KOÇ burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün fikirlerinizi dile getirme isteği duyabilirsiniz. Genelde düşüncelerinizi kendinize saklama eğilimindesiniz; zira tartışma yaratmayı seven biri değilsiniz. Ancak bazen münasebetsiz şeyleri görünce açık şekilde sinirleniyorsunuz. Bugün başka birisinin eylemleri sizi kışkırtabilir. Duruma kararlı ve pozitif bir şekilde yaklaşmaktan çekinmeyin.

Aşk Burç Yorumları - 26 Mayıs

Sevdiklerinize özel olarak dikkat etmeniz gerekebilir. Çocuklarınızın veya eşinizin şu anda ekstra sevgiye ihtiyacı olabilir. Ailenizden biri zor bir dönemden geçiyor, çocuğunuz arkadaşlarıyla problem yaşıyor veya eşiniz iş hayatında sıkıntılar yaşıyor olabilir. Belki onlara yardımcı önerilerde bulunabilirsiniz? Size açılmalarını ve kaygılarını sizinle paylaşmalarını sağlayın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 26 Mayıs

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, geçen yılın etkinliklerini işinizle ilgili olarak değerlendiriyor olabilirsiniz. Bugün, net bir analiz için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olacaksınız. Esas olarak başarınızın maddi yönleriyle ilgileneceksiniz. Ancak durumu çarpıtmamaya ve abartmamaya dikkat edin.

Maddi Durum Burç Yorumları - 26 Mayıs

Bugün patronunuzla bazı ilginç fikirleri paylaşmakta endişeli olabilirsiniz. Ne yazık ki, sizin ne söyleyeceğiniz onu pek ilgilendirmeyecek. Bu insanların önem vermediğinden değil, sadece o an kendi meselelerine odaklanıyorlar. Şirket bazı büyük değişiklikler geçirebilir ve bunların hepsini göremiyor olabilirsiniz. Sabırlı olun ve fikirlerinizi sunmak için daha uygun bir zamanı bekleyin.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 26 Mayıs

İnsanların ruh dengelerinin değişimi konusunda pek sabırlı değilsin ve onlardan kendilerini kontrol etmesini bekliyorsun. Bugün anlayışlılık güçlerin çevrendeki birinin stresli durumunu sana açmasıyla test edilecek. Kendini onların yerine koy. Fark etmen gereken en önemli şey duyguların önemi. Duygusal dışavurumun iyileştirici gücüne karşı daha açık ol.

Bugün iki arada bir derede kalmış gibi hissedebilirsiniz. Duygular hararetli ve insanlar sözlerini esirgemeden sert ve ani çıkışlar yapıyor. Taraf olmadan önce neyin ne olduğunu iyice anlayın ve tuttuğunuz yol belli olsun. Beklenmedik etkenlerin devreye girmesine fırsat tanıyın; zira yirmi dakika süreceğini düşündüğünüz işler öngörülemeyen olaylar nedeniyle saatler sürebilir.

25 Mayıs - 31 Mayıs haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Kıskanılacak enerjinizin yardımıyla, işlerinizin dinamik bir şekilde altından kalkıyorsunuz ve en inatçı insanları bile ikna etmeyi başarıyorsunuz. Bu şekilde devam edin ve sakın kabiliyetlerinizden şüphe etmeyin!

İlişkiler: Değer verdiğiniz insanlara sevginizi dile getirmek için cuma günü Yay burcunda meydana gelecek Dolunay’ı bekleyin. Hafta sonu ise bu sefer birileri size aşkını ilan edebilir. Gözlerinizi açık tutun.

mayıs aylık burç yorumları

İlişkiler: Tutku dolu deneyimler yaşamaktan uzak olsanız da partnerinizle ilişkiniz oldukça iyi durumda. Beraber pek hareketli olmayan ama yine de hoşunuza giden bir kış uykusuna yatmış gibisiniz. Bekarsanız, samimi arkadaşlıkların peşinde koşuyor, size bugünlerde ağırlık yapan yalnızlık duygusundan kurtulmaya çalışıyorsunuz.

Kariyer: Ayın 12’sine kadar kazançlarınız tavan yapmaya devam ediyor. Doğrudan meselelerin özüne iniyorsunuz, bu sayede işinizde daha verimli ve hızlı çalışıyorsunuz. 13 Mayıs’tan sonra daha hızlı yoruluyorsunuz. Tam da bu zamanlarda sizden daha çok iş yapmanız, daha çok sorumluluk almanız bekleniyor. Bu yükün altında ezilmeye başlıyorsunuz ama neyse ki ayın 22’sinden sonra kendinize geliyorsunuz.

Sağlık: Alıştığınızdan fazla endişeli olduğunuz için enerjiniz, hevesiniz ve moraliniz fazla yüksek değil. Bunları telafi edecek bir şeyler arayışındasınız. Aşırı yemekten, sigara ve alkol tüketmekten kaçının.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 18 May

  Bir Daha Gel Samsun'dan!

  19 Mayıs 1919. Bu tarih, uzun soluklu bir mücadelenin başlangıcıdır. Samsun bir devrimin başladığı noktadır. Oradan Erzurum, Sivas kongreleri... Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri bu uzun soluklu mücadelenin sonucudur...
  Devamını Oku

  10 May

  Anneler Günü Kutlu Olsun!

  Gözümüzü açtığımız ilk günden beri elimizi hiçbir zaman bırakmayan, sevgisiyle üzerimizde titrediği, bizlere ilham ve güç veren tüm annelerimizin ve bizlerden anne şefkatini esirgemeyen tüm sevdiklerimizin Anneler Günü'nü kutlarız. Sizleri çok seviyoruz...
  Devamını Oku

 • 05 May

  Rare / Selena Gomez

  10 Ocak 2020 tarihinde çıkış yapan, Selena Gomez'in üçüncü stüdyo albümü Rare yayımlandı. Albümün içerisinde 13 single bulunmakta. Uzun bir aradan sonra meydana tekrar dönen Selena Gomez'in Rare albmündeki çıkış şarkısı Lose You To Love Me rekorlarla giriş yaptı...
  Devamını Oku

  23 Nis

  Milli Mücadele'nin 100. Yılı Kutlu Olsun!

  23 Nisan 1920. O zorlu günlerde kurulan ve halkı temsil edecek Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı tarih. Tam bundan 100 yıl önce. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bu onurlu ve şanlı gün Türk çocuklarına emanet edildi. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri...
  Devamını Oku

 • 18 Nis

  Radyasyon ve Çernobil

  Radyasyon ve Çernobil. Pek uzak bir ikili gibi görünmüyor değil mi? Hayatın yok olduğu, orada bulunan canlıların mutasyon geçirmesiyle DNA'larının bozulması, kaç yıl geçse bile hala radyasyon etkisinde kalması ve bir türlü bitmemesi insanoğlu için bir örnek...
  Devamını Oku

  17 Nis

  After Hours / The Weeknd

  Kanadalı şarkıcı The Weeknd'in dördüncü stüdyo albümü 20 Mart 2020 tarihinde çıkış yaptı. 2020'de yayınlandığı ilk haftasında en çok satan albüm olmayı başardı. İlk haftasından 444 bin kopya satarak Bilboard 200 listesine bir numaradan giriş yaptı...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası