BAŞAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün odaklanma sorunu yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken, hiçbir şeye çok duygusal yaklaşmamak. İşleri daha hafife alın ve mantığınızla tartın, derinlere inmek için gereken koşulları bulamazsanız da moralinizi bozmayın. Her şeyin dibini eşelemek yerine yüzeye bakarsanız daha üretken olabilirsiniz.

Aşk Burç Yorumları - 18 Haziran

Oldukça yüksek bir hayal gücü ve ilham duygusu, sanatsal başarılara ya da işle ilgili bazı övgüler alabileceğiniz yenilikçi fikirlere yol açabilir. Artan bir estetik takıntınız, gününüzü bir sanat galerisinde ya da bir konserde geçirmenize neden olabilir. Aşk ve romantizm hakkındaki düşünceler, sizi samimi bir akşam planlamaya itebilir. Muhtemelen sevgiliniz de aynı şekilde hissediyor, öyleyse ne duruyorsunuz?

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 18 Haziran

Sağlığınızı daha iyi bir noktaya taşımaya karar verebilirsiniz. Belki biraz halsiz ya da yorgun hissedebilirsiniz. Beslenmenizi veya fiziksel alışkanlıklarınızı yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Bir spor salonuna yazılmak, çalışmaya başlamak ve işyeri atıştırmalarını durdurmak için iyi bir zaman. Y da dövüş sanatları sınıfına kaydolmaktan zevk alabilirsiniz. Manevi disiplini fiziksel egzersizle birleştirmek isteyeceksiniz. Ayrıca eğlenceli bir yoga sınıfı da bulabilirsiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 18 Haziran

Belli bir konuda uzun süre bir şeyler öğrenmeye mi çalışıyorsunuz? Bu konudaki kitaplar, dersler ve belgeselleri en büyük eğlenceniz haline mi geldi? Merak etmeyin, bugün bu konuyla ilgili aradığınız ne varsa bulacaksınız. Bu eğer bir iş fırsatıysa, bu fırsat ayağınızda. Eğer konuyla bir bilgi ise, şimdiye kadar fazlasıyla edindiniz. Her ne ise, başarınızın saçtığı ışıltıların tadını çıkarın.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 18 Haziran

Arkadaşlarından biri depresif hissedebilir ve neşelendirilmeye ihtiyacı olabilir. Sosyal etkinlikler veya grup aktiviteleri bu konuda işe yarar. Uzun süreli bir hedefin en sonunda meyve vermeye başlamış olabilir. Bir kutlama yapabilirsin. Bir grup planı bugün hem enerjini hem vaktini fazlasıyla alabilir; o yüzden aşırı yorulmamaya gayret et...

Bugün fikirlerinizi dile getirme isteği duyabilirsiniz. Genelde düşüncelerinizi kendinize saklama eğilimindesiniz; zira tartışma yaratmayı seven biri değilsiniz. Ancak bazen münasebetsiz şeyleri görünce açık şekilde sinirleniyorsunuz. Bugün başka birisinin eylemleri sizi kışkırtabilir. Duruma kararlı ve pozitif bir şekilde yaklaşmaktan çekinmeyin.

17 Haziran - 23 Haziran haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Sürekli tekrara düşmemek için her şeyden önce kaçmaya ve eğlenmeye ihtiyacınız var. İş yerinde “ayın elemanı” sayılmasanız da, umut vaat eden sonuçlar elde ediyorsunuz.

İlişkiler: İlişkinize yük olan “söylenmemiş sözler”in sonu geldi : Partnerinizle iletişim kuruyor ve derdinizi açıkça ortaya koyuyorsunuz ki o da bunun bilince hareket edebilsin..

haziran aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Aşk ilişkileriniz her zaman keyifli olmayabiliyor. Partnerinizle birbirinizi anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Haziran ortasında Ay tutkularınızla ilgili bir karara varmanıza yardımcı oluyor. Yaşamınıza yeniden yön vermenin tam sırası!

Sosyal Hayat: Ayın 15’ine kadar işinizle ilgili insanların size müdahale etmesine izin vermiyorsunuz ve eğer tek başınıza çalışmıyorsanız bu durum bazı sıkıntılara sebep olabilir. Bu kadar tahammülsüz olmaktan vazgeçin!

Ayın Sözü: Damarlarınızda gençlik akıyor!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 17 Haz

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde / Grigoriy Petrov

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Rus yazar Grigoriy Petrov tarafından kaleme alınmış 1923 tarihli kitabıdır. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk'ün de okullarda okutulması istediği bir kitaptır. Günümüzde de Uluslararası sınavlarda ilk sırlarda yer alan Finlandiya'yı daha iyi tanıyacaksınız...
  Devamını Oku

  12 Haz

  Hayalet Ağrı

  Hayalet Ağrı; insan vücudundaki bir uzuvun herhangi bir nedenle kopması veya kesilmesine rağmen uzuv hala oraaymış gibi ağrı çekmeye denilmektedir. Peki niçin bu hastalığa Hayalet Ağrı denilmiştir? Bu hastalığı üç gruba ayrılarak bir inceleyelim...
  Devamını Oku

 • 07 Haz

  Gençlerin Yeni Akımı K-POP

  Günümüzde birçok kişi Kore dizilerini ve Kore kozmetik ürünlerini sıklıkla kullanmakta. Ayrıca son beş yıldır ülkemizinde dahil olduğu yeni bir akım daha var; K-Pop Akımı. K-Pop birçok şarkı ve grup ile müzik dünyasını birbirine katmış durumda. Peki K-Pop Akımı nedir ve niçin günümüzde popüler?
  Devamını Oku

  07 Haz

  Kaplanların Soyu Tükeniyor

  İnsanoğlu yine yaptı yapacağını... Büyük Kediler'in soyları git gide tükenmeye başlıyor. Son yapılan araştırmalar gösteriyor ki dünya üzerinde yalnızca 3900 kaplan kaldı. Pandalar, filler derken şimdi ise sıra kaplanlara geldi. Peki niçin Büyük Kediler'in soyları tükeniyor?
  Devamını Oku

 • 01 Haz

  Sizde Konuk Yazar Olabilirsiniz

  Makale yazmayı çok seviyorsanız, yazılarınızın paylaşılmasını ve diğer kullanıcılarımıza bilgilerinizi paylaşmak istiyorsanız Blog bölümümüzden Konuk Yazar olarak yerinizi alabilirsiniz. Özellikle özgün olan yazıları en kısa sürede sitemizde bulunan Blog bölümünden paylaşmış olacağız...
  Devamını Oku

  01 Haz

  Hipertimezi Nedir?

  İlk başta bir süper güç gibi görünen bu hastalık aslında hiç de öyle değil. Hipertimezi; üstün otobiyografik hafızaya sahip olma durumudur. Hipertimezi hastalığından muzdarip olan kimseler yaşanan olayları ayrıntılı bir şekilde hatırlama güçlerine sahiptirler. Aynı süper kahramanlar gibi...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası