YAY burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yay Burcu 23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün öyle ya da böyle bir karar vermek zorunda bırakılabilirsin. İlk başta, avantaj ve dezavantajları ölçüp tartarken biraz aklın karışabilir ve iki seçenekte de farklı olumsuzluklar gördüğün için net bir karara varamayabilirsin. Fakat kararını daha da fazla geciktirme. Yüzleşme ve karar verme vakti geldi. Şu noktada, beklemek faydadan çok zarar getirecektir.

Aşk Burç Yorumları - 31 Mayıs

Bugün odaklanmak ve disiplinli olmak için bazı teşviklere ihtiyacınız olacak. Muhtemelen çalışmadan daha çok eğlenme havasında olacaksınız! Coşkunuzu yükseltmek için gün boyunca görevlerinize ve ev işlerine sık sık ara verin. Yapmanız gerkeenlere eğlenceli ve spontane bir şekilde yaklaşabilirseniz, zamanın hızla geçtiğini göreceksiniz. Kendinizi motive etmenin yaratıcı yollarını bulun.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 31 Mayıs

Şu an biraz çılgın bir bilim insanı gibisiniz. Bir şeyleri yapmanın daha iyi yolunu bulma konusunda takıntılı olabilirsiniz. Yatırımlarınız için yeni bir finansal plan geliştiriyor olabilirsiniz ve sizi milyoner haline getirecek mükemmel planı keşfedebilirsiniz. Ya da patronunuzu ya da iş arkadaşlarınızı şaşırtıcı stratejilerinizle etkilemeyi umarak iş yerindeki şeylere daha fazla odaklanabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve hayal gücünüz bugün güçlü olacak, o yüzden onlara bunu gösterin!

Maddi Durum Burç Yorumları - 31 Mayıs

İnternetiniz, bilgisayarınız ve diğer teknolojik ürünlerinizde gün boyunca ters giden şeyler olabilir bu yüzden bu tarz bir ekipman gerektiren işlerinizi tamamlamakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sizin için çok stresli ve heves kırıcı olabilir bu nedenle bu şeyleri bir kenara bırakıp bu türden ekipman gerektirmeyen işlerinize konsantre olmanız çok daha iyi olacak. Sakin olun. Yarına kalmaz hepsi düzelecek.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 31 Mayıs

Bugün yapman gereken bir ton günlük iş olabilir ama sen muhtemelen bu işlere el atmak için pek motive olmuş hissetmeyeceksin gibi duruyor! İzne ihtiyacın var, bu yüzden kendini çok yorma. Tembellik edip dinlenmek için kendine izin ver. En rahat koltuğuna gömül ve kitabını oku. Doğada uzun bir yürüyüş yap ve Toprak Ana'nın olumlu enerjisini içine çek! Dışarı keşfedilmeyi bekleyen bir dünya varken içeride oturma!

Sizden uzakta yaşayan kişilerden alacağınız telefonlar size bazı endişe verici haberler verebilir. Bunlar öfkenizi arttıracak ve arayan kişiye karşı da tansiyonunuz artabilir. Bunu yapmayın! Arayan kişi büyük ihtimalle sadece elçi olacak. Çevrenize yapacağınız bazı kısa seyahatler yüzünden korkunç bir trafikle yüzleşebilirsiniz. Eğer bugün dışarı çıkmak zorundaysanız, yürüyerek daha kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz!

25 Mayıs - 31 Mayıs haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Çelişkili verilerle uğraşmanız gerekiyor ve kimi zaman kararlarınızdan şüphe ediyorsunuz. Satürn projeleriniz hakkında düşünmeniz adına zaman ayırmanızı tavsiye ederiz. Onun sesine kulak verin.

İlişkiler: Cuma günü burcunuzdaki Dolunay size enerji veriyor ve Venüs ile Mars’a bağlanarak duygusal ilişkilerinizdeki tutkuyu kamçılıyor. Bu hafta sonu büyük haberlere hazırlıklı olun!

mayıs aylık burç yorumları

İlişkiler: Duygusal yaşamınıla ilgili bazı zayıflıklara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bunların üstesinden gelerek daha değerli birlikteliklere erişmeyi düşlüyorsunuz. Bunun için ayın 13’ünden sonra Venüs sizi geleceğe yönelik daha doğru kararlar almak adına çevrenizle aranıza mesafe koymaya itiyor.

Kariyer: Aktif ve enerjik bir haftadan sonra ayin 11’inde geri hareketine başlayan Satürn sizi hızınızı kesmeye zorluyor. Harekete geçip sonrasında sonuçlarını düşünmek yerine tam tersi şekilde davranmalısınız. Projelerinize ve çalışmalarınıza başlamadan önce iyice planlayıp düşünmeniz şart. Bunu bir zaman kaybı olarak düşünmeyin: Bu sayede hedeflerinizi tam on ikiden vuracaksınız.

Sağlık: 14 Mayıs’ta geri hareketine başlayan Jüpiter yaşama sevincinize ket vuruyor. Üzgün değilsiniz ama daha endişeli, daha ağırbaşlı ve sakinsiniz. Bugünlerde iştahınız da pek yok. Küçük bir rejim yapma fikrine sıcak bakıyorsunuz.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 18 May

  Bir Daha Gel Samsun'dan!

  19 Mayıs 1919. Bu tarih, uzun soluklu bir mücadelenin başlangıcıdır. Samsun bir devrimin başladığı noktadır. Oradan Erzurum, Sivas kongreleri... Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri bu uzun soluklu mücadelenin sonucudur...
  Devamını Oku

  10 May

  Anneler Günü Kutlu Olsun!

  Gözümüzü açtığımız ilk günden beri elimizi hiçbir zaman bırakmayan, sevgisiyle üzerimizde titrediği, bizlere ilham ve güç veren tüm annelerimizin ve bizlerden anne şefkatini esirgemeyen tüm sevdiklerimizin Anneler Günü'nü kutlarız. Sizleri çok seviyoruz...
  Devamını Oku

 • 05 May

  Rare / Selena Gomez

  10 Ocak 2020 tarihinde çıkış yapan, Selena Gomez'in üçüncü stüdyo albümü Rare yayımlandı. Albümün içerisinde 13 single bulunmakta. Uzun bir aradan sonra meydana tekrar dönen Selena Gomez'in Rare albmündeki çıkış şarkısı Lose You To Love Me rekorlarla giriş yaptı...
  Devamını Oku

  23 Nis

  Milli Mücadele'nin 100. Yılı Kutlu Olsun!

  23 Nisan 1920. O zorlu günlerde kurulan ve halkı temsil edecek Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı tarih. Tam bundan 100 yıl önce. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bu onurlu ve şanlı gün Türk çocuklarına emanet edildi. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri...
  Devamını Oku

 • 18 Nis

  Radyasyon ve Çernobil

  Radyasyon ve Çernobil. Pek uzak bir ikili gibi görünmüyor değil mi? Hayatın yok olduğu, orada bulunan canlıların mutasyon geçirmesiyle DNA'larının bozulması, kaç yıl geçse bile hala radyasyon etkisinde kalması ve bir türlü bitmemesi insanoğlu için bir örnek...
  Devamını Oku

  17 Nis

  After Hours / The Weeknd

  Kanadalı şarkıcı The Weeknd'in dördüncü stüdyo albümü 20 Mart 2020 tarihinde çıkış yaptı. 2020'de yayınlandığı ilk haftasında en çok satan albüm olmayı başardı. İlk haftasından 444 bin kopya satarak Bilboard 200 listesine bir numaradan giriş yaptı...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası