KOVA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat

Günlük Burç Yorumları


Genel

İşleri kendi tarzınızda yapmaya ısrar etmeniz durumunda, bugün sizin için moral bozucu bir gün olabilir. Muhtemelen bu tür bir hareket dosttan ziyade düşman kazanmanızı sağlayacak. Zihninizi çok zorlamayın ve bırakın sezgileriniz devreye girsin. Büyük olasılıkla bir karar üzerine ne kadar az kafa yorarsanız, verdiğiniz karar o kadar doğru olacak. Durumu fazla kurcalamanız işin içindeki herkes için zaman kaybı olmaktan başka bir şeye yaramayacak. Cevabın son derece basit olduğunu göreceksiniz.

Aşk Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün ev hayatınızı düşünebilirsiniz. Rutin hayatınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Örneğin, genellikle akşamları dışarı çıkıyorsanız, bu gece evde biraz zaman geçirme havasında olabilirsiniz. Düşünmek ve meditasyon yapmak veya sevdiklerinizle dinlenmek için de güzel bir gün. Televizyonu kapatın ve sadece birbirinizle konuşun. Hayatınızdaki bu önemli insanları tanıyın. Onları duymazdan gelmeyin!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün bir kereliğine de olsa fırsat ayağınıza gelebilir. Kariyer enerjileri şimdi sizin için yoğunlaşıyor. Yakında kendinizi ilerlemeniz için ivmeli bir yolda olabilirsiniz. Çok çalışkansınız, ama kendinizi pazarlamak konusunda her zaman rahat değilsiniz. Uzmanlığınızı paylaşma konusunda cesur olun. Ve başarılarınız için övünmekten de korkmayın! Yeterince yüksek sesle konuşursanız, etkili biri sizinle ilgilenebilir.

Maddi Durum Burç Yorumları - 19 Ekim

Bir arkadaşınızla giriştiğiniz bazı iş girişimleri bugün biraz sallantıda gibi duruyor. Bu projeyle ilgili heves ve üzüntü arasında gidip gelebilirsiniz. Proje muhtemelen iyi bir proje ve size istediğiniz başarıyı getirecek. Bugün olan şeyleri temel alarak, geleceğiniz hakkında negatif yargılarda bulunmayın. Birkaç gün içerisinde, tekrardan hepsi hepsi ilerleme kaydedecek. Metin olun!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 19 Ekim

Merhamet ve nezaket pratiği yapmak için iyi bir gün. Çevrendeki insanların stresli olduğunu gözlemleyeceksin. Göksel enerjiler, insanların panik hissini ortaya çıkarabilir. Kaygılanma; istersen kaotik titreşimlerinden uzak kalabilirsin. Sakinliği ve huzuru yaymaya ve çekmeye odaklan. Pozitif düşünce ve duygular yansıt. Yıkıcılık yerine yapıcılığa odaklan. Günün enerjisini daha mutlu bir yöne çekme yetisine sahipsin!

Size yakın olan birileri bugün rahatsızlık verici bir şekilde sessiz olabilir. Bir şey onu korkunç bir şekilde rahatsız ediyor ve onlar hakkında konuşmak istemiyor. Her şekilde onları dinlemek veya yardım etmek için istekli olacaksınız, ama arkadaşınızı paylaşmaya zorlamayın. Neler olup bittiğini anlamak için sezgilerinizi kullanın ve neler olduğunu sormadan gerekli olanı yapın. İnanın çabaların fark edilip takdirsiz kalmayacak!

14 Ekim - 20 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Zihniniz hiç rahat değil. İnsanların güvenini kazanmaya çalışıyorsunuz ve hırslarınızın kıskacına alınmış durumdasınız. İnsanlarla kurduğunuz temasları artırın.

İlişkiler: Her ne kadar işiniz özel yaşamınıza ağırlık yapsa da, arkadaşlarınızla ve partnerinizle yaşadığınız keyifli anlar varoluşunuzu besliyor. Aile yaşamında tatlı bir mutluluk içinde yüzüyorsunuz.

ekim aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Ekim ayının ilk haftasında insanlarla oldukça iyi geçiniyorsunuz. Ardından 9’undan sonra özellikle iş ortamındaki tartışmalardan kaçınıyorsunuz, ki tam da bu ortamda aşk size sürpriz yapabilir!

Sosyal Hayat: Şevkle yeniden harekete geçiyorsunuz, bazı hedeflerinize ulaşıyor ve tam anlamıyla tatmin oluyorsunuz; bir yandan da başka projeler için daha ileriye yönelik hedefler koyuyorsunuz. Sizi hiçbir şey durduramıyor!

Ayın Sözü: Eğer iş arıyorsanız, bu ay sizin için oldukça önemli!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası