BAŞAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün fikirlerinizi dile getirme isteği duyabilirsiniz. Genelde düşüncelerinizi kendinize saklama eğilimindesiniz; zira tartışma yaratmayı seven biri değilsiniz. Ancak bazen münasebetsiz şeyleri görünce açık şekilde sinirleniyorsunuz. Bugün başka birisinin eylemleri sizi kışkırtabilir. Duruma kararlı ve pozitif bir şekilde yaklaşmaktan çekinmeyin.

Aşk Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugünün gezegen haritası, sizi hem kendi hayatınız hem de en yakınlarınızın hayatıyla ilgili bir bakış açısı edinmeye zorluyor. Son zamanlarda bencil olduğunuzu kabul etmelisiniz. Tabii ki, evrenin merkezinin siz olmadığını biliyorsunuz. Peki neden bazen öyleymiş gibi davranıyorsunuz? Hem arkadaşlarınız hem de sevdikleriniz için kendinizi değiştirmenin tam zamanı. Bu değişiminiz karşısında çok sevinecekler.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün kendinizi çok kararlı ve azimli hissedebilirsiniz. Görevlerinizi tamamlarken disiplinli olacak ve odaklanacaksınız. Meşgul edilmek ve bölünmek istemeyebilirsiniz, çünkü tamamen işe adanmış bir halde olacaksınız. Bu konsantrasyon çok faydalı olabilir. İşinizi ele almak için yeni bir yol bulabilir ve aklınızdan geçen fikirlere dikkat kesilmelisiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün yolculuk sizin için yapacağınız şeyler arasında. Bir arkadaşınızla günübirlik bir gezi planlayabilirsiniz ve bu gezi muhtemelen kısa bir gezi olacak. Bir arkadaşınızı ziyaret edebilir ya da indirimlerden faydalanıp biraz alışveriş yapabilirsiniz. Zihniniz bugün oldukça aktif ve ev ortamınızı daha iyi hale getirme yollarıyla ilgili tüm fikirlere açıksınız. Rutin işler bitince, eve gidin ve kendi yaşam alanınızı bir inceleyin: Bu ortamı daha iyi hale getirmeniz için yapacak çok şeyiniz var.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 25 Ocak

Karar vermek konusunda her zamankinden daha ikilemde hissedeceksin. Birisi seni güvensiz olmakla suçlasa bile, unutma kişi seni birçok üzüntüden kurtaran temkin hissindir. Eğer şüpheli yaklaştığın bir durum ya da insan varsa, muhtemelen bunun ardında iyi bir neden vardır. Konforlu hissetmek için yoklamak istediğini yokla; ama fırsatları engelleyecek boyutta da olmasın.

Bir dünya fenomeni olan Star Wars’a karşı daha fazla umursamaz kalmanız imkansız! Muhtemelen siz de diğer hayranlar gibi ekrana yapışacak, bilinmeyen diyarlara doğru çıktıkları maceralarda hissettikleri tüm o harika şeyleri hatırlayacaksınız. Eğer hayatınızdaki mevzuu bu değilse, geleceğiniz hakkında düşünmeye çalışmalısınız.

25 Ocak - 31 Ocak haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Merkür cumartesi gününden itibaren Retro hareketine başlıyor. İşinizde insanların güveninizi suistimal etmemesi için çaba sarf edin. Bazen gereğinden fazla nazik davranabiliyorsunuz!

İlişkiler: Venüs ve Plüton bir aşk ilişkisinin kök salmasına yardımcı olacak! Eğer söz konusu kişi sizi yeterince heyecanlandırmıyorsa bir anda bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. 

ocak aylık burç yorumları

İlişkiler: Bir süredir partnerinizin duygularına dair şüpheleriniz var ama Ocak ayında size gerçekten de değer verdiğinin farkına varacaksınız. Ayın 9'undan sonra Mars ve Venüs şansın sizden yana olmasını sağlayacak ve ailenizle daha çok vakit geçirmenizi öğütleyecek. 

Kariyer: Güneş ve Plüton cazibenizi ve sağduyunuzu artırıyor ve bu sayede sosyal ve profesyonel yaşamınızda gelişmeniz ivme kazanıyor. Buna ek olarak Uranüs ve Mars başarılı iş atılımlarında bulunmanız için ihtiyaç duyduğunuz cesareti bahşediyor. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası