BAŞAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bazen “İyi değilim” demek iyidir. Sürekli etrafınıza duvar örüp her şey yolundaymış gibi davranırsanız er geç patlama noktasına gelirsiniz. Stresli dönemlerde başkalarından destek almayı öğrenin. Etrafınızdakilerin de size tahmin ettiğinizden daha fazla ihtiyacı olabilir.

Aşk Burç Yorumları - 22 Ekim

Aşk hayatınız şu anda bir duygu fırtınası ile sallanıyor olabilir. Aşırı öfkeliyken bir anda aşırı mutlu olabilirsiniz. Kısacası, ruh haliniz pinpon topu gibi bir duygudan diğerine atlıyor! Önümüzdeki gün, duygularınızı kontrol atlında tutmanız gerek!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün, sizin için, etrafınızdaki insanlara daha fazla takdir ve saygı duygusu hissedeceğiniz, müthiş bir gün. Son zamanlarda katkıda bulunduğunuz planlamalar ve sıkı çalışmalar nihayetinde karşılığını veriyor. İnsanların düşünme seviyenize ulaşması muhtemeldir ve onlarla çok verimli bir düzeyde bağlantı kurabildiğinizi göreceksiniz. Duygularınızın kontrol altında olduğunu ve düşüncelerinizin net olduğunu göreceksiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün başka biriyle iş birliği içerisindeyseniz, güzel şeyler yapabilirsiniz. Bazen sessiz bir ortamda olmak isteyebiliyorsunuz. Çok bağımsız bir insansınız ve yalnız kalmak size iyi geliyor. Bir şeyler konusunda zorluk yaşasanız bile, yardım istemek sizi rahatsız ediyor. Bugün bu tabunuzu yıkmaya çalışmalısınız. Bir arkadaşınız size çok faydalı tavsiyeler verebilir. Ya da bir şeyleri düzeltmek adına adım atabilir. Dışardan gelen yardımlara açık olun.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 22 Ekim

Söz konusu sağlığınsa oldukça dikkatli hareket ediyorsun. Dengeli beslenen ve düzenli egzersiz yapan azınlıktaki insanlardan birisin. Bugün medikal onarımlar repertuvarını geliştirmek istiyorsun. Soğuk algınlığı veya alerji sıkıntılarıyla boğuşuyorsan, gittikçe yaygınlaşmakta olan bazı alternatif ilaçlara başvurabilirsin. Çin bitkileri ve akupunktur; çağımızın doktorlarının önerdiği tedavileri de düşünebilirsin.

Bugün alışılmadık bir dostluk başlatabilirsiniz. Hatta gün boyu bir yabancıyla konuşabilirsiniz. Çok ortak yönünüz olduğunu görebilirsiniz. Bu kişinin farklı bir kültürel ya da etnik kökeni olabilir. Bazı belirgin farklılıklara rağmen aranızda özel bir bağlantı keşfedebilirsiniz. Bu dostluğu daha da ileri götürmekten ve bu kişiyi daha yakından tanımaktan korkmayın!

21 Ekim - 27 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Zorluklar, engeller sizi daha çok harekete geçiriyor ve hiç vakit kaybetmeden hızlıca bu zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Hafta sonuna doğru karar alma konusunda hiç zorluk çekmiyor, tereddütlere kapılmıyorsunuz.

İlişkiler: İlişkilerinizde kendinizi rahat hissediyorsunuz. Cuma günü Ay, Merkür ve Venüs ilişkinizi hareketlendiriyor ve tüm hafta sonu sizi harika bir mutluluk haliyle mükafatlandırıyor. Birlikteliğinizi giderek sağlamlaştırıyorsunuz. Eğer bekarsanız, gözünüz biraz dışarda olmalı!

ekim aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Ayın 10’una kadar ilişkinizde kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. Partneriniz size yeterince güven vermiyor ve aranızda gerilimler olduğu aşikar. Sonrasında birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz.

Sosyal Hayat: Sezgilerinizde olduğu gibi analizlerinizde de oldukça incelikli davranıyorsunuz. İşinizde nasıl hamleler yapmanız gerektiğini iyi biliyorsunuz. Kendinize güvenin!

Ayın Sözü: Bekarsanız, yakın bir arkadaşlık uzun süreli bir aşk ilişkisine evrilebilir.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Eki

  Delik Deniz ve Kral Koyu / Gazipaşa - Antalya

  Delik Deniz, Antalya‘ nın Gazipaşa ilçesinde yer alan doğal güzelliklerinden biridir. Aytap Koyu ile birbirine çok yakındır. Gazipaşa ilçe merkezine 21 kilometre, Alanya ilçe merkezine ise 64 kilometre uzaklıktadır...
  Devamını Oku

  20 Eki

  Lover / Taylor Swift

  Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Taylor Swift' in yedinci stüdyo albümü olan Lover, 23 Ağustos 2019 tarihinde Republic Records tarafından çıkış yapmıştır. Albümünde toplam 18 şarkısı bulunan Taylor Swift' in en çok satılan albümler arasında yerini almıştır...
  Devamını Oku

 • 19 Eki

  Unbelievable

  Bir dizi önerisiyle yine karşınızdayız. Unbelievable 2019 yılına damga vuran dizilerden biri olmayı başaran, izleyicilerine vermek istediği mesajı en iyi şekilde veren bir dizi...
  Devamını Oku

  19 Eki

  Joker

  Beyaz perdeye damga vuran Joker filmiyle karşınızdayız. Arthur Fleck’ in yaşadığı psikolojik durumu ve ardından Joker’ e dönüşmesi anlatan bu film gişede Warner Bros’ un yüzünü güldürdü...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası