BAŞAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün gerçeklik algınıza biraz hayalgücü çeşnisi katın. Bir adım geri çekilip biraz dinlenin. Meditasyon yapmaya ve zihninizi günlük endişelerden arındırmaya biraz zaman ayırın. Sakinleştirici ve rahatlatıcı şeyler yapmak bugünü değerlendirmenin en doğru yolu olacaktır. Arkadaşlarınızla uzun yürüyüşlere çıkın ve en alışılmadık konularda derin sohbetler edin. Kendinize hayal kurmak için zaman ve alan tanıyın.

Aşk Burç Yorumları - 6 Aralık

Siz gerçek bir hayalperestsiniz ve hayattaki maddi şeyler hakkında pek düşünmemeyi tercih ediyorsunuz. Bu da zaten neden market alışverişi yapmayı veya kıyafetlerinizi yıkamayı unuttuğunuzu açıklıyor. Bu işleri biri sizin için yapsa, dünyanın en mutlu insanı olursunuz. Ancak bugün, koşullar sizi günlük hayatın sıradan işleriyle başa çıkmaya zorlayacak. Sizi bu gerçeklikle yüzleştirmek istemezdik ama yapılması gereken işler var. Günün sonunda, istemeseniz de kendi kendinize yetebileceğinizi bilerek daha iyi hissedeceksiniz!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün diğerleriyle oldukça iyi çalışabileceğinizi ve birbirinizin ateşini harmanlayabileceğinizi göreceksiniz. Yaptığınız her küçük katkı ile, üssel bir şekilde ortak bir hedefe doğru ilerlediğinizi göreceksiniz. Unutmayın ki birlikten kuvvet doğar. Herhangi bir proje için iradenizin gücünü küçümsemeyin. Yaptığınız şey önemsiz görünebilir, ama aslında çok sayıda insan için çok önemlidir.

Maddi Durum Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün patronunuzla bazı ilginç fikirleri paylaşmakta endişeli olabilirsiniz. Ne yazık ki, sizin ne söyleyeceğiniz onu pek ilgilendirmeyecek. Bu insanların önem vermediğinden değil, sadece o an kendi meselelerine odaklanıyorlar. Şirket bazı büyük değişiklikler geçirebilir ve bunların hepsini göremiyor olabilirsiniz. Sabırlı olun ve fikirlerinizi sunmak için daha uygun bir zamanı bekleyin.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 6 Aralık

Kendine ve ihtiyaçlarına özen göster. Başkalarının yaralarını sarmadan önce kendi duygularını dikkate aldığına emin ol. Hislerin bugün oldukça kuvvetli, diğer insanların ise senin inançlarına muhalif hareket ettiğini görebilirsin. Kendini savun ve güçlü dur. Bir durum hakkında nasıl hissettiğini karşındakine aktarmak için son dakikaya kadar bekleme.

Şu an kendinizi yeterince vitamin alamamış ya da dinlenememiş gibi bitkin hissediyor olabilirsiniz. Ya da çocukların okuldaki başarısı gibi sizin için önemli mevzuların kontrolünü kaybettiğinizi hissediyor olabilirsiniz. İsteseniz de istemeseniz de, biraz sakinleşmeniz gerekiyor. Bugün günlük işlerinizin tümünü önceliklendirin.

2 Aralık - 8 Aralık haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Mars sayesinde hafta sonuna doğru müşterilerinizle ya da işinizdeki toplantılarda kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Randevularınızı perşembe gününden sonra ayarlamaya çalışın, daha öncesinde değil!

İlişkiler: Venüs, salı gününden itibaren ise Jüpiter arkanızda olacak. Görünüşe göre her şey yolunda gidiyor! Diğer insanlardan farklı ölçüde şanslı olduğunuz söylenemez ama verdiğiniz tüm sözlerin bilincinde hareket ediyorsunuz. Partnerinize daha sıcakkanlı davranıyorsunuz.

aralık aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Birlikteliğiniz göz kamaştırıcı bir şekilde giderek güçleniyor. Eğer ilişkiniz yoksa aşk meleği nimetlerini size sunacak.

Sosyal Hayat: Ayın 3’ünde Oğlak burcundaki Jüpiter, önümüzdeki uzun aylar süresince girişimlerinizin başarısını garantiliyor. Ardından, Aralık ayının ortasına doğru Uranüs harekete geçmenizi sağlıyor ve size harika fırsatlar sunuyor.

Ayın Sözü: Sımsıcak bir ay sizi bekliyor. Yeni Yıl sürprizlerle dolu olacak!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 04 Ara

  Aslan Kral

  Aslan Kral, Jon Favreau tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. 1994 yılında vizyona giren Aslan Kral' ın yeni bir versiyonudur. Aslan Kral, vizyona girdiği ilk hafta sonu 185 milyon dolar gişe yaparak gelmiş geçmiş zamanların en iyi Temmuz ayı rekorunu kırmıştır...
  Devamını Oku

  03 Ara

  Kelebek Etkisi Nedir?

  Kelebek etkisi, Kaos Teorisine büyük katkıları olan Amerikalı matematikçi ve meteorolog Edward Norton Lorenz' in verdiği analoji örneği gelir. Amazon Ormanları' nda bir kelebeğin kanat çırpması, Amerika' da bir fırtınanın kopmasına neden olabilir...
  Devamını Oku

 • 27 Kas

  Isı ve Işık Kaynağımız Güneş

  Güneş. Bizi soğuk günlerde ısıtan, karanlığa ışık yayan yıldız. Güneş' le ilgili en çok yanlış yapılan bir gezegen olduğudur. Fakat Güneş bir gezegen değil en büyük yıldızlardan birisidir. Peki Güneş' le ilgili ne biliyoruz?..
  Devamını Oku

  24 Kas

  Batwoman

  İlk bölümü 6 Ekim' de yayınlanan süper kahraman dizisi olan Batwoman sizleri bekliyor. Kate Kane, sosyal adalet için bir tutku ve zihnini konuşmak için bir yetenek ile silahlı, Batwoman olarak Gotham sokaklarında yükseliyor...
  Devamını Oku

 • 24 Kas

  25 / Adele

  İngiliz şarkıcı ve söz yazarı olan adıyla Adele Laurie Blue Adkins, bilinen adıyla Adele 25 adlı albümünü 20 Kasım 2015 tarihinde yayınladı. Dünya çapında büyük başarılara imza atan şarkıcı Adele, bu albümden 9 ödül kazandı...
  Devamını Oku

  24 Kas

  Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

  Her sene 24 Kasım günü tüm yurt genelinde öğretmenler günü olarak kullanılmaktadır. Öğretmenlik bir ülkenin kalkınabilmesi için en önemli mesleklerden birisidir...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası