TERAZI burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Terazi Burcu 24 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün eğlenerek vakit geçirebileceğin bir alan bul. Örneğin, kır çiçeği topla ve mutfak masana güzel bir vazo içinde yerleştir. Yaptığın küçük şeylerde bile bir mutluluk ve neşe bulacaksın. Gereksiz şeylerden zihnini arındırmaya çalışarak taze fikirler için yer aç. Dışarı çıkıp doğaya karışmak, biraz yürüyüş yapmak düşüncelerine de iyi gelecektir.

Aşk Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün, özellikle içgüdülerinize kulak verip sevdiklerinize söylenmesi gerekenleri söylerseniz, yoğun bir gün olabilir. Ev cephesinde çözülmemiş bazı sorunlar olabilir. Siz ve kardeşlerinizin bu sorunları ele alması mı gerekiyor? Eğer öyleyse, bugün bunu yapmanın tam zamanı. Bazı güçlü duygusal tepkiler verebilirsiniz. İlk başta bu duyguları vücudunuzdan atacaksınız, fakat en sonunda iyileşmenizi sağlayacak.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün kariyeriniz hakkında iyi haberler alabilirsiniz. Sonunda bir zam ya da terfi alabilirsiniz. Ya da birlikte çalıştığınız birinin kendinizle ilgilenme şeklinden etkilendiğini öğrenebilirsiniz. Övgü sözlerini duyacaksınız ve bu yüzden cesaretlendirilmiş hissetmelisiniz. Bazen başkalarına yardım etmek için çok çalışıyorsunuz ve birilerinin katkılarınızı gerçekten takdir edip etmediğini merak ediyorsunuz!

Maddi Durum Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün sohbet ve yolculuk sizin ana meseleleriniz. Bir uçak yolculuğu yapabilir ve yanınızda oturan etkileyici adamın ilgisini çekebilirsiniz. İkiniz de çok fazla ortak özelliği var ve birbiriniz hakkında daha fazla keşfettikçe zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Yolculuğun sonunda, birbirinizin telefon numaralarını alabilirsiniz. Aranızdaki kimya inkar edilemeyecek cinsten. Bu etkileşime göre davranıp davranmamanız da size kalmış.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 25 Ocak

İşleri dengede tutmak, olması gerekenden daha fazla sıkıntıya sebep olabilir; o yüzden zorlama. Bazen kişisel gelişim ve olgunlaşmamız için sarkacın tek bir yöne sallanması gerekir. Her şeyin her zaman olumlu ve uyumlu olmayacağını kabullenip işleri akışına bıraktığın takdirde, duygusal yüklerle daha kolay başa çıkabilirsin.

Bir arkadaşınız, komşunuz ya da akrabanızdan bazı rahatsız edici düşünceler duyabilirsiniz. Bu kişinin bir şeye morali bozuk olabilir ve bu konudaki hislerini size aktarımıyor olabilir. Onu anlatmaya teşvik etmek için doğru zaman şu an değil. Sdarıldığı kişi siz değilsiniz, fakat onu zorlarsanız size de darılabilir. Biraz uzak durun ve bırakın onu rahatsız eden şeylerle kendi hesaplaşsın. Hazır hissettiğinde sizinle konuşacaktır.

25 Ocak - 31 Ocak haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Cumartesi günü Retro hareketine başlayan Merkür işlerinizin gidişatını bozabilir. Bu dönemde hırsızlıklara ve dikkatsizliğiniz yüzünden yaşayacağınız kayıplar karşısında ekstra dikkatli olmanız gerek. 

İlişkiler: Yıldızlar ilişkileriniz konusunda size pek yardımcı olmuyor. Partneriniz mi yoksa siz mi kapıyı çarpıp çıkmak istiyorsunuz? Olaylara farklı perspektiflerden bakmaya çalışın. 

ocak aylık burç yorumları

İlişkiler: Sevgi dolu ve neşeyle geçen bir haftanın ardından ilişkinizde bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Geçmişteki anlaşmazlıklar tekrar gündeme geldiği için öfkenizi kontrol etmek ve hissettiğiniz acıyı saklamak konusunda zorlanabilirsiniz.

Kariyer: Ailenize öncelik tanıdığınız için ayın ilk yarısında kariyeriniz biraz geri planda kalacak. Strese sebep olacak bazı parasal meselelerle de karşı karşıya kalabilirsiniz! Ayın 17'si ve 20'si arasında Mars, Uranüs ve Jüpiter'in etkisiyle otoriter tavırlar sergileyebilirsiniz. Biraz sakinleşmeye çalışın!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası