YENGEÇ burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yengeç Burcu 22 Haziran- 22 Temmuz

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün gerçekten biraz mola vermeye ihtiyacınız olduğunu keşfederseniz hiç şaşırmayın. Diğerlerinin arkadaşlığından hoşlansanız da kendinize de vakit ayırmanız gerekiyor. Kitap okumak gibi yalnız yapılacak aktivitelerle kendinizi şımartın. Yalnız kalmak için fiziksel olarak yer değiştirmeniz gerekiyorsa, arabaya atlayın ve kafanızın estiğini yapın. Çabuk öfkelenmek, kalabalıktan ne zaman ayrılmanız gerektiğini gösteren iyi bir işarettir.

Aşk Burç Yorumları - 6 Aralık

Siz ve sevgiliniz farklı görüşlere sahip olabilirsiniz. Belki de ilişkinizde bir dönüm noktasındasınızdır. Belki biriniz daha derin bir bağlılık arıyor, diğeri ise bir süre beklemek istiyordur. Sevgiliniz evlenmek istiyorsa ve siz istemiyorsanız, bu konuda ona karşı dürüst olmanız gerekir. Gerçekten aranızda temel farklar varsa, bunu kabul ediyormuş gibi davranmayın. Açıkça iletişim kurmak daha iyi olacak.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün dünyada büyük bir fark yaratacak için yepyeni bir fikirle ortaya çıkabilirsiniz! Belki de son zamanlarda bazı yeni kariyer hedeflerinde karar kıldınız. Veya kurnazca yatırımlarla gelir elde etmeye odaklanıyor olabilirsiniz. Odaklanmış kalmak önemlidir. Hiçbir şeyin veya kimsenin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Başkalarının cesaretinizi kırmasına izin vermek istemezsiniz. Şu anda kendinize inanmanız ve en değerli hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz konusunda kendinize güvenmeniz gerekir.

Maddi Durum Burç Yorumları - 6 Aralık

Bugün ruhani ve metafiziksel kavramlar size belirsiz ve anlaşılması güç gelebilir. Arkadaşlarınızın doğası gereği kabul ettiği fikirler size tuhaf gelebilir. Fakat bir tartışmaya dahil olmayın. Onun yerine, biraz ek bilgi ve sonunda biraz açıklık kazanabilmek için kitaplara, websitelerine ve dergilere başvurun. Konuyla ilgili gelecekteki konferanslara göz atın. Hepsi en sonunda önünüze serilecek: Siz sadece sabırlı olun!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 6 Aralık

Kendine yepyeni bir hedef koyabilirsin. Günün enerjisi seni bir miktar içe dönük yapabilir. Gerçekten başarmak istediğin şeylere yoğunlaşabilirsin. Motosiklet kullanmak ya da skydiving yapmak için her zaman öğrenmek istediğin şeyler mevcutsa, belki de artık öğrenmenin vakti gelmiştir. Kendi işini kurmanın hayaliyle yaşamak yerine artık harekete geç. Hayallerini asla bırakma!

Şu an kendi ihtiyaçlarınız, ailenizinkiler ve işinizin gerektirdikleri arasındaki ikilemden bunalmış olabilirsiniz. Bunun sonucunda, gergin ve stresli hissedebilirsiniz. Bu durumun bir şekilde son bulmasının mümkün olup olmadığını düşünüyorsunuz. Panik yapmayın. Sona erecek, hem de sizi hiç üzmeden. Anahtar kelime "denge" ve çözüm onu bulmaktan geçiyor. Peşine düşün. Bu durumu atlatmak istiyorsunuz.

2 Aralık - 8 Aralık haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Perşembe gününden itibaren Mars ve Neptün projelerinize duyduğunuz inancı ve ekip içinde çalışma için gerekli motivasyonu yeniden kazanmanızı sağlıyor. İşleri hızlı ve düzgün bir şekilde halledebilmek için grup içinde çalışmaktan keyif alıyorsunuz.

İlişkiler: Jüpiter salı günü duygusal yaşamınıza giriş yapıyor ve uzun aylar boyunca ilişkilerinizi etkileyecek. Gezegenin bu konumu, partnerinizle birlikteliğinize belli bir denge sağlayacağı gibi çeşitli anlaşmaların önünü de açacak.

aralık aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Ay başında duygusal yaşamınıza giriş yapan Jüpiter bu bağlamda size tüm fırsatların kapısını açıyor. Şans ve mutluluk ilerleyen aylarda sizi bekliyor! Buna karşılık ayın 11’ine doğru çevrenizde ufak bir temizliğe girişiyorsunuz.

Sosyal Hayat: Ayın 15’ine doğru gelişme kaydettiğinizi hissediyorsunuz. Önerileriniz kabul ediliyor, katıldığınız tartışmalar kadar yaptığınız satışlarda da harika iş çıkarıyorsunuz.

Ayın Sözü: 2019 yılına güzel bir nokta koyacaksınız!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 04 Ara

  Aslan Kral

  Aslan Kral, Jon Favreau tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. 1994 yılında vizyona giren Aslan Kral' ın yeni bir versiyonudur. Aslan Kral, vizyona girdiği ilk hafta sonu 185 milyon dolar gişe yaparak gelmiş geçmiş zamanların en iyi Temmuz ayı rekorunu kırmıştır...
  Devamını Oku

  03 Ara

  Kelebek Etkisi Nedir?

  Kelebek etkisi, Kaos Teorisine büyük katkıları olan Amerikalı matematikçi ve meteorolog Edward Norton Lorenz' in verdiği analoji örneği gelir. Amazon Ormanları' nda bir kelebeğin kanat çırpması, Amerika' da bir fırtınanın kopmasına neden olabilir...
  Devamını Oku

 • 27 Kas

  Isı ve Işık Kaynağımız Güneş

  Güneş. Bizi soğuk günlerde ısıtan, karanlığa ışık yayan yıldız. Güneş' le ilgili en çok yanlış yapılan bir gezegen olduğudur. Fakat Güneş bir gezegen değil en büyük yıldızlardan birisidir. Peki Güneş' le ilgili ne biliyoruz?..
  Devamını Oku

  24 Kas

  Batwoman

  İlk bölümü 6 Ekim' de yayınlanan süper kahraman dizisi olan Batwoman sizleri bekliyor. Kate Kane, sosyal adalet için bir tutku ve zihnini konuşmak için bir yetenek ile silahlı, Batwoman olarak Gotham sokaklarında yükseliyor...
  Devamını Oku

 • 24 Kas

  25 / Adele

  İngiliz şarkıcı ve söz yazarı olan adıyla Adele Laurie Blue Adkins, bilinen adıyla Adele 25 adlı albümünü 20 Kasım 2015 tarihinde yayınladı. Dünya çapında büyük başarılara imza atan şarkıcı Adele, bu albümden 9 ödül kazandı...
  Devamını Oku

  24 Kas

  Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

  Her sene 24 Kasım günü tüm yurt genelinde öğretmenler günü olarak kullanılmaktadır. Öğretmenlik bir ülkenin kalkınabilmesi için en önemli mesleklerden birisidir...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası