YAY burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yay Burcu 23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün eğlenceye giden yolun üzerini kaplayan kara bulutları görüp günün ciddiyetini kavrayabilirsiniz. Bulutlar koyu ve tehditkar olsa da bu, sağanak yağmura yakalanacağınız anlamına gelmez. Hayatınızdaki bazı şeyler doyum noktasına ulaşmak üzere. Bugünün en önemli mesajı, her yeni günde girişken ve duygusal halinizi koruyabilmek için kendinizde ve çevrenizdeki insanlarda gizli güzelliğin farkına varmanız gerektiği.

Aşk Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün, özellikle de sevdiklerinize yardım ederek ilişkilerinizde kendinizi tanımanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Çevrenizden biri sorun yaşıyor ve yardımınıza ihtiyacı var. Eğer yardım ederseniz çok iyi olacak çünkü bu sıralar oldukça hassas ve anlayışlısınız. Özellikle başkalarının öfkesini yatıştırabilir ve tartışmalarda arabulucu görevi üstlenebilirsiniz. İyimserliğiniz seviyemiz çok yüksek ve onu başkalarına yaymak için de hazırsınız.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün kalkmak için zor bir zaman geçiriyor olabilirsiniz. İşler iyi gitmiyor gibi gözüküyorsa cesaretinizi kırmamaya çalışmayın. Beklentilerinizin birçoğu oldukça yüksek olacak ve mükemmeliyet hissi, herkesin sizin standartlarınıza uymasını zorlaştıracak. Her küçük detayın üzerinde çalışmamayı deneyin. Sizden mükemmel olmanız beklenmiyor.

Maddi Durum Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün sizin için mümkün olduğunca rahat bir gün. Güne kesinlikle yapmanız gereken şeylerin bir listesiyle başlayabilirsiniz fakat eski bir arkadaşınız veya tanıdığınız yoluyla öğreneceğiniz bazı haberler dikkatiniz dağıtabilir. Eskiden çok önemli görünen şey artık öyle olmayabilir ve tüm gününüz bu yeni bilgiye alışmakla geçebilir. Günün nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz fakat tatmin edici bir gün olacak.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 25 Ocak

İşe koyul. Meşgul olmak için güzel bir zaman. Odaklanma ve yaratıcılık gerektiren eylemler destekleniyor olacak; hatta fiziksel güç ve enerji de desteklenerek seni hareket etmeye sevk edecek. Uyuşuk, yorgun ve biraz keyifsiz hissediyorsan, günün göksel açıları bütün bu olumsuz etkileri yok edebilir! Sanatsal projelere yönel ya da tahtadan bir şeyler inşa et. Hayatındaki özel insan için bir şeyler yaratabilirsin.

Bir arkadaşınız veya akrabanızdan aldığınız telepatik mesajlar karmaşık olabilir. Bu sizi rahatsız edebilir, özellikle bu kişi normalde pratik ve mantıklı bir kişi ise. Fakat hepimiz kötü zamanlar yaşarız. Davranışlarını gözlemlemeye çalışın ve iç veya dış krizle ilgili herhangi bir belirti var mı diye bakın. Eğer yoksa, bu kişiyi yanlız bırakın. Ne de olsa başkalarını yardım istemek için zorlayamayız.

25 Ocak - 31 Ocak haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Perşembe günü Dolunay sizi pek emin olamadığınız bir konuyla ilgili karar almaya yönlendiriyor. Kartlarınızı açık oynamaya gayret edin, aksi takdirde Merkür cumartesi gününden sonra işleri daha da karıştıracak!

İlişkiler: Sizi inişli çıkışlı bir hafta bekliyor. En önemlisi işinizi ve arkadaşlık ilişkilerinizi karıştırmamak. Bir yakınınız size bir teklif sunsa bile dikkatli olun!

ocak aylık burç yorumları

İlişkiler: Burcunuzda konumlanan Venüs ve Mars sayesinde, ilişki durumunuz ne olursa olsun bu yıla tutkulu bir başlangıç yapacaksınız. Ayın 8'inden itibaren geleceğe dair beklentilerinizi sağlama almak adına mücadele edeceksiniz ve bu yüzden biraz sahiplenici tavırlar sergileyebilirsiniz.

Kariyer: Mars, Uranüs ve Satürn sizi bir konu hakkında fikrinizi değiştirmeye zorlayabilir. İmzaladığınız bir sözleşmeyi sorgulayabilirsiniz. Ayrıca bu büyük olasılıkla tahmin ettiğinizden biraz daha fazla sorumluluk üstleneceksiniz. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası