BOĞA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Boğa Burcu 21 Nisan - 20 Mayıs

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün oldukça garip telefon görüşmeleri alabilirsiniz, arkadaşlarınızdan biri bir şey hakkında çok heyecanlanabilir ve beklenmedik olaylardan rahatsızlık duyabilir. Her iki durum hakkında da yorum yapmak zor olabilir, bu yüzden belki de sadece bir dinleyici olmak en iyisi! Bu gece: Dışarıda canlı bir yürüyüş yapın. İlginç biriyle tanışabilirsin.

Aşk Burç Yorumları - 18 Haziran

Para akışınızın arttığını görebilirsiniz. Ekonomik olarak kazançlı bir döneme giriyorsunuz, bu hayatınızda güzel bir aşama olacak! Belki de nihayet yeni bir araba ya da daha iyi bir bilgisayar satın almak için yeterli paraya sahip olacaksınız. Ya da belki sevgilinize özel bir hediye almayı düşünebilirsiniz. Bu artan maddi bolluk hissinin tadını çıkaracaksınız. Yalnız aşırıya kaçmayın!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 18 Haziran

Size ne kadar da enerji veren bir gün! Her türlü yeni şeyi denemenin zamanı geldi. Gerçekten önemsediğiniz şeyleri yapma zamanı! Bir fikrin o işe olan ilginizi gerçekten arttırması mümkündür. Bu fikri gerçeğe dönüştürmek için her şeyinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Nereye gittiğinizi gerçekten bilmiyormuş gibi hissedebilirsiniz, ancak bu periyodun üretken atmosferine güvenebilirsiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 18 Haziran

Beyniniz bugün özellikle hızlı çalışıyor. Yaratıcı projeler için yeni fikirler size sürüsüyle gelebilir. Gün içerisinde bir sürü mektup, telefon, e-mail alabilir arkadaşlarınızla hararetli tartışmalar yapabilirsiniz. Ancak yine de bugün bir projeye başlamadan önce dikkat edin. Bugün aklınızda harika fikirler var fakat yarın daha ilgi çekici fikirler sunabileceksiniz. Hepsini not edin ve bir şeye gerçekten başlamadan bir veya birkaç gün bekleyin.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 18 Haziran

Artık senin için parlama zamanı. O halde yaptıklarını göster! Yaptığın her bir şeye hayat dolu yaklaşabilmeni sağlayan bir enerji şu an senin için çalışıyor. Bu neşelendirici ve destekleyici modu başkalarıyla paylaşırsan gücün daha da artacak. Eğlenceden de ödün verme. Yapman gerekiyorsa, gösterişini yapmalısın. Tek bir şeyle yetinme; yaptığın şeyi ikiye katla!

Bugün fazlasıyla duyarlı ve şehvetli hissedebilirsiniz. Dokunma duyunuz ve içinizde uyandırdıkları çok güçlü olabilir. Muhtemelen aklınıza uzun zaman önce yaşadığınız bir sahne gelecek. Sizi mutlu eden anılara tutunun, ancak sizi şu anda bulunduğunuz yerden ve yaptığınız şeyden uzaklaştırmalarına izin vermeyin.

17 Haziran - 23 Haziran haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Geçen gün kendinizi yorgun mu hissettiniz? Mars sizi destekliyor ve onun sayesinde silkinip kendinize geliyorsunuz. Olayların gidişatını değiştirmeye hazır bir savaşçısınız, nokta!

İlişkiler: Zevkler söz konusu olduğunda Venüs ve Jüpiter sizde aşırılıklara sebep olabiliyor. İlişkisi olan Boğalar yaşama tüm güçleriyle sarılıyor. Bekar Boğalar ise aşk oyunlarından keyif alıyor ve kendilerini sınırlamıyor.

haziran aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Duygularınızı mantık çerçevesine oturtma eğiliminiz var. Önceliklerinizi ilişlilerinizden ziyade pratik yaşamla ilgili sorular oluşturuyor. Tutkudan oldukça uzakta, akıl yoluyla baştan çıkarmanın peşindesiniz.

Sosyal Hayat: İnsan ilişkileriyle ilgili yönünüzü geliştiriyorsunuz. Ayın 18’ine doğru bir iş fırsatı olabilecek en avantajlı şekilde karşınıza çıkabilir. Sabırlı olun, buzdağının görünmeyen yüzüne dikkat edin!

Ayın Sözü: Kanatlandığınızı hissediyorsunuz.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 17 Haz

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde / Grigoriy Petrov

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Rus yazar Grigoriy Petrov tarafından kaleme alınmış 1923 tarihli kitabıdır. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk'ün de okullarda okutulması istediği bir kitaptır. Günümüzde de Uluslararası sınavlarda ilk sırlarda yer alan Finlandiya'yı daha iyi tanıyacaksınız...
  Devamını Oku

  12 Haz

  Hayalet Ağrı

  Hayalet Ağrı; insan vücudundaki bir uzuvun herhangi bir nedenle kopması veya kesilmesine rağmen uzuv hala oraaymış gibi ağrı çekmeye denilmektedir. Peki niçin bu hastalığa Hayalet Ağrı denilmiştir? Bu hastalığı üç gruba ayrılarak bir inceleyelim...
  Devamını Oku

 • 07 Haz

  Gençlerin Yeni Akımı K-POP

  Günümüzde birçok kişi Kore dizilerini ve Kore kozmetik ürünlerini sıklıkla kullanmakta. Ayrıca son beş yıldır ülkemizinde dahil olduğu yeni bir akım daha var; K-Pop Akımı. K-Pop birçok şarkı ve grup ile müzik dünyasını birbirine katmış durumda. Peki K-Pop Akımı nedir ve niçin günümüzde popüler?
  Devamını Oku

  07 Haz

  Kaplanların Soyu Tükeniyor

  İnsanoğlu yine yaptı yapacağını... Büyük Kediler'in soyları git gide tükenmeye başlıyor. Son yapılan araştırmalar gösteriyor ki dünya üzerinde yalnızca 3900 kaplan kaldı. Pandalar, filler derken şimdi ise sıra kaplanlara geldi. Peki niçin Büyük Kediler'in soyları tükeniyor?
  Devamını Oku

 • 01 Haz

  Sizde Konuk Yazar Olabilirsiniz

  Makale yazmayı çok seviyorsanız, yazılarınızın paylaşılmasını ve diğer kullanıcılarımıza bilgilerinizi paylaşmak istiyorsanız Blog bölümümüzden Konuk Yazar olarak yerinizi alabilirsiniz. Özellikle özgün olan yazıları en kısa sürede sitemizde bulunan Blog bölümünden paylaşmış olacağız...
  Devamını Oku

  01 Haz

  Hipertimezi Nedir?

  İlk başta bir süper güç gibi görünen bu hastalık aslında hiç de öyle değil. Hipertimezi; üstün otobiyografik hafızaya sahip olma durumudur. Hipertimezi hastalığından muzdarip olan kimseler yaşanan olayları ayrıntılı bir şekilde hatırlama güçlerine sahiptirler. Aynı süper kahramanlar gibi...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası