OĞLAK burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Oğlak Burcu 22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün gerçeklerden kaçma isteği yaşaman mümkün. Senden fikrini beyan etmeni talep eden bir durumla yüzleşme konusunda çok da istekli değilsin. Bunun sebebi bu yeni sorumluluğu üstlenecek beceriye sahip olmadığını görmekten çekinmen olabilir mi? Yine de bu sorumluluk, başarı hayallerini gerçekleştirebilmen için kaçırılmaz bir fırsat. Kaçırmak için bir bahanen olamaz!

Aşk Burç Yorumları - 6 Aralık

Sezgileriniz günü kurtarabilir. İçgüdülerinize dikkat edin ve o manevi mesajlara kulka verin. Bazı önemli ve gizli sinyalleri alabildiğinizi görebilirsiniz. İş yerinizde bir şeyler olacağını sezebilir ya da sevdiğiniz birinin yaşadığı duygulara karşı hassas olabilirsiniz. Sinir sisteminiz, bugün etrafınızdaki enerjiyi toplayarak sanki bir radar gibi olacak.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün dikkatli olun ve odaklanmaya çalışın. Küçük ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Kişisel bir proje üzerinde çalışıyorsanız veya çek defterinizi düzenliyorsanız, doğru bilgileri kullandığınızdan emin olun ve hesabınızı iki kez kontrol edin. Daha büyük sorunlar yaratabilecek bazı küçük hatalar keşfedebilirsiniz. Acele etmeyin. Yaptığınız her şeyde doğruluk sağlarsanız kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün muhteşem görünüyorsunuz ve insanlar da bunun farkında! Sokakta yürüdüğünüz zaman, size bir bakan bir kez daha bakarsa şaşırmayın. Bunu doğal karşılayın ve bu durumdan kurtulmaya çalışmayın! Hayatınızdaki önemli bir kişiyle yakın temasta bulunmak için bir plan yapmanın tam zamanı olabilir. Yeni kıyafetler alın ve güzellik salonuna gidip biraz bakım yaptırın.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 6 Aralık

Kendine her zaman vakit ayıramıyorsun, ama bugün buna ihtiyacın olacak. Eğer çocukların varsa dışarıdan yardım al. Bebek bakıcısı çağır ve öğleden sonrasında bakıcı onlarla ilgilensin. Kendin olup rahatlamak için zamana ihtiyacın var. Uzun bir yürüyüşe çık ve tazeleyici bir mineral banyosu yap. Tükenmiş olan pillerini şarj et.

Şu an sezgileriniz çok güçlü olabilir. Rastgele psişik deneyimler yaşamaya yatkınsınız ve bunlar bugün oldukça yoğun yaşayacağınız şeyler olabilir. Bugün tüm sezilerinize kulak verin. Henüz tanıştığınız biri hakkında bir ilk izlenim edinebilirsiniz. Çeşitli alt metinlere erişebilirsiniz. Düşüncelerinizi daha sonra başvurmak üzere günlüğünüze yazmak isteyebilirsiniz. İzlenimlerinizin doğru olduğunu görebilirsiniz.

2 Aralık - 8 Aralık haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Salı günü Jüpiter burcunuza giriş yapıyor! Etrafınızdakilerden kabul görme arzunuz ve yalnız kalmaya duyduğunuz ihtiyaç arasında gidip geliyorsunuz. Şunu bilin; hedeflerinize bir grup ya da bir kurum içinde çalışarak da ulaşabilirsiniz.

İlişkiler: Mutlu olmanız için bütün gezegenler sizin yanınızda (Bu adeta bir rekor!). Tek ihtiyacınız kalbinizin güneş gören bir gül gibi açılması.

aralık aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Ayın 11’ine doğru radikal bir karar alıyorsunuz. İlişkinizi derinlemesine ele almaya kararlısınız. Bekarsanız, net bir şekilde hedefinizi değiştiriyorsunuz!

Sosyal Hayat: Ayın 3’ünde burcunuza giriş yapan Jüpiter sayesinde yılı oldukça tatmin olmuş bir biçimde tamamlıyorsunuz. Aralık ayının ortasına doğru Uranüs karşınıza çıkan zorlukları aşmanıza yardımcı oluyor.

Ayın Sözü: Bir simyacı gibi, yaşamdaki sıradan detaylara değer katma yeteneğine sahipsiniz.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 04 Ara

  Aslan Kral

  Aslan Kral, Jon Favreau tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. 1994 yılında vizyona giren Aslan Kral' ın yeni bir versiyonudur. Aslan Kral, vizyona girdiği ilk hafta sonu 185 milyon dolar gişe yaparak gelmiş geçmiş zamanların en iyi Temmuz ayı rekorunu kırmıştır...
  Devamını Oku

  03 Ara

  Kelebek Etkisi Nedir?

  Kelebek etkisi, Kaos Teorisine büyük katkıları olan Amerikalı matematikçi ve meteorolog Edward Norton Lorenz' in verdiği analoji örneği gelir. Amazon Ormanları' nda bir kelebeğin kanat çırpması, Amerika' da bir fırtınanın kopmasına neden olabilir...
  Devamını Oku

 • 27 Kas

  Isı ve Işık Kaynağımız Güneş

  Güneş. Bizi soğuk günlerde ısıtan, karanlığa ışık yayan yıldız. Güneş' le ilgili en çok yanlış yapılan bir gezegen olduğudur. Fakat Güneş bir gezegen değil en büyük yıldızlardan birisidir. Peki Güneş' le ilgili ne biliyoruz?..
  Devamını Oku

  24 Kas

  Batwoman

  İlk bölümü 6 Ekim' de yayınlanan süper kahraman dizisi olan Batwoman sizleri bekliyor. Kate Kane, sosyal adalet için bir tutku ve zihnini konuşmak için bir yetenek ile silahlı, Batwoman olarak Gotham sokaklarında yükseliyor...
  Devamını Oku

 • 24 Kas

  25 / Adele

  İngiliz şarkıcı ve söz yazarı olan adıyla Adele Laurie Blue Adkins, bilinen adıyla Adele 25 adlı albümünü 20 Kasım 2015 tarihinde yayınladı. Dünya çapında büyük başarılara imza atan şarkıcı Adele, bu albümden 9 ödül kazandı...
  Devamını Oku

  24 Kas

  Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

  Her sene 24 Kasım günü tüm yurt genelinde öğretmenler günü olarak kullanılmaktadır. Öğretmenlik bir ülkenin kalkınabilmesi için en önemli mesleklerden birisidir...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası