OĞLAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Oğlak Burcu 22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç Yorumları


Genel

Yakın zamanda, kendinde gördüğün negatif imajı kırmaya yardımcı olacak biriyle tanışabilirsin. Sen de herkes gibi değerlisin. Bunu anlamanı sağlayacak kişi seni, en ufak negatif yoruma karşı olan ultra hassaslığından da kurtarabilir. Sana bir yardım eli uzanıyor. Hemen yakala!

Aşk Burç Yorumları - 19 Ekim

Eğer bir ilişkiniz yoksa, aşk bugün size tamamen beklenmedik bir şekilde ve tamamen üzüntülü ruh halinizden çıkarabilir. Bir kitapçıda ya da kafede sıradayken arkanızda duran kişiyle tanışabilirsiniz ancak nerede karşılaşırsanız karşılaşın çok dikkatli olun. Yavaş ve dikkatli hareket edin. Korku ve güvensizlik yaşatmadan bu kişiyi iyice tanıyın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 19 Ekim

Enerji seviyeleriniz biraz düşük olabilir. Vücudunuzun uyuşuk ve ağır olduğu hissine sahip olabilirsiniz. Kendinizi sıkıntılardan uzaklaştırmanın zamanı gelmiş olabilir. Spor salonuna gidin ve harika bir egzersiz yapın, o zaman kan vücudunuzda pompalanmaya başlayacak. Kalkıp hareket ederseniz kendini iyi hissedeceksiniz. Gün boyu kanepede patates gibi yatmayın. Yorgun hissediyorsanız, bu iş yerinde çok hareketsiz olduğunuz içindir!

Maddi Durum Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün büyük bir alım yapmanız gerekebilir. Bunun için zamanlamanız pek iyi değil çünkü bütçeniz düşüş belirtileri gösteriyor. Kendi finansal hissinize güvenin ve kendinizi para konusunda bir şey bilmeyen insanlara bırakmayın. Eğer para harcama eğilimindeyseniz, çok savurgan olmamaya dikkat edin.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 19 Ekim

Bir anda nedensizce göz yaşlarına boğulabilirsin. Bir su kenarında otur ve hislerini serbest bırak. Fırtına yaklaştıkça havadaki gerilim de artıyor. Ortalık sakinleştiğinde, güneş tekrar çıkacak ve parlayacak. Bu barış ve sükunet dönemi sana çok uzak bir ihtimalmiş gibi görünebilir ama düşündüğünden daha da yakın!

An itibariyla yeni bir plan yapmaya başlayabilirsiniz. Bu günlük yaşam düzeninizi etkileyebilir. Yeni bir ev almayı düşünüyorsanız bugün ilanlara bakmaya başlayabilir ya da bir emlakçıya danışıp bölgenizdeki fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Harekete geçip rüyalarınıza doğru bir adım atmak size iyi gelecektir. Haydi o kanepeden kalkın, şimdi eyleme geçme zamanı!

18 Ekim - 24 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Beklemedeki bir proje nihayete erebilir. Ayrıca pazartesi gününden itibaren Jüpiter ve Merkür işinizdeki başarınızı garantileyecek. Bu hafta konsantrasyonunuz da daha yüksek.

İlişkiler: Anlamakta zorluk çektiğiniz bir ilişkiye dair endişeleriniz varsa sezgilerinize kulak verin ve iç sesinizin söylediklerine güvenin!

ekim aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın 6'sına kadar Venüs ve Neptün etrafınızı hoşgörülü bir atmosferle kuşatıyor. Aşk hayatınızda çok daha empatik davranıyorsunuz. Sonrasında bir anda ruh haliniz değişiyor. Çok daha çekingen ve soğukkanlısınız. Bekarsanız içinize dönmeyi yeğliyorsunuz. Başka alanlarda yapacak çok işiniz var ve özgürlük ihtiyacınız baskın çıkıyor. 

Uğraşlar: Ayın 7'si civarı kapasitelerinizi ortaya koyuyorsunuz. Ayın 11'inde düz hareketine başlayarak finansal durumunuzu etkisi altına alan Satürn sayesinde bir borcunuzdan ya da parasal meselelerle ilgili endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Beklemede olan bir iş sonuca varabilir. Ayrıca 18 Ekim'den sonra Jüpiter ve Merkür girişimlerinizin başarısını garantileyecek. 

Form: Düz hareketine başlayan Plüton sayesinde ayın 7'sinden itibaren manevi gücünüz, açık görüşlülüğünüz ve sezgileriniz oldukça yüksek. Kendinize söylediğiniz küçük yalanlar bile ortadan kayboluyor. Ayın 18'inden sonra daha çok konsantrasyona sahipsiniz. Fiziksel anlamda biraz halsizsiniz. Bugünlerde vitamin kullanmak iyi bir fikir olabilir. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2021 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası