KOÇ burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün şu veya bu şekilde, yavalşamanız gerekcek. Bu ister bir aşırı hız cezası makbuzu olarak isterse koşarken düşüp dizinizi sıyırmak şeklinde gelsin, bu mesaja kulak vermeniz gerektiğini bilin. Bu yavaşlama yüzünden duygusal bir çöküş yaşamamanız çok önemli. Bu, sizin iyiliğiniz için, mızmızlanmak yerine sadece akışa ayak uydurun.

Aşk Burç Yorumları - 26 Ekim

Grup etkinlikleri bugün sizin için normalde olduğu kadar iyi gitmeyebilir. Her zamankinden biraz daha çekingen hissediyorsunuz ve belki biraz dışarı çıkacağınız arkadaşınız veya sevgilinizle aranız biraz limoni olabilir. Tuhaf gelecek ama, artan utangaçlığınıza rağmen insanlarla dışarı çıkmak muhtemelen en iyi terapi. Belki de yapılacak en iyi şey, insanların toplandığı bir yere tek başınıza gitmek.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 26 Ekim

Bugün güvendiğiniz kişilere dikkat edin. Dışarıya çıkmak yerine, evde kalmaktan ve kazanmak için çok çabaladığınız konforlardan zevk almayı tercih edebilirsiniz. Sırrınızı kimseye emanet etmeyin ... Sadece bilginin yanlış yorumlanmasın değil, söyledikleriniz de farklı bir şekilde alınabilir.

Maddi Durum Burç Yorumları - 26 Ekim

Hissettiğiniz sıradışı duygulara veya gördüğünüz hayallere dikkat edin, onlarda sizin için önemli şeyler olabilir. Size ilginç gelen şeyleri not etmeye çalışın. Bir şeyleri anlamanız ve açıkca kavramız için günler geçebilir. Sonrasında, aldığınız notlarınıza şükredeceksiniz. Bir terapiste veya yakın bir arkadaşınıza içinizi dökün. Objektif bir ikinci taraf, bu bilgilerin hayatınızı doğrudan nasıl etkileyeceğini analiz etmenizde yardımcı olacaktır.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 26 Ekim

Bugün rüzgar arkandan esecek. Enerjinin oldukça dönüştürücü olduğunu göreceksin. Başarmak, tamamlamak istediğin her ne varsa bunları gerçekleştirmek için eline birçok fırsat geçecek. Mevcut tavırlarında da önemli değişiklikler yapma zamanı olabilir. Bakış açıları ve fikirlerdeki farklılıkları kabul et ve bunlara kucak aç. Belli konuları anlamanda bu farklılık ve çeşitlilik destekçi olabilir.

Ev kendinizin mi? Eğer öyleyse, gazeteden ya da haberlerden bölgenizdeki emlak fiyatlarının aşırı yükseldiğini öğrenmişsinizdir. Bu kesinlikle olumlu bir gelişme ancak “Satılıktır” tabelanızı asmak için acele etmeyin. Zira durum dalgalı ve bu bir süre devam edebilir. Bu haberi iyi bir işaret olarak kabul edin, ancak piyasa istikrar kazanana kadar paraya çevirmeye çalışmayın.

26 Ekim - 1 Kasım haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Yönetici gezegenininiz Mars size zorluklar çıkarmaya devam ediyor. Dilediğiniz ölçüde gelişme gösteremiyorsunuz. Yine de davranışlarınızla sarf ettiğiniz çabaların boşa gitmemesine gayret edin. 

İlişkiler: Çarşamba gününden itibaren duygusal konularda çok daha rahat davranıyorsunuz. Terazi burcunda konumlanan Venüs tutkularınızı kamçılıyor ve aşk hayatınıza tat katıyor. İlişkiniz olsun ya da olmasın, hayatın zevklerini tatmanın tam zamanı!

ekim aylık burç yorumları

İlişkiler: Eğer çocuklarınız varsa size yaşam enerjisi veriyorlar ve sevgilerini göstermekten çekinmiyorlar. İlişkiniz varsa yakınlaşmak için beraber yaratıcı aktiviteler yapabilirsiniz.  

Kariyer: Sırtınıza yüklenmiş sorumluluklarla baş etmekte zorlanıyorsunuz. Hiç beklemediğiniz koşullarda bile karşınıza zorluklar çıkabiliyor.

Kişisel Yaşam: Ayın 2'sinde Koç burcunda meydana gelen Dolunay sayesinde harekete geçiriyorsunuz. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 06 Eyl

  Tenet Beyazperdede

  Christopher Nolan'ın yazıp yönettiği casus filmi Tenet 26 Ağustos 2020 tarihi itibariyle beyazperdede izleyenlerle buluştu. Pandemi dolasıyla film sektörü de en çok etkilenen sektör olunca Tenet için ilgi bir tık daha arttı. Başrollerini John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki...
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 25 Tem

  Folklore / Taylor Swift

  Karşınızda yepyeni bir Swift albümüyle karşınızdayız. Aslında hiç beklenmedik bir çıkış yapan Taylor Swift'in yeni albümü Folklore, hiç promo yapılmadan birçok ülkede birinci sıraya yerleşti. Albümün bütün şarkılarını bütün platformlardan paylaşan Swift'in bu geri dönüşü çok ses getirecek türden...
  Devamını Oku

  26 Haz

  Blackpink

  Blackpink 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainmet adlı eğlence şirketinin çıkardığı kız K-Pop grubudur. Grupta 3 tane Güney Koreli ve 1 tane Taylandlı üye bulunur. Üyeler sırasıyla Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo'dur. Ayrıca grubun fan adı Blink'tir.
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası