BAŞAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün paranormal olaylara ilginiz artabilir. Bu konudaki kitaplar dikkatinizi çekebilir, bu yüzden muhtemelen tüm günü bu konuda bir şeyler geçirmek isteyeceksiniz. Kitaplarda bahsi geçen bazı kavramlar size bile aşırı garip gelebilir fakat bu yüzden üstlerini çizmeyin. Her yeni gün yeni bir gariplikle karşılaştığımız bu çağda önemli olan şey açık fikirli olmaktır.

Aşk Burç Yorumları - 8 Mayıs

Bugün özellikle tutkulu ve seksi hissediyor ve romantik bir karşılaşma yaşamak istiyorsunuz. Planladığınız bir randevunuz bile olabilir. Ancak, bu buluşma sizin veya partnerinizin kontrolü dışındaki nedenler yüzünden ertelenirse şaşırmayın. Eğer öyle olursa, bu duygularınızı yaratıcı faaliyetlerle yönlendirebilirsiniz. Romantik romanlar ve filmler de iyi bir aktivite olabilir, tabii asla gerçeği kadar olmasa da!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 8 Mayıs

Bugünün bulmacasının parçaları sizin için uygun olmayabilir ve bunun nedenini hiç bilmemeniz mümkün. Bu iyi bir şey. Tam olarak anlamadığınız şey üzerinde fazla stres yapmayın. İşlerin yürümesinin yolu dinlemekten geçiyor. Her iki tarafta da mutlaka ayarlamalar yapılmalıdır, ancak bu ancak her iki taraf da kulaklarını açmaya ve birbirlerinin bakış açısını anlamaya istekliyse gerçekleşebilir.

Maddi Durum Burç Yorumları - 8 Mayıs

Anne-babanız ya da sizinle ilgisi olan başka bir çift bir dizi ev içi sorunlarla boğuşuyor. İkisi de sizinle derdini paylaşabilir ve siz ortada kalmak istemiyorsunuz. Söylediklerini dinleyin ama kesin yargılarda bulunmayın, tavsiye veya görüşlerinizi söylemeyin ya da bir taraf tutmayın. İkisiyle de aranızı bozmak istemezsiniz, fakat şu an, ikisi de size kolaylık sağlamayacak.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 8 Mayıs

Bugün pratik, sakin bir modda olmalısın. Yapman gereken işleri yapmak için ihtiyacın olan konsantrasyonu bulacaksın. Görevlerinin bir listesini hazırlayabilirsin. Yaptıkça görevlerin üzerine çizikler atmak seni oldukça tatmin edecektir. Ayrıca uzun vadeli planlarına da bir göz atmak isteyeceksin. Hayattan ne istediğine dair ekstra iç görüye sahip olacağın bir gün.

Bugün tembellik etmek için bir bahaneniz yok o yüzden güneş doğmadan yataktan çıkın. Daha çok adım attıkça daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz. Mağaranızdan çıkıp çevrenizdeki insanlara fikirlerinizi anlatın. Açık havaya çıkıp rüzgarın şarkısını dinleyin. Aktif ve esnek olun. İnsanların duyguları bugün yüzeye daha yakın, o yüzden her şeyi hafif ve aktif düzeyde tutun.

3 Mayıs - 9 Mayıs haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Mars size yüksek dozda enerji veriyor. Güneş ve Uranüs karakter gücünüzü hiç olmadığı kadar sağlamlaştırıyor. Şimdi kapıları çalmanın tam zamanı!  

İlişkiler: Pazartesi ve salı günü iletişim beceriniz sonraki günlere kıyasla daha gelişmiş durumda. Önemli meseleleri konuşmak için bu günleri tercih edin ve dürüst olun. 

mayıs aylık burç yorumları

Ayın 14'ünden itibaren Jüpiter'in duygusal yaşamınızı etkisi alması sayesinde partnerinizle ve diğer ilişkilerinizde kurduğunuz planlarda çok daha heveslisiniz. Bekarsanız aşk hayatınıza yönelik güven dolu yaklaşıma sahipsiniz. Ayın 26'sına doğru Merkür, Venüs ve Neptün fiziksel olarak bir arkadaşınızın sizden uzaklaşmasına yol açabilir.  

Kendinizi ön plana çıkarmayı ve girişimlerinizde ışık saçmaya istiyorsunuz. Sağlam bir iradeye sahipsiniz, verimli çalışıyorsunuz ve hedeflerinizi net bir şekilde belirliyorsunuz. Zaman kaybetmeksizin doğrudan amaçlarınıza yönelik hareket ediyorsunuz. Jüpiter sayesinde ayın 14'ünden itibaren sizi besleyen ilişkiler inşa edebilirsiniz. Ekip çalışması size çok iyi geliyor!

Mayıs ayı boyunca, Mars size yüksek dozda enerji bahşediyor. 14 Mayıs'tan itibaren Balık burcunda konumlanan Jüpiter bazı konularda aşırıya kaçmanıza sebep olabilir. Ama bir yandan da farklı zevklerin tadını çıkarmak da size çok iyi geliyor. Asıl mesele bazı sınırları aşmamakta! 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2021 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası