KOVA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat

Günlük Burç Yorumları


Genel

Altıncı hissiniz on ikiden vuracak, bu yüzden içgüdülerinize her daim güvenin. Muhtemelen kuracağınız muhteşem bir ortaklık sayesinde bu aralar tam da geliştirmeyi düşündüğünüz o planı geliştirme fırsatı bulacaksınız. Sizin ve ahlaki değerleriniz için büyük önem teşkil eden şeylerden uzaklaşmayın. Cevap tam önünüzde duruyor, bu yüzden onu uzaklarda aramanıza hiç gerek yok.

Aşk Burç Yorumları - 7 Mart

Belki de bugün birini daha derinden tanımaya hazırsınızdır. Bir süredir biriyle çıkıyor ve yavaş yavaş kendinizi ona daha yakın hissediyor olabilirsiniz. Bu, aşk ve romantizm için heyecan verici bir zaman olabilir! Eğer zaten bir ilişkiniz varsa, sevgilinizin yeni bir yönünü keşfedebilirsiniz. Aklınızdakileri paylaşın ve bugün birbiriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 7 Mart

Bugün özellikle yalnız, çok çalışıyor ve tutkulu hissediyor olabilirsiniz ve bu nedenle romantik partneriniz için özlem duyuyor olabilirsiniz. Ancak, hem sizi hem de arkadaşınızı içeren sorumluluklar sizi ayrı tutabilir. Bu sinir bozucu olmaktan daha fazlası olabilir - sizi kasvetin içine çekebilir. Bunun olmasına izin vermeyin. İşinize odaklanın ve bu akşam için hiç iş bırakmadığınızdan emin olun! Arkadaşlarınızı göreceksiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 7 Mart

Bugün finansal konularda bazı şanslı haberler alabilirsiniz. Bu harika bir haber tabii ki ancak henüz kutlamasanız iyi olur. İkramiye alarak veya maaşınız yükselemesi ile kazancınız bir şekilde artacak gibi görünse de, para hemen gelmeyebilir. Şu andan itibaren hayatınıza yine olduğunuz gibi devam edin, tabii ki bir şeylerin yakında düzeleceğini bilmenin verdiği haz ile.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 7 Mart

Seni bekleyen dönüm noktaları olabilir. Acaba sonunda “Hayır” demeyi öğrenmiş olabilir misin? Sen herkesin yardım talep ettiği bir kişisin. Sonuç olarak da, başkalarının problemlerine çok fazla enerji ve zaman harcıyorsun ki bu da kendine bir şey bırakmıyor. Bu tarz durumlar kimseye yardım etmez. Kendine öncelik verdiğinde başkalarına da iyilik yapmış olursun. Eğer kendini tüketirsen, herkes seninle birlikte kaybeder.

Bugün sizin için kartlarda başarı ve iyi talih söz konusu olabilir. Her ne olursa olsun, muhtemelen başarılarınızdan özellikle memnun ve tatmin olmuş hissedeceksiniz. Herkese anlatmak isteyeceksiniz, ama bunu en çok söylemek istediğiniz insanlardan bazılarının ulaşılamaz olması sizi biraz sinirlendirebilir. En yakınınız öğrenene kadar olayı yaymayı erteleyin. Onlara ihtiyacın var ve desteklerini de istiyorsun.

1 Mart - 7 Mart haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Burcunuzda konumlanan Satürn, Jüpiter ve Merkür finansal ve profesyonel gelişmenizdeki en büyük destekçileriniz. Fırsatları kaçırmayın!

İlişkiler: Balık burcundaki Venüs cömert yönünüzü besliyor. Yakınlarınıza olan bağlılığınızı somut bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Hediyeler konusunda da cimri davranmıyorsunuz. 

mart aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın 20'sine kadar Venüs cömertliğinizi besliyor. Duygularınızı somut bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Hediyeler konusunda da cimri değilsiniz. Sonrasında Koç burcundaki Güneş ve Venüs aşkınıza daha da tat katıyor. 

Kariyer: Satürn, Jüpiter ve Merkür profesyonel ve finansal konularda size gözle görülür derecede önemli destekler sağlıyor. 

Astro Bonus: Güneş ve Venüs sizi yalnız bırakmıyor ve ilkbaharın gelişiyle yaşamınızı renklendiriyor. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası