OĞLAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Oğlak Burcu 22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün nereye adımını atacağını kestiremeyebilirsin. Her şeyin, yetişebileceğinden çok daha hızlı şekilde akıp gittiğini düşünebilirsin. Yanından hızlıca geçmekte olan planörle uçan kişiye dört elle sarılmalı mısın? Biraz kontrolünü sağlamak güç de olsa, adım adım yürümek yerine, bu araç seni dağa hızlıca tırmandırabilir. Tabi seçim senin. Yine de bil ki, bugün zirveye gidecek bir kestirme yol bulmanın hayati önem taşıdığı bir gün.

Aşk Burç Yorumları - 18 Haziran

Ne şanslı bir gün, özellikle de sevgilinize bir şey hakkında söz vermeyi umuyorsanız! Bu kişi ilişkinizin kalıcı olmasını istiyor ve hatta belki düğün düşünüyor. Yaratıcı enerjiler yüzünüze kesinlikle kaybolmayacak bir ışık getiriyor, bu nedenle ikiniz bir araya geldiğinde çok iyi göründüğünüzden emin olun. Bu gece bir şey konusunda hazırlıklı olun. Yarın uyandığınızda, aynı olmayacaksınız!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 18 Haziran

Saldırgan tavrınızın, bu zamanda çözülmesi zor olabilecek bir kavga başlatması muhtemeldir. İş yerinde aşırı inatçı güçler olabilir ve hiç kimsenin kendi pozisyonunu korumaya istekli olmadığını fark edebilirsiniz. Bu durumu daha da zorlaştıracak olan şey, insanların bulmacanın belirli bir parçasını yanlış yorumlayabilecek olmalarıdır. Daha fazla saldırgan olmak yerine durumu anlamaya çalışın.

Maddi Durum Burç Yorumları - 18 Haziran

Başka bir ülkede yaşamayı mı düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse, belki artık bunun zamanı gelmiştir. Faaliyet alanınızdaki şeylerin gerçekleştiği yerde olmalısınız. İnsanlar sizin naptığınızla çok ilgileniyor. Bir karar verin ve buna bu karar sadık kalın!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 18 Haziran

Arkadaş grubuyla takılma isteğine sahipsin. Bir spor etkinliğine ya da konsere gidip onlarla vakit geçirmek için güzel bir gün. İnsanların seni olduğun gibi kabul edeceği, rahatlatıcı bir atmosferde olmak seni keyiflendirecektir. Aile üyeleri de bir şeyler yapmak için seni davet edebilir; onlarla bir şeyler yaparken neler hissettiğini de sorgulamış olursun.

Bugün geleceğe odaklanın. Oldukça soylu düşüncelerinizin üzerinde etkisini gösteren bir cesaret söz konusu olacağı için bu kalitenin boşa gitmesine izin vermemelisiniz. Bir şeyi aklınıza koyduğunuzda nasıl başarılı olabileceğiniz karşısında şaşkına döneceksiniz. Tek başınıza bir yürüyüşe çıkın ve hayatınızda yapmak istediğiniz bir sonraki büyük hamle üzerine düşünün. Hatta böylece bu planı nasıl uygulamaya koymaya başlayacağınız konusunda beyin fırtınası bile yapabilirsiniz.

17 Haziran - 23 Haziran haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Salı gününden itibareni kontrolünüzü kaybetmemek adına ruh hallerinizi mantıksal bir zeminine oturtmaya çalışıyorsunuz. Sağduyunuz size yol gösterse de sezgilerinizin Satürn ve Neptün sayesinde sizi yarı yolda bırakmadığını da unutmamak gerek!

İlişkiler: Verilen bazı sözler sizi korkutuyor zira onların içtenliğinden şüphe ediyorsunuz. Ki haksız da sayılmazsınız.. Arkadaşlık ilişkilerine odaklanıyorsunuz.

haziran aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Ayın 9’una kadar huzur dolu bir ilişkinin keyfini çıkarıyorsunuz. Ardından sağduyunuz giderek baskın hale geliyor, istekleriniz karşısında eskisine kıyasla daha az spontane davranıyorsunuz. Bekar Oğlaklar, çok sayıda dostça davet alabilir ancak bunların pek de geleceği olacakmış gibi gözükmüyor.

Sosyal Hayat: Bu ay oldukça yapıcı bir dönem olacağa benziyor, özellikle de bir proje geliştiyor ya da iş değişikliği düşünüyorsanız!

Ayın Sözü: Yıldızlar aldığınız risklerin arkasında!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 17 Haz

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde / Grigoriy Petrov

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Rus yazar Grigoriy Petrov tarafından kaleme alınmış 1923 tarihli kitabıdır. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk'ün de okullarda okutulması istediği bir kitaptır. Günümüzde de Uluslararası sınavlarda ilk sırlarda yer alan Finlandiya'yı daha iyi tanıyacaksınız...
  Devamını Oku

  12 Haz

  Hayalet Ağrı

  Hayalet Ağrı; insan vücudundaki bir uzuvun herhangi bir nedenle kopması veya kesilmesine rağmen uzuv hala oraaymış gibi ağrı çekmeye denilmektedir. Peki niçin bu hastalığa Hayalet Ağrı denilmiştir? Bu hastalığı üç gruba ayrılarak bir inceleyelim...
  Devamını Oku

 • 07 Haz

  Gençlerin Yeni Akımı K-POP

  Günümüzde birçok kişi Kore dizilerini ve Kore kozmetik ürünlerini sıklıkla kullanmakta. Ayrıca son beş yıldır ülkemizinde dahil olduğu yeni bir akım daha var; K-Pop Akımı. K-Pop birçok şarkı ve grup ile müzik dünyasını birbirine katmış durumda. Peki K-Pop Akımı nedir ve niçin günümüzde popüler?
  Devamını Oku

  07 Haz

  Kaplanların Soyu Tükeniyor

  İnsanoğlu yine yaptı yapacağını... Büyük Kediler'in soyları git gide tükenmeye başlıyor. Son yapılan araştırmalar gösteriyor ki dünya üzerinde yalnızca 3900 kaplan kaldı. Pandalar, filler derken şimdi ise sıra kaplanlara geldi. Peki niçin Büyük Kediler'in soyları tükeniyor?
  Devamını Oku

 • 01 Haz

  Sizde Konuk Yazar Olabilirsiniz

  Makale yazmayı çok seviyorsanız, yazılarınızın paylaşılmasını ve diğer kullanıcılarımıza bilgilerinizi paylaşmak istiyorsanız Blog bölümümüzden Konuk Yazar olarak yerinizi alabilirsiniz. Özellikle özgün olan yazıları en kısa sürede sitemizde bulunan Blog bölümünden paylaşmış olacağız...
  Devamını Oku

  01 Haz

  Hipertimezi Nedir?

  İlk başta bir süper güç gibi görünen bu hastalık aslında hiç de öyle değil. Hipertimezi; üstün otobiyografik hafızaya sahip olma durumudur. Hipertimezi hastalığından muzdarip olan kimseler yaşanan olayları ayrıntılı bir şekilde hatırlama güçlerine sahiptirler. Aynı süper kahramanlar gibi...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası