KOVA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat

Günlük Burç Yorumları


Genel

Doğrudan sizin eseriniz olan bir şey için bir başkasının övgüleri toplamasına izin verip gölgede kalmak yerine, ait olduğunuz yere yani sahneye çıkın. Çalım yaparak yürümekten ve benliğinizle gurur duymaktan çekinmeyin. Normalde bu şekilde davranan insanları yüzeysel ve benmerkezci olarak gördüğünüz için muhtemelen onlardan uzaklaşırsınız. Ancak, bilin ki, siz çok daha derin ve daha duyarlı birisiniz. Olduğunuz kişiyle gurur duymalısınız.

Aşk Burç Yorumları - 5 Aralık

Etrafınızdaki insanları anlamak için bugün biraz uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konuda ilgi istiyorsanız, sevgiye ve romantizme karşı daha ateşli ve tutkulu bir tavır takının. Hedefinizi yüksek tutmaktan çekinmeyin. Yan gelip yatmak sizi hiçbir yere götürmez. İlk adımı siz atın; cesur olun ve risk alın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 5 Aralık

İş yerindeki otoriteniz hakkında problem mi yaşıyorsunuz? Kendinizi anlatmakta zor zamanlar mı geçiriyorsunuz? Eğer öyleyse, projelerinizi, maceranızda sizi takip edeceğini umduğunuz insanlara ayrıntılı olarak açıklamayı düşünüyor musunuz? İş arkadaşlarınızın sizi körü körüne takip etmelerini bekleyemezsiniz. Onların da yaşamlarını sürdürebilmelerinin yanı sıra, kendi amaçları ve öncelikleri de vardır.

Maddi Durum Burç Yorumları - 5 Aralık

Bugün kariyerinizle ilgili şanslı bir gün olabilir ki bu da size ekstradan para getirecek. Bunun dezavantajı ise, ekstradan vakit harcamanız gerekebilir, böylece şanslı kaderiniz kişisel hayatınızda geçici sorunlara yol açabilir. Sizin için önemli olan kişilerin yanı sıra ailenizin bu duruma oldukça canı sıkılacak gibi. Onlara bu durumun şu anda rahatsız edici olduğunu fakat uzun vadede herkesin daha iyi olacağını anlatın.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 5 Aralık

Bütün gün kanepede oturmak isteyebilirsin. Çok fazla enerjin olmayacak; ki bu gayet normal! Belki de bir günü rahatlamaya ayırman gerekiyor. Genelde kendini zorlamaya meyillisin ve bu da bazen seni olumsuz etkiliyor. Aile üyelerinle birlikte biraz hoş vakit geçir. Öğlen şekerlemesi yap. Filmler izle. Şarjını doldurmak için basit ve eğlenceli şeyler yap!

Bugün her şeye yeni bir açıdan bakmak için zihninizi açmanın tam zamanı. Bazen aşırı geleneksel bir tavır takınıp değişimi reddedebiliyorsunuz. Hatta bazen de biraz inatçısınız! Bugün ihtimalleri görmenizi engelleyen egonuzu ya da korkunuzu salın gitsin. Arkadaş grubunuzda, devam eden bir projeye yeni bir soluk getirebilecek biri olabilir. Söyleyeceklerine kulak verin ve onu başınızdan savmayın.

30 Kasım - 6 Aralık haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Bugünlerde karşı konulması imkansız bir enerjinin tadını çıkarıyorsunuz. Çarşamba günü kafanızda uzun süredir evirip çevirdiğiniz fikirleri hayata geçirmek için harika bir fırsat olabilir. 

İlişkiler: Birazcık nefes almaya ihtiyacınız var. Kayıtsız tavırlar sergilemeseniz bile diğer insanların duygularını daha az önemsiyorsunuz. Hafta ortasında Merkür sayesinde arkadaşlarınızla kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. 

aralık aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın 15'ine kadar bireysel olarak kendinizi kanıtlamaya ihtiyaç duyuyorsunuz. 16 Aralık'tan itibaren, özellikle de ayın18'inde Venüs, Satürn ve Jüpiter aşk hayatınızı düzene sokuyor. 

Kariyer: Ayın 12'sine kadar rakipleriniz ve içinde bulunduğunuz karmaşık durumlar karşısında elinizden neler geldiğini kanıtlamanız gerekecek. Sonrasında çabalarınızın karşılıksız kalmadığını göreceksiniz.

Astro Bonus: Bekarsanız, ufukta güzel bir aşk hikayesi var!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

  18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

 • 17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

  14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

 • 05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

  18 May

  Bir Daha Gel Samsun'dan!

  19 Mayıs 1919. Bu tarih, uzun soluklu bir mücadelenin başlangıcıdır. Samsun bir devrimin başladığı noktadır. Oradan Erzurum, Sivas kongreleri... Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri bu uzun soluklu mücadelenin sonucudur...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası