KOÇ burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün gezegenler sizinle oyun oynuyor! Gerçekten de bazı durum değişiklikleri duranlığınızı bozabilir. Muhtemelen bugün bir kaç aksilik yaşayacaksınız ama çok yakında kendi ayaklarınızın üstünde duracaksınız! Bu arada hayatın gerçekliklerini göz ardı etmemeye çalışın. Genellikle olduğu gibi duygularınızın hareketlerinizi kontrol altına almasına izin vermeyin!

Aşk Burç Yorumları - 6 Aralık

Sizi yavaşlatan duygusal bir sorun varsa, durumu düzeltmek için sağlıklı yollar bulduğunuzdan emin olun. Aşırı yeme veya içme bu sorunu çözmez. Bu, yalnızca zorluklarınızı maskeleyecek ve gelecekte daha kötü bir şekilde karşınıza çıkmalarını sağlayacak. Kendini bu sıkıntıdan çıkarmanın ve duruma yeni bir soluk katmanın zamanı geldi. Tüm dünyaya yetecek kadar çok sevginiz var.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün düşünceli bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Eviniz aktivitelerle dolu olabilir, bu yüzden kendinize özel bir vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Son birkaç gün içindeki olaylara bakarak kafanızdaki bazı şeyleri ayıklamak isteyebilirsiniz. Ya da belki sadece biraz yorgun hissediyorsunuzdur. Aile üyelerinize ne hissettiğinizi anlatmaya çalışın. Mümkünse öğle uykusuna yatın.

Maddi Durum Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün siz ve ailenizden birileri bazı değişiklikler yapma konusunda tartışabilirsiniz. Bu değişiklikler, dekorasyon veya düzenleme ve hatta temizlik yapmak bile olabilir. Ancak, bu farklı bir yere taşınmanızı gerektirecek bir şey de olabilir. Etrafınızdaki değişim ihtiyacı çok açık, bu yüzden tereddüt etmeyin. İlk adımlarınızı atmaya başlayın!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 6 Aralık

Kendini ağılına kapatılmış ve yarışa çıkmayı bekleyen bir at gibi hissediyorsun. Küçük bir kutunun içinde ayağını yere vurup heyecanla çıkış sinyalinin verilmesini bekliyorsun. Gözlerindeki at gözlüğünün seni engellemesi ve kapıların ne zaman açılacağını bilememen seni biraz güçsüz hissettiriyor. Fakat o küçük kafeste hoplayıp zıplayarak bütün enerjini yiyip bitirmemelisin. Kapı kısa süre sonra açılacak ve koşmana fırsat verecektir.

Şimdi bazı riskler almanın zamanı. Oldukça yüklü, hesaplanmış riskler. İlk adım nereye gitmek istediğinizi bilmek. İkinci adım, somut hedefleri hayata geçirmek için cesaret etmek. Evren size yardımcı olmaya hazırdır, ancak sadece harekete siz geçerseniz. Korkunuzu inkar etmeyi denemeyin; daha ziyade onu ele alın ve maceranıza birlikte devam edin. Harekete geçtiğinizde, kaderinizi sizi çok iyi karşılayacaktır.

2 Aralık - 8 Aralık haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Pazartesi günü, Güneş size bir staj programı ya da eğitiminiz hakkında haberler getirebilir. Salı günü ise Jüpiter kariyerinizi onurlandıracak. Güzel günler sizi bekliyor. Bütün fırsatları değerlendirin!

İlişkiler: Diğer insanlarla ilişkileriniz oldukça mesafeli. Neyse ki, cuma günü ve bu hafta sonu, Ay en azından aile içinde buzların erimesini sağlayacak.

aralık aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Bir seçim yapmanız gerekebilir, biraz ağır ama özgürleştirici niteliklere sahip bir kararınız sizi motive ediyor, tabi eğer sizi fazlasıyla eleştiren partnerinizin hedefi olmazsanız!

Sosyal Hayat: Jüpiter size kariyerinize dair olumlu bir bakış açısı bahşediyor, karşınıza yeni fırsatlar çıkıyor, şimdiye kadar kapalı kalmış kapılar açılmaya başlıyor.

Ayın Sözü: Finansal durumunuzda net bir gelişme olduğunu görmek mümkün.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 04 Ara

  Aslan Kral

  Aslan Kral, Jon Favreau tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. 1994 yılında vizyona giren Aslan Kral' ın yeni bir versiyonudur. Aslan Kral, vizyona girdiği ilk hafta sonu 185 milyon dolar gişe yaparak gelmiş geçmiş zamanların en iyi Temmuz ayı rekorunu kırmıştır...
  Devamını Oku

  03 Ara

  Kelebek Etkisi Nedir?

  Kelebek etkisi, Kaos Teorisine büyük katkıları olan Amerikalı matematikçi ve meteorolog Edward Norton Lorenz' in verdiği analoji örneği gelir. Amazon Ormanları' nda bir kelebeğin kanat çırpması, Amerika' da bir fırtınanın kopmasına neden olabilir...
  Devamını Oku

 • 27 Kas

  Isı ve Işık Kaynağımız Güneş

  Güneş. Bizi soğuk günlerde ısıtan, karanlığa ışık yayan yıldız. Güneş' le ilgili en çok yanlış yapılan bir gezegen olduğudur. Fakat Güneş bir gezegen değil en büyük yıldızlardan birisidir. Peki Güneş' le ilgili ne biliyoruz?..
  Devamını Oku

  24 Kas

  Batwoman

  İlk bölümü 6 Ekim' de yayınlanan süper kahraman dizisi olan Batwoman sizleri bekliyor. Kate Kane, sosyal adalet için bir tutku ve zihnini konuşmak için bir yetenek ile silahlı, Batwoman olarak Gotham sokaklarında yükseliyor...
  Devamını Oku

 • 24 Kas

  25 / Adele

  İngiliz şarkıcı ve söz yazarı olan adıyla Adele Laurie Blue Adkins, bilinen adıyla Adele 25 adlı albümünü 20 Kasım 2015 tarihinde yayınladı. Dünya çapında büyük başarılara imza atan şarkıcı Adele, bu albümden 9 ödül kazandı...
  Devamını Oku

  24 Kas

  Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

  Her sene 24 Kasım günü tüm yurt genelinde öğretmenler günü olarak kullanılmaktadır. Öğretmenlik bir ülkenin kalkınabilmesi için en önemli mesleklerden birisidir...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası