KOÇ burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bazı garip rüyalar, görüler ve psişik deneyimler gün boyu yakanızı bırakmayabilir. Bu sizin için alışılmadık bir durum olabilir ve bu defa ayaklarınızın yere sapasağlam bastığı bir ruh hali içerisinde olduğunuzdan tüm bunlar size hayal ürünü şeyler gibi gelebilir. Soru: Hayal gücü tam olarak nedir? Bilmiyoruz! Hisssettiklerinize şüpheyle yaklaşabilirsiniz ama ne olursa olsun altında yatan mesajları da bir düşünün. Size bir şeyler söylemeye çalışıyor olabilir.

Aşk Burç Yorumları - 22 Ekim

Aşk hayatınızda gerilim yaşamanız muhtemel. Üstlenmeniz gerektiğini düşündüğünüz bazı sorumluluklar ve görevler sizi başkalarıyla samimi deneyimler paylaşmaktan uzaklaştırıyor. Şu anda bir ilişki içinde olsanız da olmasanız da, günün enerjisi aşk ve romantizm ile ilgili konuları harekete geçirecek. İş ve oyun arasında sağlıklı bir denge bulmaya çalışın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün, uzun vadeli bir sorunun veya mücadelenin çözüldüğü gün olabilir. Önemli olan, başkalarından yardım almak için ne kadar yardıma ihtiyaç duyduğunuzu, hayatınızı sorunsuz bir şekilde yürütmeniz gerektiğini fark etmektir. Çözümlerle gelmenizde size yardımcı olması için romantik bir partner veya bir arkadaş etkin olacak. Yardımlarını talep etmekten ve onların çabalarının onurlandırmasından çekinmeyin. İşbirliği içinde birlikte çalışıyorsanız, daha hızlı sonuçlar elde edecek, verme ve alma sanatı hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün bir ... kadını olarak kendinizi üzgün hissettiğiniz bir gün. Anaç yönünüz gerçekten bugün sizden yardım veya tavsiye isteyen insanlara yardım etmek istiyor, fakat sizden faydalandıkları veya size yapmak istemediğiniz şeyleri yaptırmaya çalıştıkları konusundaki safsataları takmayın. Evet, aynı zamanda hem kendinizin hem de etrafınızdakiler için iyi bir anne olmak zor bir şey.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 22 Ekim

Sıfırdan bir şeylere başlamak; inşa etmek istiyorsun. Bu fiziksel bir obje de olabilir; kişisel bir proje de. Evin için bir mobilya dizayn etmeyi düşünüyor olabilirsin. Hayal gücün devreye girdikçe ilham dolu hissedeceksin. Ahşap malzeme, boya ve çeşitli araç gereçler alıp projene koyulabilirsin. Ya da daha sanatsal işlere girişebilirsin. Favori enstrümanın aracılığıyla güzel bir melodi besteleyebilir; veya bir web sitesi tasarlayabilirsin.

Bugün aklınızdan geçeni dosdoğru söylüyor olabilirsiniz. Doğrudan bir yaklaşımın şu anda en iyisi olacağına karar vermeniz muhtemel. Yakın çevrenizden birisiyle yaşamakta olduğunuz bazı sorunların üzerine gitmek isteyebilirsiniz. Belki birtakım yanlış anlaşılmalar meydana gelmiştir. Varsayımları bir kenarı bırakıp mevzuyu masaya yatırın. Barıştırıcı ya da arabulucu görevi üstlenebilirsiniz. İnsanların düşüncelerini rahat bir şekilde dile getirebilmelerini sağlayın.

21 Ekim - 27 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar:  Enerji konusunda eksiğiniz yok ama yeterince özgür iradeye sahip olmadığınız izlenimine kapılıyorsunuz. Bu hafta sonu Güneş ve Uranüs finansal durumunuzu sarsacak bir haber getirebilir.

İlişkiler: Mars ve Satürn partnerinizle ya da yakınlarınızla kurduğunuz ilişkilerde bazı güçlüklere sebep olabilir. İnsanlar sizin arzularınızın tam tersi yönünde hareket ediyor ve bu durum canınızı sıkıyor. Sinirlenip onlara patlamamaya çaba sarf edin!

ekim aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: İlişkiniz harika gidiyor! Aranızdaki bazı gerilimleri çözmek için doğru kelimeleri ve tavırları ortaya koymayı biliyorsunuz. Eğer bekarsanız, ayın 10’undan sonra aşk hayatınızda mutluluğa kavuşmanıza olanak sağlayacak bir dönem sizi bekliyor.

Sosyal Hayat: Çalışırken çok çaba sarf ediyorsunuz ama etrafınızdan destek de görüyorsunuz. Stratejinizi değiştirmediğiniz sürece uğraşmaya devam edeceksiniz.

Ayın Sözü: Finansal anlamda, görüşmeleriniz sizin lehinize sonuçlanıyor.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Eki

  Delik Deniz ve Kral Koyu / Gazipaşa - Antalya

  Delik Deniz, Antalya‘ nın Gazipaşa ilçesinde yer alan doğal güzelliklerinden biridir. Aytap Koyu ile birbirine çok yakındır. Gazipaşa ilçe merkezine 21 kilometre, Alanya ilçe merkezine ise 64 kilometre uzaklıktadır...
  Devamını Oku

  20 Eki

  Lover / Taylor Swift

  Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Taylor Swift' in yedinci stüdyo albümü olan Lover, 23 Ağustos 2019 tarihinde Republic Records tarafından çıkış yapmıştır. Albümünde toplam 18 şarkısı bulunan Taylor Swift' in en çok satılan albümler arasında yerini almıştır...
  Devamını Oku

 • 19 Eki

  Unbelievable

  Bir dizi önerisiyle yine karşınızdayız. Unbelievable 2019 yılına damga vuran dizilerden biri olmayı başaran, izleyicilerine vermek istediği mesajı en iyi şekilde veren bir dizi...
  Devamını Oku

  19 Eki

  Joker

  Beyaz perdeye damga vuran Joker filmiyle karşınızdayız. Arthur Fleck’ in yaşadığı psikolojik durumu ve ardından Joker’ e dönüşmesi anlatan bu film gişede Warner Bros’ un yüzünü güldürdü...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası