YENGEÇ burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yengeç Burcu 22 Haziran- 22 Temmuz

Günlük Burç Yorumları


Genel

Normalde oldukça mantıklı bir insansınız ancak bugün siz bile aşk böceği tarafından ısırılabilirsiniz. Gezegen enerjileri birisine biraz abayı yakmanıza neden olabilir. Bu kişi geçmişten biri ya da hatta çok az tanıdığınız bir yabancı bile olabilir. Zaten bir ilişki içindeyseniz, dikkatli davranın. Zira an itibariyla bu gizli aşkı keşfedecek olursanız, partnerinize haksızlık etmiş olursunuz.

Aşk Burç Yorumları - 8 Ağustos

Aşk ve romantizmle ilgili meseleler söz konusu olduğunda, biraz rahatlasanız iyi olacak. Hayatınızın bu alanıyle ilgili konuları çok ciddiye alıyor olabilirsiniz ve sonuç olarak başkalarına yaklaşmanız da zorlaşıyor. Muhtemelen insanların gözünü korkutuyorsunuz. Daha eğlenceli ve samimi bir yaklaşım benimseyin.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 8 Ağustos

Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşma noktasında başarılı ya da başarısız olduğunuz bir anda bazı şeyler çözüme kavuşacak. Sizin için kişisel ilişkilerin anahtarı bu. Bugün daha önce hiç olmadığı kadar gerçekten ne istediğini bileceksin. Filmlerde olduğu gibi olağanüstü, romantik bir ilişki için çok fazla hayal kurmamaya dikkat edin. Bu senaryoların doğru olması için çok çalıştıklarını unutmayın.

Maddi Durum Burç Yorumları - 8 Ağustos

Bugün sizin için mümkün olduğunca rahat bir gün. Güne kesinlikle yapmanız gereken şeylerin bir listesiyle başlayabilirsiniz fakat eski bir arkadaşınız veya tanıdığınız yoluyla öğreneceğiniz bazı haberler dikkatiniz dağıtabilir. Eskiden çok önemli görünen şey artık öyle olmayabilir ve tüm gününüz bu yeni bilgiye alışmakla geçebilir. Günün nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz fakat tatmin edici bir gün olacak.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 8 Ağustos

Biraz gerilim havaya hakim olabilir; ve bunun sorumlusu sen olmayabilirsin bile. İnsanlar sinirli ve gergin olabilirler; hisleri de oldukça kuvvetli olabilir. Küçük bir kıvılcımın ortalığı ateşe vermesine izin verme. İnsanların dramalarına dahil olma; kendi halinde ol. Zaten kendi draman sana yeter.

Bugün her çeşit ilerişime oldukça elverişli bir gün. Cevaplamanız gereken pek çok çağrı varsa, doğru kişiye kolayca ualşma şansını yakalayacaksınız ve faydalı görüşmeler yapacaksınız. Yürütmeniz gereken yazışmalar varsa, raporlarınızı ve tekliflerinizi hızlıca ve kolayca yazacaksınız. O kadar çok işi halledeceksiniz ki siz bile buna şaşıracaksınız.

3 Ağustos - 9 Ağustos haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Eğer tatile çıkmadıysanız var gücünüzle çalışmaya devam ediyorsunuz. Sağlam durun. Çarşamba gününden itibaren finansal durumunuzu etkisi altına alacak Merkür her duruma uyum sağlamanıza yardımcı olacak.

İlişkiler: Cumartesi gününden itibaren burcunuzda konumlanan Venüs’ün etkisiyle daha sevecen ve korumacı bir ruh haline sahipsiniz. Sıcacık yaz havaları içinizi ısıtıyor ve adeta gençleşiyorsunuz. Mutluluğu kucaklamanın tam zamanı!

ağustos aylık burç yorumları

İlişkiler: Burcunuzda konumlanan Venüs etkisiyle sevgi dolu ve korumacı davranıyorsunuz. Eğer kalbiniz boşsa, ayın 15’i ve 23’ü arasında bir yıldırım aşkı sizi bekliyor olabilir. İlişkiniz varsa, partnerinizle sihirli dakikalar geçiriyorsunuz.

Kariyer: Eğer henüz tatile çıkmadıysanız yoğun bir biçimde çalışıyorsunuz. Gözünüzü açık tutun: Ayın ikinci yarısında şans sizden yana olacak.

Kişisel Yaşam: Finansal durumunuzu olumlu yönde etkileyecek anlaşmalara varıyorsunuz.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

  25 Tem

  Folklore / Taylor Swift

  Karşınızda yepyeni bir Swift albümüyle karşınızdayız. Aslında hiç beklenmedik bir çıkış yapan Taylor Swift'in yeni albümü Folklore, hiç promo yapılmadan birçok ülkede birinci sıraya yerleşti. Albümün bütün şarkılarını bütün platformlardan paylaşan Swift'in bu geri dönüşü çok ses getirecek türden...
  Devamını Oku

 • 26 Haz

  Blackpink

  Blackpink 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainmet adlı eğlence şirketinin çıkardığı kız K-Pop grubudur. Grupta 3 tane Güney Koreli ve 1 tane Taylandlı üye bulunur. Üyeler sırasıyla Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo'dur. Ayrıca grubun fan adı Blink'tir.
  Devamını Oku

  18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

 • 17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

  14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası