KOVA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün partnerinizle iletişim kurmanız zor olabilir. Dış dünyaya dair acil zorunlulukların evde halledilmesi gereken dünyevi meselelerle çatışması olası. Kendinizi sinir bozucu bir telefon kuyruğu oyunu içinde bulabilirsiniz! Trafik sıkışık olduğu için hızlı yol alamayabilirsiniz. Biraz sabredin!

Aşk Burç Yorumları - 18 Haziran

Romantik ilişkinizi yoğunlaştırmanın zamanı geldi. Aşk hayatınızdaki şeyler oldukça istikrarlı olmalı. Duygusal olarak her zamankinden daha karmaşık hissetmeniz muhtemel. Bu güçlü duygu dalgalanmalarını avantaja çevirin ve en yakınınızla olan ilişkinizi derinleştirmek için kullanın. Samimiyet, tüm ilişkileriniz için anahtar bir kelime. Utanmayın. Mahremiyetinizi korumak yerine biraz kendinizi sıradışılıktan çıkarın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 18 Haziran

Son birkaç aydır çok çalıştınız. Çabalarınızın fark edilmediğini sanmayın! İş yerindeki üst düzey yöneticiler, size nazik bir kelimeyle hatta küçük bir ikramiyeyle takdirlerini gösterecekler. "Küçük meşe palamutlarından büyük meşe ağaçlarının yetiştiğini" unutmayın. Son başarınızı kariyerinizi bir üst seviyeye yükseltmek için kullanmalısınız. Bunu yapma zamanı. Kesinlikle bir hareket halindesiniz ve bundan faydalanmalısınız. Heyecan verici bir gelecek sizi çağırıyor.

Maddi Durum Burç Yorumları - 18 Haziran

Bir şeyi unuttunuz gibi geliyor fakat bunun ne olduğunu bulamıyor musunuz? Geçmişte önemsiz gibi görünen bir olay aklınızdan çıkmıyor ancak neden olduğunu çözemiyor musunuz? Buna takılı kalmak iyi bir fikir değil. Aklınıza takılan şey her ne ise zamanla onu hatırlayacaksınız ve sonra bunun eski anılarınızdaki öneminin farkına varacaksınız. Bilinçaltınız size bir şeyler söylemeye çalışıyor, acele etmeyin. Rahat olun!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 18 Haziran

Bazen aklın bir karış havada oluyor, ulaşmak istediğin hayallere dalıp gidiyorsun. Hedef belirlemek ancak pratik olarak eyleme geçtiğin iyi bir şeydir. Bugün hayallerini gerçekleştirme konusunda sabırsız olabilirsin. İlerleme kaydediyorsun; sadece somut delilin çok fazla yok. Çalışmaya devam et ve umutlu ol. Şu anki rahatsızlığın sadece bir çalkantı, yakında geçecektir.

Bugün eylemleriniz gerçekliğinize bir tutam hayal getirmek yönündeki güçlü arzunuzun etkisinde kalabilir. Rutin hayatınıza alışılmadık bir şeyler katabilirsiniz. Ne de olsa hayat bir komedi sahnesi değil mi? Başkalarını her şeyi bu kadar ciddiye almamaya teşvik edin ve insanların aydınlanmasına yardım ederken yaratıcı olun.

17 Haziran - 23 Haziran haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Girişimleriniz yahut son zamanlarda yaptığınız bir iş finansal anlamda sizi şaşırtacak ve mutlu edecek bir haber alacaksınız. Yoksa yeni bir iş teklifi mi alacaksınız?

İlişkiler: Adeta spot ışıklarının altında gibisiniz. En ufak bir çaba dahi sarf etmeden insanları baştan çıkarıyorsunuz. İnsanlar dışa dönük, güler yüzlü tavırlarınıza hayran, rengarenk kıyafetlerinize bayılıyor; sizin hayalinizi kuruyorlar!

haziran aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: 9 Haziran’dan itibaren, yakınlarınızla daha fazla iletişim kurma ihtiyacı hissetmeye başlıyorsunuz. 17’sindeyse, Ay kafanızda soru işareti yaratan bir ilişkinin durumunu açıklığa kavuşturmanıza yardımcı oluyor.

Sosyal Hayat: Karşınıza çıkan engeller ve rakipleriniz sizi yoruyor. İnsanlar adeta yolunuza taş koyuyor. Ay ortasında analiz yeteneğinizi kullanarak etrafınızdaki dalaverecileri savuşturun.

Ayın Sözü: Bekar Kovalar ay sonunda şaşırtıcı bir tanışıklık yaşayabilir.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 17 Haz

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde / Grigoriy Petrov

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Rus yazar Grigoriy Petrov tarafından kaleme alınmış 1923 tarihli kitabıdır. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk'ün de okullarda okutulması istediği bir kitaptır. Günümüzde de Uluslararası sınavlarda ilk sırlarda yer alan Finlandiya'yı daha iyi tanıyacaksınız...
  Devamını Oku

  12 Haz

  Hayalet Ağrı

  Hayalet Ağrı; insan vücudundaki bir uzuvun herhangi bir nedenle kopması veya kesilmesine rağmen uzuv hala oraaymış gibi ağrı çekmeye denilmektedir. Peki niçin bu hastalığa Hayalet Ağrı denilmiştir? Bu hastalığı üç gruba ayrılarak bir inceleyelim...
  Devamını Oku

 • 07 Haz

  Gençlerin Yeni Akımı K-POP

  Günümüzde birçok kişi Kore dizilerini ve Kore kozmetik ürünlerini sıklıkla kullanmakta. Ayrıca son beş yıldır ülkemizinde dahil olduğu yeni bir akım daha var; K-Pop Akımı. K-Pop birçok şarkı ve grup ile müzik dünyasını birbirine katmış durumda. Peki K-Pop Akımı nedir ve niçin günümüzde popüler?
  Devamını Oku

  07 Haz

  Kaplanların Soyu Tükeniyor

  İnsanoğlu yine yaptı yapacağını... Büyük Kediler'in soyları git gide tükenmeye başlıyor. Son yapılan araştırmalar gösteriyor ki dünya üzerinde yalnızca 3900 kaplan kaldı. Pandalar, filler derken şimdi ise sıra kaplanlara geldi. Peki niçin Büyük Kediler'in soyları tükeniyor?
  Devamını Oku

 • 01 Haz

  Sizde Konuk Yazar Olabilirsiniz

  Makale yazmayı çok seviyorsanız, yazılarınızın paylaşılmasını ve diğer kullanıcılarımıza bilgilerinizi paylaşmak istiyorsanız Blog bölümümüzden Konuk Yazar olarak yerinizi alabilirsiniz. Özellikle özgün olan yazıları en kısa sürede sitemizde bulunan Blog bölümünden paylaşmış olacağız...
  Devamını Oku

  01 Haz

  Hipertimezi Nedir?

  İlk başta bir süper güç gibi görünen bu hastalık aslında hiç de öyle değil. Hipertimezi; üstün otobiyografik hafızaya sahip olma durumudur. Hipertimezi hastalığından muzdarip olan kimseler yaşanan olayları ayrıntılı bir şekilde hatırlama güçlerine sahiptirler. Aynı süper kahramanlar gibi...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası