OĞLAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Oğlak Burcu 22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bazen yazı yazmaktan nefret ediyorsunuz. Fakat bugün, temize çekilmesi gereken notlar ve belgeleri halletmeye niyetlenerek kendinizi bile şaşırtabilirsiniz. Bazen bu görevleri en son ana kadar bekletiyorsunuz fakat bugün onları en ön sıraya koyup kolayca halledebilirsiniz. Bugün sözlü iletişimde daha başarılı olacak ve doğru kelimeleri bularak kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz.

Aşk Burç Yorumları - 22 Ekim

Aşk bugün sizin lehinize işliyor, tüm romantik ve sosyal durumların da iyiye gittiğini göreceksiniz. Bugün, yaratıcı projelerde dikkat gerektiren her şeyde önderlik etmek için mükemmel bir gün. Bugünkü genel ruh haliniz olumlu ve neşeli olacak ve kendinizi ifade ederken hata yapmadığınızı göreceksiniz.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün, organize olmanın yeni bir yolunu bulmak için uygun bir gün. Eski dosyaların, belgelerin, giysilerin veya ev eşyalarının oldukça kargaşa yarattığını görebilirsiniz. Daha fazla alan yaratmak için bu öğelerin artık emekli olma zamanı gelmiş olabilir. Ya da bazı alışkanlıklarınızın gerçekten işe yaramadığını görebilirsiniz. Belki de size sadece baş ağrısını veren çevrenizin belirli üyeleriyle görüşmek için daha az zaman ayırmaya karar vereceksiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün arkadaşınız veya bir yakınızıla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Aşırı tepki gösterebilirsiniz. Bunun sebebi de son zamanlarda normalden daha savunmasız hissetmeniz. Stresle karşılaştığınızda böyle oluyorsunuz. Bunu bugün yapmamaya çalışın. Bazenbazı şeylerden fedakatlık yapmak lazım.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 22 Ekim

Su kenarında vakit geçirmek seni cezbedebilir. Günün enerjisi, bu ıslak elementle bağ kurmanı sağlıyor. Belki de bir göl kenarında yürüyüş yaparsın. Sıcak bir banyo bile bu bağ için yeterli! Su elementi tazeleyici ve iyileştiricidir; öyleyse bu enerjiyi benimse!

Bugün aracılık edeceğin bir gün olabilir. Evde, çocukların uzlaşamayabilir. Belki bazı şeyleri paylaşmak istemiyorlardır. Belki de ev işleri yapmak zorunda kalmalarına tepki gösteriyorlardır. Öncülük edip arayı bulmalısın. Uzlaşamayan iki arkadaşın da olabilir. Ortak bir çözüm bulmaları konusunda onlara yardımcı olabilirsin.

21 Ekim - 27 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Konumunuzu korumak adına rakiplerinizi geride bırakmanız gerekiyor. Bugünlerde psikolojik kapasiteleriniz karşınızdaki insanı daha iyi anlamanıza ve ona göre davranmanıza olanak sağlıyor.

İlişkiler: Aşk sizi kanatlandırıyor! Venüs, Satürn ve Plüton ilişkinize tat katıyor. İlk adım atmak konusunda hiç sıkıntı çekmiyorsunuz ve birilerini baştan çıkarmak söz konusu oldu mu üstünüze yok! Eğer zaten bir ilişkiniz varsa, geleceğe yönelik plan yapmaktan korkmayın!

ekim aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Basit zevklere kapılıp gitmeniz söz konusu bile olamaz, ilişkilerinizi geliştirmeye çaba sarf ediyorsunuz. Bunun içinse Plüton neyin yolunda gitmediğini fark etmenizi sağlıyor. Bekarsanız, ayın 13’üne doğru birileri dikkatinizi çekiyor.

Sosyal Hayat: Aynı anda zihinsel yönü ağır basan farklı projeler yürütüyorsunuz ama onları tamamlamak konusunda pek başarılı değilsiniz.

Ayın Sözü: Ayın 12’si ve 18’i arasında koşullara uygun davranma kapasitesiniz zarar görebilir.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Eki

  Delik Deniz ve Kral Koyu / Gazipaşa - Antalya

  Delik Deniz, Antalya‘ nın Gazipaşa ilçesinde yer alan doğal güzelliklerinden biridir. Aytap Koyu ile birbirine çok yakındır. Gazipaşa ilçe merkezine 21 kilometre, Alanya ilçe merkezine ise 64 kilometre uzaklıktadır...
  Devamını Oku

  20 Eki

  Lover / Taylor Swift

  Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Taylor Swift' in yedinci stüdyo albümü olan Lover, 23 Ağustos 2019 tarihinde Republic Records tarafından çıkış yapmıştır. Albümünde toplam 18 şarkısı bulunan Taylor Swift' in en çok satılan albümler arasında yerini almıştır...
  Devamını Oku

 • 19 Eki

  Unbelievable

  Bir dizi önerisiyle yine karşınızdayız. Unbelievable 2019 yılına damga vuran dizilerden biri olmayı başaran, izleyicilerine vermek istediği mesajı en iyi şekilde veren bir dizi...
  Devamını Oku

  19 Eki

  Joker

  Beyaz perdeye damga vuran Joker filmiyle karşınızdayız. Arthur Fleck’ in yaşadığı psikolojik durumu ve ardından Joker’ e dönüşmesi anlatan bu film gişede Warner Bros’ un yüzünü güldürdü...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası