YENGEÇ burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yengeç Burcu 22 Haziran- 22 Temmuz

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bazı baskıları yoğun şekilde üzerinizde hissedeceğiniz bir gündesiniz. Belki de yoğunlaşmanız gereken bazı meselelerin aciliyeti aklınıza düşmüştür. Yaşamanızda daha disiplinli bir yaklaşım izlemeniz en iyisi olabilir. Yeniden organize olmanın zamanı gelmedi mi? Değişimden korkmayın ve sorumluluk duygusunun sizi boğmasına izin vermeyin. Büyük balığı yakalamak için güzel bir zaman dilimindesiniz.

Aşk Burç Yorumları - 22 Ekim

Aşk hayatınız, bugün karmaşık ve farklı güzellikteki görüntülerle dolu, renklerin ve şekillerin sürekli değiştiği bir manzara gibi. Her döndüğünüzde yeni bir bakış açısı ortaya çıkıyor ve kendiniz ve birlikte olduğunuz insanlar hakkında yeni bir şeyler öğreniyorsunuz. Farklı insanlarla yaşadığınız ilişkilerde farklı düzeylerde bağlılık göstermeniz normal bu fikri benimseyin. Unutmayın, gökkuşağını oluşturmak için her renge ihtiyaç vardır.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün, tam olarak anlamadığınız ve sizi üzen bazı şeyler olabilir. Bir şekilde, sorumluluklarınız ağır olabilir, bu da bir sonraki adımı atma konusunu normalden daha zor kılıyor. Enerjinizi sabitleyin ve durağan bir şeye yeniden odaklayın. Yeni bir sayfa açın. Duvarları inşa etmeden evin çatısını yapamayacağınızı unutmayın. Aceleci davranmayın. Temel hususlara dikkat edin.

Maddi Durum Burç Yorumları - 22 Ekim

Bugün beyinfırtınası yapmak ve yaratıcı olmak için çok güzel bir gün olabilir. Bazen hayalgücünüz aniden ortaya çıkıyor. Size ilham veren bir vizyonunuz var. Belki de, kafanızda bilgisayar tasarımı ve şirket logosu için bir fikir canlanabilir. Ya da, bir tuval alıp bir şeyler canlandırmak isteyebilirsiniz. Siz sanatçı bir kişiliksiniz, içinizdeki sese kulak verin.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 22 Ekim

Sözlerine bir güç hakim ve fazlasıyla özgüvenli hissediyorsun. Her şey hızlı ilerliyor olabilir ama senin de bu hızı yakalayacak keskinlikte ve ataklıkta bir yapın var. Seni bekleyen harika fırsatlar var, özellikle de başkalarıyla işbirliği yaparsan. Bir partiye veya sosyalleşebileceğin bir ortama katıl; ve en muhteşem halini gururla kalabalığa sergile.

Bugün almanız gereken önemli dersler var, bu yüzden etrafınızdaki insanlara çok iyi kulak verin. Belki de uzun bir süredir diğer insanlara büyümeleri gerektiğini söylüyordunuz. Bu sözleri onlara doğrudan söylememiş olsanız da bunu kendi kendinize düşünmüştünüz. Belki de biraz büyümesi gerekenin kendiniz olduğunu anlamanın vakti gelmiştir. İnsanları o kadar kolay değersizleştirmeyin. Bu hayatta herkesten öğrenebileceğiniz önemli bir şey vardır.

21 Ekim - 27 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Pazartesi günü Ay ve Merkür kendinizi ifade etme kapasitesinizi besliyor ve çalışma hızınızı artırıyor. İşlerinizi tam gaz yoluna koyuyorsunuz ve incelikle zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Perşembe gününden itibaren sonra durun ve biraz nefes alın. Mars ve Satürn temponuzu biraz yavaşlatacak. Sabredin!

İlişkiler: Ortaya çıkabilecek çatışmaları engelleyecek doğru kelimeleri bulmakta ustasınız, en baştan çıkarıcı halinizle kendinizi gösteriyorsunuz ve bundan faydalanmasını da biliyorsunuz.

ekim aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: Ayın 9’undan itibaren aşk ilişkilerinde daha rahat hissediyorsunuz. Karşı cinse yaklaşıyorsunuz ve onunla oldukça özel ama bir o kadar da keyif veren içten bir bağ kuruyorsunuz.  Eğer bekarsanız, yaşamınızdan buluşmalar eksik olmuyor.

Sosyal Hayat: Sorumluluk aldığınız alanlar giderek genişliyor. Ayın 15’ine doğru kapasitelerinizi ön plana çıkartıyorsunuz. 25 Ekim’den sonraysa bazı engellerle karşı karşıya geliyorsunuz.

Ayın Sözü: Sonbaharın etkisiyle şehvetli yönünüz açığa çıkıyor.

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 20 Eki

  Delik Deniz ve Kral Koyu / Gazipaşa - Antalya

  Delik Deniz, Antalya‘ nın Gazipaşa ilçesinde yer alan doğal güzelliklerinden biridir. Aytap Koyu ile birbirine çok yakındır. Gazipaşa ilçe merkezine 21 kilometre, Alanya ilçe merkezine ise 64 kilometre uzaklıktadır...
  Devamını Oku

  20 Eki

  Lover / Taylor Swift

  Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Taylor Swift' in yedinci stüdyo albümü olan Lover, 23 Ağustos 2019 tarihinde Republic Records tarafından çıkış yapmıştır. Albümünde toplam 18 şarkısı bulunan Taylor Swift' in en çok satılan albümler arasında yerini almıştır...
  Devamını Oku

 • 19 Eki

  Unbelievable

  Bir dizi önerisiyle yine karşınızdayız. Unbelievable 2019 yılına damga vuran dizilerden biri olmayı başaran, izleyicilerine vermek istediği mesajı en iyi şekilde veren bir dizi...
  Devamını Oku

  19 Eki

  Joker

  Beyaz perdeye damga vuran Joker filmiyle karşınızdayız. Arthur Fleck’ in yaşadığı psikolojik durumu ve ardından Joker’ e dönüşmesi anlatan bu film gişede Warner Bros’ un yüzünü güldürdü...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası