OĞLAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Oğlak Burcu 22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün çevrenizle ilgili sorumluluk almak için ideal bir gün. Temizlik ya da toparlanma gibi işleri bir süredir ertelediyseniz şimdi bunlarla ilgilenmek için en mükemmel zaman! Dağınıklıktan kurtulmak ve evinizde daha fazla yer açmak ihtiyacı hissedebilirsiniz. Eski gazeteleri geri dönüşüm kutularına atın. Giymediğiniz kıyafetleri bağışlayın. Artık kullanmadığınız ne varsa atın. Beklemekten toz tutmuş hiçbir şeyi gözden kaçırmayın.

Aşk Burç Yorumları - 31 Mayıs

Bugün kişisel ilişkinizde sizin için zorlayıcı bir şeyler olabilir. İçinde bulunduğunuz durum biraz daha fazla dikkat ve anlayış gerektirebilir. Sevgilinizin, inşa ettiğiniz bazı şeyleri salıvermesi gerekebilir. Bir kardeşiniz veya ailenizden biri, hayatında stres yaşıyor olabilir. Destekleyici ve kibar olduğunuz sürece, karşınıza çıkan şeyleri halledebilirsiniz.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 31 Mayıs

Önünüzde harika bir gün var. Hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızda, kendiniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşma arzunuzdan sizi geri tutmak zor olacaktır. Sabırsızlıktan başka hiçbir şey yolunuza çıkamaz! Kendinize, hedeflerinize ulaşmak için yaptığınız işin, gerçekten onlara ulaştığınızda hissettiğiniz sevinç kadar neşe vermesi gerektiğini söyleyin!

Maddi Durum Burç Yorumları - 31 Mayıs

Grup aktiviteleri ve sosyal etkinlikler özellikle bugün sizi tatmin edebilir. Eski arkadaşları görmek ve yeni arkadaşlar edinmek güzel olabilir özellikle de, bir sürü güzel haber ve bilgi almak açısından. Birisi sizinle bazı noktalarda iş ve para konuşmak isteyebilir. Kendinizi özellikle dışadönük hissedeceksiniz böylece insanlar arkadaşlığınızdan en az sizin kadar keyif alacak.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 31 Mayıs

Bugün senin günün o yüzden sakın patlama. Pozitif bir enerji önüne gelecek ve seni harekete teşvik edecek. Hayallerini yaşa, detaylara takılma. İlk başta gayelerini belirle ve sonra her şeyin nasıl tıkır tıkır işlediğini izle. Akışa uyum sağla; böylece yoldan çıkmazsın. Eğer düşersen, seni kurtaracak insanlar güvenlik ağıyla bekliyor olacak.

Son bir gayretle, bir süredir aklınızı meşgul eden sorunun temeline ulaşacaksınız. Kimliğinizle ilgili sorunun cevabını köklerinizde bulamayabilirsiniz. Bir aileye ait olduğunuz kadar bir neslin de üyesisiniz. Her ikisinin de tepkilerinizde etkisi var.

25 Mayıs - 31 Mayıs haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Jüpiter ve Plüton sayesinde otorite konusunda sorun yaşamıyorsunuz, ayrıca önemli destekler alacağınızdan emin olabilirsiniz. Hafta ilerledikçe hedeflerinize ulaşmak adına daha çok mücadele edeceksiniz.

İlişkiler: Merkür sayesinde yeni insanlarla tanışabilir ve sempatik ilişkiler kurabilirsiniz! Oldukça akışkan bir iletişim kuruyorsunuz, genellikle rahat insanlarla karşılaşıyorsunuz ve bu sizi inanılmaz mutlu ediyor. Dışarı çıkın!

mayıs aylık burç yorumları

İlişkiler: Son zamanlarda her şey çok mu hızlı gitti? Romantik girişimlerinizden elinizi eteğinizi çekmiş gibisiniz. Ay başında gündelik uğraşlarınız duygusal yaşamınızın önüne geçiyor, 13 Mayıs’tan sonra ise geleceğe yönelik kaygılar sizi ele geçiriyor. Kabuğunuza çekilip yalnız kalmaya çalışın ve beklentilerinizle ilgili etraflıca düşünün.

Kariyer: İşinizde yolunuzda emin adımlarla ama daha az enerjiye sahip olarak yürümeye devam ediyorsunuz. Sizi kısa sürede yoran rekabetlerden özellikle kaçınıyorsunuz. Neyse ki bu durumun ustalıkta üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz. Finansal konularda ise ayın 11’inden sonra geri hareketine başlayan Satürn, hesap kitap işlerinde daha temkinli davranmanızı öğütlüyor.

Sağlık: Bugünlerde zihniniz türlü endişelerle dolup taşıyor ve sakinleşmek için zihninizi derinlemesine boşaltmak konusunda zorluk çekiyorsunuz. Komedi ya da fantastik bir film kafanızı dağıtmanıza yardımcı olabilir.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 18 May

  Bir Daha Gel Samsun'dan!

  19 Mayıs 1919. Bu tarih, uzun soluklu bir mücadelenin başlangıcıdır. Samsun bir devrimin başladığı noktadır. Oradan Erzurum, Sivas kongreleri... Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri bu uzun soluklu mücadelenin sonucudur...
  Devamını Oku

  10 May

  Anneler Günü Kutlu Olsun!

  Gözümüzü açtığımız ilk günden beri elimizi hiçbir zaman bırakmayan, sevgisiyle üzerimizde titrediği, bizlere ilham ve güç veren tüm annelerimizin ve bizlerden anne şefkatini esirgemeyen tüm sevdiklerimizin Anneler Günü'nü kutlarız. Sizleri çok seviyoruz...
  Devamını Oku

 • 05 May

  Rare / Selena Gomez

  10 Ocak 2020 tarihinde çıkış yapan, Selena Gomez'in üçüncü stüdyo albümü Rare yayımlandı. Albümün içerisinde 13 single bulunmakta. Uzun bir aradan sonra meydana tekrar dönen Selena Gomez'in Rare albmündeki çıkış şarkısı Lose You To Love Me rekorlarla giriş yaptı...
  Devamını Oku

  23 Nis

  Milli Mücadele'nin 100. Yılı Kutlu Olsun!

  23 Nisan 1920. O zorlu günlerde kurulan ve halkı temsil edecek Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı tarih. Tam bundan 100 yıl önce. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bu onurlu ve şanlı gün Türk çocuklarına emanet edildi. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri...
  Devamını Oku

 • 18 Nis

  Radyasyon ve Çernobil

  Radyasyon ve Çernobil. Pek uzak bir ikili gibi görünmüyor değil mi? Hayatın yok olduğu, orada bulunan canlıların mutasyon geçirmesiyle DNA'larının bozulması, kaç yıl geçse bile hala radyasyon etkisinde kalması ve bir türlü bitmemesi insanoğlu için bir örnek...
  Devamını Oku

  17 Nis

  After Hours / The Weeknd

  Kanadalı şarkıcı The Weeknd'in dördüncü stüdyo albümü 20 Mart 2020 tarihinde çıkış yaptı. 2020'de yayınlandığı ilk haftasında en çok satan albüm olmayı başardı. İlk haftasından 444 bin kopya satarak Bilboard 200 listesine bir numaradan giriş yaptı...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası