KOVA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat

Günlük Burç Yorumları


Genel

Belirli bir olaya dair daha fazla özgürlük istediğini hissedebilirsin. Belki de bu, seni, sana zarar veren bir insandan uzaklaştırmaya çalışan hislerindir. Bir yandan, içsel boşluğunu doldurmak için dostluk ve samimiyet istiyorsun. Öte yandan ise; bağımlı gibi hissediyor olmana içerliyorsun. Birisiyle derin bir bağ kurup bir ilişkiye girişmeden önce kendini “kendin” gibi hissettiğine emin ol.

Aşk Burç Yorumları - 26 Ocak

Bugün sevgilinize karşı çok koruyucu hissediyor olabilirsiniz. Sevdikleriniz stresli zamanlardan geçerken ilgili ve sevgi dolu olma konusunda her zaman iyisiniz. Bugün bu sorunlardan bazıları kontrolden çıkmış olabilir ve sevgiliniz de muhtemelen ekstra destek ve kafasını dağıtmak isteyebilir. Belki romantik bir akşam yemeği planlayabilir veya ona ilginç bir hediye alabilirsiniz. Sevgilinizin yüzünü güldürmek size bağlı!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 26 Ocak

Bugün, yapamayacağınız bir şey yok gibi görünüyor. Ve son zamanlarda, herkesin bunun doğru olup olmadığını test etmeye çalıştığı anlaşılıyor! Çok fazla şey yaptığınız için her zamankinden daha meşgulsünüz. Her zorluğa, iş arkadaşlarınızın her can sıkıntısına eliniz uzanıyor gibi görünüyorsunuz. Hey, onlara süperstar olmaları için yardım edemeyeceğini söyleyin! Belki gülecekler ama, bu mümkün değil!

Maddi Durum Burç Yorumları - 26 Ocak

Biraz yazı yazmak belki teknik şeyler veya diğer iş odaklı alakalı projeler konusunda çaba sarfederken ustalık becerileriniz canlanabilir. Bu iş hayatınızda size yeni bir aşama sunabilir çünkü yüksek rütbelerdeki insanların ilgisini çekebilirsiniz. Bunun tek dezavantajı: Yazdıklarınızı gözden geçirmek, düzenlemek tekrardan göz geçirmek ve tekrardan düzenleme ihtiyacı içinde kaybolmayın. Sadece bu biraz daha fazla zaman alabilir, eğer olmuyorsa yeniden yazabilirsiniz de.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 26 Ocak

Duyguların yükselmekte. En büyük fantezilerine gömülmekte kendini özgür hisset. Gerçeklikten kısa bir süre uzaklaş ve içindeki çocuğun dışarı çıkıp oynamasına izin ver. Ayrıca çevrendekileri kolayca etkileyebileceğin derecede bir özgüvene sahipsin. Katı bir bağlılık teklifi alırsan dikkat et. İhtiyaçlarını ve iyiliğini düşünerek hareket etmiyor olabilirler.

Son zamanlarda çalıştığınız şirkette bazı güçlüklerle karşılaşmış olabilirsiniz. Çalışanların huzurunu kaçıran kurumsal değişimler ya da birleşmeler olabilir. Bu durumların bilincinde olmalısınız, ancak paniğe kapılmayın. Vaat ettiğiniz başarıya ve istikrarınıza dair olumlu tepkiler alabilirsiniz. Muhtemelen yerinizi koruyabilecek ve fırtınalara göğüs gereceksiniz.

20 Ocak - 26 Ocak haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Kontrol edemediğiniz olaylar karşısında oldukça gergin hissediyorsunuz. Cuma güne Kova burcunda Uranüs’e bağlanan Yeni Ay geleceğiniz için zorunlu bir hal almış bir değişikliği kabul etmeniz ya da bu değişikliği bizzat kendiniz gerçekleştirmeniz konusunda size destek oluyor.

İlişkiler: İçinizde kopan fırtınalarla ilgili bazı cevaplar duymaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Venüs sizi içinizdeki sesleri dinlemeye ve değişimi kabullenmeye davet ediyor.

ocak aylık burç yorumları

Sosyal Hayat: Bu ay yeterince kendinize güvenmiyorsunuz, sonuç olarak hırslarınız giderek güç kaybediyor. Buna karşılık Mars kendinizden şüphe duyduğunuz anlarda bu durumla mücadele etmek için gerekli enerjiyi sağlayacak ve normalde endişeye kapılacağınız durumların kolayca üstesinden geleceksiniz.

Kişisel Hayat: Geçmişteki yıllar istediğiniz gibi geçmediği için 2020 farklı bir başlangıç yapacaksınız.

Ayın Sözü: Venüs sizi çevrenizdeki biri hakkındaki düşüncelerinizi değiştirmeye davet ediyor.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 24 Oca

  Corona Virüsü

  Dünya' nın gözü kulağı Çin' deki virüse odaklandı. Özellikle de sosyal medya da paylaşılan görüntüler insanları telaşlandırmaya yetti. Peki bu virüsü bu kadar tehlikeli yapan ne? Yeni bir SARS vakası mı yaşanacak?..
  Devamını Oku

 • 30 Ara

  Hoş Geldin 2020

  2019' un son saatlerine girdiğimiz bu günlerde 2020' ye hazırlıklar devam ediyor. Zaman su gibi akıp gitmekte. Onu durdurabilmek ne mümkün. Kelime-bul.com olarak yeni yılın sizlere sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler dileriz...
  Devamını Oku

  29 Ara

  Keukenhof Parkı / Hollanda

  Avrupa' nın Bahçesi olarak bilinen Keukenhof, Hollanda'nın Lisse kentinde bulunan dünyanın en büyük çiçek bahçelerinden biridir. Keukenhof Park 32 hektarlık bir alan kaplıyor ve yaklaşık her yıl 7 milyon çiçek dikilmekte...
  Devamını Oku

 • 26 Ara

  The Flash

  The Flash, DC Comics çizgi romanlarından uyarlanmış bir dizidir. 2014 yılında yayınlanmaya başlayan The Flash' da, Barry Allen' in Flash olma yolundaki hikayesini izleyeceksiniz. Her ne kadar süper kahraman filmleri, dizileri belli bir bölümden sonra izleyiciyi sıkmaya başlasa da...
  Devamını Oku

  25 Ara

  John Mayer

  John Mayer, başarılı gitar virtüözü ve bir vokalist, 16 Ekim 1977' de doğmuştur. Müziğe ilgisi çocukluğundan başlayan John Mayer, yeteneklerini geliştirme fırsatını Berklee College of Music' de buldu...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası