İKIZLER burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

İkizler Burcu 21 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün başkalarına yardım etmek isteyebilirsiniz. Dini bir kurumda zaman geçirebilirsiniz. Ya da ihtiyacı olan bir çocuğa yol göstermeye karar verebilirsiniz. Ayrıca kendi çocuklarınız varsa, bugün onlarla özel zaman geçireğiniz bir gün olabilir. Onlarla ahlaki konulardan konuşup onları daha sağlam bir karakter oluşturmaları yönünde cesaretlendirebilirsiniz. Bugün doğru ve yanlış soruları aklınızı kurcalayacak.

Aşk Burç Yorumları - 18 Şubat

Şu anda ailesel sorumluluklar sizi çok meşgul ediyor olabilir. Bugün çocuklarınızla vakit geçiriyor, onları farklı aktivitelere yönlendiriyor ve kişisel işlerinizi halletmeye çalışıyor olabilirsiniz. Şu an her şeyle ilgilenecek zamanınız olmayabilir bu yüzden sadece önemli şeylere odaklanın. Bu arada, bugün çok neşeli bir gün olacak. Çocuklarınızla şarkı söylemeyi veya sevgiliniz/eşinizle yakınlaşmak eğlenceli olabilir.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 18 Şubat

Günlük rutininizdeki birçok fırsatı keşfetmek için bugün sizin için mükemmel bir gün. Başkalarıyla etkileşim kurarken entelektüel doğanıza uyum sağlamanız ve sağlam mantığınızı grubun enerjisine katmanız iyi olacaktır. Bu, çalıştığınız kararsız tiplere emir vermek için gerekli olan şeyin ta kendisidir.

Maddi Durum Burç Yorumları - 18 Şubat

Parasal mevzular bugün belirsiz görünebilir ve her zamanki ruh halinizden uzaklaşabilirsiniz. Bu sizi stresli ve öfkeli yapabilir çünkü finansal konularla başa çıkma konusunda normalde daha başarılısınız. Bu tuzağa düşmeyin. Bu belirsizlik yarına kalmaz geçecek. Bu süreçte, eğer endişeleriniz çok artarsa bir veya iki gün bekleyin ya da yardım alın. Kendinize bir mola verin.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 18 Şubat

Engellerin üstesinden gelmek, seni engelin öbür yanına taşımaktan başka bir işe yaramaz. Aslında düşündüğün şekilde bir yardımı dokunduğundan bahsedemeyiz. Her şey kolayca ve doğal olarak akıp gitmeli. Eğer böyle olmuyorsa, bunu izlediğin yolu değiştirmen gerektiğine dair bir işaret olarak al. Harekete geçmeden önce iki kez düşün. Bir şey akıp gitmiyorsa çırpınmaya gerek yok. Acı çekme işini başka bir şey için sakla.

Kendini daldan dala atlarken bulabilirsin. Hem de zıt şeyler arasında! Çünkü şu an sana hiçbir şey tam anlamıyla doğru gelmiyor. Pasifliğin aksine, bir konuyla ilgili aktifliğini sürdürmeye çalış. Biraz dış müdahalelere açıksın fakat durumu kolayca tersine çevirmek senin elinde.

17 Şubat - 23 Şubat haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Yönetici gezegeniniz Merkür retro konumunda. Bu durum işlerinizi olumsuz yönde etkiliyor. İş saatlerinizi sarsacak beklenmedik durumlardan kaçınmaya çalışın. Verilerinizi kayıt altında tutun, hesaplarınızı tekrar tekrar gözden geçirin.

İlişkiler: Ateş gezegeni Venüs size yeni insanlarla tanışma fırsatları sunuyor. Ancak bunlar tam hayal ettiğiniz gibi geçmiyor. Beklentilerinizi azaltın.

şubat aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: 8 Şubat’ta Venüs sayesinde tam da sizin kafanıza göre insanlarla tanışacaksınız. İnsanlar sizinle birlikte olmak için kapınızda kuyruk olacak ve haliyle sizin de bir seçim yapmanız gerecek. Tek ihtiyacınız olan partnerinizde ne tarz özellikler aradığınıza karar vermek!

Sosyal Hayat: Ay başında girişimleriniz söz konusu olduğunda aileniz ve arkadaşlarınızın desteğine başvurabilirsiniz. Geri kalan zamanlarda ise tek başınıza mücadele etmesini öğrenmeniz gerekecek. Yolunuzu kaybetmemek için çaba sarf edin!

Ayın Sözü: Ne yapın ne edin ve sakın hasta olmayın!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 14 Şub

  You

  YOU, Caroline Kepnes' in 2014 yılında yayınlanmış olan romanından uyarlanmış bir dizidir. 2018 yapımı dizi psikolojik, gerilim, dram ve romantik türdedir. Dizi takıntılı aşk ve saplantılı bir takibi konu almaktadır...
  Devamını Oku

  12 Şub

  Parazit

  Oscar' a damga vuran film Parazit. Parazit, Oscar tarihinde bir ilk yaşattı ve En İyi Film Ödülü ilk defa İngilizce olmayan bir filmin, Güney Koreli yapımın, oldu. Film kara komedi ve gerilim türünde. Kara mizahın yanında sert eleştiriler içeren dramı da en iyi şekilde yansıtıyor...
  Devamını Oku

 • 12 Şub

  Kemeraltı Çarşısı / Konak - İzmir

  İzmir' de alışveriş denince akla ilk gelen yerlerden biri de Kemeraltı. Kemeraltı' nın tarihi 1600' lü yıllara dayanıyor. Antik dönemlerden bu yana Ege’ nin en önemli ticaret noktalarından biriydi. Çarşı, Mezarlıkbaşı semtinden başlayarak Konak Meydanı'na kadar uzanıyor...
  Devamını Oku

  09 Şub

  Birds Of Prey

  DC Sinematik Evreni'nin sekizinci filmi olan Birds Of Prey yani Yırtıcı Kuşlar, yapımcılığını Margot Robbie, Sue Kroll, Bryan Unkeless ve senaryoyu Christina Hodson'un kaleme aldığı Amerikan aksiyon, suç, macera türündeki filmdir...
  Devamını Oku

 • 06 Şub

  Kuzey Kutbu

  Dünya' nın en son keşfedilen yeri. Dünya' nın pek çok gizemi buzullarla kaplı. Kuzey Kutbu' nda kara yoktur. Güney Kutbu Antarktika kıtasında yer alırken, Kuzey Kutbu ise Arktik Okyanusu' nun ortasında yer almaktadır. Dünya' daki saatler boylam tarafından belirlenirken bunu Kuzey Kutbu için...
  Devamını Oku

  01 Şub

  Avustralya'daki Yangınlar

  Dünya; hem virüs, hem deprem, hem de Avustralya' daki devasa yangınlardan mustarip. Ayrıca insanoğlu da bundan etkileniyor. Çünkü doğa bize muhtaç değil, biz ona muhtacız. Bilindiği gibi insanlar var olduğundan beri doğayla hep çatışma halindeydi. Ama şimdi bu döngü tersine mi dönüyor?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası