YAY burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yay Burcu 23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç Yorumları


Genel

Yakın arkadaşlarınız ya da partneriniz uçağa atlayıp uzak bir yerlere seyahat etmeyi önerebilir. Plansız hareket etmeyi sevdiğiniz için kapıyı farklı olasılıklara da net tasarılara da açık tutuyorsunuz. Ancak apar topar işe koyulmadan önce diğerlerinin bu konuda ciddi olduğundan emin olmaya bakın. Akşam ise: Bir konferansa, konsere ya da oyuna gidin.

Aşk Burç Yorumları - 16 Şubat

Bugünkü gezegen konumu, aşk hayatınızda ve yaratıcılığınızda geçirdiğiniz nispeten kasvetli döneme bir son verebilir. Eğer "ruh eşinizi" henüz bulamadıysanız, bu dönem bu konuda oldukça umut vadediyor. Eğlenecek ve hayatınızı değiştirebilecek bazı ilginç insanlarla tanışacaksınız!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 16 Şubat

Olağanüstü bir potansiyeliniz var. Elbette bunu biliyorsunuz. Yine de bir şey sizi işte geri tutuyor gibi görünüyor. Bir şekilde kendinizden şüpheleniyor musunuz? Belki de yakın zamanda bir tür başarısızlık hakkında çok düşünüyorsunuzdur? Endişe etmeye gerek yok. Olayı hatırlayan tek kişi sizsiniz. Ve başarısızlık başarının kilit bir unsurudur. Mesleki hedeflerinize ulaşmak için tüm malzemelere sahip olduğunuzu bilin; bunu yapmak için sadece kendinize izin vermeniz yeterli!

Maddi Durum Burç Yorumları - 16 Şubat

Kazancınızı arttırma şansı ayağınıza gelebilir. Bu ekstradan çalışma ya da belki bir yatırım şansı olabilir. Özellikle de arsa veya gayrimenkulle ilgili yatırımlar bu dönemde kazançlı olabilir. Size para getirecek şeyler aynı zamanda sözleşmeler veya hukuki belgeler de olabilir, bu nedenle hazırlık olun. Bu yılın sonunda, finansal olarak başta olduğunuzdan çok daha güvenli olacaksınız.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 16 Şubat

Her şeyin yolunda ve mükemmel olduğunu düşünebilirsin fakat bir anda güçlü bir duygusal enerjiyle dolup taştığını hissedeceksin. Gözünü dört aç; bu tarz hisler neyle meşgul olursan ol aniden ortaya çıkar ve ekstrem bir yoğunluk getirir. Bilgi birikimini başkalarıyla paylaş; her şeyin cevabını tek başına aramaya çalışma.

Bugün, komşularınızla, yakın arkadaşlarınızla ve size yakın olan herkesle açık, dürüst ve dobra olmalı. Söylemek istediklerinizi net bir şekilde ifade edebilmeli ve aynı zamanda sizden ne istediklerini ve neye ihtiyaç duyduklarını anlatabilmelisiniz. Bu nedenle, açıklamak istediğiniz bir şeyiniz varsa, bunu yapmanın tam zamanıdır. Aynı zamanda aklınızdakileri yazıya dökmek için de bugün iyi bir gün. Gününüzün tadını çıkarın.

10 Şubat - 16 Şubat haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Bu haftaki amacınız her ne olursa olsun soğukkanlılığınızı korumak! Üstleriniz tarafından birçok provakasyona maruz kalabilirsiniz, ancak bunları aşmanız gerek. Büyüklüğün sizde kalmasını hedefleyin ve her türlü tartışmadan uzak durun.

İlişkiler: Eğer bekarsanız, bu hafta hayatınız değişebilir! Her şeyi yaşamanız mümkün, ilk görüşte aşkı bile! Eğlenceli bir hafta sonuna hazır olun. İlişkiniz varsa, aranızdaki kıvılcımlar giderek güçleniyor.

şubat aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Aşk hayatınız yoğun bir dönemden geçiyor ve birileri her an size aşkını ilan edebilir. Eğer zaten ilişkiniz varsa, partneriniz tarafından şımartılmayı yahut da hediyelere boğulmayı umabilirsiniz.

Sosyal Hayat: Enerjiniz sayesinde önünüze çıkan her engele karşı koyabilirsiniz. Yaşamınızın kontrolünü ele alın ve ne istediğinize karar verin, zira şans sizin yüzünüze gülecek. Ay sonuna doğru yanlış anlaşılmalar insanlarla iletişiminizi olumsuz yönde etkileyebilir.

Ayın Sözü: Hırslarınızı hiçbir şey dizginleyemiyor!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 14 Şub

  You

  YOU, Caroline Kepnes' in 2014 yılında yayınlanmış olan romanından uyarlanmış bir dizidir. 2018 yapımı dizi psikolojik, gerilim, dram ve romantik türdedir. Dizi takıntılı aşk ve saplantılı bir takibi konu almaktadır...
  Devamını Oku

  12 Şub

  Parazit

  Oscar' a damga vuran film Parazit. Parazit, Oscar tarihinde bir ilk yaşattı ve En İyi Film Ödülü ilk defa İngilizce olmayan bir filmin, Güney Koreli yapımın, oldu. Film kara komedi ve gerilim türünde. Kara mizahın yanında sert eleştiriler içeren dramı da en iyi şekilde yansıtıyor...
  Devamını Oku

 • 12 Şub

  Kemeraltı Çarşısı / Konak - İzmir

  İzmir' de alışveriş denince akla ilk gelen yerlerden biri de Kemeraltı. Kemeraltı' nın tarihi 1600' lü yıllara dayanıyor. Antik dönemlerden bu yana Ege’ nin en önemli ticaret noktalarından biriydi. Çarşı, Mezarlıkbaşı semtinden başlayarak Konak Meydanı'na kadar uzanıyor...
  Devamını Oku

  09 Şub

  Birds Of Prey

  DC Sinematik Evreni'nin sekizinci filmi olan Birds Of Prey yani Yırtıcı Kuşlar, yapımcılığını Margot Robbie, Sue Kroll, Bryan Unkeless ve senaryoyu Christina Hodson'un kaleme aldığı Amerikan aksiyon, suç, macera türündeki filmdir...
  Devamını Oku

 • 06 Şub

  Kuzey Kutbu

  Dünya' nın en son keşfedilen yeri. Dünya' nın pek çok gizemi buzullarla kaplı. Kuzey Kutbu' nda kara yoktur. Güney Kutbu Antarktika kıtasında yer alırken, Kuzey Kutbu ise Arktik Okyanusu' nun ortasında yer almaktadır. Dünya' daki saatler boylam tarafından belirlenirken bunu Kuzey Kutbu için...
  Devamını Oku

  01 Şub

  Avustralya'daki Yangınlar

  Dünya; hem virüs, hem deprem, hem de Avustralya' daki devasa yangınlardan mustarip. Ayrıca insanoğlu da bundan etkileniyor. Çünkü doğa bize muhtaç değil, biz ona muhtacız. Bilindiği gibi insanlar var olduğundan beri doğayla hep çatışma halindeydi. Ama şimdi bu döngü tersine mi dönüyor?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası