İKIZLER burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

İkizler Burcu 21 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün iki ayağınız bir pabuca girmiş gibi hissedebilirsiniz. Olayların hızı sizi şaşırtabilir ve havada bir miktar çelişki kokusu olabilir. Belli bir doğrultuda ilerleyen bir anlaşmanın bir an sonra tamamen yön değiştirmesi muhtemel. Menkul kıymetler borsası da bir o kadar değişken olabilir. Soğukkanlılığınızı yitirmeyin ve her şeye hazırlıklı olun!

Aşk Burç Yorumları - 27 Mayıs

Bu seveceğiniz bir gün olacak. Bugünkü atmosfer, çalışmak ve konsantrasyon için elverişli olacak. Tüm dikkatinizi gerektiren bir şey yapmanız gerekiyorsa, şimdi tam zamanı! Siz ve sevdikleriniz arasında çıkabilecek her türlü problemi çözmek için de bugünün enerjisinden yararlanın. Bu önümüzdeki birkaç gün içinde size çok yardımcı olacak.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 27 Mayıs

Hızını azaltın. Ateşe atlamadan önce düşünün. Sizin ihtiyatlı ve spontane olmak istediğiniz yerde içinizde bir çatışma meydana gelebilir, ancak iyi hazırlanmış planlarınıza sadık kaldığınızda işlerin daha iyi olacağını fark edeceksiniz. Bu senaryoyu özellikle ilişkileriniz ve tüm romantik karşılaşmalarınızda doğru olduğunu göreceksiniz. Eylemleriniz hakkında gerçekçi olun.

Maddi Durum Burç Yorumları - 27 Mayıs

Bugün ekstradan para kazanma şansınız olacak. Son zamanlarda çok kurnazsınız ve yatırım seçimleriniz meyve veriyor gibi görünüyor. Kesinlikle keskin bir iş zekasına sahipsiniz. Bunu kutlayın ve son zamanlarda kafanızı kurcalayan ufak tefek problemleri unutun.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 27 Mayıs

Bugün bir İkizler için mesafeli ve gösterişsiz hissediyor olsan da, arada bir caka satmaya can atıyor olacaksın. Yine de, bugün gösteriş peşinde koşarsan, aldığın tepkilerden pek hoşnut olmayabilirsin. İnsanları etkileme arayışın hayet doğan ama bunu orijinal ve çabasız şekilde yapman gerek!

Bugün kendini çok sinirlendiriyorsan şaşırma. Bu durum patron ya da senden daha büyük biri otoritesi yüksek birinin pozisyonundaki biriyle ilişkili olabilir. Bugünün oluşturduğu açılar sayesinde, duygularınız yoğunlaşabilir ve uygunsuz bir şey söylemekten kaçınmak için dilinizi ısırmanız gerekebilir. Bunu söylüyor olmak, bu şekilde hissetmemeniz gerektiği anlamına gelmez, ama problemin kaynağını bulmak için bugün uygun bir gün olmayabilir. Kendinize iyi bakın.

25 Mayıs - 31 Mayıs haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Bu aralar performansınız düşük, Mars’ın etkisiyle kısa sürede yorgun düşüyorsunuz. 2020’nin ilk yarısının yorgunluğunu hissetmeye başlıyorsunuz. Merkür zaman kazanmanız konusunda size destek oluyor.

İlişkiler: Çarşamba ve hafta sonuna kadar, keyfiniz yerinde. Etrafınızda güzel bir ambiyans yaratıyorsunuz. Burcunuzdaki Güneş ve Satürn Kavuşumu etkisiyle doğal bir cazibe yayıyorsunuz.

mayıs aylık burç yorumları

İlişkiler: Mayıs’ın ilk haftası aşkı tutkulu bir şekilde deneyimliyorsunuz. Sizin için hiçbir şeyin sınırı yok ve ilişkinizi yürütmek için her şeyi yapmaya hazırsınız. Ayın 13’ünde arzu nesneniz size çelişkili sinyaller gönderiyor ve sizi biraz endişelendiriyor. Durumu ve duygularınızı daha iyi analiz etmek için içinde yanan ateşi söndürmek zorunda kalıyorsunuz.

Kariyer: Geçen aydan beri aynı istikamette ilerliyorsunuz ve hedefinize ulaşmak için etkili bir şekilde her yola başvuruyorsunuz. Dolayısıyla başarı peşinizi bırakmıyor. Buna karşın ayın 11’ine doğru Satürn bazı beklentilerinizi düşürmenizi öğütlüyor. Bu ay işler beklediğinizden daha önemli bir hal alacak, o yüzden dereyi görmeden paçayı sıvamamaya gayret edin!

Sağlık: Size kuvvet veren ve ayakta tutan bir iç güce sahip olduğunuzu hissediyorsunuz. Davranışlarınızı sorgulamak söz konusu olduğunda cesaretiniz, enerjiniz ve gücünüz hiç eksik olmuyor. Kendinizle gurur duyabilirsiniz!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 18 May

  Bir Daha Gel Samsun'dan!

  19 Mayıs 1919. Bu tarih, uzun soluklu bir mücadelenin başlangıcıdır. Samsun bir devrimin başladığı noktadır. Oradan Erzurum, Sivas kongreleri... Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri bu uzun soluklu mücadelenin sonucudur...
  Devamını Oku

  10 May

  Anneler Günü Kutlu Olsun!

  Gözümüzü açtığımız ilk günden beri elimizi hiçbir zaman bırakmayan, sevgisiyle üzerimizde titrediği, bizlere ilham ve güç veren tüm annelerimizin ve bizlerden anne şefkatini esirgemeyen tüm sevdiklerimizin Anneler Günü'nü kutlarız. Sizleri çok seviyoruz...
  Devamını Oku

 • 05 May

  Rare / Selena Gomez

  10 Ocak 2020 tarihinde çıkış yapan, Selena Gomez'in üçüncü stüdyo albümü Rare yayımlandı. Albümün içerisinde 13 single bulunmakta. Uzun bir aradan sonra meydana tekrar dönen Selena Gomez'in Rare albmündeki çıkış şarkısı Lose You To Love Me rekorlarla giriş yaptı...
  Devamını Oku

  23 Nis

  Milli Mücadele'nin 100. Yılı Kutlu Olsun!

  23 Nisan 1920. O zorlu günlerde kurulan ve halkı temsil edecek Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı tarih. Tam bundan 100 yıl önce. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bu onurlu ve şanlı gün Türk çocuklarına emanet edildi. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri...
  Devamını Oku

 • 18 Nis

  Radyasyon ve Çernobil

  Radyasyon ve Çernobil. Pek uzak bir ikili gibi görünmüyor değil mi? Hayatın yok olduğu, orada bulunan canlıların mutasyon geçirmesiyle DNA'larının bozulması, kaç yıl geçse bile hala radyasyon etkisinde kalması ve bir türlü bitmemesi insanoğlu için bir örnek...
  Devamını Oku

  17 Nis

  After Hours / The Weeknd

  Kanadalı şarkıcı The Weeknd'in dördüncü stüdyo albümü 20 Mart 2020 tarihinde çıkış yaptı. 2020'de yayınlandığı ilk haftasında en çok satan albüm olmayı başardı. İlk haftasından 444 bin kopya satarak Bilboard 200 listesine bir numaradan giriş yaptı...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası