KOVA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat

Günlük Burç Yorumları


Genel

Hayatınızın gidişatı konusunda biraz sabırsız olabilirsiniz. Pek çok hedefiniz ve hayaliniz var ve son zamanlarda ne kdar gelişme kaydettiğinizi göremiyorsunuz. Bugün kendinizi çok zorlamayın. Başarılarınıza, kazandığınız yetilere ve hayatlarına olumlu katkılarda bulunduğunuz insanlara odaklanmaya çalışın. Kısa süre sonra doğru yolda olduğunuzu göreceksiniz. İhtiyacınız olan şey sadece biraz cesaret!

Aşk Burç Yorumları - 8 Aralık

Bugün, konuşmanızla birini etkileyebilirsiniz. Her zaman esprili ve çekici bir kişiliğe sahipsiniz, ama bazen bunu utandığınız için gizliyorsunuz. Bugün kendinizi normalden biraz daha cesur hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla dışarı çıkabilir ve bu rahat ortamda kendinizi ifade etme konusunda kendinize güvenebilirsiniz. Bir iki şişe bira bu konuda size yardım edebilir!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 8 Aralık

Bugün inanılmaz bir şansa sahip olabilirsiniz. Son zamanlarda, işlerin yoluna gittiğini hissetmiyor olabilirsiniz. Ama bugün, bütün bunlar değiştirecek. Finansal alanda önemli bir atılım yapabilirsiniz Belki bir ev satar, bir borçtan kurtulur veya bir davadan para alırsınız. Ya da çok fazla para getirebilecek serbest-evden çalışabileceğiniz bir iş yapmak için bir fırsatınız olabilir. Gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutun ve almaya hazır olun!

Maddi Durum Burç Yorumları - 8 Aralık

Son 30 gün adeta bir deprem gibi görünebilir. Yeni aya girerken hala sarsıntılarını hissediyor olabilirsiniz. Neyse ki, önünüzdeki 30 gün yoğnluk anlamında bir farklılık yaratmasa da daha sakin geçecek. Ev hayatınızla ilgili son zamanlarda aldığınız kararları uygulayabilecek ve önemli konuları kesin olarak çözüme kavuşturacaksınız.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 8 Aralık

Hızını yavaşlat ve biraz planlama yap. Günün enerjisi, düşüncelerini ve eylemlerini gerçekçi, ayakları yere basar hale getirmene yardım ediyor. Rüzgar tam istediğin güçte seni desteklemiyor olabilir ama yine de bunu avantaja çevirebilirsin. İnsanların davranışlarının altında yatan şüphe ve tereddüt sana bir miktar destek bile olabilir. Yanlış olanı bul ve ele; gerçek olana odaklan.

Bugün nehrin birkaç kola ayrıldığı ve sizin de ne tarafa yüzeceğinize karar vermeniz gereken o günlerden biri olacak. Normalde bu çok zor bir şey değil - yalnızca akışına bırakırsınız olur biter - ancak şu anda işler çok faklı yönlere gidiyor ve bu yüzden hangi yöne gitmeniz konusunda iyi düşünmek zorundasınız. Size en doğal görünen yolu tutmanızda fayda var ve neye karar verirseniz verin seçiminizin doğru olacağını aklınızdan çıkarmayın.

2 Aralık - 8 Aralık haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Jüpiter salı gününden itibaren ciddi bir baskı hissetmenize sebep oluyor. İş arkadaşlarınız ya da üstlerinizin yanında kendinizi bir türlü rahat hissetmiyorsunuz.  Belki de iş değiştirmenizin zamanı gelmiştir? Şu an her şey mümkün ama olayları sakın aceleye getirmeyin!

İlişkiler: Yakınlarınız da dahil olmak üzere birçok insanla aranıza mesafe koyuyorsunuz. Kaçmak, rahat bir nefes almak ihtiyacı duyuyorsunuz. Bekarsanız, bir meseleyi açıklığa kavuşturuyorsunuz.

aralık aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Bu ay partnerinile aranıza mesafe koyuyorsunuz. Eğer size güçlü duyguların peşinde sımsıkı tutunmaya çalışıyorsa, ondan kaçmaya, ne şekilde olursa olsun rahat bir nefes almaya çalışıyorsunuz.

Sosyal Hayat: Biraz gerginsiniz, kimi zaman paniğe bile kapıldığınız oluyor. Kapana kısıldığınızı, üstleriniz ya da iş arkadaşlarının altında ezildiğini hissediyorsunuz. Belki de iş değiştirmenizin zamanı gelmiştir?

Ayın Sözü: Aileniz ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarıyorsunuz!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 15 Ara

  The Irishman

  2019 senesinin sinema olayı olan Irishman 27 Kasım' da Netflix' te yayınlandı... Birçok yönüyle olumlu eleştiriler alan Irishman, başrolleri Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci arasında paylaştırıyor...
  Devamını Oku

  14 Ara

  Bir Zamanlar Hollywood' da

  Bir Zamanlar Hollywood' da, hit bir dizide oynamış bir erkek TV aktörünün film sektörüne girmeye çalışması anlatılmaktadır. Rick Dalton, bir televizyon filmi aktörüdür. Dalton' ın başarılı bir western dizisi bulunmaktadır...
  Devamını Oku

 • 04 Ara

  Aslan Kral

  Aslan Kral, Jon Favreau tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. 1994 yılında vizyona giren Aslan Kral' ın yeni bir versiyonudur. Aslan Kral, vizyona girdiği ilk hafta sonu 185 milyon dolar gişe yaparak gelmiş geçmiş zamanların en iyi Temmuz ayı rekorunu kırmıştır...
  Devamını Oku

 • 03 Ara

  Kelebek Etkisi Nedir?

  Kelebek etkisi, Kaos Teorisine büyük katkıları olan Amerikalı matematikçi ve meteorolog Edward Norton Lorenz' in verdiği analoji örneği gelir. Amazon Ormanları' nda bir kelebeğin kanat çırpması, Amerika' da bir fırtınanın kopmasına neden olabilir...
  Devamını Oku

  27 Kas

  Isı ve Işık Kaynağımız Güneş

  Güneş. Bizi soğuk günlerde ısıtan, karanlığa ışık yayan yıldız. Güneş' le ilgili en çok yanlış yapılan bir gezegen olduğudur. Fakat Güneş bir gezegen değil en büyük yıldızlardan birisidir. Peki Güneş' le ilgili ne biliyoruz?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası