YENGEÇ burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yengeç Burcu 22 Haziran- 22 Temmuz

Günlük Burç Yorumları


Genel

Uçarılığını artık bırak ve dünyaya geri dön. İnsanlar için kendi paylarını almak önem teşkil ediyor. Onların konuşmalarını bölme. Ağzını kapalı kulaklarını açık tut. Göreceksin ki, gerçeklik, her ne için tohum ektiysen bunların meyvesini sana verecek; güzel de olabilir çürük de. Doğada bir yürüyüş gerçekleştirip toprakla haşır neşir olmak için uygun bir gün.

Aşk Burç Yorumları - 19 Ekim

Eviniz bugün misafirlerle dolu olabilir. Arkadaşlarınız veya komşularınız size uğrayabilirler. Sevgiliniz kapınıza gelebilir ve sizinle görüşmek isteyebilir. Sesli mesaj kutunuz eve geldiğinizde mesajlarla dolu olabilir. Huzur ve sessizlik istiyorsanız, kapıya "Rahatsız etmeyin" yazısı koymanız gerekebilir, çünkü çok yoğun olacaksınız!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 19 Ekim

Ek bir eğitime ihtiyacınız olduğunu keşfedebilirsiniz. Yüksek düzeyde uzmanlık gerektiren bir görev üzerinde çalışıyor olabilirsiniz. Aklınıza gelen bir kişiden mentorunuz olmasını isteyebilirsiniz. Veya yararlı bir atölye veya seminere kayıt olabilirsiniz. Belki de bazı karmaşık yeni teknolojilerin nasıl kullanılacağını öğrenmeye ihtiyacınız vardır. Veya bazı genel ticari beceriler edinmekten faydalanabilirsiniz. Öğretmenlerinizin size yapabileceği rehberliğe karşı açık olun.

Maddi Durum Burç Yorumları - 19 Ekim

Bugün bir şeyleri anlamaya çalışmanın bir mantığı yok. Olanların çoğu bilinçsiz bir düzeyde ve her türlü mantıklı açıklamayı def ediyor. Bu gece, profesyonellerce yorumlanması gereken bir rüya görmüş olabilirsiniz. Eğer kafanızdan geçenleri durdurabilirseniz, sizin için kazançlı bir gün olabilir.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 19 Ekim

Beynin o kadar çok farklı şeyi düşünerek çalışıyor ki; bu yüzden kontrolü kaybetmiş hissediyorsun. Bugün biraz geri planda durup ipleri başkalarının almasına izin vermelisin. Onlara güven. Gün içinde, sana rehberlik edebilecek birçok el olduğunu görebileceksin. Kilit nokta, kendini bırakıp başkalarının seni yönlendireceğine güvenmek. Sadece yapmalarına izin ver. Zihnini ve sinirlerini gevşet.

Aniden bir panik yaşanabilir ve gününü ele geçirebilir. Birkaç gün için, bazı planların ince ipliklere bağlı ve bu sebeple düşmek üzere olduğundan, tehlike çanlarının çaldığını duyabilirsin. Bugün yaşam donanımların, acil tamir ve bakım için seni çağıracak. Fakat dikkat et elinde kalmasınlar; bu donanımlara çok da fazla asılmadığından emin ol!

18 Ekim - 24 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Pazartesi gününden itibaren Jüpiter karşılaştığınız zorluklara daha pozitif bir bakışla yaklaşmanıza ve uygun çözümler bulmanıza yardımcı oluyor. Ne de olsa her şeyin bir çözümü var! 

Uğraşlar: Aşk hayatınız açısından ideal bir hafta geçirdiğiniz söylenemez. Arkadaşlık ilişkilerinizde bile bir kişinin güvenilirliği konusunda kafanızda soru işaretleri var. Sabırlı olun, hakikat kendini belli edecektir.  

ekim aylık burç yorumları

İlişkiler: Ayın ilk haftası boyunca size değer veren hatta kimi zaman hayranlık duyan aileniz için uğraşıp didiniyorsunuz. Sonrasında sevgi gösterme havasında hissetmesiniz de herkesin mutluluğu için hareket etmeye devam ediyorsunuz. Yine de arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar olmaması için gayret edin.

Uğraşlar: İradeniz epey sağlam ama Merkür ve Mars işinizi pek kolaylaştırmıyor. Adım adım ilerleyin ve işlerinizi aceleye getirmeye kalkmayın. Aksi takdirde kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Ayın 18'inden itibaren Jüpiter zorluklar karşısında daha pozitif davranmanızı ve doğru çözümleri bulmanızı sağlıyor. 

İlişkiler: En çok yakın arkadaşlarınız yanında ve kendi evinizde rahat hissediyorsunuz. Enerjinizi toplamak için kendinize zaman ayırmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Mevsim geçişi yüzünden özellikle soğuk yerlerde yaşıyorsanız vücut direnciniz düşebilir ve hastalanabilirsiniz. Sıcak banyo yapmayı ve okaliptüs gibi esansiyel yağlar kullanmayı ihmal etmeyin. 

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Oca

  NASA Türkiye'deki Kuraklık Haritası Yayınlandı!

  NASA korkutan bir harita paylaştı. Eğer kuraklık böyle devam ederse, mahsül üretimi tehlikeye girebilir. Türkiye'deki son aylarda yaşanan aşırı kuraklık NASA'nın dikkatini çekti. Zamanında yağması gereken yağmurlar yağmadı, dağların etekleri karla donanmadığından dolayı Türkiye'deki su seviyesinin..
  Devamını Oku

  03 Ağu

  NASA Astronotları Dünya'ya Geri Döndü!

  SpaceX'in uzaya gönderdiği NASA astronotları Dünya'ya geri döndü! 30 Mayıs 2020 tarihinde uzaya fırlatılan Falcon 9 roketi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderdiği Dragon uzay aracı başarılı bir şekilde Dünya'ya geri döndü...
  Devamını Oku

 • 18 Haz

  Z Kuşağı Planları

  Z nesli ya da kuşağı milenyalleri takip eden demografik bir gruba verilen isimdir. 1965 ile 1979 yılları arasında doğan kişilerin temsil ettiği X nesli, 1980 ile 1999 yılları arasında doğanların temsil ettiği Y neslidir. Birçok kaynak da Z kuşağını 1996 yılında itibaren gösterilmektedir...
  Devamını Oku

  17 Haz

  LGS'ye Geri Sayım

  LGS yani Liseye Giriş Sınavı adı verilen 8. sınıf öğrencilerin girdiği bir sınav sistemidir. 7 Haziran Pazar günü yapılması planlanan sınav, COVID-19 dolasıyla 20 Haziran Cumartesi gününe tarih verilmişti. LGS adaylarının son üç günü kala hem vakada artış hem de panik havası nasıl yürütülecek?..
  Devamını Oku

 • 14 Haz

  Virüsten Sonra Dünya

  Corona virüsün dünyayı ele geçirdikten sonra çok ilginç görüntüler geldi. Doğanın kendi kendini yenilemesi, hayvanların insansız bir yaşamda şehirleri kontrol altına alması, olağanüstü doğa güzelliklerinin tekrar yıllar sonra ortaya çıkması sizce tesadüf mü?..
  Devamını Oku

  05 Haz

  5 Haziran Dünya Çevre Günü

  5 Haziran Dünya Çevre Günü, 1972 yılında İsveç'in Stokholm kentinde Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı tarafından alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak ilan edilmiştir. O günden bugüne kadar kutlanan bu çevre günü aynı zamanda da çevre sorunlarının da dile getirildiği bir gündür...
  Devamını Oku

Copyright 2021 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası