OĞLAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Oğlak Burcu 22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün inisiyatif almanın tam zamanı. Bugün sezgisel bir dürtüyle hareket edecek olabilirsiniz. Bir süredir görüşmediğiniz birisiyle sırf bir anlık bir hevesle bağlantıya geçmeye karar verebilirsiniz. Diğerlerinin belki de görmediği yolları keşfetmeye hazır olacaksınız. Bu izi takip ettiğiniz takdirde ilginç bir şeylerle karşılaşacağınız kesin.

Aşk Burç Yorumları - 24 Ekim

Bugün yeni bir rol üstleniyor gibi hissedebilirsiniz. Her zaman bir bukalemun gibi davranabilme yeteneğiniz var çünkü çeşitli şekillerde hareket edebilen doğuştan bir oyuncusunuz. Bugün kişisel hayatınızda bir değişiklik yapmak için istekli olabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni bir şeye başlama mı istiyorsunuz? Sevgilinizle karşı daha farklı bir şekilde davranmaya başlayın ve işleri biraz karıştırma konusunda cesaretli olun!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 24 Ekim

Artık yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Canlı ve sosyal hissediyor olmalısınız. Belki öğle yemeği için bazı meslektaşlarınızı davet etmek isteyebilirsiniz. Onları hikayeleriniz ve güçlü mizah anlayışınızla eğlendirin. Veya belki de sonra yeni bir ortamda takılmak isteyebilirsiniz. Güçlü ve dinamizmi yüksek yerlere çekileceksiniz. Yeni bir kulübe, bir kafeye ya da bara gitmeyi deneyin.

Maddi Durum Burç Yorumları - 24 Ekim

Bugün biraz yolculuk yapabilirsiniz. Şehrin dışına çıkıp farklı yerler görmek size iyi gelecek. Bazen rutin hayat içinden çıkıp yeni ortamlarla kendinizi harekete geçirmeniz gerekir. Eğer bir şehre gidecekseniz, turistik yerleri gezip görmeye zaman ayırın. Bir müzeyi veya bir anıtı ziyaret edebilirsiniz. Tarihi bir bölgeyi gezin ve harika restaurantların tadını çıkarın. Etrafınızdaki güzellikleri de gözden kaçırmayın.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 24 Ekim

Birçok yönden bugün başlangıçları temsil ediyor. Eski bir arkadaşın hayatına yeniden girip hem iyi hem kötü anıları önüne getirebilir. Kaygılanma – onları güzelce serbest bırakacaksın. Ayrıca tutkulu olduğun alanlarda belirli hedefler olan bir grupla da kaynaşabilirsin ve yeni dostlar edinebilirsin. Birçok sürpriz karşına gelecek!

Bugün sanki havada bir takım şeylerin asılı kaldığına dair bazı hisler içinde olabilirsiniz. Aile bireylerinin farklı ihtiyaçlarını anlamak için doğru bir zaman. Etrafınızda çok fazla hareketlenme olacak. Bu yüzden bir adım geride kalma ihtiyacı hissedeceksiniz. Çevreniz yalnız kalma ihtiyacınız hakkında anlayışlı davranacak.

19 Ekim - 25 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Yıldızların koruması altında, bu hafta kararlar almakta ve yeni adımlar atmakta üstünüze yok. Perşembe ve cuma günü iş yerinizde şöhretiniz artıyor. İnsanlara önerilerde bulunmaktan çekinmeyin. Fikirlerinize önem veriliyor!

İlişkiler: Jüpiter size duygusal anlamda yeni bir başlangıç yapmayı öğütlüyor. İçinizde binbir türlü isteğin uyandığını hissediyorsunuz. Bu arzuları tatmin etmek size iyi gelecektir. Varoluşunuzun tadını çıkarın!

ekim aylık burç yorumları

İlişkiler: 3 Ekim'den sonra Venüs birlikteliğinizi düzene sokuyor. Her iki taraf da birbirinin isteklerine kulak veriyor ve gerektiğinde yaşamlarından taviz vermekten çekinmiyor. Ayın 6'sı ve 14'ü arasında Uranüs size güzel haberler vererek şaşırtabilir. 

Kariyer: Mars yolunuza taş koyuyor. Ayın ikinci yarısında projelerinizi geciktirecek ve ilerlemenizi yavaşlatacak bir dizi engelle karşı karşıya kalıyorsunuz. 

Kişisel Yaşam: Ayın 18'inden sonra Jüpiter karşınıza yeni bir duygusal başlangıç fırsatı çıkarabilir. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 06 Eyl

  Tenet Beyazperdede

  Christopher Nolan'ın yazıp yönettiği casus filmi Tenet 26 Ağustos 2020 tarihi itibariyle beyazperdede izleyenlerle buluştu. Pandemi dolasıyla film sektörü de en çok etkilenen sektör olunca Tenet için ilgi bir tık daha arttı. Başrollerini John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki...
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 25 Tem

  Folklore / Taylor Swift

  Karşınızda yepyeni bir Swift albümüyle karşınızdayız. Aslında hiç beklenmedik bir çıkış yapan Taylor Swift'in yeni albümü Folklore, hiç promo yapılmadan birçok ülkede birinci sıraya yerleşti. Albümün bütün şarkılarını bütün platformlardan paylaşan Swift'in bu geri dönüşü çok ses getirecek türden...
  Devamını Oku

  26 Haz

  Blackpink

  Blackpink 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainmet adlı eğlence şirketinin çıkardığı kız K-Pop grubudur. Grupta 3 tane Güney Koreli ve 1 tane Taylandlı üye bulunur. Üyeler sırasıyla Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo'dur. Ayrıca grubun fan adı Blink'tir.
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası