Sepetim 0
Eğer seks hayatınızı iyileştirmek istiyorsanız, o zaman Jenerik Levitrayı sipariş edin!

Eğer seks hayatınızı iyileştirmek istiyorsanız, o zaman Jenerik Levitrayı sipariş edin!

Güç için yüksek kaliteli tabletler mi arıyorsunuz? Orijinal bir Levitra ürününün güçlü bir etkin bileşeni olan Vardenafil ile hazırlanan Levitra Jenerik hakkında daha fazla bilgi edinin.

Levitra Jenerik tarafından sağlanan etki,cinsel etkinlik için orijinal Levitra hapının etkisiyle aynıdır. Etkili ilacı aldıktan 25-30 dakika sonra güçlü bir geliştirme gerçekleşir. Elde edilen ereksiyon 8 ila 12 saat arasında sürebilir. Sağlığınızın bu tür bir etkinlik için yeterince güçlü olduğu durumlarda, cinsel performans belirgin şekilde artacaktır. Vardenafilin etkin bir bileşeni oldukça uyumlu olarak bilinir. Bağımsız tıbbi araştırmalar, yan etkilerin nadiren meydana geldiğini ve ciddi sonuçlara yol açmadığını kanıtladı.

Etkin madde: Vardenafil

458.86TL 481.80TL

Stokda bulunan

 • Teslimat 4-9 gün
 • Ödeme yöntemleri
2012.02TL üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat
Açıklamalar

Jenerik Levitra: genel bilgiler

Levitra Jenerik, etkin bileşeninin 20 mg konsantrasyonuna sahip bir hap şeklinde satın alınabilir. Bu, aşılmaması gereken maksimum bir dozdur. Daha azına ihtiyacınız varsa, tableti kolayca bölebilir veya dörde bölebilirsiniz.

Levitranın çalışmaya başlaması için gereken süre yaklaşık 25-60 dakikadır. Bu yüzden cinsel aktiviteden bir saat önce hapı alın. Cinsel performans uzun bir süre sürecek - 8 ila 12 saat arasında.

Genel Etki

Levitranın hem jenerik hem de orijinal versiyonunun benzer etkin bileşen içerdiğini dikkate alın. Levitra Jeneriğin orijinal markayla aynı etkiyi sağlaması şaşırtıcı değil. Etkinliği, uzun süreli ereksiyon sağlayan ve bozulmasını durduran PDE-5 inhibitörü Vardenafil ile sağlanır.

Kontrendikasyonlar

Eğer listelenen ön koşullar size uygundursa, o zaman Levitrayı kullanmayınız.

 • Diğer cinsel etki artırıcılar alıyorsanız;
 • Levitra için kontrendike olan ilaçlar alıyorsanız;
 • Kalp damar hastalıklarınız, düşük tansiyonunuz veya sağlığınız için tehlikeli olabilecek diğer sağlık sorunlarınız varsa.

Olası yan etkiler

Diğer ilaçlar gibi Levitra Jeneriğin de yan etkileri olabilir, ancak genel olarak jenerik ilaçlar oldukça uyumlu ürünlerdir. Organizmanın etkin bir bileşene karşı yüksek duyarlılığı durumunda istenmeyen etkiler meydana gelir. Neyse ki yan etkilerin çoğu tehlikeli değildir ve kısa sürede kendiliğinden geçer. Eğer siz, uzun süreli bir yan etki gözlemlerseniz, doktorunuza danışınız.

Genel yan etkiler şunlardır:

 • Baş ağrısı;
 • Yüz kızarıklığı;
 • Burunda sertlik;
 • Hazımsızlık

Eğer siz N.O. bağışlar ile hap alıyorsanız, Nitrat içeren haplar veya tedavi için, ana tedavi kursunuzu bitirene kadar Levitra almaktan kaçınmalısınız.

Farklı enzimlerle etkileşim, belirli istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Bazı meyvelerle (greyfurt gibi) veya yiyeceklerle (yüksek oranda yağ içeren) etkileşim de mümkündür.

Levitra Jeneriğin en yaygın yan etkisi hafif baş ağrısıdır. Ancak çoğunlukla hastalar Levitrayı çok iyi tolere eder ve yüzde 99'unda istenen etkiyi elde eder Yan etkiler, varsa bile kısa sürelidir.

Jenerik ürünün etkilerinin orijinal Levitra ile benzer olması önemlidir.

Levitra Jenerik Referanslar

 • Y
  Yücel
  Doğrulanmış yorum

  Bu ürün harika. Bu benim için iyi çalışıyor!

 • M
  Mahmut
  Doğrulanmış yorum

  Vay canına..... bunun gibi bir çok ürün denedik. Bazen diğerlerinde olmayan bir bileşen olabilir. Bu hap şaşırtıyot. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

 • İ
  İsmet
  Doğrulanmış yorum

  Hiç bir şey beğenmedim! Sadece daha fazla güce ihtiyacım var lol.

 • S
  Servet
  Doğrulanmış yorum

  Fantastik bir ürün! Birkaç benzer ürün vaatlerini yerine getiriyor, ancak bu ürün kesinlikle işe yarıyor! Neredeyse hiçbir yan etki yok ve olağanüstü sonuçlar veriyor! Deneyin ve kabul edeceğinize çok eminim!

 • E
  Ezgi
  Doğrulanmış yorum

  Böylece, ben ilk defa bir performans arttırıcı deniyorum, bir tane aldığımda yaklaşık 4 saat sonrasına kadar hiçbir şey hissetmedim ve rastgele heyecanlandım. Neyse ki kocam gibi bende evdeydim, ve ne kadar iyi çalıştığına ve kendi performansıma şaşırdım. Tekrar sipariş vereceğim.

 • O
  Osman
  Doğrulanmış yorum

  Çok iyi bir ürün. Baş ağrısı veya burun tıkanıklığı gibi yan etkileri yoktur. Alması kolay ve uzun süre dayanıyor.

 • S
  Süleyman
  Doğrulanmış yorum

  Ben siparişimi dün teslim tarihinden önce aldım. Bu sabah ilk uyandığımda ilk hapı aldım. Etkisi yaklaşık 2-3 saat sürdü ama etkilerini hissetmeye başladım. Şimdi bu geceyi sabırsızlıkla bekliyorum!!

 • F
  Fatih
  Doğrulanmış yorum

  Bu hap Müthiş. Karımı ve kendimi mutlu edebildim. Onları tekrar almak için sabırsızlanıyoruz teşekkür ederim.

 • S
  Sergen
  Doğrulanmış yorum

  Para için büyük bir değer.

 • H
  Hakan
  Doğrulanmış yorum

  Dürüst olmak gerekirse işe yaramasına çok şaşırdım. Diğerleri gibi, bana neredeyse kafein baş ağrısı gibi çok hafif bir baş ağrısı verdi, ancak amaçlanan amaç için çok etkiliydi.

 • F
  Furkan
  Doğrulanmış yorum

  Mükemmel bir ürün, ben buna bayıldım! Bu çok zor, ne demek istediğimi anladınız.

 • Y
  Yasin
  Doğrulanmış yorum

  Harika bir hap. Hemen çalışıyor ve tüm gün/gece sürer. Dayanıklılığı arttırır ve yan etkisi yoktur.