BOĞA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Boğa Burcu 21 Nisan - 20 Mayıs

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün gerçeğe giden yoldan ayrılmamanız gerekiyor. Akıntıya karşı kürek çektiğiniz takdirde hedeflerinize ulaşmanın zorlaşacağını fark edeceksiniz. Ardında büyük bir ivme gizlenen o inanılmaz güçten faydalanabilmek için akıntının gittiği yöne bakmalısınız. Bugün gibi bir günde Amerika’yı yeniden keşfetmenin alemi yok.

Aşk Burç Yorumları - 6 Aralık

Siz, ilerleyici bir insansınız. Başkalarının büyümesine ve değişmesine yardımcı olmayı seviyorsunuz. Fakat şu anda, daha geleneksel insanlarla ilgileniyor olabilirsiniz. Bir şeyleri nasıl değiştireceğiniz konusunda yenilikçi bir fikriniz olsa da, insanlar bunu uygulamaya hazır olmayabilir. Sabırlı olmaya çalışın. Pes etmeyin. Hayal gücünüz ve yaratıcı ruhunuz ortaya çıkacak. Bu arada, fikirlerinizi desteklemek için biraz araştırma yapmak isteyebilirsiniz.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün düşünceleriniz planladığınız bir sonraki tatile kayabilir. Bir parçanız iş dünyasından kaçmak ve egzotik bir yeri ziyaret etmek isteyebilir. Öğle yemeği saatinizde bir seyahat acentesiyle konuşun ya da internette seyahat siteleri bulun. Daha önce hiç görmediğiniz şeylere görebileceğiniz bu kaçışı kullanabilirsiniz. Bir sonraki entelektüel arayışınız için somut planlar yapın, kendinizden çok memnun olacaksınız.

Maddi Durum Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün sessizce oturup etrafınızdaki telaşı gözlemleme fırsatınız olduysa, insanların neden bu kadar sabırsız olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Tabii ki, böyle bir felsefi fikirde olacağınıza dair çok küçük bir olasılık var. Ancak, bazı günlerde huzur ve meditasyon, endişe ve sıkıntıdan çok daha verimli olabiliyor. Bugünkü durum da aynı bu şekilde.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 6 Aralık

Kendini akışa bırakmaya çalış. Gün hızlı akıp gidebilir ve sen de uyum sağlamakta zorlanabilirsin. En iyisi karşına çıkan bütün görevlere bütünüyle konsantre olman. Bir sonrak için de çok endişelenme. Dikkatini tamamiyle ana ver. Eğer telefon çalarsa, arayan kişinin dediklerini kendini vererek dinle. Eğer birisi bir rapor hazırlamanı talep ederse, yap gitsin!

Şu an derin bir uyku çekiyormuş gibi hissediyor olabilirsiniz. Gezegensel enerjiler, ruhani alemlerden çok fazla güç getirecek. Kendinizi biraz hülyalı bir halde, zihniniz bedeninizin dışına yüzüyor gibi bir halde bulabilirsiniz. Bu ayrıksılık hissi, ayaklarınız yere basarsanız geçecek. Protein bakımından zengin yiyecekler tüketin. Sık sık mola verinve yürüyüşlere çıkın. Odak noktanızı bedeninize yöneltmek için biraz egzersiz yapın.

2 Aralık - 8 Aralık haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Salı gününden itibaren muradınıza eriyorsunuz zira Toprak burcunda bulunan Jüpiter uzun süre sizi koruyacak ve girişimlerinizde şansınızı artıracak. Bu haftadan itibaren bazı projelerinizi somutlaştırmaya başlasanız iyi ederseniz!

İlişkiler: Cuma günü de dahil olmak üzere, Venüs ve Mars size tutku dolu anlar bahşedecek. Bekarsanız, niyeti ciddi olan biriyle tanışabilirsiniz. Gözlerinizi dört açın ve kendinize güvenin.

aralık aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Aşkı eskisi gibi deneyimlemiyorsunuz. Eğer 11 ve 15 Aralık arasında biriyle tanışırsanız, bu tanışıklığın hayatınızı değiştirme şansı var!

Sosyal Hayat: Ayın 3’ünden itibaren Jüpiter gelişiminizi destekliyor, yeni projeler somutlaşıyor, hayatınızda bir optimizm rüzgarı esiyor. Ay ortasında birileri size yardım eli uzatıyor.

Ayın Sözü: Yıldızlar size yaşadıklarınıza karşı daha mesafeli bir duruş sergilemeniz konusunda yardımcı oluyor.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 04 Ara

  Aslan Kral

  Aslan Kral, Jon Favreau tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. 1994 yılında vizyona giren Aslan Kral' ın yeni bir versiyonudur. Aslan Kral, vizyona girdiği ilk hafta sonu 185 milyon dolar gişe yaparak gelmiş geçmiş zamanların en iyi Temmuz ayı rekorunu kırmıştır...
  Devamını Oku

  03 Ara

  Kelebek Etkisi Nedir?

  Kelebek etkisi, Kaos Teorisine büyük katkıları olan Amerikalı matematikçi ve meteorolog Edward Norton Lorenz' in verdiği analoji örneği gelir. Amazon Ormanları' nda bir kelebeğin kanat çırpması, Amerika' da bir fırtınanın kopmasına neden olabilir...
  Devamını Oku

 • 27 Kas

  Isı ve Işık Kaynağımız Güneş

  Güneş. Bizi soğuk günlerde ısıtan, karanlığa ışık yayan yıldız. Güneş' le ilgili en çok yanlış yapılan bir gezegen olduğudur. Fakat Güneş bir gezegen değil en büyük yıldızlardan birisidir. Peki Güneş' le ilgili ne biliyoruz?..
  Devamını Oku

  24 Kas

  Batwoman

  İlk bölümü 6 Ekim' de yayınlanan süper kahraman dizisi olan Batwoman sizleri bekliyor. Kate Kane, sosyal adalet için bir tutku ve zihnini konuşmak için bir yetenek ile silahlı, Batwoman olarak Gotham sokaklarında yükseliyor...
  Devamını Oku

 • 24 Kas

  25 / Adele

  İngiliz şarkıcı ve söz yazarı olan adıyla Adele Laurie Blue Adkins, bilinen adıyla Adele 25 adlı albümünü 20 Kasım 2015 tarihinde yayınladı. Dünya çapında büyük başarılara imza atan şarkıcı Adele, bu albümden 9 ödül kazandı...
  Devamını Oku

  24 Kas

  Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

  Her sene 24 Kasım günü tüm yurt genelinde öğretmenler günü olarak kullanılmaktadır. Öğretmenlik bir ülkenin kalkınabilmesi için en önemli mesleklerden birisidir...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası