TERAZI burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Terazi Burcu 24 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç Yorumları


Genel

Uzun yıllardır tanıdığınız bir dostunuz birden, ondan hiç beklenmeyecek kırıcı sözler sarf edebilir. Bu sözler sizin hakkınızdaysa çok üzülebilirsiniz çünkü adil ya da haklı bile değiller! Bazen bunun gibi şeyleri affetmek çok zordur fakat siz yine de çabalayın. Arkadaşınız zor zamanlardan geçiyor ve bunu siz bile bilmiyor olabilirsiniz. Kendinizi onun yerine koymaya çalışın. Affedin ve unutun.

Aşk Burç Yorumları - 19 Ekim

Etrafınızdaki birçok fikir ve düşünceden dolayı hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çok fazla konuşma var, ancak yeterince somut eylem yok. Çok fikir var ama sağlam planlar yok. Bu tür bir atmosfer sizi çıldırtıyor olabilir. Kararlı zihniniz için öngörülebilir ve gerçekçi şeyler önemli fakat günün enerjisi spontane ve eğlenceli aktiviteleri teşvik ediyor. Bu enerjiyle savaşmak yerine onu kullansanız çok daha iyi olacak.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 19 Ekim

Duygusal olarak, herkesin bugün size karşı olduğunu fark edebilirsiniz. İş ortaklığınızı geliştirmeye teşvik eden bir alandayken, diğerleri agresif bir şekilde "Ben! Ben! Ben!” diye bağırıp çağırıyor olacaklar. Bu düşünce şekilleri arasında bir uzlaşmaya varılmalıdır. İletişim, bugün gibi bir günde üstünüze yapışacak şeylerden kurtulmanızı sağlayacak şey olacaktır. Zihninizle konuşun ve neden böyle düşündüğünüze dair kanıtlar bulun. Bu gerçekler arkadaşlarınız için!

Maddi Durum Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün bir arkadaşınızın canını sıkan şey hakkında endişelenebilirsiniz. Bu kişi biraz üzgün ve kaygılı gibi görünüyor ancak sizinle kaygılarını paylaşmak istemiyor gibi. Bütün belirtiler, kafasındakilerin para mevzuları olduğunu gösteriyor, bu da onun içine kapanmasına neden oluyor. Bırakın kapansın. İhtiyacı olursa, burada olduğunuzu onu hissettirin ve kendi işlerinize konsantre olun. İyi hissettiğinde, sizinle kaygılarını paylaşacaktır.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 19 Ekim

Beklenmedik hisler bir anda ortaya çıkıp tahribat ve düzensizlik yaratabilir. Bu davetsiz misafirlerle başa çıkmaya hazır ol. Kilit nokta ise önüne ne çıkarsa çıksın aşırı tepki vermemek. Ne kadar sakin ve stabil olursan, o kadar iyi olacaksın. Büyük bir tepki vererek durumla mücadele etmeye çalışırsan, eline zarardan başka hiçbir şey geçmez. Ona kadar say, bir süreliğine kendinle baş başa otur.

Arkadaşlarınız sizi dansa, sinemaya ya da bir tür grup etkinliğine sürüklemek isteyebilir. Zor bir hafta geçirdiğiniz ve dinlenmek isteyeceğiniz için muhtemelen canınız gitmek isteyemecek. Ancak yalnız kalmak sizin genel bir eğiliminiz, bu yüzden belki de yorgun olsanız bile diğerleriyle dışarı çıkmalısınız. Konuşmak yerine dinleyebilir ve dans etmek yerine oturabilirsiniz. Nasılsa daha sonra her zaman dinlenecek vakit bulabilirsiniz.

18 Ekim - 24 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Pazartesi gününden itibaren Merkür sayesinde çok önem verdiğiniz bir proje için yeniden kolları sıvıyorsunuz. Bir kontrat imzalamak ya da projeye dâhil olmaktan çekinmeyin!

İlişkiler: Çarşamba günü Koç burcunda gerçekleşen ve Mars'a bağlanan Dolunay bir karar vermeniz ve sizin istekleriniz ve insanların yapmaya hazır oldukları şeyler arasında bir denge sağlamanız gerektiğinizi söylüyor.

ekim aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın 6'sından itibaren Ay, Güneş, Mars ve Venüs duygularınıza yoğunluk katıyor. Beraberliğiniz adeta zirvesine uklaşıyor. Bekarsanız bir tanışıklık sayesinde ilişki durumunuz kilit bir değişim yaşayabilir. Yine de ayın 17'sine kadar bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir ama sonrasında elinizden her şeyin geleceğini göreceksiniz. 

Uğraşlar: Yetenekleriniz öne çıkıyor. Ayın 8'i civarı harekete geçin. Güneş, Merkür, Mars ve Jüpiter sayesinde girişimlerinizde başarılı olacaksınız. Ayrıca Satürn ayın 11'inde düz hareketine geri döndüğü zaman problemli bir meseleyi çözüme kavuşturma şansınız yüksek. Ayın 18'inden sonra sözleşme imzalamak ya da anlaşma yapmaktan çekinmiyorsunuz. 

Form: Gökyüzünde çok sayıda destekçiniz var! Venüs, Mars, Jüpiter ve Plüton ruhunuzun etrafında dans ediyor ve bedeninizi de olumlu yönde etkiliyor. Moraliniz oldukça yüksek ve tutku dolusunuz. Bu sayede adeta 20 yaşında gibi hissediyorsunuz. En sevdiğiniz spor dalında da harikalar yaratıyorsunuz. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2021 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası