YAY burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yay Burcu 23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç Yorumları


Genel

Etrafınızdaki insanlar duygusal olma eğiliminde olabilirler, bu yüzden onlara karşı nasıl davranacağınız konusunda dikkatli olmasınız. Onların her türlü cephenin ötesini görebildiklerini ve muhalif olanları kolayca tespit edebildiklerini göreceksiniz. Nasıl algılandığını düşünmeksizin, düşünceleriniz konusunda dürüst ve direkt olun. Özellikle gerçekler ne olursa olsun su üstüne çıkacağı için, bu sizin belirli bir olay karşısındaki en iyi yaklaşımınız.

Aşk Burç Yorumları - 27 Ekim

Bugün düşünceleriniz konusunda mücadeleci olun. Biraz duygusal hissediyor olabilirsiniz ve kesinlikle özgürlüğünüze düşkün olacağınız bir dönemdesiniz. Bir şeylere çözüm getirmek için kendinize biraz zaman ayırın. Yıllar önceki eski sevgiliniz bir anda karşınıza çıkabilir, nasıl göründüğü sizi çok şaşırtmasın. Karşılaştığınız her şeyler konusunda peşin hüküm vermekten kaçının.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 27 Ekim

Bugün saçma sapan bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Sosyalleşmek istemeyeceksiniz, çünkü ciddi konular hakkında düşüneceksiniz. Belki de işiniz hakkında endişelenebilirsiniz. Stresli hissediyorsanız, bir değişiklik yapmayı düşünmenin zamanı olabilir. Birçok farklı kariyerde başarılı olma yeteneğiniz var. Kullanabileceğiniz birçok seçenek olduğunda, kendinizi yalnızca bir alanla sınırlamayın!

Maddi Durum Burç Yorumları - 27 Ekim

Bugün nostalji havanız sizi hep eski şeylere yönlendiriyor. Eğer mobilya alışverişi yapmak istiyorsanız, modern mobilya mağazaları yerine antik dükkanlar ilginizi çekecek. Yıllandıkça güzelleşen pas.. Eşyaların dışında insanlara da yaklaşamınız böyle olacak bu da bugün kendinizden yaşça büyük insanlara yöneleceksiniz demek oluyor.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 27 Ekim

Bugünü insanlarla arandaki meseleleri halletmek ve tartışmak konusunda kullanacaksan çok dikkat etmelisin. Bunu yapmak çok istiyorsun ama sorun şu ki insanlar da etkiye savaşarak tepki verme modunda. Parmaklarının ucunda büyük bir cephanelik olduğunu fark edemeyebilirsin bile. Mantık duygular karşısında bu savaşta kazanacak gibi duruyor, o yüzden de hislerini mümkün mertebe kontrol altında tut ve kelimelerini düzgün seç.

Herhangi bir entelektüel ie giriştiysen, bugün bu işe kendini fazlasıyla ciddi bir tavır takınarak kaptırabilirsin. Oyalanarak zaman kaybetmek istemiyorsun. Ayrıca biraz da şizofrenik hissediyor gibisin. Bir yanın espriler üretip yazıya dökmek isterken; öbür yanın gramer çalışmak istiyor. Ama bu iki eylem birbiriyle uyumlu değil bile! Neden gramere takıntılı biri hakkında bir komedi skeçi yazmıyorsun?

26 Ekim - 1 Kasım haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Yönetici gezegeniniz Jüpiter size engel teşkil ediyor. Bugünlerde olumlu düşünme beceriniz büyük bir sınava tabi olacak... Motivasyonunuzu düşürecek moral bozucu konuşmalara kulaklarınızı tıkayın.

İlişkiler: Venüs çarşamba gününden itibaren Güneş'in sıcak ışıklarıyla dostluklarınızı aydınlatacak. Yakın çevrenizdeki insanlara tüm içtenliğinizle güvenebilirsiniz. Dertlerinizi size kulacak verecek bir arkadaşınızla paylaşmaktan çekinmeyin. 

ekim aylık burç yorumları

İlişkiler: Gündelik yaşamınızın zorlukları mı ? Yoksa hayal kırıklığına uğramaktan korktuğunuz için mi ? Duygusal konularda beklentilerinizi ifade etmekte güçlük çekiyorsunuz. İnsanlara alışkın olmadığınız kadar mesafeli davranıyorsunuz. 

Kariyer: Bu aya biraz tembellik yaparak başlıyorsunuz. Ayın ikinci yarısında ya ani kararlar alıyor ya da bir durumu gereğinden fazla inceleyip karşınıza çıkan fırsatları kaçırıyorsunuz.

Kişisel Yaşam: Bir Ateş burcu olarak sahip olduğunuz irade size güç veriyor.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 06 Eyl

  Tenet Beyazperdede

  Christopher Nolan'ın yazıp yönettiği casus filmi Tenet 26 Ağustos 2020 tarihi itibariyle beyazperdede izleyenlerle buluştu. Pandemi dolasıyla film sektörü de en çok etkilenen sektör olunca Tenet için ilgi bir tık daha arttı. Başrollerini John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki...
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 25 Tem

  Folklore / Taylor Swift

  Karşınızda yepyeni bir Swift albümüyle karşınızdayız. Aslında hiç beklenmedik bir çıkış yapan Taylor Swift'in yeni albümü Folklore, hiç promo yapılmadan birçok ülkede birinci sıraya yerleşti. Albümün bütün şarkılarını bütün platformlardan paylaşan Swift'in bu geri dönüşü çok ses getirecek türden...
  Devamını Oku

  26 Haz

  Blackpink

  Blackpink 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainmet adlı eğlence şirketinin çıkardığı kız K-Pop grubudur. Grupta 3 tane Güney Koreli ve 1 tane Taylandlı üye bulunur. Üyeler sırasıyla Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo'dur. Ayrıca grubun fan adı Blink'tir.
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası