TERAZI burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Terazi Burcu 24 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün beklenmedik değişimler yaşanabilir. Bugün, daha önce hiç kullanmadığınız, son teknoloji ürünü altlere alışmak zorunda kalacağınız durumlar içinde bulabilirsiniz. Panik yapmayın. Gayet güzel idare edeceksiniz ve bir kez alıştınız mı bu işin piri olacaksınız. Zihninizi şu ana odaklamaya çalışın ve öğrenebildiğiniz kadar çok şey öğrenmeye bakın. Bunu başarabilirsiniz!

Aşk Burç Yorumları - 15 Ağustos

Bugün birinin size ihanet ettiğini hissedebilir, başkaları için yaptığınız her şeyin onlar için bir şey ifade etmediğini düşünebilirsiniz. Yaptığınız şeylerin karşılığında hiçbir şey görmediğinizin farkındasınız. Bir şeylerin vermenin aslında bir tür alma şekli olduğunu unutmayın. Başkaları için bir şey yaptığınızda, karşılığında bir şey almayı beklemeyin. Bunu sadece o kişiye karşı sevginizi ifade etmek için yapın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 15 Ağustos

Bugün, hayallerinin gerçekleşmesi açısından iyi bir gün. El atacağınız yaratıcı bir projeniz olabilir. Belki de ticarete atılacaksınız. Ya da zaten çalıştığınız şirketi genişletmeye çalışıyorsunuzdur. Hayali düşünceleriniz ve özenli tavrınız bugün başarılı olacak olmalı. Planlarınız hakkında cesur olun ve onları dinleyecek insanlarla konuşun!

Maddi Durum Burç Yorumları - 15 Ağustos

Eğer kendi eviniz veya gayrimenkulünüz varsa, bugün bu mülkünüzün değerlendiğini öğrenebilirsiniz. Eğer bir eviniz veya arsanız yoksa da, böyle bir mülk edinme fikrini düşünebilirsiniz. Bugün yapacağınız - özellikle de gayrimenkul alanında - herhangi bir yatırım normalde düşündüğünüzden çok daha kazançlı olacak gibi görünüyor. Biraz araştırma yapın, profesyonellere danışın, bu yatırımı değerlendirin.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 15 Ağustos

Her şeyin yumuşak ilerleyeceği bir gündesin. Parmağını kıpırdatman gereken çok az durum var. Az çabayla günü keyifli geçirebilirsin. Eğer kendini ifade etmeye kalkarsan veya bir işe girişirsen, gerçekten başarılı olabilirsin. Günün enerjisiyle uyumlu olacaksın!

Genellikle konsantrasyon seviyeniz son derece yüksek. Fakat bugün, bu seviyeyi tutturamayabilirsiniz. Önemli konulara ya da detaylara odaklanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Hatta geçmişte kalmış hayal kırıklıklarına aklınız kayabilir. Her şeye bir ara verip bu anıların niçin bilinç düzeyinize yeniden sıçradığını anlamaya çalışmak isteyebilirsiniz. Bu anılardan kurtulmak konsantrasyonunuzu geri kazanmanızı sağlayabilir.

10 Ağustos - 16 Ağustos haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Hafta ilerledikçe çalışmalarınızın karşılığını aldığınızı hissediyorsunuz. Merkür, Güneş ve Mars anlaşmalarınızı ve projelerinizi destekliyor. Birileriyle iş birliği yapmaktan ya da bir ekiple çalışmaktan çekinmeyin!

İlişkiler: Evinizdeki ya da aile içindeki ilişkileriniz biraz karışık bir durumda. Herkes birbirini kontrol etmek istiyor. Polemiklere girmemeye çalışın ve enerjinizi başka durumlara saklayın!

ağustos aylık burç yorumları

İlişkiler: Bu ayın ilk haftası boyunca ilişkileriniz iyilikseverliğin ve cömertliğin izini taşıyor. Sonrasındaysa mücadeleci yönünüz ağır bastığı için, bazı insanları kırmanız gerekse bile daha dürüst davranıyorsunuz.

Kariyer: Tatilinizde yeterince hareket yoksa canınız sıkılabilir. Tutku dolusunuz dolayısıyla işleriniz sizi korkutmuyor ve girişimlerinizde sağlam durmayı layıkıyla başarıyorsunuz.

Kişisel Yaşam: Ayın 17’sine doğru bir projenize dair güzel bir haber alabilirsiniz.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

  25 Tem

  Folklore / Taylor Swift

  Karşınızda yepyeni bir Swift albümüyle karşınızdayız. Aslında hiç beklenmedik bir çıkış yapan Taylor Swift'in yeni albümü Folklore, hiç promo yapılmadan birçok ülkede birinci sıraya yerleşti. Albümün bütün şarkılarını bütün platformlardan paylaşan Swift'in bu geri dönüşü çok ses getirecek türden...
  Devamını Oku

 • 26 Haz

  Blackpink

  Blackpink 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainmet adlı eğlence şirketinin çıkardığı kız K-Pop grubudur. Grupta 3 tane Güney Koreli ve 1 tane Taylandlı üye bulunur. Üyeler sırasıyla Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo'dur. Ayrıca grubun fan adı Blink'tir.
  Devamını Oku

  18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

 • 17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

  14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası