YAY burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yay Burcu 23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç Yorumları


Genel

Uzun vade için planladığınız şeylerden tamamlanmış olanlardan bazıları sizi bugün biraz durduracak ve bir sonraki hedef üzerine düşünmenizi sağlayacak. Öncekinden daha hırslı davranmaktan çekinmeyin, çünkü siz, sizi daha kendinden emin ve güçlü yapan ruhsal bir güce sahipsiniz. Hakettiğiniz şekilde kendinize inanmanızı sağlayan bu inanç size dağları aşma azmi bahşediyor. Önümüzdeki bir kaç ay boyunca bu dağları aşarsanız şaşırmayın ve aşacak başka engeller bulun!

Aşk Burç Yorumları - 19 Ekim

Etrafınıza arkadaşlarınızı ve ailelerinizi toplamak için güzel bir gün. Bir süredir görmediğiniz sevdiklerinizle bağlantı kurarak, brunch veya akşam yemeği organize edebilirsiniz. Biri bir doğum günü veya yıldönümü kutluyorsa, belki onlar için küçük bir parti düzenleyebilirsiniz. Size her zaman destek veren kişilere desteklerimin karşılığını vermek isteyeceksiniz o yüzden cömert olmaya çalışın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 19 Ekim

Duygularınızı normalden biraz daha saklı tuttuğunuzu fark edebilirsiniz. Bugünün enerjisi, sizden sersemliği bir kenara koyup işin başına geçmeni istiyor. İşle ilgili bir projeyi tutkuyla ele alın. Sayesinde çok şey başarabileceğiniz güçlü bir dayanıklılığa sahip olacaksınız. Bugün aşk hayatınızın dikkatinizi dağıtmasına izin vermemeye çalışın, sizi çağırıyor olsa bile.

Maddi Durum Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün bilgiler altında ezilmiş hissedebilirsiniz. Gün ortasına kadar, hem posta hem de mail kutunuz tamamen dolu olabilir. Herkesin size ihtiyacı var gibi duruyor. İnsanların bugün sizden beklediği herşeyi yapmaya çalışmayın, bu imkansız. Onun yerine, Neyin önemli neyin önemli olmadığı konusunda kararınızı verin. Üst-düzey birilerinden bazı red alabilirsiniz fakat en sonunda sizin zekanızı keşfedecekler.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 19 Ekim

Bedenine dikkat etmek için uygun bir gün. Sağlıklı gıdalar tüketip düzenli olarak egzersiz yapıyor musun? Bunu gerçekleştirmek elbette zorlayıcıdır. Ama şu anda yorgunsun ve düzgün bir sağlık kontrolü senin için her şeyden çok daha önemli. Kendi sağlığına yönelmelisin. Vitaminlerini al veya vücudunu dengeye getirecek bitkiler tüket. Yürüyüşe çık, üzerine bastığın toprağı hisset.

Arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızın hareketleri kafa karıştırıcı olabilir. Başkalarının sizin hakkınızda düşündüğü şeyler sizin için önemli bu yüzden dışarı çıkıp neler olup bittiğini sormaktan çekinebilirsiniz. Korkmayın. Tüm işaretlerin gösterdiği şey şu: İnsanların verdiği mesajları yanlış algılıyorsunuz ve onlar her şeyin yolunda olduğunu düşünüyor. Şu an bu konuda rahat hissetmiyorsanız, yarına kadar bekleyin. O zamana kadar her şey sizin için daha net olacak.

18 Ekim - 24 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Gündelik yaşamınızda olumlu gelişmeler yaşanacağından emin olabilirsiniz. Pazartesi gününden itibaren Merkür işbirliklerinizi ve ortaklıklarınızı sağlamlaştırıyor.

İlişkiler: Aşk sayesinde bulutların üstünde kalmaya devam ediyorsunuz ve bu belirgin bir şekilde egonuzu tatmin ediyor. Işık saçıyorsunuz ve güzelliğinizin zirvesindesiniz!

ekim aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın 6'sında meydana gelen Yeniay, 7 Ekim'de burcunuzda konumlanan Venüs ve son olarak da Güneş ve Mars duygusal yaşamınıza huzur ve yoğunluk katıyor. Arkadaşlıklarınız ön plana çıkıyor. Etrafınız sevdiklerinizle çevrili. Ayın 13'i gibi beraberliğinizde ortak bir projenin ilk adımlarını atıyorsunuz. 

Uğraşlar: İnsanları etkiliyorsunuz ve onlar da doğal olarak size güveniyor. Bir iş somut bir biçim almaya başlıyor ve sizi heyecanlandırıyor. Eğer gidişatta hâlâ biraz pürüz olduğunu düşünüyorsanız Satürn'ün ayın 11'inden sonra işleri yoluna koyacağından emin olabilirsiniz. Merkür parayla ilgili pazarlıklarınızda size destek çıkıyor ve ayın 18'inden itibaren daha anlayışlı bir yaklaşım ortaya koyuyorsunuz. 

Form: Yaşamınıza bir heyecan dalgası hakim ve bu da sizi başarılarınızdaki istikrarsızlıklarınızdan koruyor. Girişimlerinizde başarılı olmak için gereken enerjiye sahipsiniz. Aşk başınızı döndürmeye devam ediyor ve bu da sizin egonuzu besliyor. İnsanların karşısında göz kamaştırıyorsunuz. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2021 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası