KOÇ burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç Yorumları


Genel

Uzun süredir bir arkadaş olduğunuz biri bugün sizin için arkadaştan daha fazlası olabilir. Aranızda her zaman belli bir elektrik vardı ancak şimdiye kadar bunu kabul etmemiştiniz. Fakat artık doğru zaman geldi. Bu eski ilişkinin yeni yönlerini keşfederken karşı tarafın duygularını incitmek istemiyorsunuz.

Aşk Burç Yorumları - 18 Mayıs

Bugün, ormanlar kralı rolünü üstlenebilirsiniz. Kendiniz için ayağa kalkmanız ve üzücü bir duruma son vermeniz gerekebilir. Belki de birilerinin sizden faydalandığını hissediyor olabilirsiniz. Kendinizi savunmaya ve duygularınızı ifade etmeye hazırsınız. Ya da sevdiğiniz biri sinirlerinizi bozmuş olabilir, bu yüzden bazı sınırlar belirleyip fiziksel ve duygusal alanınızı koruyun.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 18 Mayıs

Bugün en derin endişelerinizi yakın bir arkadaşınızla paylaşmanız için harika bir gün. Gururunuzu kapıda bırakın ve şu anda sizi rahatsız eden şeyin kaynağına inin. Bazı şeyler için endişelenme zamanı. Kendi başınıza yapabileceğiniz kadar çok iş yaptınız ve şimdi başka birinin de hassas bakış açısının yardımını alma zamanı.

Maddi Durum Burç Yorumları - 18 Mayıs

İşteki stres bugün keyifsiz hissetmenize neden olabilir. Biraz şişkin ve toksik dolu gibi hissedebilirsiniz bu yüzden bol bol sıvı tüketmeniz iyi olacaktır. Biraz egzersiz ve dinlenmek de seçenekler arasında. Ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun! Kitap okumak, ders çalışmak ya da biraz araştırma yapmak için iyi bir gün. Fiziksel olarak olması gerektiği gibi hissetmeyebilirsiniz fakat bugün zekanız çok keskin!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 18 Mayıs

Güçlü duygular hissedebilirsin. Normalde kendini kontrol etmekte başarılı bir insansın ama bugün hislerin seni zor durumda bırakabilir. Damarına basmak kolay olabilir. Eğer yapabiliyorsan öfkeni kontrol altında tut. Düşüncelerini arındırmak için nefes egzersizi ve meditasyona yönelebilirsin. Ayrıca insanların söylediklerine karşı alınganlık gösterme!

Çok sevdiğiniz arkadaşlarınızdan biriyle vakit geçirmelisiniz. Arkadaşlarınızın yapısı ve kişilikleri çok farklı. Bazı arkadaşlarınız daha agresif ve kararlı. Bazıları ise daha sakin ve geçinmesi kolay insanlar. Bugün sevecen ve anlayışlı birinin çekim gücüne kapılabilirsiniz. Bu kişi kafanızı karıştıran kişisel bir meselede size benzersiz bakış açıları sunabilir. Bu konuda ona açılmaktan çekinmeyin.

17 Mayıs - 23 Mayıs haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Motive olduğunuzu hissediyorsunuz ve işinizde kapasitelerinizi ortaya koymaya çalışıyorsunuz. Eğer iş arıyorsanız bu doğrultuda hareket edin ve zihninizden her türlü olumsuz düşünceyi kovun.

İlişkiler: Çarşamba gününden itibaren Satürn yaşamınıza düzen katacak. İlişkilerinizde kök salmak istiyorsunuz. Yakınlarınızı ne kadar bağlı olduğunuzu ifade etmekten çekinmeyin. 

mayıs aylık burç yorumları

Venüs ve Jüpiter sizin ayın 7'si ve 11'i arasında kendinizi zevkin kollarına bırakıyorsunuz. Bekarsanız,  pek geleceği olmayan bir ilişki yaşamaya hazırsınız. İlişkiniz varsa partnerinizle sanki yeni tanışmışsınız gibi taptaze bir ruh hâli içine giriyorsunuz. Ayın 19'undan itibaren Satürn hayatınıza düzen getiriyor.

Mars yüzünden ter döküyorsunuz ve her şey size zor geliyor ama neyse ki Satürn projelerinize destek olmaya devam ediyor. Eğer bir iş arıyorsanız ya da sınava gireceksiniz 26 Mayıs'taki Dolunay size güzel bir haber getirebilir. Bunu kafanızda tutarak çalışmaya devam edin ve her türlü olumsuz düşünceyi kafanızdan atın. 

Yengeç burcunda konumlanan Mars sizi yoruyor. Başınızı dik tutmaya çalışsanız da bu size daha pahalıya patlıyor. 14 Mayıs'ta Jüpiter'in Balık burcuna gelişi Kova burcunda konumlandığı zamana göre daha az elverişli olacak. Yaşama sevincinizi kaybettiğinizi hissediyorsunuz ve endişelenmeye daha çok meyillisiniz. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2021 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası