KOVA burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat

Günlük Burç Yorumları


Genel

İhtiyacınız olanı almanın vakti geldi. Arzu ettikleriniz genelde size yüzde yüz faydası olan şeyler olmuyor ve bu da gerginliklere ortam hazırlıyor. Faydanıza olan şeylerle istedikleriniz kesişim kümesini bulmak neredeyse imkansızmış gibi hissediyorsunuz, özellikle de söz konusu duygusal yaşantınız olunca. Duvarları yaratıcı yanınızla örülü mağaranızda kalmak ve kendinizi dışarı açmak konusunda ikilemde kalıyorsunuz. İlla birini seçmek zorunda mısınız?

Aşk Burç Yorumları - 2 Haziran

Bugün konuşkan bir modda olabilirsiniz. O kadar neşeli ve uçarı bir ruh halinde olacaksınız ki, diğer insanlar bundan biraz rahatsız olabilir! Bu çekici veya zeki olmadığınız anlamına gelmez. Sadece insanlar bugün kendi endişeleriyle meşgul olabilirler. Herkesi eğleceli sözlerinizle neşelendirmek isteseniz de, bazen insanları yalnız bırakmak en iyisidir. Kendi işinize odaklanmayı deneyin ve içinizdeki bu sevgi kelebeği enerjisini biraz azaltın!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 2 Haziran

Bugünün hedefiyle kendinizi motive edin, ancak düşecek bir güvenlik ağınız olduğundan emin olun. Muhafazaka bir atmosfer, spontaneliğinizi zehir edebilir. Bunun sizi engellemesine izin vermeyin! İşler yolunda gitmiyor gibi görünüyorsa, o işi zorlamayın. Kişisel projelere ve ev yenileme çalışmalarına odaklanmak sizin için daha iyi olabilir.

Maddi Durum Burç Yorumları - 2 Haziran

Bugün kendi evinizde misafir gibi hissedebilirsiniz. Toz yumakları her yeri kaplamış, eski gazeteler ve döküntüler evinizin düzenini bozmuş olabilir. Bu konuda profesyonel bir yardım alma zamanınız gelmiş gibi görünüyor. Para karşılığında gelip evinizi pırıl pırıl yapabilecek insanlar var. Biraz maddi konuda tereddüt edebilirsiniz fakat gerçek şu ki, bunu yapmazsanız eviniz toz içinde kalmaya devam edecek. Bir hizmetçi tutmak, hastane masraflarından veya Sağlık Bakanlığı'ndan gelen denetleyiciye vereceğiniz rüşvetten daha ucuza patlar.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 2 Haziran

Güce yabancı birisi değilsin. Ama sahip olduğun güç senin yaratıcı enerjindir; hem profesyonel hem kişisel alanda fikirlerini gerçeğe dönüştürmektir. Bugün, kendine bu verili doğal gücü hayatını iyileştirmek için sonuna kadar kullanmaya hazır olup olmadığını sormalısın.

Deneyin. Olmazsa bugün bir daha deneyin. Başarısızlık hissi o kadar kötü ki, tekrar küçük düşmeyi göze almak yerine başınızı kuma gömmeyi yeğleyebilirsiniz. Ancak eğer başarmak sizin için yeterince önemliyse, utancı ve korkuyu yenmelisiniz. Özellikle önemli hedefler söz konusu olduğunda çoğunlukla defalarca denemek gerekir. Kendinizden umudu kesmeyin. Hedefleriniz bütün bu çabalara değer.

1 Haziran - 7 Haziran haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Yeni Ay, bu haftaya organize olmuş bir şekilde başlamanıza yardımcı oluyor. Dikkatinizi dağıtmak söz konusu bile olamaz. Çabalarınızın en iyi şekilde meyve vermesi için nereye yatırım yapmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz.

İlişkiler: Yıldızlar dikkatinizi aile içindeki sorumluluklarınıza yönlendiriyor. Bunlardan, keyif alarak ancak azıcık da olsa yaramazlık yapmanıza engel olacak ölçüde ciddiyet ve zorunluluk duygusuyla yerine getiriyorsunuz.

haziran aylık burç yorumları

İlişkiler: 3 ve 5 Haziran arasında mutluluk veren bir atmosfer içinde yüzüyorsunuz. Fikir alışverişine dayalı birlikteliğiniz harika bir durumda. Bekarsanız, bu günler, ilerleyen tarihlerde umut vadeden biriyle tanışmanız için zıplama tahtası görevi görüyor. 25 Haziran’da Venüs düz hareketine geri dönüyor. Eğer almanız gereken bi karar varsa, artık gerçekten ne istediğinizi iyi biliyorsunuz.

Kariyer: Ayın 13’ünde yaratıcı aktivitelerinizde size ilham vermeleri ve yenilerini keşfetmenize yardımcı olmaları için Mars ve Neptün’e güvenebilirsiniz. 18 Haziran’da geri hareketine başlayan Merkür karşısında daha dikkatli davranmalısınız: Unutkanlıklar, bozulmalar ya da gecikmeler işinizin işleyişini yavaşlatabilir. Ay sonunda damağınızda acı bir tat kaldığını hissediyorsunuz zira hedeflerinizin bazılarını gerçekleştiremiyorsunuz.

Kişisel Yaşam: Güneş ve Venüs’ün etkisiyle etrafınıza daha parlak bir ışık yayıyorsunuz. Her şeyden önce meydana gelebilecek gecikmeler karşısında sinirlerinizi yiyip bitirmeyin, bilgece davranmaya çalışın. Göreceksiniz, her şey yoluna girecek!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 18 May

  Bir Daha Gel Samsun'dan!

  19 Mayıs 1919. Bu tarih, uzun soluklu bir mücadelenin başlangıcıdır. Samsun bir devrimin başladığı noktadır. Oradan Erzurum, Sivas kongreleri... Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri bu uzun soluklu mücadelenin sonucudur...
  Devamını Oku

  10 May

  Anneler Günü Kutlu Olsun!

  Gözümüzü açtığımız ilk günden beri elimizi hiçbir zaman bırakmayan, sevgisiyle üzerimizde titrediği, bizlere ilham ve güç veren tüm annelerimizin ve bizlerden anne şefkatini esirgemeyen tüm sevdiklerimizin Anneler Günü'nü kutlarız. Sizleri çok seviyoruz...
  Devamını Oku

 • 05 May

  Rare / Selena Gomez

  10 Ocak 2020 tarihinde çıkış yapan, Selena Gomez'in üçüncü stüdyo albümü Rare yayımlandı. Albümün içerisinde 13 single bulunmakta. Uzun bir aradan sonra meydana tekrar dönen Selena Gomez'in Rare albmündeki çıkış şarkısı Lose You To Love Me rekorlarla giriş yaptı...
  Devamını Oku

  23 Nis

  Milli Mücadele'nin 100. Yılı Kutlu Olsun!

  23 Nisan 1920. O zorlu günlerde kurulan ve halkı temsil edecek Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı tarih. Tam bundan 100 yıl önce. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bu onurlu ve şanlı gün Türk çocuklarına emanet edildi. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri...
  Devamını Oku

 • 18 Nis

  Radyasyon ve Çernobil

  Radyasyon ve Çernobil. Pek uzak bir ikili gibi görünmüyor değil mi? Hayatın yok olduğu, orada bulunan canlıların mutasyon geçirmesiyle DNA'larının bozulması, kaç yıl geçse bile hala radyasyon etkisinde kalması ve bir türlü bitmemesi insanoğlu için bir örnek...
  Devamını Oku

  17 Nis

  After Hours / The Weeknd

  Kanadalı şarkıcı The Weeknd'in dördüncü stüdyo albümü 20 Mart 2020 tarihinde çıkış yaptı. 2020'de yayınlandığı ilk haftasında en çok satan albüm olmayı başardı. İlk haftasından 444 bin kopya satarak Bilboard 200 listesine bir numaradan giriş yaptı...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası