YENGEÇ burcu günlük burç yorumları

KOÇ burcu günlük yorumu BOĞA burcu günlük yorumu İKIZLER burcu günlük yorumu YENGEÇ burcu günlük yorumu ASLAN burcu günlük yorumu BAŞAK burcu günlük yorumu TERAZI burcu günlük yorumu AKREP burcu günlük yorumu YAY burcu günlük yorumu OĞLAK burcu günlük yorumu KOVA burcu günlük yorumu BALIK burcu günlük yorumu

Yengeç Burcu 22 Haziran- 22 Temmuz

Günlük Burç Yorumları


Genel

Bugün olası bir durum karşısında ilgisiz kalmayın. İlk başta burnunuzun dibinde olup biteni fark etmemişsiniz gibi kafanızı çevirip yolunuza devam etmeyi isteyebilirsiniz. Bu isteğinize direnin; zira düşündüklerinizi dile getirmeniz ve ne hissettiğiniz hakkında olası yanlış anlaşılmaları önlemek için açıklama yapmanız hayati öneme sahip. Durumla ilgili görüşünüz son derece önemli, bu yüzden daha fazla kendinizi geri çekmeyin.

Aşk Burç Yorumları - 18 Haziran

Ortaklık üzerinde çalışmak için iyi bir zaman. Bir iş girişiminde bulunan biriyle işbirliği yapıyorsanız, daha iyi bir sorumluluk dengesi tutturmanız gerekebilir. Her şeyi kendi başınıza ele alıyorsanız, sevgilinizin adım atmaya başladığından emin olun. Aşk hayatınızda, daha iyi bir enerji dengesi bulmanız gerekebilir. Belki de eşiniz/sevgiliniz evle ilgili işleri yapmaya başlayabilir veya faturaları ödemeyi üstlenebilir!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 18 Haziran

Sinirlerin gerilmesinden muzdarip olabilirsiniz ve bunun müsebbibi aşırı çalışmanız olması muhtemeldir. Nefes almak için biraz kendinize zaman tanıyın. Herhangi bir soruyu veya problemi derhal çözmeniz gerekmiyor. Kendinizden çok fazla şey talep etmeyin ve hızınızı yavaşlatmak için neler yapabileceğinize bakın. Belki de bazı projelerinizi kısaltma zamanı gelmiştir?

Maddi Durum Burç Yorumları - 18 Haziran

Belli projeler için ihtiyacınız olan olgular güvenilmez olabilir. İster kitap, ister websitesi isterseniz de gazeteye bakın, her şekilde ilginç şeylere rastlayacaksınız fakat bunlar tam olarak aradığınız şeyler değil. Eğer bu görev çok acil değilse, bir iki gün ara vermeniz iyi olabilir. Yoksa, bulunması imkansız gibi görünen şeyi aramada çok fazla zaman harcayacaksınız.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 18 Haziran

Arkana yaslanıp diğerlerinin ipleri eline almasını isteyebilirsin. Bugün biraz rekabetçi bir gün. Arkadaş çevren, bir projenin kontrolünü ele geçirmek için çabalayabilir. Aile üyelerin biraz agresif davranabilir. Bekleyip olacakları görmek en iyisi gibi duruyor. Başkalarının dramalarına çekilme. Olan biteni gözlemle ve tetikte ol.

Bugün felsefi fikirlerinizi edebi bir şeyler yaratmak için kullanmaya ne dersiniz? Bir hava burcu olarak, bu muhtemelen hoşunuza gidecek bir şey. Bu yüzden, daha önce kendinizi bu şekilde ifade etmemiş olsanız bile, bunu denemeniz için bundan daha iyi bir gün olamaz. Şiir ya da roman yazmayı deneyin. Bu gözünüzü çok korkutuyorsa anı defteriyle başlayabilirsiniz; zira anılarınızı yazmak, size düşüncelerinizi ve görüşlerinizi toparlamanız için bir alan sunacaktır.

17 Haziran - 23 Haziran haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Salı gününden itibaren, Merkür ve Mars size yükseğe taşıyor! Fiziksel ve ruhsal gücünüzünün zirvesinde, işinizde harikalar yaratıyorsunuz. Boş vakitlerinizde ise her şeyi yapmaya hazırsınız : Takım ya da dayanıklılık sporları : Seçim sizin!

İlişkiler: Gökyüzü size ayak bağı olan bir ilişkiden kurtulmanızı emrededursun, bir yandan da yeni tanışıklıklar sizi bekliyor. Şimdi ne yapacaksınız? Tamam mı devam mı?

haziran aylık burç yorumları

Kişisel Hayat: 15 Haziran'dan itibaren partnerinizle birlikteliğinizi sağlamlaştırma konusunda daha çok isteklisiniz. Bekarsanız, ayın 18’inden sonra kendinizi göstermeye çalışın: Sürpriz bir aşk yaşamınızı çarpıcı bir şekilde değiştirebilir!

Sosyal Hayat: Ayın ilk yarısı boyunca, Mars ve Jüpiter sosyal ve profesyonel yaşamınıza neredeyse hiç destek olmuyor. Girişimlerinizden zar zor sonuç elde ettiğinizi düşünüyorsunuz. Merak etmeyin, bir süre sonra etraf sakinleşiyor.

Ayın Sözü: Yaşasın aşk!

Paylaş


Yorum Yapmak ister misiniz?

YENİ Blog i̇çeri̇kleri̇

 • 17 Haz

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde / Grigoriy Petrov

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Rus yazar Grigoriy Petrov tarafından kaleme alınmış 1923 tarihli kitabıdır. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk'ün de okullarda okutulması istediği bir kitaptır. Günümüzde de Uluslararası sınavlarda ilk sırlarda yer alan Finlandiya'yı daha iyi tanıyacaksınız...
  Devamını Oku

  12 Haz

  Hayalet Ağrı

  Hayalet Ağrı; insan vücudundaki bir uzuvun herhangi bir nedenle kopması veya kesilmesine rağmen uzuv hala oraaymış gibi ağrı çekmeye denilmektedir. Peki niçin bu hastalığa Hayalet Ağrı denilmiştir? Bu hastalığı üç gruba ayrılarak bir inceleyelim...
  Devamını Oku

 • 07 Haz

  Gençlerin Yeni Akımı K-POP

  Günümüzde birçok kişi Kore dizilerini ve Kore kozmetik ürünlerini sıklıkla kullanmakta. Ayrıca son beş yıldır ülkemizinde dahil olduğu yeni bir akım daha var; K-Pop Akımı. K-Pop birçok şarkı ve grup ile müzik dünyasını birbirine katmış durumda. Peki K-Pop Akımı nedir ve niçin günümüzde popüler?
  Devamını Oku

  07 Haz

  Kaplanların Soyu Tükeniyor

  İnsanoğlu yine yaptı yapacağını... Büyük Kediler'in soyları git gide tükenmeye başlıyor. Son yapılan araştırmalar gösteriyor ki dünya üzerinde yalnızca 3900 kaplan kaldı. Pandalar, filler derken şimdi ise sıra kaplanlara geldi. Peki niçin Büyük Kediler'in soyları tükeniyor?
  Devamını Oku

 • 01 Haz

  Sizde Konuk Yazar Olabilirsiniz

  Makale yazmayı çok seviyorsanız, yazılarınızın paylaşılmasını ve diğer kullanıcılarımıza bilgilerinizi paylaşmak istiyorsanız Blog bölümümüzden Konuk Yazar olarak yerinizi alabilirsiniz. Özellikle özgün olan yazıları en kısa sürede sitemizde bulunan Blog bölümünden paylaşmış olacağız...
  Devamını Oku

  01 Haz

  Hipertimezi Nedir?

  İlk başta bir süper güç gibi görünen bu hastalık aslında hiç de öyle değil. Hipertimezi; üstün otobiyografik hafızaya sahip olma durumudur. Hipertimezi hastalığından muzdarip olan kimseler yaşanan olayları ayrıntılı bir şekilde hatırlama güçlerine sahiptirler. Aynı süper kahramanlar gibi...
  Devamını Oku

Copyright 2019 © Kelime-Bul. Tüm hakları saklıdır - Kelime-Bul.com

Kullanım Şartları / Gizlilik Politikası