OĞLAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Oğlak Burcu 22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün geleceğe odaklanın. Oldukça soylu düşüncelerinizin üzerinde etkisini gösteren bir cesaret söz konusu olacağı için bu kalitenin boşa gitmesine izin vermemelisiniz. Bir şeyi aklınıza koyduğunuzda nasıl başarılı olabileceğiniz karşısında şaşkına döneceksiniz. Tek başınıza bir yürüyüşe çıkın ve hayatınızda yapmak istediğiniz bir sonraki büyük hamle üzerine düşünün. Hatta böylece bu planı nasıl uygulamaya koymaya başlayacağınız konusunda beyin fırtınası bile yapabilirsiniz.

Aşk Burç Yorumları - 25 Ocak

Burcunuza göre, sizin işiniz karşılaştığınız insanlarda güvenirliğe dikkat etmek. Ancak şaşırtıcı olan şu ki; sevilme arzunuzdan dolayı insanlar sizi daha çok beğensin ve sevsin diye kendinizle ilgili belli şeyleri değiştirmeye yatkınsınız. Aslında, her zaman gerçek benliğinizle tam anlamıyla uyuşmayabilirsiniz. Bugünkü gezegensel enerjiler, gerçek kimliğinizle tekrar bağlantı kurmanıza yardımcı olacak.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün liderlik rolü üstlenmek için ilham alabilirsiniz. İş yerinde, adım atmaya ve bir şey hakkında fikrinizi belirtmeye karar verebilirsiniz. Gözlemci bir yapınız var ve muhtemelen işlerin nasıl geliştirileceği hakkında da bazı fikirleriniz var. Görüşlerinizi paylaşma konusunda utanmayın. Uzmanlığınız bugün çok değerli olabilir. İnisiyatifi ele alarak olumlu değişiklikler için harekete geçebilirsiniz. İşleri değiştirmenin zamanı geldi ve bunu yapabilirsiniz!

Maddi Durum Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün çok hevesli hissedebilirsiniz ve her şeyin yolunda gittiğine olan inancınız oldukça kuvvetli. Bu hissin nereden geldiğini merak edebilirsiniz çünkü dünden aslında farklı bir şey olmadı, fakat bunda bir neden aramaya çalışmayın. Öngörünüz ile gelecekteki trendleri belirliyorsunuz. İş ve para konuları iyi görünüyor, lişisel hayatınız da aynı şekilde. Sezgilerinize güvenin, devam edin ve içgüdülerinizin sizi yönlendirmensine izin verin.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 25 Ocak

Karşılaştığın her bir duruma muhteşem şekilde uyum sağlıyor olacağın bir gün. Her şey senin için iyi gidiyor; öyleyse bu enerjiden faydalan. Çok az çabayla birçok şey başarabilirsin. İnsanlar ise bu başarılarına saygı duyacaktır. Eğer etkili ve titiz biçimde bir şey yapılacaksa, işin aktörü sensin!

Bir günde ya da üç ayda kendine karşı bakış açını değiştirebileceğini düşünüyor musun? Eğer böyle bir şey mümkün olsaydı herkes bunu bilir ve uygulardı. O yüzden biraz sabırlı olmalısın. Biraz aklın karışık hissetmen iyi bir şey. Yavaş yavaş ilerle, küçük adımlar at. İleride bunu başardığın için kendine teşekkür edeceksin.

25 Ocak - 31 Ocak haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Cumartesi gününden itibaren birikimleriniz konusunda dikkatli olun zira Merkür Retrosu özellikle finansal durumunuzu etkileyecek. İş bağlantılarınızı da ihmal etmeyin!

İlişkiler: Venüs ve Plüton sizi daha içten davranmaya ve saklı zevklerinizi partnerinizle paylaşmaya davet ediyor. Bu sayede sizin isteklerinize daha iyi karşılık verebileceğini unutmayın!

ocak aylık burç yorumları

İlişkiler: Moral bozucu ve sıkıcı bir ilk haftanın ardından Venüs ayın 9'unda Oğlak burcuna, Mars ise Boğa'ya giriş yapıyor. Bu kombinasyonun etkisiyle duygularınız konusunda inişli çıkışlı bir sürecin sizi beklediğini söylemek yanlış olmayacaktır. Aşk hayatınız çok daha ateşli bir hal alacak!

Kariyer: Ayın 20'sine kadar burcunuzda konumlanan Güneş ve Plüton size irade gücü bahşedecek. İş arkadaşlarınızı ve patronunuzu etkileyen güçlü bir enerjiye sahipsiniz. Sonrasında Uranüs, Mars ve Jüpiter sayesinde maddi durumunuzu iyileştirmek adına kararlı ve net tavırlar sergileyeceksiniz. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası