BAŞAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül

Günlük Burç Yorumları


Genel

Normalde herkesle iyi geçiniyorsunuz. Ama bugün biri sizi çileden çıkartabilir. Arkaplanda bazı sorunlar olabilir. Güç veya ün sizi uğraştıran şeylerden bazıları. Sıkıntı yaşasanız da, kendiniz için ayağa kalkın. Kimsenin sizi kurtarmaya gelmesini beklemeyin. Sizi en iyi savunan yine sizsiniz.

Aşk Burç Yorumları - 8 Ağustos

Aşk ve romantizm söz konusu olduğunda biraz çekingen hissedebilirsiniz. Cesur hareketlerinizin aniden frenlemeniz insanlara oldukça garip gelebilir. Neden böyle hissettiğiniz hakkında mazeret bulmanız gerektiğini düşünmeyin. Biraz yavaşlasanız, (özellikle de aşk ilişkileri söz konusu olduğunda) muhtemelen daha iyi olacak.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 8 Ağustos

Düşünceleriniz bugün üst düzeyde ve herhangi bir zihinsel meydan okumanın üstesinden mutulukla geleceksiniz. Kendinizden veya entelektüel yeteneklerinizden şüphe etmeyin. Disiplinli ruh haliniz, aşırı duygularınızı ayırmanıza ve dengelemenize yardımcı olacaktır. Sizin için titizlikle çalışma gerektiren her şeye dikkat edin. Tutkusu olan şeyleri yapın, bu sayede görevinizin ne olduğu önemli olmaksızın inanılmaz bir şekilde başarılı olacaksınız.

Maddi Durum Burç Yorumları - 8 Ağustos

Bugün sizin için entelektüel anlamda heyecanlı bir gün olacak. Birçok ilginç kavram dikkatinizi çekecek ve onlar hakkında bir an önce daha fazla şey öğrenmek isteyeceksiniz. Bunlar, sosyal veya politik konularla ilgili olabilir. Yeni fikirler sizin için karşı konulmaz fakat bunlarla ilgilenirken günlük yaşantınızdaki işleri de unutmayın.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 8 Ağustos

Biraz fazla hassas ve gerginsin. Gezegenler seni huzursuzluğa sürüklüyor. Pozitif davranışlar benimsemek için ne gerekiyorsa yap. Meditasyon sana iyi gelebilir. Uzun bir yürüyüşe de çıkabilirsin. Modunu yükseltecek şeylerle ve insanlarla kendini çevrele. Ayrıca ilham verici müzikler de seni kendine getirebilir.

Bugün her şey kontrolünüz altındaymış ve dünyanın merkezinde gibi hissediyorsunuz. Yapamayacağınız hiçbir şey yok. Bu, yeni bir projeye başlamak veya yaratıcı bir çalışma yürütmek için harika bir zaman olacak. Başarılı olmaktan başka çareniz yok, ancak kendi yolunuza çıkmamaya dikkat etmelisiniz. Bazen kendiniz en büyük düşmanınız olabilirsiniz. Sadece kendinize inanmanız ve onları gerçeğe dönüştürmek için hayallerinizin doğrultusunda güvenle ilerlemeniz gerektiğini bilin.

3 Ağustos - 9 Ağustos haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Kaynaklarınızı akıllıca kullanıp enerjinizi gereksiz yere harcamamak konusunda ustasınız. Zamanınızı çalışmaya ve dinlenmeye göre ölçülü bir şekilde düzenlemeye devam edin!

İlişkiler: Cuma gününe kadar duygusal yaşamınızın ortalama seviyede olduğu söylenebilir ama ayın 8’inden sonra Venüs sizi etrafındakilere sevgiyle ve nazik bir şekilde yaklaşmaya teşvik ediyor. İlişkiniz yoksa, bekar hayatınızı keyifli bir şekilde yaşamınıza yardımcı olacak güçlü dostluklar inşa ediyorsunuz.

ağustos aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın 8’inden itibaren, Venüs’ün etkisiyle kalbinizin diğer yarısını sevgiye boğuyorsunuz. İlişkiniz yoksa, bekar hayatınızı harika bir şekilde yaşamanıza yardımcı olacak güçlü arkadaşlıklar inşa ediyorsunuz. Buna karşın ayın 17’siyle 20’si arasında aşk kapınızı çalabilir.

Kariyer: Özellikle ayın başında özgün yönünüzü ortaya koymakta zorlanıyorsunuz. Kalabalıklar içinde kayboluyorsunuz ve çok az dikkat çekiyorsunuz. Tek başınıza çalışabileceğiniz işler size iyi gelebilir.

Kişisel Yaşam: Ne istediğinizi ve amaçlarınıza ulaşmak için nelere ihtiyaç duyduğunuzu biliyorsunuz.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

  25 Tem

  Folklore / Taylor Swift

  Karşınızda yepyeni bir Swift albümüyle karşınızdayız. Aslında hiç beklenmedik bir çıkış yapan Taylor Swift'in yeni albümü Folklore, hiç promo yapılmadan birçok ülkede birinci sıraya yerleşti. Albümün bütün şarkılarını bütün platformlardan paylaşan Swift'in bu geri dönüşü çok ses getirecek türden...
  Devamını Oku

 • 26 Haz

  Blackpink

  Blackpink 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainmet adlı eğlence şirketinin çıkardığı kız K-Pop grubudur. Grupta 3 tane Güney Koreli ve 1 tane Taylandlı üye bulunur. Üyeler sırasıyla Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo'dur. Ayrıca grubun fan adı Blink'tir.
  Devamını Oku

  18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

 • 17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

  14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası