YENGEÇ burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yengeç Burcu 22 Haziran- 22 Temmuz

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün felsefi fikirlerinizi edebi bir şeyler yaratmak için kullanmaya ne dersiniz? Bir hava burcu olarak, bu muhtemelen hoşunuza gidecek bir şey. Bu yüzden, daha önce kendinizi bu şekilde ifade etmemiş olsanız bile, bunu denemeniz için bundan daha iyi bir gün olamaz. Şiir ya da roman yazmayı deneyin. Bu gözünüzü çok korkutuyorsa anı defteriyle başlayabilirsiniz; zira anılarınızı yazmak, size düşüncelerinizi ve görüşlerinizi toparlamanız için bir alan sunacaktır.

Aşk Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugünün gerçekten size özel bir gün olduğunu hissedebilirsiniz. Duygusal olarak güçlüsünüz. Tek bir bağda yüksek binalara sıçrayabildiğinizi hissediyorsunuz. Katılmayı istediğiniz, ancak çekindiğiniz tüm projeleri ele alın. Çalışmak için çok fazla enerji ve güvene sahipsiniz. Neredeyse yaptığınız her şeyi başarabilecek kapasiteniz var, bu yüzden sadece evde kalarak ve televizyon izleyerek bu elverişli zamanı boşa harcamayın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün kendinizi ve zihninizi, yapılması gereken temel görevlerle meşgul edin. Çok yönlü bir eylem planı yazarak ve buna sadık kalarak başarılı olabilirsiniz. Yapılması gereken işler birikti, bu yüzden onları sürüncemede bırakmayı kesin. Kendinizi sıkışmış hissediyorsanız, insanlardan yardım istemekten korkmayın. Arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız şu anda en büyük kaynağınızdır.

Maddi Durum Burç Yorumları - 25 Ocak

Bugün yeni insanlarla tanışmanız oldukça muhtemel fakat bunlar tanışmayı beklediğiniz bu insanlar değil. Sizin için bir amacı temsil eden biriyle karşılaşabilirsiniz. Ama tuzağa düşmeyin. Bazı insanlar gerçekte olduklarıyla alakasız bir imaj çizmede çok yetenekli olabiliyor. O yüzden bugün tetikte olmakta fayda var.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 25 Ocak

Karanlığı terk et ve aydınlığa çık. Meraklı yapın ön plana çıkabilir. Durum elverdiğince öncü davranmakta kendini özgür hisset. Şu anda ihtiyacın olan şey eylem odaklı bir enerji. Yapbozu tamamlayacak en önemli parça sensin. Ayrıca karşına gelebilecek sürprizlere açık ol.

Bir değişiklik için hazırsınız, bunun hakkında hiç şüphe yok. Yaşlandıkça ilgi alanlarınız genişliyor ve bu yeni ilgi alanlarından bazılarını ciddi olarak takip etmeyi düşünüyorsunuz. Belki okula dönmek ya da en azından bazı yetişkin eğitim kursları olabilir. Dünyayı kendiniz için yeni bir yer yapmaya hazırsınız. Devam edin ve bir yerden başlayın!

25 Ocak - 31 Ocak haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Bu hafta işler karışıyor. İş yerinizde gerilimlerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Ayrıca, cumartesi gününden itibaren Merkür ne işlerinizi ne de maddi durumunuzu rahat bırakıyor. Biraz sabır!

İlişkiler: Rahatlamak adına yakınlarınızı boş zaman aktivitelerinize dahil ediyorsunuz. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınız ruh sağlığınıza iyi geliyor. Telefonunuzu kapın ve onları arayın!

ocak aylık burç yorumları

İlişkiler: Monoton geçen bir haftanın ardından, Venüs aşk hayatınızın çiçek açmasını garantileyecek. Ayın 9'undan itibaren Mars ve Venüs yaşamınızı arzu ve tutkuyla süsleyecek. Eğer bekarsanız, uzun soluklu bir ilişkinin hayali kuruyorsunuz. 

Kariyer: Ayın 15 ve 25'i arasındaki gergin ruh halinize karşı dikkatli olun. Mars ve Uranüs sizi biraz silkelenip harekete geçmeye yönlendirecek. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası