KOÇ burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç Yorumları


Genel

Uzun zamandır süregelen tartışmalar artık sizin için kritik bir aşamaya geliyor gibi. Kızışan düşmanlık bugün baş gösterirse şaşırmayın. Bunun sizin kendi eylemlerinizden kaynaklanması yüksek ihtimal. Öfkeli tartışmalar doruk noktasına ulaşıyor ve inatçı karakteriniz eşit derecede inatçı bir güçle karşı karşıya geliyor. Her şeyi gereğinden fazla ciddiye almaktan vazgeçmenizde fayda var. Unutmayın ki hayat eğlenmek için var ve bizim amacımız da yalnızca mutlu olmak!

Aşk Burç Yorumları - 19 Ekim

Etrafınızdaki insanları anlamak için bugün biraz uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konuda ilgi istiyorsanız, sevgiye ve romantizme karşı daha ateşli ve tutkulu bir tavır takının. Hedefinizi yüksek tutmaktan çekinmeyin. Yan gelip yatmak sizi hiçbir yere götürmez. İlk adımı siz atın; cesur olun ve risk alın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 19 Ekim

Düşüncelerinizde, yaşamınızın hemen hemen her yönünü etkileyecek bir dönüşüm yaşıyor olabilirsiniz. Her zaman sorgulayarak ve gelişerek, bakış açılarının sürekli olarak değiştirilmesini gerektiren zor konular üzerinde çalışıyorsunuz. Artık size hizmet etmeyen eski yöntemlerden vazgeçip kendinizi yeni düşünce biçimlerine açmaktan çekinmeyin. Şimdi yeni bir düşünce dalgasını düşünmek için müthiş bir zaman. Tamamen yeni bir gerçekliği açığa çıkardığınızı fark edeceksiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün bir çok ailesel sorumlulukla meşgul olabilirsiniz. Aileniz için bazı günlük iş ve görevler sizi bekliyor olabilir. Ya da, çocuklarınız için alışveriş yapmanız gerekebilir. Kendinizi, bir yandan yapmanız gerekenler listesindeki maddeleri kontrol ederken bir yandan da bir işten diğerine koştururken bulabilirsiniz. Bugün tüm bunları yapmak, kendinize ayıracak vakit bulamasanız da için iyi olacak.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 19 Ekim

Belli ki oynaman gereken önemli bir rol var!Günün modu biraz rahatsız edici olabilir ama senin bu rahatsızlıkla başa çıkış şeklin sana tanınırlık ve başka ödüller getirecektir. Gücün, kontrollü tavırların ve durağanlığı başarı ve başarısızlık arasındaki farkı gözler önüne serecek. Yapabilirsin ve yapmalısın da. Kendinle gurur duy!

Anne ve babanız gününüzde önemli bir yer tutabilir. Size yakın oturuyorlarsa belki onları ziyarete gidersiniz. Onlarla birlikte bir akşam yemeği yemek ve en son gelişmeleri paylaşmak için güzel bir zaman olabilir ya da eğer uzakta yaşıyorlarsa, onlarla telefonda sohbet edebilirsiniz. An itibariyla sizi özlüyor olabilirler, bu yüzden onları ihmal etmeyin! Birkaç espri ve komik hikaye anlatarak onlarla tekrar bağlantı kurmaya çalışın.

18 Ekim - 24 Ekim haftalık burç yorumları

 Uğraşlar: Bu haftanın zirve noktası çarşamba. Hiç tereddüt etmeden o güne yoğunlaşın! Koç burcunda gerçekleşen Dolunay'la Kavuşum yapan Mars sizi enerjik ve bağımsız kılıyor. 

İlişkiler: Pazartesi gününden itibaren küçük yanlış anlaşılmaları bir kenara bırakıyorsunuz ve bir anlaşmazlık olursa da ortak bir tartışma zemini bulmayı başarıyorsunuz. Sevdiklerinizle yakınlaşmak ya da barışmak için ideal bir haftadasınız. 

ekim aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın 7'sinden itibaren Terazi burcundaki Mars ve Güneş, Yay burcundaki Venüs aşk hayatınız konusundaki en büyük destekçileriniz. Partnerinize karşı çok daha anlayışlı davranıyorsunuz ama tek bir şartla: O size, sizin ona sunduğunuz özgürlüğü sağlıyorsa. Ayın 17'sinden sonra koşturmaca bitiyor ve ortak bir zeminde anlaşıyorsunuz. 

Uğraşlar: Ay başında Güneş, Mars ve Satürn size tüm aktivitelerinizde kendinizi öne çıkarma fırsatı sunuyor. Kendinize şüphe duymaksızın girişimlerde bulunabilirsiniz. Yine de Merkür retrosu yüzünden bir şeye imza atmak ya da anlaşma yapmak için ayın 17'sine kadar bekleyin. Sonrasında tam gaz harekete geçin! 

Form: Bu akşam birçok anlamda pozitif enerjilerin etkisi altındasınız. Havada bir hareketlilik var ve içinizde çok yüksek bir moral olduğunu ve her şeyi başarabileceğinizi hissediyorsunuz. Bunun üzerine bir de sağlam duruşunuzu eklenince kendinizi harika formunuz konusunda tebrik edebilirsiniz. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2021 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası