YAY burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yay Burcu 23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün parti modundasın. Çevrendekilere karşı açık ve sosyal ol. Spontanlık ve eğlenceye karşı susuzluğunu giderecek şeyler yap. Geç saatlere kadar takıl ve uzun süredir görmediğin bir arkadaşına vakit ayır. Şimdi yaşama zamanı. Hayatının her anını yaşa.

Aşk Burç Yorumları - 18 Haziran

Romantik ilişkileriniz ve duygularınız arasında zorlu bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Hayatınızın bu iki yönü de zor bir zirvede. Yoğunluk, alışık olduğunuz ve sevdiğiniz bir şey değil. Gerekli düzenlemeleri yapmadan hayatınıza bazı şeylerin girmesine izin verdiğinizi fark etmiş olabilirsiniz. Ya da olayları eğlenceli ve kolay hale getirmek istemiş ve bu yüzden şimdi dikkat gerektiren daha ağır sorunları görmezden gelmeyi seçmiş olabilirsiniz.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 18 Haziran

Son altı ay boyunca uyguladığınız fikirler bugün biraz karşıt görüşlere maruz kalacak. Birisi veya bir şey zekanıza meydan okumaya çalışıyor. Bu düşünceler duygusa anlamda oldukça yüklü, bu nedenle başkalarına karşı çok eleştirel olmamaya dikkat edin. Sözlerimizin ve eylemlerimizin evrende derin bir dalga etkisine sahip olduğunu unutmayın. Dışarıya yansıttığınız şeylerin kendinize dönmesini sakınca olmayan şeyler olduğunu unutmayın.

Maddi Durum Burç Yorumları - 18 Haziran

Bir süredir çok istediğiniz bir şey bugün size oldukça çekici gelebilir. Onu almak için paranızı harcamaya gerçekten hazır ve istekli olduğunuzdan emin olun. Bu konuda iyice düşünün. Gerçektenonu bu kadar çok istiyor musunuz? Şu anda bunun için uygun bir zaman mı? Eğer öyleyse, o zaman yapın. İstediğiniz şeyleri almak her zaman para israfı olmayabilir. Öz saygımız için bazen iyi gelebilirler.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 18 Haziran

Ağır ve temkinli ol. Günün enerjisine bakılırsa acele etmek seni hiçbir yere götürmeyecek. Dahası, bu tavrın seni hatalara daha açık hale getirecek ve geride tamamlanmamış işler bırakacak. Yapılacaklar listeni hazırla ve her birini teker teker gerçekleştir. Hepsini bitiremesen bile, hiç olmazsa yaptığını tam yapmış olursun.

Bugün eğlenceye giden yolun üzerini kaplayan kara bulutları görüp günün ciddiyetini kavrayabilirsiniz. Bulutlar koyu ve tehditkar olsa da bu, sağanak yağmura yakalanacağınız anlamına gelmez. Hayatınızdaki bazı şeyler doyum noktasına ulaşmak üzere. Bugünün en önemli mesajı, her yeni günde girişken ve duygusal halinizi koruyabilmek için kendinizde ve çevrenizdeki insanlarda gizli güzelliğin farkına varmanız gerektiği.

17 Haziran - 23 Haziran haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Pazartesinden itibaren Yay burcundaki Dolunay haftanın gidişatını belirliyor! Sizi huzursuz eden bir durum karşısında kendinizi daha dürüst ve net bir şekilde analiz etmenize olanak sağlıyor.

İlişkiler: Venüs tutkularınızı uyandırıyor. Jüpiter ise size baştan çıkarıcı meziyetler ve yüzünüzden silinmeyen bir gülümseme bahşediyor! Kendinizi rahat hissediyorsunuz ve duygusal yaşamınız parlak renklere boyanıyor.

haziran aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Ayın 9’undan itibaren duygusal yaşamınız dengesine yeniden kavuşuyor. Doğal olarak siz de karşı cinsin olumlu yönlerini görmeye başlıyorsunuz. Dışa dönük tavrınız sayesinde insanları baştan çıkarıyor ve onların sempatisini kazanıyorsunuz.

Sosyal Hayat: Zorlukların karşısında manevralar yapmanız gerek ama yolunuza çıkan en çetin engelleri dahi aşmanızı sağlayan bir zekaya sahipsiniz. Ayın 17’sine doğru ise, işinizdeki stratejinizi gözden geçirmelisiniz.

Ayın Sözü: Bekarsanız macera atılmaktan kaçınmayın!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 17 Haz

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde / Grigoriy Petrov

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Rus yazar Grigoriy Petrov tarafından kaleme alınmış 1923 tarihli kitabıdır. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk'ün de okullarda okutulması istediği bir kitaptır. Günümüzde de Uluslararası sınavlarda ilk sırlarda yer alan Finlandiya'yı daha iyi tanıyacaksınız...
  Devamını Oku

  12 Haz

  Hayalet Ağrı

  Hayalet Ağrı; insan vücudundaki bir uzuvun herhangi bir nedenle kopması veya kesilmesine rağmen uzuv hala oraaymış gibi ağrı çekmeye denilmektedir. Peki niçin bu hastalığa Hayalet Ağrı denilmiştir? Bu hastalığı üç gruba ayrılarak bir inceleyelim...
  Devamını Oku

 • 07 Haz

  Gençlerin Yeni Akımı K-POP

  Günümüzde birçok kişi Kore dizilerini ve Kore kozmetik ürünlerini sıklıkla kullanmakta. Ayrıca son beş yıldır ülkemizinde dahil olduğu yeni bir akım daha var; K-Pop Akımı. K-Pop birçok şarkı ve grup ile müzik dünyasını birbirine katmış durumda. Peki K-Pop Akımı nedir ve niçin günümüzde popüler?
  Devamını Oku

  07 Haz

  Kaplanların Soyu Tükeniyor

  İnsanoğlu yine yaptı yapacağını... Büyük Kediler'in soyları git gide tükenmeye başlıyor. Son yapılan araştırmalar gösteriyor ki dünya üzerinde yalnızca 3900 kaplan kaldı. Pandalar, filler derken şimdi ise sıra kaplanlara geldi. Peki niçin Büyük Kediler'in soyları tükeniyor?
  Devamını Oku

 • 01 Haz

  Sizde Konuk Yazar Olabilirsiniz

  Makale yazmayı çok seviyorsanız, yazılarınızın paylaşılmasını ve diğer kullanıcılarımıza bilgilerinizi paylaşmak istiyorsanız Blog bölümümüzden Konuk Yazar olarak yerinizi alabilirsiniz. Özellikle özgün olan yazıları en kısa sürede sitemizde bulunan Blog bölümünden paylaşmış olacağız...
  Devamını Oku

  01 Haz

  Hipertimezi Nedir?

  İlk başta bir süper güç gibi görünen bu hastalık aslında hiç de öyle değil. Hipertimezi; üstün otobiyografik hafızaya sahip olma durumudur. Hipertimezi hastalığından muzdarip olan kimseler yaşanan olayları ayrıntılı bir şekilde hatırlama güçlerine sahiptirler. Aynı süper kahramanlar gibi...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası