TERAZI burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Terazi Burcu 24 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç Yorumları


Genel

Hızlı konuşan biri ya da hoş olmayan bir durum özgüveninizi sarsmış olabilir. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. Yüzeyden uzakta filizlenen derin anlamlar olabilir ve vakti gelince bunları görmediğiniz için hata edebilirsiniz. Tetikte durun ve ayaklarınızı yere sağlam basın. Yeni çıkan aletler ve büyük sözler, pazarlandıkları kadar muhteşem olmayabilir.

Aşk Burç Yorumları - 2 Haziran

Bugün kişisel yaşamınızda bir yenilik olabilir. Bir süredir bekarsanız, mükemmel biriyle görüşebilirsiniz. Bu harika insanla özel bir akşam planlayabilirsiniz. Onu lüks ve şık bir yerde ağırlayın. Akşam yemeğine çıkın ve bir müzikal konsere katılın. Veya sofistike bir kafede cappuccinonuzu yudumlayarak vakit geçirin. Bu kişiyi daha iyi tanımaya çalışın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 2 Haziran

Bugünün gezegen açıları, kişiliğinizi doğrulamanız hakkında size cesaret veriyor. Diğer bir deyişle, özgüvenle hareket edin ve liderlik yeteneklerinize inanın. Yeni bölgelere giriş yapmak her zaman bir miktar korkuya sebep olur, fakat korkunuzla çalışmayı deneyin. Korku, enerjinizi tüketmek yerine onu besleyebilir. Geçmişteki güvensizliklere br sünger çekmeniz gerekirken kendinizi ön plana atmanız gerekecek.

Maddi Durum Burç Yorumları - 2 Haziran

Bugün için bir beklentiniz olmasa iyi olur çünkü bazı sürprizler yaşayacaksınız gibi görünüyor. Sıkıca elinizde tuttuğunuz yapmanız gerekenler listenizi kararlılıkla düzenleyebilirsiniz. Fakat gün ortasında bazı haberler veya sürprizlerin ortaya çıkması rota değiştirmenize sebep olacak. Bugün beklemediğiniz bir şekilde de olsa verimli olmayı bir kenara bırakacaksınız.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 2 Haziran

Görünüşüne odaklanabileceğin bir gün. Yeni bir saç kesimi düşünebilirsin. Ya da gardrobundaki kıyafetleri yenilemeyi düşünebilirsin. Ayakkabı ve saat almak da aklına olabilir. Kendine yatırım yapmaktan korkma. Ne kadar güvenli hissedersen o kadar kendine ve yaptıklarına pozitif enerji aktarırsın. Mesela görünüşün küçük değişiklikler yapman bile iş sunumlarında daha başarılı olmanı sağlayabilir.

Dereyi görmeden paçaları sıvamayın çünkü beklenmedik gelişmeler kapınızda. Bugün her şeyi kontrol altında tutmanın -siz birini kontrol etmeye çalışıyorsunuz ya da biri sizi kontrol etmeye çalışıyorsa- çok zor olduğunu görebilirsiniz.Yalnızca kendinizden meshul olduğunuzu ve yalnızca kendi davranışlarınızı kontrol edebileceğinizi unutmayın. Başkalarının yönlendirmeleri yalnızca sinirinizi bozup canınızı sıkar.

1 Haziran - 7 Haziran haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Size diyecek hiçbir şeyimiz yok, zaten en iyisini yapıyorsunuz. İşinizde ve çeşitli aktivitelerinizde biraz yavaşlayıp elde ettiğiniz bazı sonuçlara rağmen sizin için doğru olduğunu düşündüğünüz şekilde hareket etmek istiyorsunuz.

İlişkiler: Her şey istediğiniz gibi gidiyor ve siz istemeseniz dahi yaşamınız sihirle doluyor. Dolayısıyla sizi ilgilendirmeyen konulara burnunuzu sokup işleri karmaşık hale getirmeyin!

haziran aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın 3’üne doğru Güneş ve Venüs adeta üzerinize bir spot ışığı tutuyor. Göz kamaştırıcısınız ve doğal bir şekilde insanları baştan çıkarıyorsunuz. Romantik yönünüz giderek güç kazanıyor ama hemencecik bağlanmıyorsunuz. Her zaman işlerin nasıl sonuçlanabileceğine dair bazı şüpheleriniz var: Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş! Ayın 25’inden sonra korkularınızdan kurtuluyorsunuz.

Kariyer: Ayın 11’ine doğru Mars ve Neptün size ilham veriyor: Bir şekilde kendinizi ifade etmeniz gerek çünkü ortaya koyduklarınız hayranlık uyandırıyor. 18 Haziran’dan sonra finansal meseleler ve anlaşmalarda gecikmeler ortaya çıkabilir. Ay sonunda vahşi bir rekabet sizi bekliyor. Tek başınıza hareket etmekten çok size güven veren insanlarla iş birliği yapmanız gerek!

Kişisel Yaşam: Haziran ayı oldukça yoğun geçecek ve sorunlar kısa sürede çözülmeyecek. Aşk kişisel yaşamınızı pembeye boyasa da, günlük ritminizi bozmamak için sağlığınıza dikkat edin!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 18 May

  Bir Daha Gel Samsun'dan!

  19 Mayıs 1919. Bu tarih, uzun soluklu bir mücadelenin başlangıcıdır. Samsun bir devrimin başladığı noktadır. Oradan Erzurum, Sivas kongreleri... Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri bu uzun soluklu mücadelenin sonucudur...
  Devamını Oku

  10 May

  Anneler Günü Kutlu Olsun!

  Gözümüzü açtığımız ilk günden beri elimizi hiçbir zaman bırakmayan, sevgisiyle üzerimizde titrediği, bizlere ilham ve güç veren tüm annelerimizin ve bizlerden anne şefkatini esirgemeyen tüm sevdiklerimizin Anneler Günü'nü kutlarız. Sizleri çok seviyoruz...
  Devamını Oku

 • 05 May

  Rare / Selena Gomez

  10 Ocak 2020 tarihinde çıkış yapan, Selena Gomez'in üçüncü stüdyo albümü Rare yayımlandı. Albümün içerisinde 13 single bulunmakta. Uzun bir aradan sonra meydana tekrar dönen Selena Gomez'in Rare albmündeki çıkış şarkısı Lose You To Love Me rekorlarla giriş yaptı...
  Devamını Oku

  23 Nis

  Milli Mücadele'nin 100. Yılı Kutlu Olsun!

  23 Nisan 1920. O zorlu günlerde kurulan ve halkı temsil edecek Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı tarih. Tam bundan 100 yıl önce. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bu onurlu ve şanlı gün Türk çocuklarına emanet edildi. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri...
  Devamını Oku

 • 18 Nis

  Radyasyon ve Çernobil

  Radyasyon ve Çernobil. Pek uzak bir ikili gibi görünmüyor değil mi? Hayatın yok olduğu, orada bulunan canlıların mutasyon geçirmesiyle DNA'larının bozulması, kaç yıl geçse bile hala radyasyon etkisinde kalması ve bir türlü bitmemesi insanoğlu için bir örnek...
  Devamını Oku

  17 Nis

  After Hours / The Weeknd

  Kanadalı şarkıcı The Weeknd'in dördüncü stüdyo albümü 20 Mart 2020 tarihinde çıkış yaptı. 2020'de yayınlandığı ilk haftasında en çok satan albüm olmayı başardı. İlk haftasından 444 bin kopya satarak Bilboard 200 listesine bir numaradan giriş yaptı...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası