TERAZI burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Terazi Burcu 24 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugünün olayları dengenizi bozabilir. Grubun bir parçası gibi hissedebilmeniz için birtakım düzenlemeler gerekiyor. Söz konusu duruma karşı uzak ve ilgisiz hissediyor olabilirsiniz, ancak bilin ki oynayacak önemli bir rolünüz var. Topluluğun sizin duyarlı ve koruyucu tavsiyelerinize ihtiyacı var, dolayısıyla söyleyecekleriniz ilk başta konu dışı gibi görünse de fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin. Aslına bakılırsa bu tam da insanların duyması gereken şey.

Aşk Burç Yorumları - 5 Aralık

Böyle günler, sizi hayatınızın daha önce tereddüt etmiş olabileceğiniz alanlarında hareket etmeye zorlar. Aşk hayatının taze bir nefes alması gerekiyor mu? Sevgilinizle birlikte mum ışığında güzel bir akşam yemeği mi hayal ediyorsunuz? Birlikte bir hafta sonu? Ya da yaşamak için yeni bir yer? Mutluluk hayali kurmayı bırakmanın zamanı geldi. Dışarı çıkıp yapmanız gerekenleri yapma zamanı! Ulaşmanıza ramak kaldı.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 5 Aralık

Hayalinizdeki doğa bugün belirtilerini gösterecek ve dünyayı daha idealist bir şekilde görmeye yatkın olacaksınız. Şu anki durum sırf sizin gördüğünüz gibi değil diye, sizin bu durumu istediğiniz şekle sokamayacağınız anlamına gelmez. İş hedeflerinize geldiğinde, cesur olun. Fantezilerinizin sınırları aşmasına izin verin ve onları gerçeğe dönüştürmek için çalışın.

Maddi Durum Burç Yorumları - 5 Aralık

Bugün anında düzeltilmesi gereken bir kriz meydana gelebilir. Bu parayla veya bilgisayarın çökmesiyle ilgili bir sorun olabilir. Eğer bunu yapabilecek durumdaysanız, herkesin moralini yüksek tutmaya çalışın ve panik yapmayın. Dünyanın sonu gelmedi. Bu gece, romantik partnerinizle özel bir akşam yemeği planlayın. Hayatta neyin önemli olduğunu kendinize hatırlatın.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 5 Aralık

Bugün rüzgar arkandan esecek. Enerjinin oldukça dönüştürücü olduğunu göreceksin. Başarmak, tamamlamak istediğin her ne varsa bunları gerçekleştirmek için eline birçok fırsat geçecek. Mevcut tavırlarında da önemli değişiklikler yapma zamanı olabilir. Bakış açıları ve fikirlerdeki farklılıkları kabul et ve bunlara kucak aç. Belli konuları anlamanda bu farklılık ve çeşitlilik destekçi olabilir.

Bugün geçmişte kalan birini düşünüyor olabilirsiniz. Belki de gördüğünüz bir şey, yıllar içinde irtibatı kaybettiğiniz bir çocukluk arkadaşının anılarının canlanmasına neden olmuştur. İnternet üzerinde, eski arkadaşları ya da akrabaları bulmaya çalışan servisler olduğunu görebilirsiniz. Bunlar arasında büyük ve başarılı olanlar var. Neden bilgisayarınızı kaybettiğiniz bu kişinin izini bulmanıza yardım edecek bir araç olarak kullanmıyorsunuz? Her zaman kolay olmayabilir ancak denemeden o kişiyi hiçbir zaman bulamazsınız.

2 Aralık - 8 Aralık haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Salı gününden itibaren Oğlak burcuna girecek Jüpiter belki sizden daha az yaratıcı olmanızı ama bir yandan da daha çok çalışmanızı ve net, en ufak bir hata içermeyen, mantıklı bir analiz ortaya koymanızı talep ediyor. Ne kadar zor olduğunu düşünseniz de odaklanmaya çalışın.

İlişkiler: Gezegenlerin Oğlak burcunda yığılmasının bu aralar aşk hayatınıza pek de iyi geldiği söylenemez. Yine de Güneş sizi baştan çıkarma arzusuyla donatıyor. Ama normale göre daha seçici davranıyorsunuz.

aralık aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Partneriniz size birlikte yaşamayı mı teklif ediyor? Yeni bir aileye mi dahil oluyorsunuz? Partnerinizin bir yakınının yardıma mı ihtiyacı var? Hala sırılsıklam aşıksınız ama oldukça karmaşık bir durumu da çözmeniz gerek.

Sosyal Hayat: Jüpiter daha ciddi, konsantrasyonunuzun yüksek olduğu; hayallere ve spontane davranışlara daha az yer verdiğiniz bir dönemin habercisi.

Ayın Sözü: Zihinsel gücünüze güvenin.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 04 Ara

  Aslan Kral

  Aslan Kral, Jon Favreau tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. 1994 yılında vizyona giren Aslan Kral' ın yeni bir versiyonudur. Aslan Kral, vizyona girdiği ilk hafta sonu 185 milyon dolar gişe yaparak gelmiş geçmiş zamanların en iyi Temmuz ayı rekorunu kırmıştır...
  Devamını Oku

  03 Ara

  Kelebek Etkisi Nedir?

  Kelebek etkisi, Kaos Teorisine büyük katkıları olan Amerikalı matematikçi ve meteorolog Edward Norton Lorenz' in verdiği analoji örneği gelir. Amazon Ormanları' nda bir kelebeğin kanat çırpması, Amerika' da bir fırtınanın kopmasına neden olabilir...
  Devamını Oku

 • 27 Kas

  Isı ve Işık Kaynağımız Güneş

  Güneş. Bizi soğuk günlerde ısıtan, karanlığa ışık yayan yıldız. Güneş' le ilgili en çok yanlış yapılan bir gezegen olduğudur. Fakat Güneş bir gezegen değil en büyük yıldızlardan birisidir. Peki Güneş' le ilgili ne biliyoruz?..
  Devamını Oku

  24 Kas

  Batwoman

  İlk bölümü 6 Ekim' de yayınlanan süper kahraman dizisi olan Batwoman sizleri bekliyor. Kate Kane, sosyal adalet için bir tutku ve zihnini konuşmak için bir yetenek ile silahlı, Batwoman olarak Gotham sokaklarında yükseliyor...
  Devamını Oku

 • 24 Kas

  25 / Adele

  İngiliz şarkıcı ve söz yazarı olan adıyla Adele Laurie Blue Adkins, bilinen adıyla Adele 25 adlı albümünü 20 Kasım 2015 tarihinde yayınladı. Dünya çapında büyük başarılara imza atan şarkıcı Adele, bu albümden 9 ödül kazandı...
  Devamını Oku

  24 Kas

  Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

  Her sene 24 Kasım günü tüm yurt genelinde öğretmenler günü olarak kullanılmaktadır. Öğretmenlik bir ülkenin kalkınabilmesi için en önemli mesleklerden birisidir...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası