TERAZI burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Terazi Burcu 24 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bazı tatlı rüzgarların duygusal hayatınızda esmeye başlaması çok olası. Yenilenmiş ve enerjik hissedeceksiniz! Örneğin, yurt dışında yaşamayı düşünebilirsiniz, bu da sizi ve partnerinizi beraber bir gelecek düşünmeye sevk edebilir. Takım ilişkisini güçlendirmek için büyük bir proje gibisi yok, sence de öyle değil mi?

Aşk Burç Yorumları - 22 Ekim

Aşk hayatınızdaki mevcut veya potansiyel partneriniz görüş alanınızdan düşebilir ve telefon görüşmelerinize dönmeyebilir. Bu kişinin ilgisini kaybettiğinizi düşünerek paniğe kapılabilirsiniz. Hemen sonuca varmayın. Belki de diğer meselelerle ilgileniyordur. Şu sözü hatırlayın: Bir şeyi seviyorsanız, bırakın gitsin. Dönerse sizindir, dönmezse zaten hiç sizin olmamıştır.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün, yaşamınızdaki büyük ve yavaş ilerleyen şeylere uyum sağlamak için çalışmanız gereken bir gün. Hem parasal hem de duygusal olarak uzun vadeli yatırımlar yapmayı düşünün. Şu anda sizin için büyük bir refah görünüyor, ancak başkaları tarafından aldatılmaktan kendinizi koruyun. Hazır cevap ve her şeyi vaat edip ancak hiçbir şey sağlamayan insanlara dikkat edin. Neyin gerçek neyin gerçek olmadığını ortaya çıkarabileceğiniz konusunda kendinize güvenebilirsiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün bir miktar beklenmedik para elinize geçebilir. Belki size borcu olan bir arkadaşınız sonunda borcunu ödeyebilir ya da ekstra para kazanmak için beklenmedik bir fırsat yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınız da yolunda gidiyor, siz ve sevgili adayınız sıcak ve duygusal hisler yaşıyorsunuz. Favori restaurantınıza gidin ve bu şansınızı kutlayın, sonrasında kontrol sizde!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 22 Ekim

Sıradışı ve garip olmakta kendini özgür hisset. Gerçeklikten biraz uzaklaş. Daha özgür bir düşünce yapısına gir. Birkaç film kirala; daha da iyisi kendin film yap! Kendini kıyafetler al; duvarlarını boya, evini dekore et. İçindeki özgür ruh bırak dışarı çıksın. En büyük fantezilerini insanlarla paylaş. Bırak hayallerin bugünü yönetsin.

Bugün aklınız ebeveyn olmak konusuyla meşgul olabilir. Çocuklarınızla ilişkinizi güçlendirmek üzerine düşünebilirsiniz. Onlarla daha çok vakit geçirmeniz gerektiğini fark edebilir, dolayısıyla günlük planlarınızı yeniden yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Çocuğunuz yoksa, kendi ebeveynlerinizi ve onların sizi nasıl yetiştirdiğini düşünüyor olabilirsiniz. Yıllar boyunca üzerinizde nasıl bir etkileri olduğunu ölçüp biçiyor olabilirsiniz.

21 Ekim - 27 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Bu hafta işinizde sizden beklenenler günden güne artıyor. Bu tempo sizi yoruyor ve kırılgan bir ruh haline sokuyor. Aşırı hassasiyetinize ve giderek artan gerginliğinize engel olmaya çalışın.

İlişkiler: Cumartesi gününe kadar huzurlu bir ruh haline sahipsiniz, ta ki Ay ve Mars’ın etkisi altında bazı ani olaylar günlük ritminizi ve duygularınızı sarsana kadar.

ekim aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Ay başında kaprisli tavırlarınıza karşı dikkatli olun. Partneriniz size ait değil! Özgürlüğünüze mü düşkünsünüz? Partnerinizin de bu özgürlüğü yaşamaya hakkı var! Onu haksız yere eleştiriyorsunuz. Neyse ki sonrasında daha huzurlu bir atmosfere kavuşuyorsunuz.

Sosyal Hayat: Oldukça istekli bir biçimde kendinizi eyleme geçmenin ateşine kapılıyorsunuz. Eğer insanlar size karşı geliyorsa, durumları değiştirmeyi ve insanları kendi isteğinize göre manipüle etmeye çalışıyorsunuz. Ama ayın 25’inden sonra daha çetin bir cevize denk gelebilirsiniz.

Ayın Sözü: 4 Ekim’den sonra Mars tüm enerjisini ve gücünü size aktarıyor.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Eki

  Delik Deniz ve Kral Koyu / Gazipaşa - Antalya

  Delik Deniz, Antalya‘ nın Gazipaşa ilçesinde yer alan doğal güzelliklerinden biridir. Aytap Koyu ile birbirine çok yakındır. Gazipaşa ilçe merkezine 21 kilometre, Alanya ilçe merkezine ise 64 kilometre uzaklıktadır...
  Devamını Oku

  20 Eki

  Lover / Taylor Swift

  Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Taylor Swift' in yedinci stüdyo albümü olan Lover, 23 Ağustos 2019 tarihinde Republic Records tarafından çıkış yapmıştır. Albümünde toplam 18 şarkısı bulunan Taylor Swift' in en çok satılan albümler arasında yerini almıştır...
  Devamını Oku

 • 19 Eki

  Unbelievable

  Bir dizi önerisiyle yine karşınızdayız. Unbelievable 2019 yılına damga vuran dizilerden biri olmayı başaran, izleyicilerine vermek istediği mesajı en iyi şekilde veren bir dizi...
  Devamını Oku

  19 Eki

  Joker

  Beyaz perdeye damga vuran Joker filmiyle karşınızdayız. Arthur Fleck’ in yaşadığı psikolojik durumu ve ardından Joker’ e dönüşmesi anlatan bu film gişede Warner Bros’ un yüzünü güldürdü...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası