BOĞA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Boğa Burcu 21 Nisan - 20 Mayıs

Günlük Burç Yorumları


Genel

Geçtiğimiz aydan sonra kendinize yetmenin niçin öncelikli hedefiniz olduğu daha net anlaşıldı. Özellikle evde yaşadığınız duygusal karmaşaya rağmen sapasağlam ayakta kaldınız. Önümüzdeki günlerde geriye bakıp hedefinize giden yolda ne kadar ilerlediğinizi görme fırsatı bulacaksınız, ancak kendinizi çok fazla kaptırmayın. Kendine yetmek de bir yere kadar iyi...

Aşk Burç Yorumları - 25 Kasım

Bugün, özellikle içgüdülerinize kulak verip sevdiklerinize söylenmesi gerekenleri söylerseniz, yoğun bir gün olabilir. Ev cephesinde çözülmemiş bazı sorunlar olabilir. Siz ve kardeşlerinizin bu sorunları ele alması mı gerekiyor? Eğer öyleyse, bugün bunu yapmanın tam zamanı. Bazı güçlü duygusal tepkiler verebilirsiniz. İlk başta bu duyguları vücudunuzdan atacaksınız, fakat en sonunda iyileşmenizi sağlayacak.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 25 Kasım

Bugün çok fazla hayallere dalabilirsiniz. Önünüzdeki çalışmaya konsantre olmaya ve odaklanmak zor olabileceğinden, düşünürken gözlerinizin karardığını fark edeceksiniz. Bu, aklınızın size biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu söyleme şekli olabilir! Son zamanlarda çok sıkı çalışıyorsunuz; beyniniz greve girebilir! Bugün hayallere dalmanıza izin verin ve fiziksel bir tatile çıkamıyorsanız kendinizi zihnen bir tatile gönderin.

Maddi Durum Burç Yorumları - 25 Kasım

Bugün ev içerisinde veya evinizi ilgilendiren bir iş size ekstra para getirme açısından oldukça başarılı olabilir. Bu konuda özellikle iyimser hissetmeniz muhtemel ve gelecekte karşınıza çıkacak yeni fırsatları da dört gözle bekliyorsunuz. Sezgileriniz kuvvetli ve bu nedenle iş fırsatlarının olduğu yerlerde sapla samanı ayırt edebilecek kapasitedesiniz. Harekete geçin!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 25 Kasım

Sen doğuştan bir arabulucusun ve bugün bu yeteneğine ihtiyaç duyuluyor. Görünüşe göre senin gibi birinin çözebileceği bir gerilim havaya hakim. Taraf tutmadığına emin ol yine de. Tarafsız kalamazsan, sıkıntılı atmosfer yoğunlaşacaktır. Sakin kal ve olaya odaklan, böylece üstünlüğü ele geçirmiş olursun. Olayın çözülmesi için senin öz yargılama yetin yeterli!

Bırak hassas ve anaç içgüdülerin ışıldasın. Altıncı hissine her şeyden daha fazla güven. Eğer işler yokuşa sürülmeye başlarsa, sakin kalmayı unutma. Sakinlik sadece önemli bir araç değil; aynı zamanda herhangi bir durumda sabitliği sürdürmek için hayati önem taşıyan bir unsurdur. Ayağını sağlam bas. Akıl sağlığın buna bağlı.

23 Kasım - 29 Kasım haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Bazı görevleriniz söz konusu olduğunda yeterince cesur davranmakta zorlansanız da, profesyonel aktivitelerinizde de özel projelerinizde de daba hızlı ve huzurlu bir şekilde ilerleme kaydediyorsunuz. 

İlişkiler: Bu hafta aşk hayatınızda neşeli günler sizi bekliyor. Cuma günü Venüs, Uranüs ve Ay size harika bir sürpriz hazırlıyor. Yeni biriyle mi tanışacaksınız yoksa partneriniz size bir hediye mi verecek? Sürpriz her ne olursa olsun tadını çıkarmaya bakın!

kasım aylık burç yorumları

İlişkiler: İlişkilerinize genelde huzur dolu bir ambiyans hakim. Yaşamınızda kendinizden emin, neşeli ve uyum içinde ilerliyorsunuz. Buna karşın 7 ve 19 Kasım tarihleri arasında sevgilinizin sizi birazcık kıskanmasına sebep olabilirsiniz.

Kariyer: Merkür ve Mars önce 3 Kasım'da sonrasında da ay ortasında her şeyi değiştirecek. İster önetimle ilgili gecikmeler ya da engeller söz konusu olsun ister daha büyük sorunlar; her şey yoluna giriyor. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

  18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

 • 17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

  14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

 • 05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

  18 May

  Bir Daha Gel Samsun'dan!

  19 Mayıs 1919. Bu tarih, uzun soluklu bir mücadelenin başlangıcıdır. Samsun bir devrimin başladığı noktadır. Oradan Erzurum, Sivas kongreleri... Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri bu uzun soluklu mücadelenin sonucudur...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası