TERAZI burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Terazi Burcu 24 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün oturup enine boyuna plan yapmanızın tam zamanı. Deneyimlerinizden gelen büyük bir güç kaynağınız var ve bunu olabildiğince verimli bir biçimde kullanmalısınız. Ayrıntılara dikkat edilmesini gerektiren konulara eğilin. İstikrarınızı ve sağlam duruşunuzu bozmamanız gereken projelere el atın. Sizi mümkün olduğunca etkili olmaya teşvik eden büyük bir güçle karşı karşıyasınız.

Aşk Burç Yorumları - 18 Haziran

Romantik ilişkilerin bir pus ile çevrili olması muhtemeldir. Kendinizi romantik partnerinizin yalnızca sizin için yarattığını hissedebilirsiniz, ama ruh arkadaşlarınızın bile kusurları vardır (kusurlar can çekebilir)! Yaratıcı enerjileriniz şu anda çok yüksek olmalı ve sanatsal projelerin kendileri üzerinde kalitelerini artıracak ve başkalarını etkileyecek dünya dışı bir kaliteye sahip olmaları olası. Al hadi!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 18 Haziran

Sizinle bir girişimde bulunan bir arkadaşınız ya da iş arkadaşınız, bir şekilde parasızlıkla engellenebilir. Bu, belki de sizin tarafınızda beklenmedik eklemeleri ya da geçici olarak bunlar için alınacak yeni birini işaret edebilir. Bu zor bir durum, ama siz ve diğer iş arkadaşlarınız idare edecek ama arkadaşınız zamanında bunu almalı. Duruma bir çözün üretin ve dayanın.

Maddi Durum Burç Yorumları - 18 Haziran

Bir grup toplantısı veya sosyal bir etkinlik size belki de hepsini kavrayamayacağınız yeni ve ilginç bilgiler getirebilir. Sizinle aynı fikirlere sahip bazı yeni arkadaşlarınız sizinle birlikte bir yere gitmek ve sohbete devam etmek isteyebilirler. Beyniniz bugün özellikle hızlı çalışıyor ve genelde ilginizi pek çekmeyen sıra dışı fikirleri bile kavrayabilirsiniz. Bunun dezavantajı ise kafanız bunlarla çok meşgul olacağı için tökezlemeniz mümkün bu yüzden dikkatli olmakta fayda var!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 18 Haziran

Açık fikirli olmak en iyisidir. Bugün sürprizler ve değişimler günü olabilir. Olan biten her şeyi kontrol edemeyebilirsin, o yüzden biraz bağımsız ve tarafsız olmaya bak. Esnek bir tutum seni her duruma uyum sağlaman için destekleyici olacaktır. Sakin ol ve hislerinin kontrolünü elinde tut. Dengeli ve güvenli kalmak için elinden geleni yap, gerisini akışa bırak.

Bugün eğlenerek vakit geçirebileceğin bir alan bul. Örneğin, kır çiçeği topla ve mutfak masana güzel bir vazo içinde yerleştir. Yaptığın küçük şeylerde bile bir mutluluk ve neşe bulacaksın. Gereksiz şeylerden zihnini arındırmaya çalışarak taze fikirler için yer aç. Dışarı çıkıp doğaya karışmak, biraz yürüyüş yapmak düşüncelerine de iyi gelecektir.

17 Haziran - 23 Haziran haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Rekabet öngördüğünüzden daha şiddetli gözüküyor, önünüze çıkan engeller artıyor. Jüpiter size kendine güven duygusu ve otorite bahşediyor. Kesinlikle bir kolay lokma değilsiniz!

İlişkiler: Aile içerisinde herkesin mutluluğu için kendinizi paralıyorsunuz. Bunun karşılığında olumlu bir sonuç elde etmeyi bekliyorsunuz. Bekar Teraziler, tek bir göz kırpmayla dahi karşılarındakileri etkilemeyi başarıyor ve kıskançlık dolu bakışlara yol açıyor.

haziran aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Venüs partnerinizle iletişiminizi besliyor. Bekar Teraziler içinse adeta her yol mutluluğa işaret ediyor. Ayın 8’inden itibaren geleceği olmadığını düşündüğünüz bir ilişkinin gidişatı sizi şaşırtabilir.

Sosyal Hayat: Ayın başında gerçekleşen Yeni Ay, ardından da Jüpiter ve Neptün sizi zor durumlarla, gerçekleşmesi imkansız isteklerle ve finansal açmazlarla karşı karşıya getiriyor. Biraz sabır…

Ayın Sözü: Arkadaş çevreniz genişliyor.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 17 Haz

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde / Grigoriy Petrov

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Rus yazar Grigoriy Petrov tarafından kaleme alınmış 1923 tarihli kitabıdır. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk'ün de okullarda okutulması istediği bir kitaptır. Günümüzde de Uluslararası sınavlarda ilk sırlarda yer alan Finlandiya'yı daha iyi tanıyacaksınız...
  Devamını Oku

  12 Haz

  Hayalet Ağrı

  Hayalet Ağrı; insan vücudundaki bir uzuvun herhangi bir nedenle kopması veya kesilmesine rağmen uzuv hala oraaymış gibi ağrı çekmeye denilmektedir. Peki niçin bu hastalığa Hayalet Ağrı denilmiştir? Bu hastalığı üç gruba ayrılarak bir inceleyelim...
  Devamını Oku

 • 07 Haz

  Gençlerin Yeni Akımı K-POP

  Günümüzde birçok kişi Kore dizilerini ve Kore kozmetik ürünlerini sıklıkla kullanmakta. Ayrıca son beş yıldır ülkemizinde dahil olduğu yeni bir akım daha var; K-Pop Akımı. K-Pop birçok şarkı ve grup ile müzik dünyasını birbirine katmış durumda. Peki K-Pop Akımı nedir ve niçin günümüzde popüler?
  Devamını Oku

  07 Haz

  Kaplanların Soyu Tükeniyor

  İnsanoğlu yine yaptı yapacağını... Büyük Kediler'in soyları git gide tükenmeye başlıyor. Son yapılan araştırmalar gösteriyor ki dünya üzerinde yalnızca 3900 kaplan kaldı. Pandalar, filler derken şimdi ise sıra kaplanlara geldi. Peki niçin Büyük Kediler'in soyları tükeniyor?
  Devamını Oku

 • 01 Haz

  Sizde Konuk Yazar Olabilirsiniz

  Makale yazmayı çok seviyorsanız, yazılarınızın paylaşılmasını ve diğer kullanıcılarımıza bilgilerinizi paylaşmak istiyorsanız Blog bölümümüzden Konuk Yazar olarak yerinizi alabilirsiniz. Özellikle özgün olan yazıları en kısa sürede sitemizde bulunan Blog bölümünden paylaşmış olacağız...
  Devamını Oku

  01 Haz

  Hipertimezi Nedir?

  İlk başta bir süper güç gibi görünen bu hastalık aslında hiç de öyle değil. Hipertimezi; üstün otobiyografik hafızaya sahip olma durumudur. Hipertimezi hastalığından muzdarip olan kimseler yaşanan olayları ayrıntılı bir şekilde hatırlama güçlerine sahiptirler. Aynı süper kahramanlar gibi...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası