TERAZI burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Terazi Burcu 24 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün olacakları kontrol altına almaya kalkışmayın çünkü olup bitenlerin derinlerinde yatan anlamı anlayamayacaksınız. Kolektif eğilimler hayatını altüst ediyorken, nasıl anlayabileceksin ki zaten? Bazı içsel değerlendirmelere girişebilirsin çünkü şu koca evrende sadece bir kum tanesi olduğunu düşüneceksin. Fakat böyle şeyleri düşünmeye çok da vakit ayırma. Bazı yanıtlar içini başını dik tut ve çevrene bak.

Aşk Burç Yorumları - 8 Mayıs

Bugün çok romantik bir gün, sevgilinizle bir araya gelmeyi düşünebilirsiniz. Özel bir şeyler planlayın ve bu geceyi hatırlamanmaya değer bir gece yapın. Biraz mum, ve samimi bir atmosfer yaratacak şeyler alın. Bu gece kalbinizi ona açmalı ve sevginizi açıkça göstermelisiniz. Sevgilinizin bu büyük jeste verdiği tepki çok hoşunuza gidecek!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 8 Mayıs

Bugün, çok fazla iş ile ilişkilendirilebilecek yeni bir döngünün başlangıcını işaret ediyor! Aslında, bir şekilde daha önce hepinizin geçtiği yollardan geçip bu tür projeler üzerinde çalışmaya başlayanlarınız, bu projelerin temel aldığı temelleri güçlendirmek için ekstra çaba sarf etmek zorunda kalacaklar. Çalışmalarınız için iyi, sağlam ortaklar aramak için iyi bir zaman.

Maddi Durum Burç Yorumları - 8 Mayıs

Şu an kafanızda milyonlarca düşünce var ve çok iyimser düşünüyorsunuz. Ama bugün size bazı konuların halledilmesi gerektiğini hatırlatabilir. Bugün şikayet etmeyi bırakıp kendini biraz unutulmuş hisseden arkadaşlarınıza kulak verseniz iyi olur. Anlaşılmaktan memnun olduğunuz zaman, artan destek ve ahenk size iyi geliyor.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 8 Mayıs

Bugün konu duygularına gelince, büyük ölçüde konforlu ve huzurlu hissedeceksin. Bu hisse sonuna kadar tutun ve onu besle çünkü karşına çıkacak zihinsel zorluklarla mücadele etmek için duygularına ihtiyacın olacak. İnsanlar düşüncelerinde sığ, yavaş ve inatçı olabilir ve bu da onlarla anlaşman biraz zorlaştırabilir.

Bugün sıkıcılıktan çok uzak olacak!Her zamankinden biraz daha yaramazsın. İçindeki provokatif afacan "sınırların dışında" şeyler söylemeye kararlı. Utanç çukurunu boylayabilir ve çevrendeki insanları üzebilirsin. Yine de bu tavırlarının da bir getirisi olacaktır. Bunu, yıkmak üzere cezbedildiğin sistemi anlamak için bir fırsat olarak gör.

3 Mayıs - 9 Mayıs haftalık burç yorumları

Uğraşlar : Mars profesyonel yaşamınızla ilgili konularda sizin tarafınızda ve iş hayatınıza bolca hareket katıyor. Buna karşın zorluklara meydan okumak için gereken güce sahip değilsiniz. Sabredin!

İlişkiler: Bu hafta biraz içinize kapanıyorsunuz ama pazar gününden itibaren İkizler burcunda konumlanan Venüs neşenizi, merakınızı ve insanlara uyum sağlama becerinizi geri getiriyor.

mayıs aylık burç yorumları

9 Mayıs'tan itibaren İkizler burcunda konumlanan Venüs merakınızı, espri yeteneğinizi ve toleransınızı artırıyor. Eğer seyahat etme şansınız varsa sakın bu fırsatı kaçırmayın! Yabancı bir şehirde gelecek vaat eden bir tanışıklık yaşayabilirsiniz. İlişkiniz varsa daha çok manevi anlamda paylaşımlara önem veriyorsunuz. Ayın 20'sine doğru bağlarınız güçleniyor. 

İş hayatınızı etkisi altına alan Mars kariyerinize bol bol hareket katsa da burcunuzla olumsuz bir açı yaptığı için tüm bu değişimlere göğüs germek için gereken enerjiye pek sahip değilsiniz. Ayın 14'ünden itibaren Jüpiter gelişiminizi sınırlıyor ve 23'ünde geri hareketine başlayan Satürn bazı projelerinizden vazgeçmenizi zorunlu kılıyor. 

14'ünden itibaren birkaç hafta boyunca sağlığınızı etkisi altına alan Jüpiter sizi koruyor. Biraz daha fazla kazanacaksınız diye kendinizi hırpalamamanız gerektiğini hissediyorsunuz. İç huzurunuz ve manevi dengeniz sizin için daha önemli.  

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2021 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası