BALIK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç Yorumları


Genel

Yakın çevrenizden birisi size karşı tümüyle dürüst olmayabilir. Bu kişi doğruyu söylemekten kaçıyor ya da sizi korumak amacıyla sizden bir şeyler saklıyor olabilir. Bu noktada içgüdülerinize güvenin. Birisi size kulağa pek de inandırıcı gelmeyen önemli bir şeyler söylüyorsa, bu kişinin sözünü doğru olarak kabul etmeden önce kendiniz de kontrol edin. Belki de bu kötü amaçlı değil de yalnızca sizi korumak için söylenmiş bir şeydir ancak bazen gerçeği birinden saklamak pek de iyi sonuçlanmayabilir!

Aşk Burç Yorumları - 19 Ekim

Eğer hayatınızda biri yoksa, bugünkü gezegen hareketleri, hayatınızda bazı romantik olayların yaşanacağını vaat ediyor ... Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca aşk hayatınızdaki kasvetli atmosferden sonra, işler birden bire gelişecek! Bu yüzden tutkulu ve romantik bir güne hazır olun!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 19 Ekim

Enerji seviyeniz şu anda tahmin edilemez olabilir. İşleri kolaylaştırmak en iyisi olacak. Kendinizi çok zorlamayın. Gün boyunca sık sık mola vermek isteyebilirsiniz. Dışarı çıkın ve Tabiat Ana ile iletişime geçin. Öğle yemeği saatinde uzun bir yürüyüş yapın ya da işten sonra güzel bir parkı ziyaret edin. Doğal çevreye uyum sağladığınızda daha odaklı ve olumlu hissedeceksiniz. Stresin sizi üzmesine izin vermeyin.

Maddi Durum Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün cesur olmanın zamanı. Gezegensel enerjiler bugünün risk almak için ideal olduğunu söylüyor. Birini kahve içmeye davet etmeyi düşünüyorsanız ya da belki bir akşam yemeğine, hiç tereddüt etmeyin. Tüm işaretler bugün bir şeyler için risk almanız gerektiğini gösteriyor. Çabalarınız karşılıksız kalmayacak.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 19 Ekim

Bir arkadaşının iletişim konusundaki eksikliği içindeki bütün güvensizlikleri ortaya çıkaracak ve bu insanın hala seni umursayıp umursamadığını düşüneceksin. Bu durumun seni çok fazla kaygılandırmasına izin verme. Arkadaşının morali bozuk olabilir fakat bu konunun senle bir alakası yok. Kendi yaşadığı zorluklara kendini öyle kaptırmıştır ki seni kırdığının farkına varamıyordur...Dişini sık ve arkadaşının hazır olduğunu düşündüğünde ona yaklaş!

An itibariyla biraz unutkan olmanız mümkün. Gezegen enerjileri zihninizi bölük pörçük düşüncelerle doldurabilir. Aynı anda çok fazla şeyi düşünüyor olabilirsiniz ve bu durum biraz dikkatinizin dağılmasına neden olabilir. Halletmeniz gereken şeylerin hepsi için bir liste yapmaya çalışın. Beyniniz aşırı duyarlı olabilir ancak merak etmeyin; bu durum kısa süre içinde geçecek.

18 Ekim - 24 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Çarşamba gününden sonra kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Ay enerjinizi ikiye katlayacak. Yarım kalmış girişimleriniz ve projeleriniz konusunda tekrar harekete geçiyorsunuz. Şans yıldızınıza güvenin!

İlişkiler: Hafta ilerledikçe Venüs ve Neptün ilişkilerinizle ilgili şüphelerinizi daha da artırıyor. Önünüze çıkan herkesle sırlarınızı paylaşmayın ve temkinli davranmaya özen gösterin.

ekim aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın ilk iki haftası Merkür ilişkilerinizde bazı sorunlara sebep olabilir ve geçmişte kalmış tartışmalar tekrar gün yüzüne çıkabilir. Sinirli bir şekilde cevap vermemeye çalışın ve barışçıl olmaya gayret edin. Sonrasında daha temkinli davranıyorsunuz. Profesyonel yaşamınız daha baskın çıkıyor.

Uğraşlar: Çözüme kavuşturulması gereken bir meseleyle karşı karşıya kalabilirsiniz ya da bir dava adına, yaşanan bir adaletsizlik karşısında harekete geçebilirsiniz. Finansal anlamda kazanımlarınızı korumak adına dişlerinizi gösteriyorsunuz. İşinizde çabalarınızın karşılığını ay sonunda almak adına var gücünüze çalışıyorsunuz.

Form: Gerginlik, tembellik ve endişeleriniz yaşama sevincinizin önüne geçiyor. Depresyonda değilsiniz ama kendinizi çok daha hassas hissediyorsunuz. Hastalıklar ve vücut kırgınlıklarına karşı temkinli hareket edin. Rahatlamak için sanatsal aktivitelere başlayabilirsiniz. Ayın 20'sinden sonra kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2021 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası