YAY burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yay Burcu 23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç Yorumları


Genel

İşlerin ilerleme hızı biraz gözünü korkutabilir. Telefonun hiç durmadan çalabilir ve müşteriler arayıp durabilir. Gün boyunca anlaşmalar yapılıp bozulabilir; bu durum başını döndürebilir! Günün planlarını etkileyecek şekilde birileri kararlarında ikide bir değişiklikler yapabilir. Bu hareketlilik birkaç gün sürebilir, o yüzden acil bir çözüm yolu bulmayı bekleme.

Aşk Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün evde yaşadığınız bir sorunun cevabını bulmaya çalışıyor olabilirsiniz. Eşiniz veya sevgilinizle bazı çatışmalar yaşanmış olabilir. Onu çok sevmenize rağmen, bu sorunların çözülüp çözülmeyeceğini merak ediyorsunuz. Kendinize odaklanmaya çalışın ve biraz meditasyon yapın. Yatıştırıcı bir müzik ile zihninizdeki gürültüyü engelleyin. Biraz derin nefes alın ve kalbiniz ne diyor bir dinleyin.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün bir politikacı gibi düşünmek için uygun bir gün. Belki sosyal bir etkinliğe katılacaksınız ve önemli bir hamleyle sektörün tanınmış insanlarının arasına karışabilirsiniz. Ellerini sıkar ve kendinizi insanlara tanıtırsanız iyi olur. Bu network oluşturma yeteneğiniz yakında sizi herkesin aklında ön plana taşıyacaktır. Çok geçmeden, kariyerinizi geliştirmenize yardımcı olacak birçok heyecan verici teklifle karşılaşabilirsiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 19 Ekim

Bir eyleme kalkışmak zorunda kalacaksınız gibi görünüyor. Marifetlerinizi gösterin ve iş hayatınızda kendi yolunuzdan gitmeye devam edin. Cesaretli olun! İnsanların neyi ne zaman yapacağınızı söylemesine izin vermeyin. Bir kez daha alışık olduğunuz rahatlığı geride bıraktığınızı göreceksiniz.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 19 Ekim

Mevcut paradigman ve yaklaşımın değişime uğrayabilir. Duyguların gözle görülür bir dönüşüm sürecinden geçiyor; zihnin ise deli gibi işliyor! Bu zihinsel girdaba çok da kapılmamaya çalış. Aradığın cevaplar için, seni besleyebilecek jargonu, altıncı hissine – keskin sezgine - bakarak kolayca keşfedebilirsin.

Size oldukça yakın yaşayan bir kişi size karşı düşündüğünüzden daha güçlü duygulara sahip. Bu kişiyi çok iyi tanımamış olabilirsiniz, ama bugün onun şaşkın bakışlarını üzerinize çekerken bulursanız şaşırmayın. Bu cazibeyi sürdürmeye karar verseniz de vermeseniz de, bu tamamen size bağlı. Bununla birlikte, öyle ya da böyle bununla başa çıkmaya hazır olmalısınız.

14 Ekim - 20 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Oldukça şanslısınız zira çalıştığınız sektör gelişme gösteriyor ve sizin finansal kaynaklarınızda benzer bir şekilde zenginleşiyor. Aldığınız güzel haberler ayaklarınızı yerden kesiyor. Keyifle ellerinizi ovuşturuyorsunuz!

İlişkiler: Venüs kimi zaman ilişkilerinizdeki sayısız sorgulamada kendinizi kaybetmenize yol açıyor. Bekar Yaylar bir hayal kırıklığı yaşayabilirler ama endişelenmeye gerek yok. Neticede her işte bir hayır vardır!

ekim aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Ayın 8’inden itibaren durumlar biraz gergin bir hal alıyor. 13 Ekim’den itibaren ise Ay, Venüs ve Uranüs sizi bazı şeyleri sorgulamaya itiyor. Daha çok özgürlüğe ihtiyaç duyuyorsunuz ve değişime duyduğunuz bu ihtiyaç bir ayrılığa sebep olabilir.

Sosyal Hayat: İstekliliğiniz ve olumlu düşünme gücünüz sizi ayakta tutuyor. Ayrıca yaratıcı fikirlerden ve onları gerçekleştirmek için gerekli pratik zekadan yöne en ufak bir eksiğiniz yok.

Ayın Sözü: Boş zaman aktivitelerinizde bile, insanlar ter dökerken siz kanatlanıp uçuyorsunuz!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası