - 23 Haziran haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Salı gününden itibaren Satürn ve Neptün girişimleriniz konusunda sizi cesaretlendiriyor. Eğer işsizseniz, size mantıksız gelseler bile, aldığınız tekliflere burun kıvırmayın. Peşini bırakmayın!

İlişkiler: İşinizi iyi biliyorsunuz: birisine azıcık ilgi gösteriyor, ötekine nazik kelimeler fısıldıyorsunuz İnsanları idare etme sanatına sahipsiniz. Yine de sınırları aşanlar olursa, onlardan kurtulmaktan çekinmeyin.

.

haziran aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Haziran başında, baştan çıkarıcı yönünüz hak ettiği yerine kavuşuyor! Sevgi dolu ve güven veren tavırlarınız partnerinizi mutlu ediyor ve o da size benzer şekilde karşılık veriyor. Ayın 10’undan itibaren kendinizi daha huzurlu hissediyorsunuz.

Sosyal Hayat: Uzun vadeli bir strateji ortaya koyuyorsunuz, çalıştığınız sektördeki farklı ölçütleri gözden geçiriyorsunuz ve tekliflerinizi sunmak için doğru zamanı bekliyorsunuz.

Ayın Sözü: Küçülttüğünüz porsiyonlar etkisini gösteriyor, fiziğiniz harika durumda!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 17 Haz

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde / Grigoriy Petrov

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Rus yazar Grigoriy Petrov tarafından kaleme alınmış 1923 tarihli kitabıdır. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk'ün de okullarda okutulması istediği bir kitaptır. Günümüzde de Uluslararası sınavlarda ilk sırlarda yer alan Finlandiya'yı daha iyi tanıyacaksınız...
  Devamını Oku

  12 Haz

  Hayalet Ağrı

  Hayalet Ağrı; insan vücudundaki bir uzuvun herhangi bir nedenle kopması veya kesilmesine rağmen uzuv hala oraaymış gibi ağrı çekmeye denilmektedir. Peki niçin bu hastalığa Hayalet Ağrı denilmiştir? Bu hastalığı üç gruba ayrılarak bir inceleyelim...
  Devamını Oku

 • 07 Haz

  Gençlerin Yeni Akımı K-POP

  Günümüzde birçok kişi Kore dizilerini ve Kore kozmetik ürünlerini sıklıkla kullanmakta. Ayrıca son beş yıldır ülkemizinde dahil olduğu yeni bir akım daha var; K-Pop Akımı. K-Pop birçok şarkı ve grup ile müzik dünyasını birbirine katmış durumda. Peki K-Pop Akımı nedir ve niçin günümüzde popüler?
  Devamını Oku

  07 Haz

  Kaplanların Soyu Tükeniyor

  İnsanoğlu yine yaptı yapacağını... Büyük Kediler'in soyları git gide tükenmeye başlıyor. Son yapılan araştırmalar gösteriyor ki dünya üzerinde yalnızca 3900 kaplan kaldı. Pandalar, filler derken şimdi ise sıra kaplanlara geldi. Peki niçin Büyük Kediler'in soyları tükeniyor?
  Devamını Oku

 • 01 Haz

  Sizde Konuk Yazar Olabilirsiniz

  Makale yazmayı çok seviyorsanız, yazılarınızın paylaşılmasını ve diğer kullanıcılarımıza bilgilerinizi paylaşmak istiyorsanız Blog bölümümüzden Konuk Yazar olarak yerinizi alabilirsiniz. Özellikle özgün olan yazıları en kısa sürede sitemizde bulunan Blog bölümünden paylaşmış olacağız...
  Devamını Oku

  01 Haz

  Hipertimezi Nedir?

  İlk başta bir süper güç gibi görünen bu hastalık aslında hiç de öyle değil. Hipertimezi; üstün otobiyografik hafızaya sahip olma durumudur. Hipertimezi hastalığından muzdarip olan kimseler yaşanan olayları ayrıntılı bir şekilde hatırlama güçlerine sahiptirler. Aynı süper kahramanlar gibi...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası