BAŞAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül

Günlük Burç Yorumları


Genel

Vücudunun yolladığı sinyallere dikkat etmen gerek. Eğer yorgun hissediyorsan, bedenindeki toksinlerden arınmalısın. Bol su iç ve besin değeri yüksek bitkiler tüket. Biraz stres atmak için egzersiz yap. Veya sadece dinlen ve rahatla. Zihnine, bedenine ve ruhuna iyi bak.

Aşk Burç Yorumları - 19 Ekim

Evinizdeki kontrol ve son sözün kimin olacağı konusundaki anlaşmazlıklar, endişe verebilir. İnsanların durumu yanlış algılamasına sebebiyet vermemeye çalışın. Son derece güçlü, ön yargılı ve dik kafalı durumlarla meşgul olacaksınız. Büyük olasılıkla, birileri gerçek konu hakkında sapkın görüşlere sahip. Herhangi bir konuda sonuca varmaya başlamadan önce tüm gerçekleri masaya yatırdığınızdan emin olun.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 19 Ekim

En güçlü yeteneklerinizden biri, diğer insanlara liderlik etme yeteneğiniz. Geçmişe bakarsanız, şu anki durumunuzla arasında gerçek bir fark yarattığınızı göreceksiniz. Şu anda işyerinde pozisyonunuzu korumakta zorlanıyor gibi hissedebilirsiniz. Diğerleri, fikirlerinizi önemli ve geçerli olduğunu anlayamayabilir. Cesaretinizi kırmamaya çalışın! Biraz araştırma yapın, coşkunuzu yükseltin ve ne düşündüğünüzü doğrudan söyleyin.

Maddi Durum Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün biraz para kazanabileceğiniz bir gün olabilir. Bu para bir çok çeşitli yerden gelebilir: Devlet Dairesi, bir hesaplama hatasından dolayı size geri ödeme yapabilir veya maaşınızda beklenmedik bir artış olabilir. Bu paranın nasıl geleceğine dair olasılıklar sayısız. Bu paranın gelişini, hayatınızın her alanında doğru yolda olduğunuz şeklinde yorumlayabilirsiniz.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 19 Ekim

Beyninin derin uykuda olduğu günlerden birindesin. Ama kaygılanmana gerek yok. Akışa uyumlu hareket etmeye yatkın doğan, günün yavaşlığına da uyum sağlamakta zorlanmayacak. Çevrendekiler paniklemiş görünüyorsa da, onlara bunun geçici olduğunu ve yarına her şeyin düzeleceğini söyle. Bugünü dinlenmeye ayırmak en iyisi olacaktır.

Anda yaşamaya meyilli birisiniz. Gelecekle ilgili planlar yapmak istemiyorsunuz. Onun yerine, evren size ne verirse onu kabulleniyorsunuz. Şu an üstesinden gelmeniz gereken zor durum, geleceğe yönelik davranabilme olacaktır. Bu kadar pasif olmayın. Eğer oturup kaderinizin sizi bulmasını beklerseniz, parmaklarınızın arasından kayıp gider. Hayatta gerçekten ne istediğinizi düşünmeye başlayın ve o yönde harekete geçin.

18 Ekim - 24 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Tam gaz ilerliyorsunuz. Pazartesi gününden itibaren rüzgârın sizden yana estiğini hissediyorsunuz. Girişimleriniz gayet iyi durumda ve belki de yakında hedefinize ulaşacaksınız!

İlişkiler: Mars'ın teşviğiyle bu hafta takım sporları yapıp arkadaşlarınızla dışarıda vakit geçirebilirsiniz. Bu hafta sonu biraz rahatlamak için en yakın çevrenizle haberleşin. Eğer dışarı çok soğuksa, kutu oyunları da oynayabilirsiniz! 

ekim aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın 6'sına kadar Venüs ve Neptün size aşkın sınır tanımadığı zevk dolu anlar bahşediyor. İlişkiniz varsa beraberliğinizde önemli bir eşiği geçiyorsunuz ve bağlarınızın daha da sağlamlaştığını hissediyorsunuz. Bekarsanız önemli bir tanışıklık yaşayabilirsiniz. Sonrasında daha çok ailenize yoğunlaşıyorsunuz.  

Uğraşlar: Güneş, Merkür ve Mars parasal çözümler geliştirmeniz ve kazancınızı artırmanız konusunda size destek oluyor. Ayın 11'inden sonra düz hareketine başlayacak Satürn profesyonel yaşamınızı etkisi altına alıyor ve sırtınızdaki yükleri hafifletiyor. İş yükünüz çok daha hafif ve sorumluluklarınız sizi daha az strese sokuyor. 18 Ekim'den itibaren iş arayışlarınız bir neticeye varabilir.

Form: Plüton size zihinsel güç ve analiz becerisi bahşetmeye devam ediyor. Bu taptaze mevsim başlangıcını zihninizi kutu ya da strateji oyunlarıyla dinlendirerek geçirin. Ayrıca Mars'ın etkisiyle takım oyunlarına katılmayı ya da arkadaşlarınızla gezintilere çıkmayı isteyebilirsiniz. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2021 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası