BOĞA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Boğa Burcu 21 Nisan - 20 Mayıs

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün teknolojiyi de içeren yeni bir yeti kazanabilirsiniz. Hızlı öğreniyorsunuz, dolayısıyla bilgisayarla ilgili yeni şeyler öğrenmek ilginizi çekiyor. Yeni bir yazılım uygulamasını keşfedebilir ya da bu yazılımın daha efektif çalışması için internette araştırma yapabilirsiniz. WordPress ya da Blogger kullanarak ilgi çekici bir blog oluşturabilirsiniz.

Aşk Burç Yorumları - 30 Mayıs

Aşk hayatınızdaki bir şey hakkında sorumluluk almanız gerekiyor. Bugün bunu yapma şansınız olacak. Ailevi değerleriniz, sizi “politik olarak doğru” olmayan bir hayat yaşamaktan alıkoyabilir. Bir defalığına masaya yumruğunuzu vurmalısınız! İnsanların seçimlerine saygı duyun ki, kendinize de saygınız olsun.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 30 Mayıs

Yaklaşık on gün önce, kariyerinizi ilerletmek için daha fazla çaba göstermeniz gerektiğini düşünmüş olabilirsiniz. Eğer öyleyse, bugünün zorluklarını kabul etmek sizin için daha kolay olacaktır, çünkü en yüksek mükemmellik seviyesinde performans göstermeniz istenebilir. Bu girişimde kendinizi kaybetmemeye dikkat edin!

Maddi Durum Burç Yorumları - 30 Mayıs

Oldukça gerçekçi ve pratik bir insansınız. Fakat bugün bir tutam nostaljiye yenik düşebilirsiniz. Siz bu hissi bastırmaya çalıştıkça, eski anılar yüz üstüne çıkmaya devam ediyor. Belki de bugün bu nostaljiye kapılmalısınız. Geçmişteki bu insanlar ve olaylar hafızanızı sarsabilir ve bastırılmış bazı şeyleri ortaya çıkarabilir. Bunu söylemek tabii ki çok zor fakat her zaman size ağır gelen şeyin üstüne gitmeniz iyi olacaktır.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 30 Mayıs

Korku seni alman gereken riskleri almaktan alıkoyuyor mu? Hoşlandığın biri var ve ona açılamıyor musun? Evren, senden korkularını yenmeni talep ediyor. Önümüzdeki yıllarda risk aldığın için yaşayabileceğin olası utançlardan kaynaklanan değil; yapmadığın şeylerin pişmanlıkları önüne serilebilir. İyi düşün.

Bugün çok fazla iletişim kurabilirsiniz. Bugün aniden bir mektup yazmanız veya plan hazırlamanız gereken bir gün olabilir. Ya da kendinizi kısa bir konuşma yaparken, yeni bir şey hakkında tavsiyede bulunurken veya talimatlar verirken bulabilirsiniz. Dilsel becerilerinizi kullanmanın keyfine varacaksınız. Kelimeler konusunda allah vergisi bir yeteneğiniz var, bu yüzden utangaç olmayın!

25 Mayıs - 31 Mayıs haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Bugünlerde Merkür ve Uranüs sayesinde ticaret, anlaşmalar ve çeşitli iş görüşmelerinde yetenekleriniz zirve yapmış durumda. Karşınızdaki kişinin niyetini hemencecik anlayıveriyorsunuz.

İlişkiler: Hafta ortasında, cömert ruhunuz uyanıyor. Değer verdiğiniz bir kimseye bir hediye almak içn kesenin ağzını açıyorsunuz. Ama unutmayın ki, asıl önemli olan o kişiye gösterdiğiniz sevgi ve değer.

mayıs aylık burç yorumları

İlişkiler: Ay başında baştan çıkarıcı yönünüz öne çıkıyor. Yeni insanlarla tanışmak sizi heyecanlandırıyor, insanları cezbetmeye ihtiyacınız var ve her şeyden önce zevk peşinde koşuyorsunuz. Ayın 13’ünden sonra Venüs sizi duygusal yaşamınız üzerine düşünmeye ve duygularınızdan uzaklaşıp daha objektif bir şekilde hislerinizi analiz etmeye yönlendiriyor.

Kariyer: Ayın ilk haftası boyunca, zihinsel enerjiniz ve entellektüel merakınız artıyor. Yeni şeyler öğrenmeye, sahip olduğunuz bilgileri derinleştirmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Ayın 11’inden sonra Satürn sizi biraz sarsıyor ve ciddiyetinizi takınmanızı sağlayıp yolunuzu kaybetmenize engel oluyor. Finansal anlamda kendinize çeki düzen vermeye çabalıyorsunuz.

Sağlık: Bu ay sinirleriniz tepenizde. Aynı anda büyük bir açlıkla her şeyi yapmaya çalışıyorsunuz. Sonrasında sakinleşip enerjinizi daha düzgün kullanmayı başarıyorsunuz.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 18 May

  Bir Daha Gel Samsun'dan!

  19 Mayıs 1919. Bu tarih, uzun soluklu bir mücadelenin başlangıcıdır. Samsun bir devrimin başladığı noktadır. Oradan Erzurum, Sivas kongreleri... Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri bu uzun soluklu mücadelenin sonucudur...
  Devamını Oku

  10 May

  Anneler Günü Kutlu Olsun!

  Gözümüzü açtığımız ilk günden beri elimizi hiçbir zaman bırakmayan, sevgisiyle üzerimizde titrediği, bizlere ilham ve güç veren tüm annelerimizin ve bizlerden anne şefkatini esirgemeyen tüm sevdiklerimizin Anneler Günü'nü kutlarız. Sizleri çok seviyoruz...
  Devamını Oku

 • 05 May

  Rare / Selena Gomez

  10 Ocak 2020 tarihinde çıkış yapan, Selena Gomez'in üçüncü stüdyo albümü Rare yayımlandı. Albümün içerisinde 13 single bulunmakta. Uzun bir aradan sonra meydana tekrar dönen Selena Gomez'in Rare albmündeki çıkış şarkısı Lose You To Love Me rekorlarla giriş yaptı...
  Devamını Oku

  23 Nis

  Milli Mücadele'nin 100. Yılı Kutlu Olsun!

  23 Nisan 1920. O zorlu günlerde kurulan ve halkı temsil edecek Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı tarih. Tam bundan 100 yıl önce. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bu onurlu ve şanlı gün Türk çocuklarına emanet edildi. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri...
  Devamını Oku

 • 18 Nis

  Radyasyon ve Çernobil

  Radyasyon ve Çernobil. Pek uzak bir ikili gibi görünmüyor değil mi? Hayatın yok olduğu, orada bulunan canlıların mutasyon geçirmesiyle DNA'larının bozulması, kaç yıl geçse bile hala radyasyon etkisinde kalması ve bir türlü bitmemesi insanoğlu için bir örnek...
  Devamını Oku

  17 Nis

  After Hours / The Weeknd

  Kanadalı şarkıcı The Weeknd'in dördüncü stüdyo albümü 20 Mart 2020 tarihinde çıkış yaptı. 2020'de yayınlandığı ilk haftasında en çok satan albüm olmayı başardı. İlk haftasından 444 bin kopya satarak Bilboard 200 listesine bir numaradan giriş yaptı...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası