BAŞAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün herkese karşı gayet sıcak ve cana yakın hissedebilirsiniz. Bir çeşit sosyal etkinlikte yer alabilir ya da gelecekte yapılacak partilere davetler alabilirsiniz. Muhtemelen harika vakit geçirecek ve birkaç yeni arkadaş edineceksiniz. Bununla birlikte, bol miktarda C vitamini almaya ve havaya uygun şekilde kalın giyinmeye dikkat etmenizde fayda var. Nezle virüsü veya etrafta kol gezen başka virüsler olabilir ve şu anda bu tür enfeksiyonlara daha kolay yakalanabilirsiniz.

Aşk Burç Yorumları - 27 Mayıs

Bu gece ufukta güneşin batışını seyrederken ve pembeden mora dönüşen bulutları izlerken günü gözden geçirin. Başınızı kalbinize hapsedin ve ikisinin de beraber hareket ettiğinden emin olun. Günün duygu ve düşünce kalıplarının davranışlarınızı nasıl etkilediğini düşünün. Yaptıklarınızın rasyonel zihninizin mi yoksa değişken ruh halinizin sonucu mu olduğuna karar verin.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 27 Mayıs

Herkesten daha iyi biliyorsunuz ki, iyi bir iş planı hataları ve aksaklıkları her şey tamamen altüst olmadan ortaya çıkarabilir. Bugün, profesyonel yaşamınızdaki bir proje için kaynak yetersizliği ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bununla birlikte, hedeflerinizi duruma uyum sağlamak için değiştirme fikri sadece sizin doğanızda yok. Bugünü, problemleri faza taviz vermeden çözmek adına, stratejik düşünmek için kullanın.

Maddi Durum Burç Yorumları - 27 Mayıs

Bugün bolca mükafat alacağınız bir gün fakat bunu tam anlamıyla hak ettiğiniz düşünmezseniz bundan hiç bir zevk alamazsınız. Hayatınızın bu noktasında, burcunuz gerçeklik bekliyor. Öz saygısı olan bir kişinin, kendini saygının ön sıralarda geldiği bir hayata adamasındaki ana sebep de bu.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 27 Mayıs

Bugün aklına annen gelebilir. Enerji, ailenle ilgili şeyler destekleyici nitelikte. Eğer annene yakın değilsen, belki senden gelecek bir hareketle aranızdaki ilişki güzelleşebilir. Annenin şu anda neye ihtiyacı olduğunu düşün, ve bunun üzerinden bir arkadaşlık köprüsü kurmaya çalış. Sıfırdan başlayıp hızla ileri gitmenin zamanı gelmiş olabilir.

Bugün kendinize birkaç hedef belirlemenizin tam zamanı. Bu normalde sizin için basit bir iş olsa da bugün biraz çaba sarfetmeyi gerektirebilir. Üstesinden gelmeyi istediğiniz şeylere ve o rüyaları gerçeğe dönüştürmek için atmanız gereken adımlara daha kolay odaklanmanız muhtemel. Büyük düşünmekten korkmayın! Hedeflerinize ulaşmak için ilk adım olarak onları kağıda dökebilirsiniz.

25 Mayıs - 31 Mayıs haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Kendinizi bir tür yarış ya da rekabet içinde buluyorsunuz. Satürn mücadeleci yönünüzü kamçılıyor ve hemen pes etmemeniz konusunda size destek oluyor ama ufacık bir kazanç için boşuna terk döktüğünüzü hissediyorsunuz. Sağlam durmaya gayret edin.

İlişkiler: İletişim problemleri yaşıyorsunuz. Cuma günü Yay burcunda meydana gelecek Dolunay istediğiniz yönde sonuçlanmayacak bir karar almanıza sebep olabilir.

mayıs aylık burç yorumları

İlişkiler: Nasıl bir konumda olduğunuzu bilmiyorsunuz ve düşe kalka ilerliyorsunuz. Ayın 13’ünden sonra daha fazla dayanamıyorsunuz! Kabuğunuza çekilip, benliğiniz, derinde yatan istekleriniz ve ilişkileriniz üzerine kafa yoruyorsunuz. İlişkinizin işleyişini, eğer bekarsanız da ilişkilerle ilgili genel tavırlarınızı analiz etmek için doğru zaman olabilir.

Kariyer: Tutku dolu geçen bir haftanın ardından temponun yavaşladığını ve bir sürü şeyin ertelendiğini hissediyorsunuz. Kendinizi sıkmanın alemi yok. Aksine bu dönemi projelerinizin olgunlaşması için değerlendirin. Finansal anlamda ise sabırlı davranmalı ve uzun vadeli düşünmelisiniz. Tüm ani kararlardan ve riskli işlemlerden kaçının.

Sağlık: Özel hayatınız gibi sosyal hayatınız da birçok endişeye sebep oluyor! Zihninizi rahatlatmak için birkaç saat da olsa gerçeklikten uzaklaşın ve kitaplarda, filmlerde huzur bulmayı deneyin.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 18 May

  Bir Daha Gel Samsun'dan!

  19 Mayıs 1919. Bu tarih, uzun soluklu bir mücadelenin başlangıcıdır. Samsun bir devrimin başladığı noktadır. Oradan Erzurum, Sivas kongreleri... Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri bu uzun soluklu mücadelenin sonucudur...
  Devamını Oku

  10 May

  Anneler Günü Kutlu Olsun!

  Gözümüzü açtığımız ilk günden beri elimizi hiçbir zaman bırakmayan, sevgisiyle üzerimizde titrediği, bizlere ilham ve güç veren tüm annelerimizin ve bizlerden anne şefkatini esirgemeyen tüm sevdiklerimizin Anneler Günü'nü kutlarız. Sizleri çok seviyoruz...
  Devamını Oku

 • 05 May

  Rare / Selena Gomez

  10 Ocak 2020 tarihinde çıkış yapan, Selena Gomez'in üçüncü stüdyo albümü Rare yayımlandı. Albümün içerisinde 13 single bulunmakta. Uzun bir aradan sonra meydana tekrar dönen Selena Gomez'in Rare albmündeki çıkış şarkısı Lose You To Love Me rekorlarla giriş yaptı...
  Devamını Oku

  23 Nis

  Milli Mücadele'nin 100. Yılı Kutlu Olsun!

  23 Nisan 1920. O zorlu günlerde kurulan ve halkı temsil edecek Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı tarih. Tam bundan 100 yıl önce. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bu onurlu ve şanlı gün Türk çocuklarına emanet edildi. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri...
  Devamını Oku

 • 18 Nis

  Radyasyon ve Çernobil

  Radyasyon ve Çernobil. Pek uzak bir ikili gibi görünmüyor değil mi? Hayatın yok olduğu, orada bulunan canlıların mutasyon geçirmesiyle DNA'larının bozulması, kaç yıl geçse bile hala radyasyon etkisinde kalması ve bir türlü bitmemesi insanoğlu için bir örnek...
  Devamını Oku

  17 Nis

  After Hours / The Weeknd

  Kanadalı şarkıcı The Weeknd'in dördüncü stüdyo albümü 20 Mart 2020 tarihinde çıkış yaptı. 2020'de yayınlandığı ilk haftasında en çok satan albüm olmayı başardı. İlk haftasından 444 bin kopya satarak Bilboard 200 listesine bir numaradan giriş yaptı...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası