İKIZLER burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

İkizler Burcu 21 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bazı hedeflere ulaşma konusunda yaşanacak gecikmeler, bugün biraz üzgün ve depresif hissetmenize neden olabilir. Yanlış bir şey yapıp yapmadığınızı merak ediyor olabilisiniz. Şansınız yaver gitmedi. Gecikmeler muhtemelen ilgili kişiler arasındaki zayıf iletişimden kaynaklanıyor. Mektuplar, fakslar ve diğer mesajlar zamanında teslim edilmemiş olabilir. Dayanın ve kendinize inanmaya devam edin.

Aşk Burç Yorumları - 22 Ekim

Aşk hayatınızda şu an iyi bir noktadasınız. Eğer bekarsanız, bu durumu değiştirmek için acele etmeyin. Eğer bir ilişkiniz varsa, sevgilinizle çok iyi anlaşacağınız bir gün olacak. Ancak bugün, şimdiki veya müstakbel sevgiliniz oldukça iletişimsiz bir modda olduğu için biraz şüphe yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte, karşınızdaki kişi tamamen parasal endişelere gömülmüş olabilir. Anlatmak isterse her zaman yanında olduğunuzu söyleyin ve uzaklaşın. Gününüz güzel geçsin.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün, yapamayacağınız bir şey yok gibi görünüyor. Ve son zamanlarda, herkesin bunun doğru olup olmadığını test etmeye çalıştığı anlaşılıyor! Çok fazla şey yaptığınız için her zamankinden daha meşgulsünüz. Her zorluğa, iş arkadaşlarınızın her can sıkıntısına eliniz uzanıyor gibi görünüyorsunuz. Hey, onlara süperstar olmaları için yardım edemeyeceğini söyleyin! Belki gülecekler ama, bu mümkün değil!

Maddi Durum Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün bir başkası için kendi gündeminizi bir kenara koyabilirsiniz. bunu kendi çıkarınızdan çok bir arkadaşınız için yapsanız da gününüzü ev işleriyle geçireceksiniz gibi görünüyor. Alet edevat kutusu gün boyu işinize yarayabilir. Gün ortasında, günü bu şekilde geçirdiğiniz için biraz canınız sıkılabilir, siniriniz bozulabilir. Fakat sıkı bir şekilde çalışıp geri kalan tüm işleri bitirin. Daha sonra kendinizi dışarı çıkarak ödüllendirebilirsiniz.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 22 Ekim

Sıkıcı ve ağır hissediyorsun, tatlım. Eğer kendini profesyonel yaşamında veya özel yaşamında kanıtlamaya çalışıyorsan bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsin. Senin için değerli olan birine öfkelenmen olası görünüyor. Olumsuz hislerini çabucak yansıtma; çevrene karşı tutumların bundan kötü etkilenecektir.

Bugün aklınız çevrenizde kavgalara yol açan ve sizi zor durumda bırakan iktidar savaşlarına takılabilir. İnsanlar sizi tartışmanın içine çekmeye çalıştıkça sadakat duygunuzla ilgili çelişkiler ortaya çıkabilir. Dışarıda kalmaya bakın! Asi mizacınız sizi bu aralar öfkeye sevk edebilir, ancak bundan bir fayda gelmez. Sakinleşip bakış açınızı değiştirinceye kadar başka bir şeye odaklanın.

21 Ekim - 27 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Mars sizi harekete geçiriyor! İşle ilgili hedeflerinize ulaşmak adına hemen karar almanız gerek. İlk adımı attıktan sonra, önünüzdeki tüm engellerin kalktığını fark edeceksiniz.

İlişkiler: Salı günü Ay ve Jüpiter evinize uyum, ilişkilerinize ise cömertlik duygusu katacak. Bekarsanız, bu hafta sonu yeni arkadaşlıklar ya da romantik tanışıklar kurmanız mümkün!

ekim aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Ayın 9’una kadar güzel anların tadını çıkarıyorsunuz, partnerinizle iletişiminiz oldukça güçlü. Ardından günlük endişeler duygularınızın önüne geçiyor.

Sosyal Hayat: Bütün ay boyunca, harcadığınız çabaların meyvelerini topluyorsunuz. Ayın 15’ine doğru, insan psikoloji konusunda ustalığınızı ortaya koyuyorsunuz. Nasıl biriyle karşı karşıya olduğunuzu hemen anlıyor ve ona uyum sağlıyorsunuz.

Ayın Sözü: Gücünüz kuvvetiniz yerinde ve zihniniz tam gaz çalışıyor.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Eki

  Delik Deniz ve Kral Koyu / Gazipaşa - Antalya

  Delik Deniz, Antalya‘ nın Gazipaşa ilçesinde yer alan doğal güzelliklerinden biridir. Aytap Koyu ile birbirine çok yakındır. Gazipaşa ilçe merkezine 21 kilometre, Alanya ilçe merkezine ise 64 kilometre uzaklıktadır...
  Devamını Oku

  20 Eki

  Lover / Taylor Swift

  Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Taylor Swift' in yedinci stüdyo albümü olan Lover, 23 Ağustos 2019 tarihinde Republic Records tarafından çıkış yapmıştır. Albümünde toplam 18 şarkısı bulunan Taylor Swift' in en çok satılan albümler arasında yerini almıştır...
  Devamını Oku

 • 19 Eki

  Unbelievable

  Bir dizi önerisiyle yine karşınızdayız. Unbelievable 2019 yılına damga vuran dizilerden biri olmayı başaran, izleyicilerine vermek istediği mesajı en iyi şekilde veren bir dizi...
  Devamını Oku

  19 Eki

  Joker

  Beyaz perdeye damga vuran Joker filmiyle karşınızdayız. Arthur Fleck’ in yaşadığı psikolojik durumu ve ardından Joker’ e dönüşmesi anlatan bu film gişede Warner Bros’ un yüzünü güldürdü...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası