BOĞA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Boğa Burcu 21 Nisan - 20 Mayıs

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bazı dergi ve gazetelere güncel haberlerden ve ilgi alanların hakkındaki gelişmelerden haberdar olabilmen için üye olmanın tam sırası. Günün gizli kelimesi “yeni”. Aklını ilgilerini parlatacak ve sana kendine koyduğun amaçları gerçekleştirmek için ihtiyacın olan ilhamı sağlayacak yeniliklere karşı taze tut.

Aşk Burç Yorumları - 22 Ekim

Aşk hayatınızda daha fazla ilgi isteyebilirsiniz. Şu anda bir ilişkiniz yoksa, biriyle yeni bir ilişkiye başlamak için istekli olabilirsiniz. Veya uzun süredir birisiyle ilişkiniz varsa, bir şeyleri canlandırmayı ümit ediyor olabilirsiniz. Aşk hayatınıza yeni enerji ve fikirler katmanın zamanı geldi. Sevgilinizle dinlendirici bir tatil ya da şık bir akşam yemeği planlamak isteyebilirsiniz.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün, tüm ayın en şanslı günü olabilir. Ancak astroloji, sizin rolünüzü göz önünde bulundurmadan olayları ele almaz. Başka bir deyişle, şans için bile çalışmanız gerekir, bir astrolog için bile bu böyledir. Bugün inanılmaz bir şans çizginiz varsa, bunun gerçekleşmesi için bir şeyler yaptığınız içindir!

Maddi Durum Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün bilgiler altında ezilmiş hissedebilirsiniz. Gün ortasına kadar, hem posta hem de mail kutunuz tamamen dolu olabilir. Herkesin size ihtiyacı var gibi duruyor. İnsanların bugün sizden beklediği herşeyi yapmaya çalışmayın, bu imkansız. Onun yerine, Neyin önemli neyin önemli olmadığı konusunda kararınızı verin. Üst-düzey birilerinden bazı red alabilirsiniz fakat en sonunda sizin zekanızı keşfedecekler.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 22 Ekim

Sıcak, sosyal bir moddasın. Göksel enerjiler de birliktelik ve eğlence tutkunu ateşliyor. Dostlarınla keyifli bir akşam planla. Biraz hareket de arıyorsun; belki bir konsere veya dans etmeye gidebilirsin. Birlikte olduğun partnerin de spontane havandan hoşnut kalacaktır; onu da planlarına dahil etmeyi unutma!

Bugün akrabalarınız sizi ziyarete gelebilir. Teyzeniz, ebeveynleriniz ya da kuzenleriniz öğle yemeğine veya beş çayına uğrayabilirler. Yahut siz onlara gidebilirsiniz. Aile üyeleriyle iletişim kurmak ve sohbet etmek, güncel gelişmeleri aktarmak için ideal bir gün. Ebeveynleriniz ve büyükleriniz pek çok başarınızla övünecek dolayısıyla bugün egonuzu okşayan bir gün olabilir!

21 Ekim - 27 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: İş yerinde istediğiniz biçimde davranmaya izin verilmediğinde yaşadığınız gelgitlere dikkat edin. Perşembe gününden sonra oldukça gergin bir ortam sizi bekliyor, hazırlıklı olun!

İlişkiler: Venüs, Satürn ve Neptün’ün olumlu etkisi altındasınız. Aşk hayatınızda emin adımlarla ilerliyorsunuz; bir hayaliniz gerçek oluyor ya da sahip olduğunuz ilişki giderek sağlamlaşıyor. İstemesini bilirsiniz, arzularınızın tatmin olacağından emin olabilirsiniz.

ekim aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Bir türlü tatmin olmuyorsunuz. Sizi hiçbir sürprizin beklemediği tekrara düşmüş bir günlük hayattan libidonuzu düşürmekten başka ne beklenebilir ki? Ayın 9 ve 17’i arasında partnerinizi harekete geçmesi için dürtükleme eğilimindesiniz.

Sosyal Hayat: İş arkadaşlarınızla aranızdaki gergin ilişkilere rağmen, iyi bir organizasyona sahip olup önceliklerinizin bilincinde olduğunuz için zamandan tasarruf ediyorsunuz.

Ayın Sözü: Sizde eksik olan şeyin enerji olmadığı kesin!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Eki

  Delik Deniz ve Kral Koyu / Gazipaşa - Antalya

  Delik Deniz, Antalya‘ nın Gazipaşa ilçesinde yer alan doğal güzelliklerinden biridir. Aytap Koyu ile birbirine çok yakındır. Gazipaşa ilçe merkezine 21 kilometre, Alanya ilçe merkezine ise 64 kilometre uzaklıktadır...
  Devamını Oku

  20 Eki

  Lover / Taylor Swift

  Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Taylor Swift' in yedinci stüdyo albümü olan Lover, 23 Ağustos 2019 tarihinde Republic Records tarafından çıkış yapmıştır. Albümünde toplam 18 şarkısı bulunan Taylor Swift' in en çok satılan albümler arasında yerini almıştır...
  Devamını Oku

 • 19 Eki

  Unbelievable

  Bir dizi önerisiyle yine karşınızdayız. Unbelievable 2019 yılına damga vuran dizilerden biri olmayı başaran, izleyicilerine vermek istediği mesajı en iyi şekilde veren bir dizi...
  Devamını Oku

  19 Eki

  Joker

  Beyaz perdeye damga vuran Joker filmiyle karşınızdayız. Arthur Fleck’ in yaşadığı psikolojik durumu ve ardından Joker’ e dönüşmesi anlatan bu film gişede Warner Bros’ un yüzünü güldürdü...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası