BOĞA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Boğa Burcu 21 Nisan - 20 Mayıs

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün tüm günü dışarıda geçirmek ya da telefonunuzu kapatıp kendinize zaman ayırmak için ideal bir gün. Arkadaşlarınız ve akrabalarınız aşırı stresli olabilir ve yapacağınız telefon görüşmeleri yanlış anlaşılmalara, gereksiz kırgınlıklara mahal verebilir. Eğer insanlarla konuşmak zorundaysanız, sohbetiniz kısa ve gündelik olsun. Mükemmele yakın bir günü mahvetmek istemezsiniz.

Aşk Burç Yorumları - 26 Eylül

Bugün hayatınızda biraz daha fazla iletişim söz konusu olabilir. Telefonlarınız susmuyor ve e-posta kutunuz yeni mesajlarla dolu olabilir. Evinizde misafir ağırlayabilirsiniz, fakat bu sizi faaliyetlerinizde kesintiye uğratabilir. Hayatınızdaki tüm bu insan trafiğine rağmen sabırlı olmaya çalışın. Bir grup dolusu iş arkadaşlarnız, normal arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle konuşurken günün nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 26 Eylül

İşinize yönelik tutumunuzda iki ana eğilim tespit edilebilir. Bir yandan, yeni emellerin zenginliğine ve özgürlüğünüze karşı doymayan bir iştahınız var. Fakat öte yandan, çok fazla risk almanız halinde oluşabilecek maddi sıkıntıların acımasızlığının farkındasınız. Görünüşe göre, günümüzde iyi keşfedebileceğiniz gibi, özgürlüğün bir bedeli vardır. Ani hareketlerden kaçının.

Maddi Durum Burç Yorumları - 26 Eylül

Eğer günlük yaşamınız düzensiz gibi görünüyorsa, değiştirin! Ne bekliyorsunuz? Şehir hayatının kargaşasının sizi yüzlerce farklı yöne ittiğini söylüyorsunuz. Huzurlu ve sessiz bir yerde yaşamayı tercih edebilirdiniz. Çok köklü bir değişiklik yapabilmeniz muhtemel. Ne bekliyorsunuz ki? Mükemmel uyum sağlama becerilerinizden yararlanın!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 26 Eylül

Yaşam alanın konusunda artan bir hoşnutsuzluğun var. Uzun süredir aynı yerde aynı şekilde yaşıyor olmanın sonuçları açığa çıkıyor olabilir ve adeta duvarlar üzerine geliyormuş gibi hissedebilirsin. Ya da eski boya ve mobilyalardan sıkılmış olabilirsin. Yerine, değişiklikler yapmaya odaklan ve evinde yeni ve pozitif bir enerjiler üret!

İçinde bulunduğun ilişkileri zedelemesinden korktuğun için değişim seni korkutuyor olabilir. Bu düşünce, kişisel gelişim ve evrimini gerçekleştirmene engel olmamalı. Eğer kendin gibi davranamıyorsan bir ilişkiyi sürdürmenin anlamı nedir ki? Muhtemelen bilinmeyenden çekindiğin için mevcut olanı sürdürmeyi tercih ediyorsun. Göründüğü kadar zor olabilir evet, ama gerçek hislerini artık gömülü yerden çekip çıkarmalı ve eylemlerini bunlara göre düzenlemelisin.

21 Eylül - 27 Eylül haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Salı gününden itibaren Terazi burcundaki Güneş sayesinde işle ilgili hedeflerinizi daha net bir biçimde değerlendirebiliyorsunuz. Satürn ve Jüpiter ise uzun soluklu projelerinizde size destek olmaya devam ediyor. 

İlişkiler: İlişkilerinizde değişimlerin yavaş yavaş gerçekleşmesini tercih ediyorsunuz. Uyumlu yönünüz hem özel hem de sosyal yaşamınızda baskın geliyor ama yeni kalpleri fethetme arayışında da değilsiniz. 

eylül aylık burç yorumları

İlişkiler: Tatil dönüşünde bağımsızlığınıza daha da düşkünsünüz. Eğer bekarsanız, yeni bir ilişki fikrinden bile vazgeçmeniz olası. İlişkiniz varsa, gündelik yaşamdan fırsatlar yaratmak istiyorsunuz.

Kariyer: Ayın 9’u ile 13’ü arasında sizi zor zamanlar bekliyor. Adeta size bir meslekte iki iş yerine getirmek zorundaymış ama doğru bir şekilde çalışmanız için gerekli araçlardan yoksunmuş gibi hissediyorsunuz.

Kişisel Yaşam: Ayın 13’ünden sonra işinizde Jüpiter’in desteğini hissetmeye başlayacaksınız.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 06 Eyl

  Tenet Beyazperdede

  Christopher Nolan'ın yazıp yönettiği casus filmi Tenet 26 Ağustos 2020 tarihi itibariyle beyazperdede izleyenlerle buluştu. Pandemi dolasıyla film sektörü de en çok etkilenen sektör olunca Tenet için ilgi bir tık daha arttı. Başrollerini John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki...
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 25 Tem

  Folklore / Taylor Swift

  Karşınızda yepyeni bir Swift albümüyle karşınızdayız. Aslında hiç beklenmedik bir çıkış yapan Taylor Swift'in yeni albümü Folklore, hiç promo yapılmadan birçok ülkede birinci sıraya yerleşti. Albümün bütün şarkılarını bütün platformlardan paylaşan Swift'in bu geri dönüşü çok ses getirecek türden...
  Devamını Oku

  26 Haz

  Blackpink

  Blackpink 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainmet adlı eğlence şirketinin çıkardığı kız K-Pop grubudur. Grupta 3 tane Güney Koreli ve 1 tane Taylandlı üye bulunur. Üyeler sırasıyla Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo'dur. Ayrıca grubun fan adı Blink'tir.
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası